Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad september 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 173 )

Teema: Triibupüüdjad september 2021

Postitas:
Kägu

kuidas basaali mõõdetakse? tellisin endale ammu juba basaalimõõdiku, aga pole aru saanud kuidas seda kasutama peaks? kas peaksin seda kasutama iga päev, samal ajal? Kas see otsik tuleb suhu panna? Miks mõõdik näitab iga mõõtmise järel väga erinevat numbrit jne.

Nii palju küsimusi 😀

Mina ka täpselt ei tea 😀 Ma olen paar korda “üritanud”, aga ei tea, kas seda õigesti teen. Kasutan tavalist kraadiklaasi, mõõdan suu kaudu. Basaali peaks mõõtma kohe hommikul ärgates, iga kord samal ajal. Parim oleks, kui end väga ei liigutaks enne (hoiad mõõdikut näiteks öökapi peal ja kohe ärgates mõõdad esimese asjana ära). Tulemus pane kuskile kirja, siis on hea hiljem temperatuure võrrelda 🙂 Basaaltemperatuuriga ei saa kindlaks teha, et nt TÄNA on ov. Temperatuur hüppab kõrgemaks umbes 1-2 päeva pärast OV toimumist. Seega saad sa seda teada, et umbes 2 päeva tagasi OV tõesti toimus. Tavaline temperatuur  peaks olema kuni 36,6 kraadi. Üle selle peaks viitama OV ära-toimumisele. Mul näiteks on hüpanud 36,7 ja 36,8 peale ning seal püsinud kuni menstruatsiooni alguseni. Üks kord muidugi oli imelik ära – hommikul oli basaal veel justkui kõrge, aga päeva teises pooles algasid ikkagi päevad… võta siis kinni 🙂

J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nii, minul siis täna cd25/dpo2. Erilisi lootusi ei ole, sest vahekord õnnestus neljapäeval, reede hommikul sain püsiva naerunäo. Reedese vahekorra katkestas öösel ärganud laps nutuga, laupäeval käisid külalised ja eile lihtsalt ei viitsinud 😀 Aga noh, kuna mul vaid vasakul pool toimiv munajuha ning üleeile olid päris tugevad valud just paremal pool, siis ma ei ole üldse kindel kuidas sel juhul see õnnestumise % on.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Nii, minul siis täna cd25/dpo2. Erilisi lootusi ei ole, sest vahekord õnnestus neljapäeval, reede hommikul sain püsiva naerunäo. Reedese vahekorra katkestas öösel ärganud laps nutuga, laupäeval käisid külalised ja eile lihtsalt ei viitsinud 😀 Aga noh, kuna mul vaid vasakul pool toimiv munajuha ning üleeile olid päris tugevad valud just paremal pool, siis ma ei ole üldse kindel kuidas sel juhul see õnnestumise % on.

C.

Kõike võib juhtuda 🙂 Ikka positiivselt edasi, aga ka samas kainet meelt säilitades! 🙂

Minul täna CD22, olen mehega ülepäeviti asjatanud, OV aega ei tea ja oma tsükli pikkus tuleb seekord jälle nö. “üllatusena”, sest variante on erinevaid – alates 28. päevast -36. päevani.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Mari2020

Heii, mul täna CD 20, OV aega ei teagi kuna ClearBlue näitas 8 päeva järjest vilkuvat nägu. 9 päeval enam ei testinud. Eile olid juba rinnad valusad, täna rohkem ja nagu sellised tulised. Katsudes ei olegi valus aga nagu paistes oleksid. Täna alakõht ka punnis, nagu valutab õrnalt ja samas nagu gaasid. Ja mida rohkem ma mõtlen, et imelik olla, seda rohkem tekib tunne, et mul süda paha.

Ohh, ei teagi kas nüüd kujutan kõike ette, on need märgid lähenevatest päevadest või peaks testi tegema. 🤣🤣 Testi tegemiseks muidugi vist vara?  Samas CD10 oli mul suurenenud voolus, kas OV märk? Suurem voolus on mul ka eile ja täna, saa siis oma kehast üldse midagi aru..🙃

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Heii, mul täna CD 20, OV aega ei teagi kuna ClearBlue näitas 8 päeva järjest vilkuvat nägu. 9 päeval enam ei testinud. Eile olid juba rinnad valusad, täna rohkem ja nagu sellised tulised. Katsudes ei olegi valus aga nagu paistes oleksid. Täna alakõht ka punnis, nagu valutab õrnalt ja samas nagu gaasid. Ja mida rohkem ma mõtlen, et imelik olla, seda rohkem tekib tunne, et mul süda paha.

