Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad september 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 173 )

Teema: Triibupüüdjad september 2021

Postitas:

Mul täna CD14.

Flo sõnul peaks 23.09 OV olema, Woman log sõnul OV 27.09. Võta nüüd kinni kummal õigus.

Eks kuulan oma keha, munavalge voolus tavaliselt sellest ise märku andnud, pole siiani lihtsalt “vaja olnud jälgida” ????

No ja nüüd siis sai selgeks, et vaja tarkusehamba operatsioonile minna. On kellegil kogemusi raseduse alguses hambaarstiga (kui peaksin sel tsükklil rasestuma)? Aja saamiseks läheb ju aega, selleks ajaks on jah pilt selge, kas olen või ei, aga kas ma peaks muretsema? Võib see mu tsükkli sassi ajada? Kui äkki väike nööp selleks ajaks kasvamas, kas peaksin sellest kindlasti enne minemist teadlik olema?

aek

Kusjuures mina just täna käisin samal operatsioonil ja olin siin ka kahevahel, kas see tsükkel ajastada vahekorda üldse OV ajale või mitte. Järgmine kuu juba uus dilemma, kuna siis järgmine operatsioon ja peaks alustama ka klomifeeniga. Ilmselt selle lükkan küll tsükli võrra edasi. Ma ise muretsen kõige rohkem opijärgsete valuvaigistite mõju pärast. Mul esimene opereeriti suvel ja see tsüklit ei mõjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli eelmine tarkuseamba operatsioon 4-aastat tagasi ja no siis nädal pärast oppi läks mädanema ja võtsin siis nädala põletikurohtu, noh rääkimata valuvaigistitest.

Praegugi arst soovitas ibumetini võtta kui valutab, et see nii valu kui natuke ka põletiku vastu. Loomulikult ma ei võta. Paratsetamooli olen mõne võtnud, kui olemine väga valusaks läks.

Röntgenid vähemalt nüüd tehtud, et selle osaga korras vähemalt. Aga just see planeerimine, kas minna opile, kas oodata. Kui lähen, kas siis ütlen, et äkki olen rase aga äkki ei ole.

“Natuke rase”? ????

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuh, okei, tänud! Seda ei teadnudki 🙂 Waiting game strong 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Minul pidid päevad hakkama reedel, juba OV oli 3.09 ja 13.09 sain positiivse testi. Siis käisin ka veretestil, näit oli 28. Täna käisin uuesti veretestil ja näit oli 245. Selline tõus vist peaks olema okei?

Tundub, et sa ,,veidi” rase.???? Palju õnne ja ilusat ootust.

CwCh

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teata ebasobivast Postitas: Kägu16.09.2021 16:09 <

Oleks hea küll kui teaksid, mul 3 tarkusehamba oppi olnud. Nad annavad selle käigus ikka igasugu valuvaigisteid, et muuta see protseduur võimalikult valutuks, küll süstitavaid, tableti kujul jne.

Kui Tallinnas oled, soovitan Tõnismäe Hambapolikliinikust dr. Tarmo Soilts. Super kirurg! Tema teostas mu viimased 2 oppi. Ta suutis selle ebameeldiva toimingu teha nii meeldivaks, kui see üldse olla saab.

SwCh

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui Tallinnas oled, soovitan Tõnismäe Hambapolikliinikust dr. Tarmo Soilts. Super kirurg! Tema teostas mu viimased 2 oppi. Ta suutis selle ebameeldiva toimingu teha nii meeldivaks, kui see üldse olla saab.

Jep, nõus. Kui keegi üldse, siis Tarmo Soilts! Soovitanud kõigile ja kõik tänavad, et nii hea soovituse andsin!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD29 – pole tegelikult õrna aimugi millal ja kas OV toimus, tegutsesime mehega ülepäeviti, seega tegime suht kõik mis võimalik. Praegu on olnud valge/kreemjas voolus ja muud pole täheldanud. Arst on järgmine kolmapäev ja tema (ja ka mina) lootsime ikka et selleks ajaks on päevad läbi või määrib.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen siin ikka aeg-ajalt piilumas käinud ja nii palju erinevaid lugusid ja muresid lugenid, mis mulle kõik nö ühte potti kokku juhtusid. Nii mõtlesin, et kirjutan siia oma loo ka. Hoiatan ette, ei oska lühidalt! 😛

