Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad September 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 144 )

Teema: Triibupüüdjad September 2022

Postitas:
Kägu

Tere armsad!

Mõtlesin, et kirjutan ka vahelduseks ja annan teada kuidas mul läinud on. Kirjutasin viimati vist 2 kuud tagasi. Vahepeal käisin naistearsti juures ja lasin end kontrollida. Tänase seisuga on mul kõik korras, mees saadeti kontrolli, aga ma ise pigem arvan, et ka temal kõik korras. Tsükli pikkus on mul olnud muidu 26-27 päeva pikk. Mure on mul ikkagi sest ma ei tea kuna mul ovulatsioon on. ???? Tunnuste järgi ma aru ei saa. Eelmine kuu käisin arsti juures siis arst ütles et oli ovulatsioon (CD18). See kuu siis sättisin nii et toimetasime CD 16-18. Punased venisid ja venisid, lootsin vaikselt juba et oi kas tõesti läks õnneks, sest CD28 veel punaseid ei olnud. CD28 õhtul tegin testi, mis oli negatiivne ning CD29! varahommikul olid punased platsis. Mul pole ammu olnud nii pikka vahe eelmiste punastega sees ja ei teagi miks nii suur vahe tekkis. Kasutan juba pikemat aega ka Flo äppi ning tänu nii pikale vahele mis mul nüüd tekkis CD29, siis äpp kuidagi uuendas end ning märkis tagantjärgi mul ov päevadeks CD18 ( 26 tsükli puhul) , 27 puhul 19 ja nüüd praeguse tsükli puhul mis on CD 29, hoopis 21 ov. Kuna mul mees on natukene eriline ning ta ei taha just kõige tihedamini siis on mul selline koormus peal, et ajastad kõik õieti ning nagu näha siis mu ajastus on ka vale sest alati hakkavad punased vaatamata sellest kas olen äppi järgi tegutsenud või mitte.

Terve see teekond kus ma praegu seiklen on niivõrd stressirohke aga samas ka põnev. Loodan, et järgmine kuu tuleb ilusam ning meil õnnestub ikka see lilleke õitsema saada. ????‍♀️

Kas sa ovulatsiooniteste teed ja kehatemperatuuri mõõdad? Nende kahe järgi saab aru millal ovulatsioon toimub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Kaigerti testid valetavad? Sain täna pärastlõunal imeõrna triibu Kaigerti pulktestile, samas veel tundlikum Clear Choice oli negatiivne. Hommikul nagunii plaan uus test teha.

-Oliiv

Kaigerti ja Clear Choice testide kohta kaasa rääkida ei oska, aga soovitan teha Biocard testi, see pole jätnud kuivamistriipe ega kummitustriipe. Kui on triip, siis on asi õige. Müüakse ka selveris.

Just nädal tagasi sain biocardiga 2 kuivamiatriipu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsiooniteste(clearblue advenced) tegin mitu kuu,  tavaliselt sain positiivse tulemuse tsükli 13-14ndal päeval. Peale seda kui naistearstil käisin ja teada sain et ovulatsioon oli 18ndal päeval, lõpetasin testimise. Ei näinud pointi teha kui nii palju mööda paneb see testimine. Basaali pole kunagi mõõtnud ja arvan et töö tõttu ei saa ka mõõta(  vahetusega ja üsna tihti läheb hommiku 7ni), basaaliga vist pidi olema mingi imevahe ka sees paar tundi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Kaigerti testid valetavad? Sain täna pärastlõunal imeõrna triibu Kaigerti pulktestile, samas veel tundlikum Clear Choice oli negatiivne. Hommikul nagunii plaan uus test teha.

-Oliiv

Kaigerti ja Clear Choice testide kohta kaasa rääkida ei oska, aga soovitan teha Biocard testi, see pole jätnud kuivamistriipe ega kummitustriipe. Kui on triip, siis on asi õige. Müüakse ka selveris.

