Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad September 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 144 )

Teema: Triibupüüdjad September 2022

Postitas:
Kägu

Ok, las ta jääda. Tundub mõttetu selgitamine. Sa pole vist siinse teemaga väga kursis kah.

Edu! ????

Ko

Miks nii õel?

Korralik troll ära eksinud siia ????‍♀️

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ok, las ta jääda. Tundub mõttetu selgitamine. Sa pole vist siinse teemaga väga kursis kah.

Edu! ????

Ko

Miks nii õel?

Korralik troll ära eksinud siia ????‍♀️

Miks lapseootel ja/või rasestuvad naised nii õelad on?

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Hei kõigile

Uskumatu, et ma jälle siin olen, aga sedakorda siis kolmanda ja viimase lapse saamise lootuses. Abikaasaga otsustasime, et vanuse ja elukorralduse mõttes on kohe või mitte kunagi. Seega kohe ????

1. teeme nii, et mu hüüdnimi siin on Oliiv ????

2. vanust 28 eluaastat, mis ei ole ülearu vana, aga kuna 40-ndates sooviks juba beebidega lõpetanud olla ja lapselapsi oodata, siis kauem ei venitaks

3. püüame kolmandat ja viimast beebit. Ees ootamas 4- ja 2- aastased lapsed. Mõlemad sündinud erakorralise keisriga, nii et kolmanda puhul jääb ära see vastik lõputu sünnituse alguse ootamine ????

Sel tsüklil veel ei proovinud, sest ootan arsti luba, oli probleeme kilpnäärmega. Analüüsid nüüdseks korras, aga tahan enne arsti kinnitust saada, et kõik ok. Günekoloog andis rohelise tule juba mitu kuud tagasi ???? Aga tulen ikka teie sekka, et juba kõigile kaasa elada ja loodetavasti järgmisel suvel oma pesamuna tervitadad ????

Rasvaseid triipe kõigile!

-Oliiv

Kui TSH näit oli korrast ära, siis oleks väga huvitatud, et mis tase oli, kui kiiresti selle korda said ja mida arst luges korras näiduks. Mul endal hetkel see käsil ja kuidagi vaevaliselt liigub. Kuigi googeldades tuleb ka välja, et see reageeribki aeglaselt, siis mulle tundus, et endokrinoloog ootas kiiremat reaktsiooni.

A.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei kõigile

Uskumatu, et ma jälle siin olen, aga sedakorda siis kolmanda ja viimase lapse saamise lootuses. Abikaasaga otsustasime, et vanuse ja elukorralduse mõttes on kohe või mitte kunagi. Seega kohe ????

1. teeme nii, et mu hüüdnimi siin on Oliiv ????

2. vanust 28 eluaastat, mis ei ole ülearu vana, aga kuna 40-ndates sooviks juba beebidega lõpetanud olla ja lapselapsi oodata, siis kauem ei venitaks

3. püüame kolmandat ja viimast beebit. Ees ootamas 4- ja 2- aastased lapsed. Mõlemad sündinud erakorralise keisriga, nii et kolmanda puhul jääb ära see vastik lõputu sünnituse alguse ootamine ????

Sel tsüklil veel ei proovinud, sest ootan arsti luba, oli probleeme kilpnäärmega. Analüüsid nüüdseks korras, aga tahan enne arsti kinnitust saada, et kõik ok. Günekoloog andis rohelise tule juba mitu kuud tagasi ???? Aga tulen ikka teie sekka, et juba kõigile kaasa elada ja loodetavasti järgmisel suvel oma pesamuna tervitadad ????

Rasvaseid triipe kõigile!

-Oliiv

Kui TSH näit oli korrast ära, siis oleks väga huvitatud, et mis tase oli, kui kiiresti selle korda said ja mida arst luges korras näiduks. Mul endal hetkel see käsil ja kuidagi vaevaliselt liigub. Kuigi googeldades tuleb ka välja, et see reageeribki aeglaselt, siis mulle tundus, et endokrinoloog ootas kiiremat reaktsiooni.

A.

Täpselt ei mäleta, aga veebruaris avastati ületalitlus. Ehk siis ca 6 kuud ravi saanud. Täna endokrinoloog ütles, et ravimit rohkem võtma ei pea, aga ta pigem ei soovita mul kohe rasestuda, sest möödunud kuul olid veel antikehad olemas. Nobembris uued analüüsid. Ega ta otseselt ei keelanud, aga usaldan teda ja kannatan selle 1,5 kuud ära ???? tahaks nagunii pigem suvebeebit, et ei peaks külmade ilmade saabudes endale uut jopet ostma, et kõht ära mahutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahaks nagunii pigem suvebeebit, et ei peaks külmade ilmade saabudes endale uut jopet ostma, et kõht ära mahutada.