Olen 30a ja meil on imearmas üle aastane plikatirts. Olen alati lapsi tahtnud aga elu läks nii, et alles 29a leidis see kaua oodatud beebi minuni. Selle ajani oli tervis tibens-tobens, tsükkel oli küll pikem, 35 päeva kanti aga samas regulaarne ja üsna stabiilse pikkusega. Rasedaks jäin umb kolmandal kuul, samas ei ajastanud ja lihtsalt lasime asjadel minna nii nagu peab.

2 kuud pärast sünnitust olid esimesed päevad kohal, ei midagi hullu. Kuni kolmanda tsükklini, päevad olid ära ja nädala pärast oli uued ja siia oli 5 kuud vaikust. Umbes samal ajal, kui need kaks no tsükklit nii väikse vahega olid, hakkasin muude tunnuste järgi tajuma probleemi kilpnäärmega. Tegin proovid ja sai diagnoosiks alatalituse. Näidud ei olnud väga hullud, TSH 13 ringis, FT4 alla 9 aga põletiku näit oli päris kõrge. Sain suht väikse koguse rohtu peale ja hakkasin siis näite normaalsuse suunda saama. Üldiselt on mul tore perearst aga sel teemal üsna võhik. Õnneks saan sel teemal rääkida samas olukorras oleva sõbrannaga ja nö utsitada perearsti kodust tõstma, sest TSH 4 polnud minu jaoks piisav, kuna soovisin teist last pigem väiksema vahega ja olen ka siit foorumist kilpnäärme alatalituse kohta lugenud.

Pärast ravi alustamist lõppesid igasugused päevad 5 kuuks. Lõpuks läksin naistearstile, UH ja kõik muu tundus korras, sain 3x gepretix kuuri. Sellega hakkasid uuesti päevad ja kõik käis nagu pidi, kuni rohtu võtsin. Kuur läbi, päevi polnud. Tsükkel oli juba meeletult pikaks veninud ja kui lõpuks otsustasin, et esmasp helistan, olid päevad platsis. Tsükkel venis 55 päeva pikkuseks. Vähemalt midagigi!

Siis otsustasin uuel kuil nö õnne proovida, lootus üsna väike aga miks mitte. Kuna enamus äppe ei lase mega pikka tsükklik määrata, siis otsisin alternatiivi ja leidsin Clue. Otsustasin ka elus esimest korda ovulatsiooni teste proovida, kasutasin clear blue digitaalset. Clue äppi ennustatud ov aja kanto hakkas nägu vilkuma, vilkus 2-3 päeva ja asjatasime tihedamalt. Nädal hiljem oma keha tundes olin veidi üllatunud, et vooluse järgi juba võiks arvata et hoopis nüüd on OV aeg.

Testi tegin nende nö kuupäevade järgi, mida ov testid ja äpp ennustas ja puhas negatiivne test vaatas vastu, ükskõik kui rasedana end vahepeal ei tundnud. 😀 Lõin käega ja otsustasin pausi pidada, hakkame just kolima ja tagasi tööle minema jne. Aga ühel päeval oli närvivalu nii tugev, et tahtsin tavalise paraka asemel kangemat rohtu võtta aga kuna päevi ikka veel polnud ja tsükkli 55nes päes oli kohe käes, siis lihtsalt igaks juhuks tegin testi. Ja kui muuseas enne ära viskamist seal triibukuma nägin.. olin sõnatu. Ei julgenud kellelegi mainida sest tundub ebareaalne ja raudselt vale triip. Sain selle õrna triibu 10se tundlikusega testile, olen lugenud kuidas liiga vara positiivset testi saades võib ikkagi vahepeal katkemine juhtuda jne. Aga mõned päevad hiljem sain 20se tugevusega testile lõpuks päris tugeva triibu, niiet väike rõõm ja ootusärevus on nüüd sees. Just siis, kui loobusin ja panin rahus asja nö pausile. Muidugi süda enne esimest uh ja kinnitust veel päris rahu ei saa, aga see on juba midagi! ????