Tegingi just Biocardi ja negatiivne. Ootan nüüd päevi ????

 

-Oliiv

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas Kaigerti testid valetavad? Sain täna pärastlõunal imeõrna triibu Kaigerti pulktestile, samas veel tundlikum Clear Choice oli negatiivne. Hommikul nagunii plaan uus test teha.

-Oliiv

Kaigerti ja Clear Choice testide kohta kaasa rääkida ei oska, aga soovitan teha Biocard testi, see pole jätnud kuivamistriipe ega kummitustriipe. Kui on triip, siis on asi õige. Müüakse ka selveris.

Tegingi just Biocardi ja negatiivne. Ootan nüüd päevi ????

-Oliiv

Ja kui sul siiski päevad ei hakka, siis proovi mõne aja pärast uuesti, sest biocard pole nii tundlik test kui mõni teine, aga siiski usaldusväärne.
Hoia meid kursis ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna kuidagi jube väsimus. Rinnad ka veidi tundlikud. CD33.

Paari päeva pärast teen testi kui päevad ei hakka.

MM

Siiski algasid päevad nüüd täna. ????

MM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolin oktoobrisse, CD1 on platsis 😀 Eilne kummitustriip oli ikka suur ehmatus. Just selles mõttes, et pole veel proovimagi hakanud ja tõenäosus raseduseks oli mingi 0,01% 😀 Rohkem Kaigertit ei osta igatahes. Esimest korda selline juhus, siiamaani on ikka positiivne olnud selgelt positiivne ja negatiivse puhul pole triibuvarju ka olnud. Edu kõigile ja hoian pöidlaid 🙂

 

– Oliiv

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsiooniteste(clearblue advenced) tegin mitu kuu, tavaliselt sain positiivse tulemuse tsükli 13-14ndal päeval. Peale seda kui naistearstil käisin ja teada sain et ovulatsioon oli 18ndal päeval, lõpetasin testimise. Ei näinud pointi teha kui nii palju mööda paneb see testimine. Basaali pole kunagi mõõtnud ja arvan et töö tõttu ei saa ka mõõta( vahetusega ja üsna tihti läheb hommiku 7ni), basaaliga vist pidi olema mingi imevahe ka sees paar tundi?

Sa võid proovida neid ribateste, kus jälgid ise triibu tugevust. Triibud peaksid olema värvilt sama tugevad, siis tead, et ovulatsioon on tulekul. Ja peale positiivset testi toimubki ovulatsioon 24-48 tunni jooksul alles. Basaali peaks jah iga päev samal ajal mõõtma ja see näitab tagantjärgi millal ovulatsioon toimus, seega pigem on see lihtsalt tagantjärgi tarkus, et millal toimus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ovulatsiooniteste(clearblue advenced) tegin mitu kuu, tavaliselt sain positiivse tulemuse tsükli 13-14ndal päeval. Peale seda kui naistearstil käisin ja teada sain et ovulatsioon oli 18ndal päeval, lõpetasin testimise. Ei näinud pointi teha kui nii palju mööda paneb see testimine. Basaali pole kunagi mõõtnud ja arvan et töö tõttu ei saa ka mõõta( vahetusega ja üsna tihti läheb hommiku 7ni), basaaliga vist pidi olema mingi imevahe ka sees paar tundi?

Sa võid proovida neid ribateste, kus jälgid ise triibu tugevust. Triibud peaksid olema värvilt sama tugevad, siis tead, et ovulatsioon on tulekul. Ja peale positiivset testi toimubki ovulatsioon 24-48 tunni jooksul alles. Basaali peaks jah iga päev samal ajal mõõtma ja see näitab tagantjärgi millal ovulatsioon toimus, seega pigem on see lihtsalt tagantjärgi tarkus, et millal toimus.