Ohh, ei teagi kas nüüd kujutan kõike ette, on need märgid lähenevatest päevadest või peaks testi tegema. 🤣🤣 Testi tegemiseks muidugi vist vara? Samas CD10 oli mul suurenenud voolus, kas OV märk? Suurem voolus on mul ka eile ja täna, saa siis oma kehast üldse midagi aru..🙃

Või on seekord pikem tsükkel ja hoopis ov aeg praegu 😁

0
0
Please wait...

Postitas:
Mari2020

Ohh, ei teagi kas nüüd kujutan kõike ette, on need märgid lähenevatest päevadest või peaks testi tegema. 🤣🤣 Testi tegemiseks muidugi vist vara? Samas CD10 oli mul suurenenud voolus, kas OV märk? Suurem voolus on mul ka eile ja täna, saa siis oma kehast üldse midagi aru..🙃

Aitäh, nüüd ma ei saa seda varianti ka välistada🙃🤣 Äkki teen õhtul OVtesti, ClearBlue peaks ju midagi näitama ikka, ma pole nüüd 2 päeva OVd testinud. Kuigi ei taha uskuda, et nüüd ovulatsioon, ClearBlue näitas CD10 vilkuvat nägu juba ja nii 8 päeva jutti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aitäh, nüüd ma ei saa seda varianti ka välistada🙃🤣 Äkki teen õhtul OVtesti, ClearBlue peaks ju midagi näitama ikka, ma pole nüüd 2 päeva OVd testinud. Kuigi ei taha uskuda, et nüüd ovulatsioon, ClearBlue näitas CD10 vilkuvat nägu juba ja nii 8 päeva jutti.

Vabalt võib ov nüüd olla 😊

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

huvitav kas IVF kolmikud või loomulikul teel? :O

https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/94581657/foto-ida-tallinna-keskhaiglas-sundisid-kolmikud-anni-anna-ja-iti

0
0
Please wait...

Postitas:
anniliin

Pole ammu kirjutanud aga mul täna siis CD10..
Ja endale üllatuseks on eilsest mul tavapärased OV märgid – kerged valud, puhitustunne, täna suur lima “klimp”..

Nüüd on siuke tunne, et äkki see kuu ei saagi õiget hetke sihitud, sest nii varakult tunnused 😀 ja äkki oleme juba hiljaks jäänd..

Varsti juba aasta proovimist täis, tahaks ju! niiväga tahaks..

Ann.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellel tsüklil, kui naistearsti ennustus ja CB ov testid erinesid, oli viies tsükkel käimas, kus kasutasin sama CB otsikut. Nüüd kuues tsükkel tekkis kahtlus, et ilmselt näitab hiljem ov aega, kui tegelikult on. Kui nüüd uus tsükkel peaks algama siis ostan uue komplekti ja katsetan nii uue kui ka vana otsikuga, kas mõlemad näitavad sama tulemust. Kahtlane on see, et alustades 6 tsüklit tagasi CB testidega oli väga lühikest aega vilkuv nägu ja püsiv nägu tuli alati CD 14-15, nüüd viimased 3 tsüklit näitab vilkuvat nägu lausa 6 päeva järjest ja ov aega CD 18 ajal, kuigi tunne on, et ov oli ära juba. Sul ov kohe algamas, jõuad veel tellida uue komplekti, et võrrelda vana otsikut uuega.

[/quote]

Ma ise ei raatsi see kuu uut komplekti osta ja vana testpulgaga tulemusi võrrelda, aga kui sa ise OV-d mõlema komplektiga testima hakkad, siis anna palun siia ka teada 🙂

Täna on CD 10 ja alustasin OV testimist – täna oli tühi ring. Basaali unustasin ikka mõõta. Äkki homme olen hoolsam.