Niiet ükskõik kui lootusetu olukord tundub, imesid juhtub! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust kirjavigade pärast, näpud liiga suured. 😀

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Minul on ilmselt hetkel käimas see “kurikuulus” anovulatoorne tsükkel 😀 Olen alates CD10 ovulatsiooni Clearblue lillade testidega testinud, kuid juba 6ndat päeva saan vilkuva naerunäo. Täna said testpulgad otsa ka ning ega edasi testida minu puhul poleks mõtet ka – tsüklid on mul lühikesed ja lühema perioodiga luteaalfaas nii või naa ei toimiks. Nüüd, kui tagantjärgi mõtlen, siis meenub küll jah, et OV-ga kaasnevat tavapärast väsimustunnet ja iiveldushoogusid tõesti pole olnud.

Järgmine kuu tellin uue komplekti teste koos uue testihoidjaga. Jätkan ikka enda ja kaaslase turgutamisega erinevate vitamiinidega 🙂

Ilusat triibulist kuu lõppu!

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD23 ja päevad keskmiselt 26p, flo appi järgi peaks ülehomme 20ndal päevad hakkama. OV täpset aega ei tea, Flo järgi oli 5ndal, ise tunnen et pigem 8-10 vahemikus. Eelmine kuu oli tsükkel 23 päeva seega kaldun arvama, et päevad hakkavad ka pigem 23 sept paiku. Kas praegu peaks rasedustest juba midagi näitama või on liiga vara?

Tänaseks CD26 ning päevi ei ole. Flo appi järgi pidanuks eile punased hakkama, aga mida pole, seda pole. Tänaseks on Flo 2x juba päevade algusaega edasi ka lükanud ning hetkel näitab 20 asemel algusajaks nüüd 22.09.

Tegin eile ka 19 ajal 10se tundlikusega testi, kuid täiesti negatiivne.

Kas on veel liiga vara alla anda või kui sellises olukorras negatiivne test, siis enam väga lootust ei ole? 🙁

Gertrud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen siin ikka aeg-ajalt piilumas käinud ja nii palju erinevaid lugusid ja muresid lugenid, mis mulle kõik nö ühte potti kokku juhtusid. Nii mõtlesin, et kirjutan siia oma loo ka. Hoiatan ette, ei oska lühidalt! ????

Olen 30a ja meil on imearmas üle aastane plikatirts. Olen alati lapsi tahtnud aga elu läks nii, et alles 29a leidis see kaua oodatud beebi minuni. Selle ajani oli tervis tibens-tobens, tsükkel oli küll pikem, 35 päeva kanti aga samas regulaarne ja üsna stabiilse pikkusega. Rasedaks jäin umb kolmandal kuul, samas ei ajastanud ja lihtsalt lasime asjadel minna nii nagu peab.

2 kuud pärast sünnitust olid esimesed päevad kohal, ei midagi hullu. Kuni kolmanda tsükklini, päevad olid ära ja nädala pärast oli uued ja siia oli 5 kuud vaikust. Umbes samal ajal, kui need kaks no tsükklit nii väikse vahega olid, hakkasin muude tunnuste järgi tajuma probleemi kilpnäärmega. Tegin proovid ja sai diagnoosiks alatalituse. Näidud ei olnud väga hullud, TSH 13 ringis, FT4 alla 9 aga põletiku näit oli päris kõrge. Sain suht väikse koguse rohtu peale ja hakkasin siis näite normaalsuse suunda saama. Üldiselt on mul tore perearst aga sel teemal üsna võhik. Õnneks saan sel teemal rääkida samas olukorras oleva sõbrannaga ja nö utsitada perearsti kodust tõstma, sest TSH 4 polnud minu jaoks piisav, kuna soovisin teist last pigem väiksema vahega ja olen ka siit foorumist kilpnäärme alatalituse kohta lugenud.

Pärast ravi alustamist lõppesid igasugused päevad 5 kuuks. Lõpuks läksin naistearstile, UH ja kõik muu tundus korras, sain 3x gepretix kuuri. Sellega hakkasid uuesti päevad ja kõik käis nagu pidi, kuni rohtu võtsin. Kuur läbi, päevi polnud. Tsükkel oli juba meeletult pikaks veninud ja kui lõpuks otsustasin, et esmasp helistan, olid päevad platsis. Tsükkel venis 55 päeva pikkuseks. Vähemalt midagigi!