Hei,
No ma arvan, et ma ootan ära mehe analüüsi vastused ja proovime järgmine kuu tabada seda õiget päeva( kuna äpp peaks nüüd ka õige olema?) ning selle järgi toimetada. See testimine on mõnesmõttes stressirikas ja nagu teada siis ka stress mõjutab rasestumist. Proovin hakata ka jälgima oma keha( vahepeal tundub et nagu oleks mingit pinget alakõhus vasakul või paremal pool tunda aga olen arvanud et mul lihtsalt kõht tühi ????).

Liblikas

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi täpsuses ei saa kunagi kindel olla, sest iga kuu võib tsükkel kõikuda. Kui testida ei taha ja keha ka märku alati ei anna (vooluse järgi saab ka tegelikult aru – kui on vedel ja läbipaisteb, siis on ovulatsioon lähedal), siis pigem panustada palju tegutsemisele. Igatahes edu ja loodan, et proovide tulemused ka kõik korras 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1. Dheelia

2. 34a/mees 33a

3. alates juuni 2022

4. proovime kolmandat last

Tere, liitun ka triibupüüdjatega.

Ma juba sel aastal ühe korra sain triibud aga 12.nädalal sama päeva hommikul kui läksin OSCAR testile, algas verejooks ning tuli välja, et rasedus oli peetunud juba 7.nädalal(kuigi kõht kasvas, hormoonid möllasid, süda oli paha). Kehal võttis lihtsalt 4.nädalat aega arusaamaks, et loode ei ela enam…väga raske oli ja uuesti hakkasime üritama juunist.
Hirm on muidugi suur aga soov kolmandat last saada veelgi suurem.

Kasutasin see tsükkel ka ovulatsioonitesti ja sai kenasti õigel ajal toimetatud. Hetkel CD23, igasuguseid tunnuseid(rinnad väga hellad, valge voolus), mis viitavad, et võiks nagu olla…igatahes teen homme hommikul testi. Siis 11DPO ja ehk näitab juba miskit. Mul kannatust ei ole väga 😀

Dheelia

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul CD28 ja päevi pole, eelmine tsükkel 27 päeva pikk ja üle 28 päeva üldiselt pole läinud. Basaal kõrge ja kõik võimalikud raseduse tunnused, kahtlustan, et võisin mingi viiruse külge saada, sest testidel pole isegi mitte kummitustriipu (Biocard). Samas varasemalt sain heleda triibu alles 5. nädalal ja hetkel kahtlustan, et ehk ovulatsioon toimus hiljem ja samuti ka pesastumine. Õudsalt närvesööv, aga jääb üle ainult oodata :/ Just lugesin ühest Eesti blogist, et pos test tuli alles siis, kui päevad olid nädala hiljaks jäänud ja rasedus oli edukas. Ahjaa, eelmise rasedusega oli digitaalne positiivne ja näitas nädalaid + ribateste tegin ka lugematu arvu ja olid positiivsed, samal ajal Biocard oli nii hele, et ei teagi, kas kujutasin seda triipu ette 😀 Ometigi peaks see Biocard ju “eriti” varajane olema, ei tea. Aga hetkel siis jääb üle ainult oodata 🙂

 

 

Liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul CD28 ja päevi pole, eelmine tsükkel 27 päeva pikk ja üle 28 päeva üldiselt pole läinud. Basaal kõrge ja kõik võimalikud raseduse tunnused, kahtlustan, et võisin mingi viiruse külge saada, sest testidel pole isegi mitte kummitustriipu (Biocard). Samas varasemalt sain heleda triibu alles 5. nädalal ja hetkel kahtlustan, et ehk ovulatsioon toimus hiljem ja samuti ka pesastumine. Õudsalt närvesööv, aga jääb üle ainult oodata :/ Just lugesin ühest Eesti blogist, et pos test tuli alles siis, kui päevad olid nädala hiljaks jäänud ja rasedus oli edukas. Ahjaa, eelmise rasedusega oli digitaalne positiivne ja näitas nädalaid + ribateste tegin ka lugematu arvu ja olid positiivsed, samal ajal Biocard oli nii hele, et ei teagi, kas kujutasin seda triipu ette ???? Ometigi peaks see Biocard ju “eriti” varajane olema, ei tea. Aga hetkel siis jääb üle ainult oodata ????