Hea aeg sünnitamiseks on suve lõpp, kui tegevusi õues jääb vähemaks ja ilmad hakkavad muutuma vaikselt jahedamaks. Beebiga pole nagunii tundide kaupa väljas ja kuumal suvel on toas olemine eriti tüütu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. sygisv2rvid

2. N 26

3. alates september 2022

4. Teine laps

septembri alguses eemaldasin spiraali ja kohe algas ka menses, täna siis CD 17. Eile olid valud alakõhus paremal, äkki oli ovulatsioon. Sai ka üle päeviti eeldatava ovulatsiooni ajal aktiivne oldud. Täna imelikud valud/kiskumised alakõhus. Vaevalt, et kohe õnnestus aga loota võib. Hea märk, et üldse menses algas. Esimese lapse puhul pidi rohtudega päevi esile kutsuma, et üldse beebi meisterdamisega tegeleda 

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tahaks nagunii pigem suvebeebit, et ei peaks külmade ilmade saabudes endale uut jopet ostma, et kõht ära mahutada.

Hea aeg sünnitamiseks on suve lõpp, kui tegevusi õues jääb vähemaks ja ilmad hakkavad muutuma vaikselt jahedamaks. Beebiga pole nagunii tundide kaupa väljas ja kuumal suvel on toas olemine eriti tüütu.

Vanem laps sündis keset suve ja kuumalainet, mulle sobis nii ???? Suvel on koroona ja muude viirustega ka natuke parem seis kui on sügisest kevadeni ???? Aga eks see beebi tuleb siis, kui talle sobib. Ma võin siin ju unistada ????

-Oliiv

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! 🙂

Mina kirjutasin viimati aprillibeebide teemasse – sain juulikuus triibud, kuid katkes väga varakult (4ndl). Rasedaks jäin kiiresti ja kõik analüüsid korras, kuigi hirm ikka sees, et äkki kordub. Nüüd teine tsükkel peale katkemist ja tegutsesime mõned päevad enne ov-d ja ovulatsiooniga samal päeval (kasutasin teste ja tegutsesime samadel tsüklipäevadel, mis juulikuus). Kuidagi väga kõrgeid lootuseid ei seadnud, kuna ainult 2x olime vahekorras “ovulatisooninädalal”, aga nüüdseks on juba sarnased tunnused, mis juulis. Nt selline voolus, mida muidu kunagi pole olnud ja basaal ka kõrge. Testi on mõtet teha alles järgmine nädal. Hoian kõigile pöidlaid

 

Liisukas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi hetkel on ov aeg?
Mul hirmsasti torgib kõhus ja voolus on munavalge taoline. Ov testi mul küll käepärast pole, aga hetkel ma pakun, et vist väga soodne aeg.
Kes minuga samakaugel, muljetage kuidas teil seekord ov tunnustega?

Päike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD 13 ja sain positiivse OV testi. Kõik muud sümptomid viitavad ka, et paras aeg tegutseda. Ma pole varem teste kasutanud aga tegelikult on pika ootamisaja suhtes mõnus et saab ka tsükli keskel mingeid teste teha ????

kolmasrõõm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tänasest (cd18) valge kreemine voolus, üleeile oli ühepoolne alakõhu valu ja eile ebamäärane valu/kiskumine alakõhus. Minu puhul tundub, et valge voolus pärast ovulatsiooni. Valge voolus võib ka raseduse märk olla..

Sygisv2rvid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna cd25 ja viimased nädal aega meeletu kiskumistunne, täna aga ekstra tugev ???? ei teagi nüüd, kas päevad tulemas või mis kehas toimub

ovulatsiooniteste samas ma ostma ei kipu, kuna alles esimene kuu triibupüüdmist, siis nii hulluks end ei aja veel 🙂

 

Coldasice

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tänasest (cd18) valge kreemine voolus, üleeile oli ühepoolne alakõhu valu ja eile ebamäärane valu/kiskumine alakõhus. Minu puhul tundub, et valge voolus pärast ovulatsiooni. Valge voolus võib ka raseduse märk olla..

Sygisv2rvid

Täpselt sama siin – CD20 ja ebatavaliselt palju valget voolust, mida muidu pole täheldanud. Loodan, et viitab peagi toimuvale pesastumisele 🙂

 

 

Liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul DPO 10, test negatiivne, paaar tundi hiljem ära visates testile tekkinud kuivamistriip. Siit küsimus, miks tekivad kuivamistriibud ? DPO 7 tegin sama firma testi ja sellel kuivamistriipu ei tekkinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Rivistan ka ennast triipude ootajate rivisse.