Siis otsustasin uuel kuil nö õnne proovida, lootus üsna väike aga miks mitte. Kuna enamus äppe ei lase mega pikka tsükklik määrata, siis otsisin alternatiivi ja leidsin Clue. Otsustasin ka elus esimest korda ovulatsiooni teste proovida, kasutasin clear blue digitaalset. Clue äppi ennustatud ov aja kanto hakkas nägu vilkuma, vilkus 2-3 päeva ja asjatasime tihedamalt. Nädal hiljem oma keha tundes olin veidi üllatunud, et vooluse järgi juba võiks arvata et hoopis nüüd on OV aeg.

Testi tegin nende nö kuupäevade järgi, mida ov testid ja äpp ennustas ja puhas negatiivne test vaatas vastu, ükskõik kui rasedana end vahepeal ei tundnud. ???? Lõin käega ja otsustasin pausi pidada, hakkame just kolima ja tagasi tööle minema jne. Aga ühel päeval oli närvivalu nii tugev, et tahtsin tavalise paraka asemel kangemat rohtu võtta aga kuna päevi ikka veel polnud ja tsükkli 55nes päes oli kohe käes, siis lihtsalt igaks juhuks tegin testi. Ja kui muuseas enne ära viskamist seal triibukuma nägin.. olin sõnatu. Ei julgenud kellelegi mainida sest tundub ebareaalne ja raudselt vale triip. Sain selle õrna triibu 10se tundlikusega testile, olen lugenud kuidas liiga vara positiivset testi saades võib ikkagi vahepeal katkemine juhtuda jne. Aga mõned päevad hiljem sain 20se tugevusega testile lõpuks päris tugeva triibu, niiet väike rõõm ja ootusärevus on nüüd sees. Just siis, kui loobusin ja panin rahus asja nö pausile. Muidugi süda enne esimest uh ja kinnitust veel päris rahu ei saa, aga see on juba midagi! ????

Niiet ükskõik kui lootusetu olukord tundub, imesid juhtub! ????

Nii tore, et peale sellist kanti lõpuks enda kaua soovitus kaks triipu said.

Palju õnne ja ilusat ootust!

CwCh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

25sep. peaksid punased hakkama… Noo ootus ja lootus on ikka nii suur, et käisin täna hcg testi tegemas 😀 nagu kiuste on tulemus 24, see peaks see ebaselge tulemus olema ?! Nüüd ma siis istungi ja mõtlen, et kas olen või ei ole siis ha-ha. Ei tea kas nutta või naerda aga reedel lähen uuesti verd andma äkki siis on midagi selgem 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

25sep. peaksid punased hakkama… Noo ootus ja lootus on ikka nii suur, et käisin täna hcg testi tegemas ???? nagu kiuste on tulemus 24, see peaks see ebaselge tulemus olema ?! Nüüd ma siis istungi ja mõtlen, et kas olen või ei ole siis ha-ha. Ei tea kas nutta või naerda aga reedel lähen uuesti verd andma äkki siis on midagi selgem ????

testi oled teinud? sellise hcg-ga peaksid vist testid ka juba õrna triipu näitama 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel pole tõesti teinud aga nüüd kohe kibelen poodi testi ostma.
Hetkel vaatasin, et mul see näit 24U/L ja ma vaatasin synlabi näitusid mis on <span style=”font-family: Lato, sans-serif; font-size: 14px;”>mIU/mL … kui U/L siis loen netist, et </span>N rasedad 3. nädal 5,8–71,2 IU/L  …. :O

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul uus ring. Täna cd 7. Flo ennustab ov pühapäevaks. Me üritame ülepäeva toimetada. Võtame vitamiine, mees on usinam selles ja nüüd lähipäevil paneb abikaasa ka omale meestearstile aja. Saatekiri on juba olemas. Minul arstil käidud.