Liisukas

Ee… Biocard kohe kindlasti EI ole eriti varajane.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul CD28 ja päevi pole, eelmine tsükkel 27 päeva pikk ja üle 28 päeva üldiselt pole läinud. Basaal kõrge ja kõik võimalikud raseduse tunnused, kahtlustan, et võisin mingi viiruse külge saada, sest testidel pole isegi mitte kummitustriipu (Biocard). Samas varasemalt sain heleda triibu alles 5. nädalal ja hetkel kahtlustan, et ehk ovulatsioon toimus hiljem ja samuti ka pesastumine. Õudsalt närvesööv, aga jääb üle ainult oodata :/ Just lugesin ühest Eesti blogist, et pos test tuli alles siis, kui päevad olid nädala hiljaks jäänud ja rasedus oli edukas. Ahjaa, eelmise rasedusega oli digitaalne positiivne ja näitas nädalaid + ribateste tegin ka lugematu arvu ja olid positiivsed, samal ajal Biocard oli nii hele, et ei teagi, kas kujutasin seda triipu ette ???? Ometigi peaks see Biocard ju “eriti” varajane olema, ei tea. Aga hetkel siis jääb üle ainult oodata ????

Liisukas

Ee… Biocard kohe kindlasti EI ole eriti varajane.

Pakil oli kirjas nii: Eriti tundlik rasedustest koduseks kasutamiseks mis võimaldab rasedust määrata juba altes 7. raseduspäevast. Tundlikkus 10 mIU/ml. Aga hea teada, siis ehk veel lootust on 🙂

 

 

Liisukas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna cd27 (eeldatav OV cd13-14), tegin kärsitusest hommikul testi. Midagi nagu oleks või see lihtsalt see triibu koht?

https://ibb.co/Pr0t7vX

Sygisv2rvid

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna cd27 (eeldatav OV cd13-14), tegin kärsitusest hommikul testi. Midagi nagu oleks või see lihtsalt see triibu koht?

https://ibb.co/Pr0t7vX

Sygisv2rvid

Hmm… Äärmiselt põnev ????
Korda testi kui sul on võimalik. Tundub nagu triibuääred kumaksid ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna cd27 (eeldatav OV cd13-14), tegin kärsitusest hommikul testi. Midagi nagu oleks või see lihtsalt see triibu koht?

https://ibb.co/Pr0t7vX

Sygisv2rvid

Hei,
tundub, et nagu oleks positiivne, sest kohe peale vaadates on õrnalt näha ju ka teist triipu.  Kui oleks kuivamistriip, siis ilmselt peaksid erinevate nurkade alt vaatama.???? Ma isiklikult teeks homme hommikul vist uue testi , et kindel olla.

Liblikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui see on Alist tellitud test, siis need vöivad ka näidata pos testi. Üks kuu tegin mitu testi ja pooled olid positiivsed, samas apteegi omad neg. Lisaks suutsin veretestil käia ja loomulikult oli hcg näit vaid 2,5 (pole raseduse lootustki).

Kui test pole Alist, siis muidugi on lootust 🙂 alguses need ongi heledama triibuga ja siis järjest tugevneb.  ????

neljaslaps

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okei, proovin mitte liiga õhinasse minna, et mitte pettuda. Täitsa apteegi test ja aja sees ilmunud muidu. Homme testin uuesti.

Sygisv2rvid

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu täna hommikune test negatiivne.

CD24. Eks aega veel on aga varasemalt olen kõikidel kordadel varajases staadiumis juba positiivse testi saanud, seega väga ei looda.