Ov oli 08.09. Kahjuks saime alles 10.09 varahommikul tegutseda.

Siiski loodan, et äkki ikka õnnestus. Temperatuur mitu päeva 37+ olnud.

Enesetunne on kehva, kohati iiveldab. Aga ilmaelt mõtlen ennast rasedaks. Tahaks juba testi teha.

K.K

Kas ov oli 8.09 voi said positiivse ov testi alles 8.09?

kui 8.09 oli alles positiivne test siis asjatasite just ôigel ajal.

Ma ei teinud OV testi. Aga keha jargi sain aru, et 08.09 algas OV.
Ma ei teagi kas on mõtekas homme rasedustest teha. Kisub ja krambitab terve nädala kõhus.
K.K

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul DPO 10, test negatiivne, paaar tundi hiljem ära visates testile tekkinud kuivamistriip. Siit küsimus, miks tekivad kuivamistriibud ? DPO 7 tegin sama firma testi ja sellel kuivamistriipu ei tekkinud.

DPO7 ja 10 ju ei pruugi veel ju pesastumine olla toimunud, rääkimata HCG tõusust. Aga minu kogemuse järgi võib see kuivamistriip siiski rasedusele viidata. Olen teinud õhtul testi ja hommikul leidsin triibu – paari päeva pärast oli juba tumedam ja tekkis kohe ning olin rase 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Liigun oktoobri triibupüüdjatesse, täna CD1.

Chrizzu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna kuidagi jube väsimus. Rinnad ka veidi tundlikud. CD33.

Paari päeva pärast teen testi kui päevad ei hakka.

MM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna peaks siis olema DPO12. Tegin testi, biocard baby. Nii kui tilgutasin ilmus nagu kerge teine triip korra, aga kdus sama kiiresti kui ilmus. Ehk siis negatiivne mis negatiivne.
Päevad peaksid reedel hakkama.

ps! Siin niiiiii vaikne 😀

K.K

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me sel kuul ei panustanud õigel ajal. Suundume otse oktoobrisse ????

neljaslaps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna 12dpo ja kui väga jõllitan, siis suudan mingi kuma sellele odavale ribatestile manada, aga ma selliseid nendel testidel ennegi mitmeid kordi näinud. Täna veel ei määri, mis on hea, aga tunne on küll päevadeeelne, eeldaks homme-ülehomme. Eks ma annan teada. Teistele kivi kotti.

AG

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hommik.
Mul täna cd 25. Rinnad veits tundlikud tänasest.
Muus osas olen hoopis haigeks jäänud, nina kinni ja pea paks, veits kurk ka valus. Täna öösel magasin nii pahasti.
Oeh…

No mis seal ikka, üks päev korraga 🙂

Päike

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütleme nii, et sisetunne ei petnud. Hommikul veel vaid määris, aga nüüd juba õiged päevad kohal. Ausalt ei vaevunud hommikul testigi tegema enam.

ülejärgmise nädala algul mul aeg arsti juurde, appi järgi peaks olema just päev enne ovulatsiooni, mis on vist hea, saab vaadata uh’s. Eks sealt siis vaatab edasi, loodetavasti kuulab ära ja teeb mõned analüüsid alustuseks, loodetavasti saadab ka mehe uuringutele.

AG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD 18. Positiivse OV testi päeval (CD13) sai toimetatud kahel korral, aga edasi tuli mingi seisak. Siis lampi CD16 õhtul alaseljavalu ja CD17 oli väga tugev munasarjavalu terve päev. Mul tegelikult varem pole selliseid sümptomeid olnud – kas võivad olla OV valud? Kas nii hilja pärast pos OV testi saab ovulatsioon toimuda? Asjatada saime siis veel CD17 aga tunne on, et see polnud piisav. Eks näeme, tuleb kõige venivam kaks nädalat ????

 

kolmasrõõm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD 18. Positiivse OV testi päeval (CD13) sai toimetatud kahel korral, aga edasi tuli mingi seisak. Siis lampi CD16 õhtul alaseljavalu ja CD17 oli väga tugev munasarjavalu terve päev. Mul tegelikult varem pole selliseid sümptomeid olnud – kas võivad olla OV valud? Kas nii hilja pärast pos OV testi saab ovulatsioon toimuda? Asjatada saime siis veel CD17 aga tunne on, et see polnud piisav. Eks näeme, tuleb kõige venivam kaks nädalat ????