 

Soft

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll juba varsti peast hall 🙁 Päevad olid viimati 27-31 august. Proovima hakkasime kohe 1 septembril ning asjatasime ülepäeviti kuni 14nda septembrini. Flo järgi näitas päevade alguseks 20.09, kuid mida tänaseni pole, on päevad. Lisaks on Flo päevade algusaega koguaeg edasi nihutanud ning 20.09st on saanud 23.09. Tegin esimese testi laupäeval, selgelt negatiivne. Teise testi esmaspäeval, negatiivne. Täna hommikul  tegin uue 10se tundlikusega testi, mis ka täiesti negatviine. Tänaseks on CD27. Flo api järgi on keskmine tsükli pikkus 26p, kuid vaadates graafiku järgi siis varieerub 25-29 vahel.

Kui täna ka päevadest 0 märku ning pole ka tunnet et hakkaks, aga test ikkagi negatiinve, kas siis veel on pigem lootust või ilmselt siis lihtsalt pikem tsükkel?

Gertrud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See kuu siis tegin abiks ka ovulatsiooniteste. Sain ilmselt enam-vähem täpse päeva kindlaks, võtsin 24 tundi peale positiivsed ovulatsioonitesti. (Siis ka kuivas voolus kokku)

Samas on voolus nüüd va peale seda ühte päeva olnud siiamaani märg. Varasemalt alles mõned päevad enne päevi muutub selliseks märjemaks.

Hetkel CD22. Ovulatsiooni järgi peaks sel kuul olema tsükkel 33 päeva.

Hetkel siis see “vahva” ootamine jälle 🙂

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Sulandun ka ettevaatlikult seltskonda. Testi ei ole veel julgend teha aga homme hommikul, siis see plaanis ära teha.
Päevad pidid hakkama 19.09 ja mida pole seda pole. Tundub, et ka teine rasedus tuleb sama kiiresti nagu esimenegi. Tasub ainult mõtet kaaluda, kui juba beebi otsustab tulla.
Ees ootamas just septembris 1a saanud vennake.
Keha ütleks, et jah sa oled ootel aga mõistus ei taha veel aru saada. Ex homme on asi selgem ????. Kui meenutada esimest rasedust, siis samad tunnused. Mega külm, et tahaks 100 paari villareid jalga panna ja emakas kakub ja nagu mullitaks.

Uhh, kabuhirm on ka ????!

Teistele saadan ilusaid rasvaseis triipe ✌️

SK

Homseni siis ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen küll juba varsti peast hall ???? Päevad olid viimati 27-31 august. Proovima hakkasime kohe 1 septembril ning asjatasime ülepäeviti kuni 14nda septembrini. Flo järgi näitas päevade alguseks 20.09, kuid mida tänaseni pole, on päevad. Lisaks on Flo päevade algusaega koguaeg edasi nihutanud ning 20.09st on saanud 23.09. Tegin esimese testi laupäeval, selgelt negatiivne. Teise testi esmaspäeval, negatiivne. Täna hommikul tegin uue 10se tundlikusega testi, mis ka täiesti negatviine. Tänaseks on CD27. Flo api järgi on keskmine tsükli pikkus 26p, kuid vaadates graafiku järgi siis varieerub 25-29 vahel.

Kui täna ka päevadest 0 märku ning pole ka tunnet et hakkaks, aga test ikkagi negatiinve, kas siis veel on pigem lootust või ilmselt siis lihtsalt pikem tsükkel?

Gertrud

Hei!

Eks äppi alati ju usaldada ei saa. Äpp on äpp ning arvutab kuupäevad varem sisestatud parameetrite järgi, keha käitub aga sootuks omamoodi. Kuna ma saan aru, et sa ovulatsiooni ei testinud, siis seda, kas ja millal sul OV toimus, me kindlalt ei tea. Juhul, kui sul ongi seekord pikem tsükkel (29 päeva), siis võib-olla OV toimus ka paar päeva hiljem. Kui hilisemale OV ajale liita ka kuni kümme päeva (maksimum aeg vist) pesastumise aega, siis kõik võib ju olla! Nii kaua, kui punaseid kohal pole, on alati lootust! Samas peab arvestama, et võib olla on ka lihtsalt pikem tsükkel või tsüklihäire.