J.K.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna dpo 12 ja 2 päeva pärast peaksid päevad algama. Olen viimased paar päeva tundnud, et alakõhus on selline tuim valu. Ma sisimas nii lootsin, et äkki see valu on sellest, et embrüo pesastub. Aga tänaseks on alaselg valutama hakanud ja tundub, et ikka päevad on varsti platsis 🙁

Ikka väga kurvaks teeb see, emotsionaalselt raske olla. Aga proovin ennast tegevuses hoida ja mitte mõelda selle peale. Järgmine kuu proovime uuesti ning küll see meie väga oodatud beebi meiega ühineb varsti 🙂

KK

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul on täna CD9 proovima hakkasime eelmine kuu, päevad mis lootsin et ära jäävad saabusid ikka, aga kui tavaliselt muutuvad mul enne mensat rinnad hellaks ja näkku tuleb palju vistrike siis see kord tulnud midagi. Mensa kestis selline kaks päeva nagu tavaliselt, aga vähesema vereeritusega. Tuleb nüüd uuele ringile minna, OV peaks ühe äpi järgi toimuma pühapäeval ja teise järgi esmaspäeval, kuna mu tsükkel viimasel ajal kõikunud 26-27 päeva vahel, aga eks tuleb ise oma keha jälgida ja loota, et saaks sellele õigele päevale pihta.

Edu meile köigile

JM

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna CD10. Imelikul kombel hakkaks nagu OV endast märku andma.

Otsustasin, et sel kuul OV teste ei hakka tegema. Proovin keha kuulata-jälgida.

Inofolicut saab ka nüüd 10-päeva täis. Ehk on kasu juba olnud 🙂

aek

0
0
Please wait...

Postitas:
anniliin

Minul täna CD10. Imelikul kombel hakkaks nagu OV endast märku andma.

Otsustasin, et sel kuul OV teste ei hakka tegema. Proovin keha kuulata-jälgida.

Inofolicut saab ka nüüd 10-päeva täis. Ehk on kasu juba olnud 🙂

aek

Me samas “paadis” 😀 Ma pole veel toidulisandeid kasutanud.
CD10 hakkasid tugevad OV märgid 😀 Tavaliselt need olnud CD13-15 ja mitme päeva peale hajutatult tekkinud… 😀 Ja kui oleks isegi OV teste teinud siis ma oleksin alustanud CD11..

Hoian sõrmi ja varbaid kõigile! 🙂

Ann

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täna peaks olema 9 dpo, aga punased peaksid platsis olema homme (CD 28) või hiljemalt pühapäevaks mu varasemate tsüklite järgi. Alati on enne päevi nädal ennem juba olnud rinnad väga valusad ja muud lähenevate päevade sümptomid ja tänaseks pole mitte ühtegi sellist tunnet, et varsti algaksid päevad. Ei tea, kas see on lootust andev märk… 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul oli sama asi, kõik päevade sümptomid kadunud, ei rindade hellust ega ka midagi muud, mis tavaliselt annavad algavatest päevadest märku, aga ikka punased hakkasid oma õigel päeval

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Sul täitsa õigus! 😀Väga hea on kellegiga samas paadis istuda 🙂</p>

aek

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>1. Gd</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>2. 29a</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>3. Esimest kuud üritamas</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>4. Soov saada esimene laps</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>
Tere kõigile!

Täna CD/21 ning päevadeni Flo app-i järgi aega 4 päeva (keskmine tsükli pikkus 26p). Kuna eelmise kuu tsükkel oli vaid 23 päeva, siis arvan, et tegelikkuses on päevadeni aega see kuu rohkem kui 4 päeva. Tsükli pikkused on mul olnud suht kõikuvad kuude lõikes, aga kesmiselt 25-28 päeva vahemikus.</p>
Kuna täpset OV aega ei tea, oleme asjatanud kaasaga siiani üle päeva alates käesoleva tsükli 6. päevast kuni tsükli 18. päevani. Loodetavasti jäi OV sellesse vahemikku ning saime õigesti ajale pihta ikka 🙂 Flo app näitas OV ajaks tsükli 10. päeva, kuid ise tundsin OV-le iseloomulikke tunnuseid pigem tsükli 13-14. päeval. Oleme väga ootusärevad 🙂

Hetkel ei tunne ennast kuidagi erilisemalt või teistmoodi. Kui varasemalt on enne menstruatsiooni algust esinenud ka pruunikat määrimist mõned päevad enne, siis sel kuul seda juhtunud ei ole.
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1rem; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif;”>Helget triipude ootamist kõigile!</p>

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul cd29/dpo6 ja kulgen rahulikult 🙂 Päevad peaksid täpselt nädala pärast hakkama.