kolmasrõõm

Hmm… Ma kindel muidugi ei ole, aga äkki hoopis need valud pesastumisest? Mõned on öelnud, et pesastumise ajal on neil olnud sellised seletamatud tugevad valud ja selline tunne, et kohe-kohe päevad platsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD 18. Positiivse OV testi päeval (CD13) sai toimetatud kahel korral, aga edasi tuli mingi seisak. Siis lampi CD16 õhtul alaseljavalu ja CD17 oli väga tugev munasarjavalu terve päev. Mul tegelikult varem pole selliseid sümptomeid olnud – kas võivad olla OV valud? Kas nii hilja pärast pos OV testi saab ovulatsioon toimuda? Asjatada saime siis veel CD17 aga tunne on, et see polnud piisav. Eks näeme, tuleb kõige venivam kaks nädalat ????

kolmasrõõm

Hmm… Ma kindel muidugi ei ole, aga äkki hoopis need valud pesastumisest? Mõned on öelnud, et pesastumise ajal on neil olnud sellised seletamatud tugevad valud ja selline tunne, et kohe-kohe päevad platsis.

ma ise mõtlesin sama, aga pesastumise jaoks tundub täpselt liiga vara ja ovulatsiooni jaoks liiga hilja. Nii veider. Valu oli ühel pool ja terve päev oli nii kange et jalga oli valus liigutada isegi. Ma rasedustesti järgi veel ei lähe. Püüan kannatada vähemalt CD 25ni.

kolmarõõm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul näiteks pidi äpi järgi ov olema cd15, aga oli tegelikult tunnuste järgi cd18 (testi ei teinud). Nüüd kogu tsükkel ilmselt on kahjuks pikemaks veninud ja sellevõrra pean kauem “praadima” ????
Hetkel on cd 26. Kõhus aeg ajalt torgib. No nii tahaks juba testida, aga tean et pole mõtet, vara veel.
Seadsin endale piiriks, et kui juhtub ime ja päevad ei hakka, siis esimesel oktoobril testin.

Päike

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere armsad!
Mõtlesin, et kirjutan ka vahelduseks ja annan teada kuidas mul läinud on. Kirjutasin viimati vist 2 kuud tagasi. Vahepeal käisin naistearsti juures ja lasin end kontrollida. Tänase seisuga on mul kõik korras, mees saadeti kontrolli, aga ma ise pigem arvan, et ka temal kõik korras. Tsükli pikkus on mul olnud muidu 26-27 päeva pikk. Mure on mul ikkagi sest ma ei tea kuna mul ovulatsioon on. 🙁 Tunnuste järgi ma aru ei saa. Eelmine kuu käisin arsti juures siis arst ütles et oli ovulatsioon (CD18). See kuu siis sättisin nii et toimetasime CD 16-18. Punased venisid ja venisid, lootsin vaikselt juba et oi kas tõesti läks õnneks, sest CD28 veel punaseid ei olnud. CD28 õhtul tegin testi, mis oli negatiivne ning CD29! varahommikul olid punased platsis. Mul pole ammu olnud nii pikka vahe eelmiste punastega sees ja ei teagi miks nii suur vahe tekkis. Kasutan juba pikemat aega ka Flo äppi ning tänu nii pikale vahele mis mul nüüd tekkis CD29, siis äpp kuidagi uuendas end ning märkis tagantjärgi mul ov päevadeks CD18 ( 26 tsükli puhul) , 27 puhul 19 ja nüüd praeguse tsükli puhul mis on CD 29, hoopis 21 ov.  Kuna mul mees on natukene eriline ning ta ei taha just kõige tihedamini siis on mul selline koormus peal, et ajastad kõik õieti ning nagu näha siis mu ajastus on ka vale sest alati hakkavad punased vaatamata sellest kas olen äppi järgi tegutsenud või mitte.

Terve see teekond kus ma praegu seiklen on niivõrd stressirohke aga samas ka põnev. Loodan, et järgmine kuu tuleb ilusam ning meil õnnestub ikka see lilleke õitsema saada. ????‍♀️

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Kaigerti testid valetavad? Sain täna pärastlõunal imeõrna triibu Kaigerti pulktestile, samas veel tundlikum Clear Choice oli negatiivne. Hommikul nagunii plaan uus test teha.

-Oliiv

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Kaigerti testid valetavad? Sain täna pärastlõunal imeõrna triibu Kaigerti pulktestile, samas veel tundlikum Clear Choice oli negatiivne. Hommikul nagunii plaan uus test teha.

-Oliiv

Kaigerti ja Clear Choice testide kohta kaasa rääkida ei oska, aga soovitan teha Biocard testi, see pole jätnud kuivamistriipe ega kummitustriipe. Kui on triip, siis on asi õige. Müüakse ka selveris.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 144 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad September 2022