Seda, millal pärast pesastumist test näitama hakkab, seda ma kahjuks öelda ei oska…

Loodame parimat!

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen küll juba varsti peast hall ???? Päevad olid viimati 27-31 august. Proovima hakkasime kohe 1 septembril ning asjatasime ülepäeviti kuni 14nda septembrini. Flo järgi näitas päevade alguseks 20.09, kuid mida tänaseni pole, on päevad. Lisaks on Flo päevade algusaega koguaeg edasi nihutanud ning 20.09st on saanud 23.09. Tegin esimese testi laupäeval, selgelt negatiivne. Teise testi esmaspäeval, negatiivne. Täna hommikul tegin uue 10se tundlikusega testi, mis ka täiesti negatviine. Tänaseks on CD27. Flo api järgi on keskmine tsükli pikkus 26p, kuid vaadates graafiku järgi siis varieerub 25-29 vahel.

Kui täna ka päevadest 0 märku ning pole ka tunnet et hakkaks, aga test ikkagi negatiinve, kas siis veel on pigem lootust või ilmselt siis lihtsalt pikem tsükkel?

Gertrud

Hei!

Eks äppi alati ju usaldada ei saa. Äpp on äpp ning arvutab kuupäevad varem sisestatud parameetrite järgi, keha käitub aga sootuks omamoodi. Kuna ma saan aru, et sa ovulatsiooni ei testinud, siis seda, kas ja millal sul OV toimus, me kindlalt ei tea. Juhul, kui sul ongi seekord pikem tsükkel (29 päeva), siis võib-olla OV toimus ka paar päeva hiljem. Kui hilisemale OV ajale liita ka kuni kümme päeva (maksimum aeg vist) pesastumise aega, siis kõik võib ju olla! Nii kaua, kui punaseid kohal pole, on alati lootust! Samas peab arvestama, et võib olla on ka lihtsalt pikem tsükkel või tsüklihäire.

Seda, millal pärast pesastumist test näitama hakkab, seda ma kahjuks öelda ei oska…

Loodame parimat!

J.K.

Hei! Tänud kaasamõtlemast 🙂 Tõepoolest, OV aega ma kuidagi ei testinud, sest proovime esimest kuud. Flo näitas OV ajaks 5 sept, kuid ise keha kuulates oli OV pigem 10ndal. Muidu on mul suhteliselt korrapärane tsükkel ja üle 30 päeva ei ole mitte kunagi tsükkel veninud. Eks ma ootan veel nädala lõpuni ja siis vaatan edasi 🙂 Kui oletada, et olengi rase, siis oleks täna 3+5. Lugesin, et rasedustest üldjuhul pigem nii varast rasedust kinni ei võta, isegi 10se tundlikkusega ning hakkavad pigem näitama 4+ ja edasi, aga eks see ka oleneb jällegi nii paljustki.

Lootus on igatahes hinges väga suur, sest ilma naljata tegelikult päevade aeg nii mul edasi ei lükku ning Flo on suht täppi pannud. Lisaks on alati nädal enne päevi juba alakõht valutama hakanud ning 2-3p enne päevade algust alanud ka määrimine, kuid see kuu pole kummastki haisugi.

Loodan, et saame ühiselt varsti kõik koos siin rõõmustada 🙂 Edu kõigile!

Gertrud

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen küll juba varsti peast hall ???? Päevad olid viimati 27-31 august. Proovima hakkasime kohe 1 septembril ning asjatasime ülepäeviti kuni 14nda septembrini. Flo järgi näitas päevade alguseks 20.09, kuid mida tänaseni pole, on päevad. Lisaks on Flo päevade algusaega koguaeg edasi nihutanud ning 20.09st on saanud 23.09. Tegin esimese testi laupäeval, selgelt negatiivne. Teise testi esmaspäeval, negatiivne. Täna hommikul tegin uue 10se tundlikusega testi, mis ka täiesti negatviine. Tänaseks on CD27. Flo api järgi on keskmine tsükli pikkus 26p, kuid vaadates graafiku järgi siis varieerub 25-29 vahel.

Kui täna ka päevadest 0 märku ning pole ka tunnet et hakkaks, aga test ikkagi negatiinve, kas siis veel on pigem lootust või ilmselt siis lihtsalt pikem tsükkel?