Hakkasin lisaks conceive plus fertility support vitamiine võtma, ehk aitavad tsükli veidi lühemaks saada. Kui uus tsükkel hakkab, siis peaks mehele ka mingid toetavad vitamiinid tellima, kui cb teste tellin.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
teretalv91

Minul CD26 ja sain eile ehk CD25 megatumeda ovulatsioonitesti (kontrolltriibust tumedam triip tekkis) ehk variant,et kehal kõik sassis peale biokeemilist? Nii hilja pole mul OV-d kunagi toimunud, varem kui ravimeid ei võtnud oli mul CD21-22 ovulatsioon. Seega ei oska midagi arvata, aga tegutseme elukaaslasega ikka ülepäeva…

0
0
Please wait...

Postitas:
gets29

Minul täna CD23 ja päevad keskmiselt 26p, flo appi järgi peaks ülehomme 20ndal päevad hakkama. OV täpset aega ei tea, Flo järgi oli 5ndal, ise tunnen et pigem 8-10 vahemikus. Eelmine kuu oli tsükkel 23 päeva seega kaldun arvama, et päevad hakkavad ka pigem 23 sept paiku. Kas praegu peaks rasedustest juba midagi näitama või on liiga vara?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul peaksid täna päevad hakkama aga mida pole on päevad. Viimased 5 päeva on alakōht ja selg valutanud. Eile ōhtul tegin rasedustesti, mis oli negatiivne. Hommikul testi ei teinud.

Sümptomid on imelikud. Pissil käin sagemini, silmad lähevad kiiresti märjaks ja emakas on kahtlased torked ja vahel nagu kahtlaselt pōletav tunne ? Täna söögile mōldes ja peale hommikusööki lâks süda pahaks.

Tundub nagu kōik sümptomid raseduseks. Olen juba 5 päeva hullunud. Teen homme hommikul kohe rasedustesti ära ja kui esmaspäevaks pâevi alanud ei ole, siis lähen teen Synlabis HCG veretesti ära.

KK

0
0
Please wait...

Postitas:
Annu9

Mul on täna CD21 ja ilmselt DPO2. CD18 sain vilkuva naerunäo, CD19 püsiva, kuid arvan, et OV oligi CD19 või isegi CD18 õhtul. No ei tea, aga tunne oli selline. Vahekorras õnnestus olla CD17 ja CD19. Kui nüüd selgub, et ei läinud ka sel korral õnneks, siis uuest tsüklist proovime klomifeeniga stimuleerida. Analüüsid olid meil mõlemal korras ja arst arvas, et see võiks olla järgmine samm.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

1.JR.

2. 33

3. 2,5 kuud (5 a Nexplanon, peale seda 6 kuud Evra plaaster)

4. CDO teadmata, DPO 5 testide järgi

5. Kolmandat

Tere. Päevi pole 2,5 kuud olnud, arvatav OV 13.ndal, vahekord oli 14.ndal, täna määris korra imeõrnalt pruunikalt. Alaselg tuikab vähesel

määral, kas nyyd hakkavad ikkagi päevad v oli oli see pesastumine, eks näis, kui päevad ei hakka siis paari päeva pärast teen testi. Kaigert on valmis ostetud.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna CD25 ja Flo app näitas kuni tänaseni, et punased peaksid täna 20.09 algama. Täna avades näitab juba, et homme.. on ise edasi lükanud. Kas kellelgi on samamoodi olnud? Keskmine tsükli pikkus ongi mul 26p. Kuna tänaseks menstruatsioon alanud ei ole, olen väga ootusärev. Samas testima veel ei kipu, ootan veel mõned päevad 🙂 Mingeid raseduse tundemärke samas ei ole..

Üleeile tegin hommikul esimese uriiniga testi ka, kuid see oli täiesti negatiivne. Loodame siiski parimat!