Gertrud

Hei!

Eks äppi alati ju usaldada ei saa. Äpp on äpp ning arvutab kuupäevad varem sisestatud parameetrite järgi, keha käitub aga sootuks omamoodi. Kuna ma saan aru, et sa ovulatsiooni ei testinud, siis seda, kas ja millal sul OV toimus, me kindlalt ei tea. Juhul, kui sul ongi seekord pikem tsükkel (29 päeva), siis võib-olla OV toimus ka paar päeva hiljem. Kui hilisemale OV ajale liita ka kuni kümme päeva (maksimum aeg vist) pesastumise aega, siis kõik võib ju olla! Nii kaua, kui punaseid kohal pole, on alati lootust! Samas peab arvestama, et võib olla on ka lihtsalt pikem tsükkel või tsüklihäire.

Seda, millal pärast pesastumist test näitama hakkab, seda ma kahjuks öelda ei oska…

Loodame parimat!

J.K.

Ei oska öelda, millal kõige varem näitab. Aga 9 päeva peale ovulatsiooni oli mul juba tugevad rasvased triibud testil näha 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas täna määrima, seega minu jaoks see teekond praegu lõppenud 🙁

Kõigile teistele soovin tugevaid triipe!

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean ka pakaa ütlema, ei pidanudki testi tegema kuna hommikul hakkasid päevad. Ju, siis mõtlesin ise juba nii üle ja tsükkel ikka sel korral nii sassis. Kuigi varem pole sellist pikka vahet olnud. Kui ennem kartsin positiivset testi, siis hetkel küll kurb olla ja tuli ka sellega teadmine, et beebit ikka ootan väga. Eks siis oktoobris proovime juba teadlikumalt ????!

SK

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna CD32 – eile said need odavad one step rasedustestid otsa (sest testisin nagu segane kaks tsüklit) ja täna ei saanud kasutada, aga ilmselt enne biocardi ostma ei lähe kui vähemalt CD35. See tsükkel võib ikka väga pikaks minna (sest eelmine oli biokeemiline), sain positiivseid OV teste CD25 paiku ja kui luteaalfaas 14 päeva siis võib isegi 40-päeva pikkuseks see asi minna, aga eks näis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD32 – eile said need odavad one step rasedustestid otsa (sest testisin nagu segane kaks tsüklit) ja täna ei saanud kasutada, aga ilmselt enne biocardi ostma ei lähe kui vähemalt CD35. See tsükkel võib ikka väga pikaks minna (sest eelmine oli biokeemiline), sain positiivseid OV teste CD25 paiku ja kui luteaalfaas 14 päeva siis võib isegi 40-päeva pikkuseks see asi minna, aga eks näis!

Mul tuli peale biokeemilist ka mitu 50+ tsüklit. Võib keha segadusse ajada pikaks ajaks. Aga võta rahulikult, varem või hiljem saad jälle reele 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD17.

Flo äpi sõnul täna OV. Tunnetuse järgi selles nii kindel ei ole. Aga kuna OV teste sel kuul ei plaaninud teha, siis tuleb lihtsalt aktiivselt panustada ????

Eile oli ka esimene päev Gepretixi võtta. Eks siis näha on, kas aitab tsükkli paika lükata või äkki juhtub ime ja näen mõne nädala pärast triipe ????

Jutu jätkuks aga uuriks, kas väldite triipude püüdmise ajal ka mingeid toite-jooke-toidulisandeid-ravimeid-protseduure? Kas “kõigest halvast” olete 100% loobunud või pigem hoidute perioodil OV->tsükli lõpuni?

 

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutu jätkuks aga uuriks, kas väldite triipude püüdmise ajal ka mingeid toite-jooke-toidulisandeid-ravimeid-protseduure? Kas “kõigest halvast” olete 100% loobunud või pigem hoidute perioodil OV->tsükli lõpuni?

Mina ei hoidu millestki, elan tavapärast elu 😀

Mul täna cd35 ja hommikune test negatiivne, homme on siis ilmselt cd1 🙂 Täna panen lõpuks arsti juurde aja ka, miskit peab vist ikka viga olema, et ei õnnestu.