Gertrud

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul flo järgi dpo9/cd32. Tissid on vaid valusad nagu peaaegu iga kuu enne päevi 🙂 Ei teagi, kas hakkan üldse varem testima, mis ma sellest ühest triibust ikka vahin 😀 Päevad peaksid siis reedel hakkama.

C.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tere!

Minul pidid päevad hakkama reedel, juba OV oli 3.09 ja 13.09 sain positiivse testi. Siis käisin ka veretestil, näit oli 28. Täna käisin uuesti veretestil ja näit oli 245. Selline tõus vist peaks olema okei?

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Vabandust, eelmine jäi veidi valesti, parandan:

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Tere!</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Minul pidid päevad hakkama reedel, OV oli 3.09 ja 13.09 sain positiivse testi. Siis käisin ka veretestil, näit oli 28. Täna käisin uuesti veretestil ja näit oli 245. Selline tõus vist peaks olema okei?</p>

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minul täna CD25 ja Flo app näitas kuni tänaseni, et punased peaksid täna 20.09 algama. Täna avades näitab juba, et homme.. on ise edasi lükanud. Kas kellelgi on samamoodi olnud? Keskmine tsükli pikkus ongi mul 26p. Kuna tänaseks menstruatsioon alanud ei ole, olen väga ootusärev. Samas testima veel ei kipu, ootan veel mõned päevad 🙂 Mingeid raseduse tundemärke samas ei ole..

Üleeile tegin hommikul esimese uriiniga testi ka, kuid see oli täiesti negatiivne. Loodame siiski parimat!

Gertrud

Flo teebki seda, et kui üle läheb siis paneb uue kuupäeva ja vist kui 3 päeva üle, siis läheb ekraan halliks ja ütleb et on “late” vms.

Mul endal on täna 7DPO ja vaevlen juba mitmendat päeva alaseljavalude käes (jälle). Olen hakanud öösel pissil ka käima. Ei teagi ehk on need kaks seotud omavahel. Mõned korrad olid nädalavahetusel emakas imelikud tuiked. Ma ei oska neid kuidagi kirjeldada, lihtsalt selline soe valujutt. Korra mõtlesin juba, et olen põiepõletiku kuskilt omale suutnud saada. See on ainuke võrdlus mida oskan teha st tunne natuke oli sarnane ja kant tundus sama.
Ah ja und on rohkem. Kui enne ov ma magasin 5-6h öö jooksul, siis nüüd on 8-10 julgelt ja magaks isegi veel rohkemgi. Olen tööpäeva lõpus ka tund-poolteist maganud ja kui varem tähendas see seda, et siis öösel olin kohe kauem üleval, siis praegu unepuuduse üle küll ei kurda.
Flo järgi peaksid päevad hakkama 29.09  aga kuna seekord sai Letrozole kasutatud, siis oli ov varem, kui Flo ennustas ja ma väga tõsiselt teda ei võta. Testi igaljuhul 14DPO ei tee, lasen vähemalt 3 päeva üle ja kui päevad pole siis ka hakanud, siis teen.

Kuna mul oli eelmise nädala alguses tööl korralik pingelangus, siis hetkel ma kaldun arvama, et organism lihtsalt nõuab tagantjärgi seda energiat tagasi, mis sai kulutatud ja end sümptomite otsimisega lolliks ei mõtle. Kirja panin rohkem selleks, et pärast oleks hea lugeda, kas siis oli mingeid märke või pigem mitte 🙂

KmK

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul täna CD14.

Flo sõnul peaks 23.09 OV olema, Woman log sõnul OV 27.09. Võta nüüd kinni kummal õigus.

Eks kuulan oma keha, munavalge voolus tavaliselt sellest ise märku andnud, pole siiani lihtsalt “vaja olnud jälgida” 😀

No ja nüüd siis sai selgeks, et vaja tarkusehamba operatsioonile minna.  On kellegil kogemusi raseduse alguses hambaarstiga (kui peaksin sel tsükklil rasestuma)? Aja saamiseks läheb ju aega, selleks ajaks on jah pilt selge, kas olen või ei, aga kas ma peaks muretsema? Võib see mu tsükkli sassi ajada? Kui äkki väike nööp selleks ajaks kasvamas, kas peaksin sellest kindlasti enne minemist teadlik olema?

aek

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 173 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad september 2021