Loodan, et teiste kuu on edukam taaskord!

C.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jutu jätkuks aga uuriks, kas väldite triipude püüdmise ajal ka mingeid toite-jooke-toidulisandeid-ravimeid-protseduure? Kas “kõigest halvast” olete 100% loobunud või pigem hoidute perioodil OV->tsükli lõpuni?

Ma arvan, et tervislik(um) ja mitmekesine toitumine (aga mitte millegi otsene piiramine) on parim variant kehale ja hoiab kehasisesed põletikud eemale. Ainus mida piiran ja kontrollin on kofeiini tarbimine, joon ühe kohvi päevas.  Protseduuridest- noh ma üritan OV paiku ja kuni uue tsüklini mitte raskeid asju tõsta (meil näiteks remont pooleli ja ma ei hakka betoonitükke 5ndalt korruselt alla vedama). Alkoholi tarbin ainult nii palju, et kui ntks on mingi oluline tähistamine, võtan vb klaasi-kaks, aga üldiselt üritan vältida. Ma ei tarbi ravimeid (mida pole minu viljatuskliiniku arst mulle väljakirjutanud) ,seega selles osas ei oska öelda.

Ma jälgin ühte youtuberit, kellel on pcos ja esimese IVF-i katse läbikukkus. Teise jaoks ta võttis pika aja, kus ta loobus kohvi joomisest, söökidest mis tõstavad suure kiirusega ntks suhkrutaset vms., et üritas süüa ja juua asju mis hoiavad keha nö. “calm ja collected” ja tal õnnestus järgmine IVF. Ta ei teinud ka väga hullu trenne vaid võttis rahulikumad treeningviisid. Need ei pruugi olla seotud, aga usun et kindlasti suurendavad õnnestumist.  (Samas jäävad loomulikul teel rasedaks narkarid ja alkohoolikud, et loodus teeb oma töö)

Usun veel, et kaasa aitab ka mitte muretsemine ja stressamine, aga nagu me kõik teame, siis pole see (alati) võimalik!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutu jätkuks aga uuriks, kas väldite triipude püüdmise ajal ka mingeid toite-jooke-toidulisandeid-ravimeid-protseduure? Kas “kõigest halvast” olete 100% loobunud või pigem hoidute perioodil OV->tsükli lõpuni?

Ma arvan, et tervislik(um) ja mitmekesine toitumine (aga mitte millegi otsene piiramine) on parim variant kehale ja hoiab kehasisesed põletikud eemale. Ainus mida piiran ja kontrollin on kofeiini tarbimine, joon ühe kohvi päevas. Protseduuridest- noh ma üritan OV paiku ja kuni uue tsüklini mitte raskeid asju tõsta (meil näiteks remont pooleli ja ma ei hakka betoonitükke 5ndalt korruselt alla vedama). Alkoholi tarbin ainult nii palju, et kui ntks on mingi oluline tähistamine, võtan vb klaasi-kaks, aga üldiselt üritan vältida. Ma ei tarbi ravimeid (mida pole minu viljatuskliiniku arst mulle väljakirjutanud) ,seega selles osas ei oska öelda.

Ma jälgin ühte youtuberit, kellel on pcos ja esimese IVF-i katse läbikukkus. Teise jaoks ta võttis pika aja, kus ta loobus kohvi joomisest, söökidest mis tõstavad suure kiirusega ntks suhkrutaset vms., et üritas süüa ja juua asju mis hoiavad keha nö. “calm ja collected” ja tal õnnestus järgmine IVF. Ta ei teinud ka väga hullu trenne vaid võttis rahulikumad treeningviisid. Need ei pruugi olla seotud, aga usun et kindlasti suurendavad õnnestumist. (Samas jäävad loomulikul teel rasedaks narkarid ja alkohoolikud, et loodus teeb oma töö)

Usun veel, et kaasa aitab ka mitte muretsemine ja stressamine, aga nagu me kõik teame, siis pole see (alati) võimalik!

Pcos puhul. Piirasin kiirelt imenduvaid süsivesikuid mitu kuud, sain tervise paremasse seisu ja lõpuks õnnestus kaks triipu saada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 173 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad september 2021