 

Dheelia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Minul hakkas CD1 reedel.
Taaskord hakkame otsast minema. 🙁

 

K.K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna cd27 (eeldatav OV cd13-14), tegin kärsitusest hommikul testi. Midagi nagu oleks või see lihtsalt see triibu koht?

https://ibb.co/Pr0t7vX

Sygisv2rvid

Mulle tundub ka, et nagu võiks positiivne olla. Hoian pöidlaid!

K.K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kolin oktoobrisse, CD1 on platsis ???? Eilne kummitustriip oli ikka suur ehmatus. Just selles mõttes, et pole veel proovimagi hakanud ja tõenäosus raseduseks oli mingi 0,01% ???? Rohkem Kaigertit ei osta igatahes. Esimest korda selline juhus, siiamaani on ikka positiivne olnud selgelt positiivne ja negatiivse puhul pole triibuvarju ka olnud. Edu kõigile ja hoian pöidlaid ????

– Oliiv

Päevad siiski ei ole veel platsis ???? eile natuke määris lihtsalt ja eeldasin, et paari tunni jooksul verd lahmab. Aga enam isegi ei määri. Ei teagi, kas tsükkel väga lappesse läinud seoses kilpnäärmeravi lõppemisega. Testidega ei taha end rohkem närvi ajada. Ootan kannatlikult mõned päevad. Kui siis ka päevi pole, teen uue testi. Kui rasedustunnuseid otsida, siis meeletu väsimus ja kõht ka pidevalt tuikab nagu hakkaks päevad. Aga no need võivadki iga hetk hakata ????‍♀️ Tsükkel on alati täpselt paigas olnud, ei mingeid kõikumisi.

 

-Oliiv

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, tegin nüüd pulktesti. Mina näen nüüd paremini triipu, mees ütleb, et kujutan ette. Järgmise teen nädala pärast, siis peaks tugevam triip olema kui HCG ilusti tõuseb. Muidugi on võimalus veel, et algavad päevad..

https://ibb.co/mRXdZ3M

Sygisv2rvid

 

 

 

 

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hoian pöidlaid, et punaseid rohkem ei tule???? väike määrimine võib ju rasedusega ka olla.

Sygisv2rvid

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane postitus oli siis Oliivile suunatud, kadus tsitaat ära

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul jääb triibupüüdmisega alustamine ilmselt oktoobrisse, sest spiraali eemaldamise järel käskis arst oodata esmalt esimesed päevad ära, aga neid pole tulnud.

Vahepealse aja olen kasutanud siin teie jälgimiseks ja jutu enda jaoks lahti mõtestamiseks 🙂 Viimati planeerisin last 9a tagasi ning pole kunagi tegelenud ovulatsioonide, temperatuuride, päevade jälgimise ja muu sellisega. Oleme lihtsalt andnud võimaluse ja ühel hetkel on ta tulnud. Tükk aega üritasin siin omaette välja mõelda, mis on CD 😀
Natukene tekib hirm, et äkki vahepealse ajaga on lapse saamine keerulisemaks muutunud ja kõik ei käigi enam nii lihtsalt (sest vanust on ju ka juba rohkem)…

/Tihasepreili

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on triip mis triip! 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, tegin nüüd pulktesti. Mina näen nüüd paremini triipu, mees ütleb, et kujutan ette. Järgmise teen nädala pärast, siis peaks tugevam triip olema kui HCG ilusti tõuseb. Muidugi on võimalus veel, et algavad päevad..

https://ibb.co/mRXdZ3M

Sygisv2rvid

Kullake, see on TRIIP mis TRIIP! ????????????????

Ilusat ootusaaega sulle!❤️

 

Liblikas

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, tegin nüüd pulktesti. Mina näen nüüd paremini triipu, mees ütleb, et kujutan ette. Järgmise teen nädala pärast, siis peaks tugevam triip olema kui HCG ilusti tõuseb. Muidugi on võimalus veel, et algavad päevad..

https://ibb.co/mRXdZ3M

Sygisv2rvid

See on ju täiesti positiivne test ❤️ palju õnne ja et triip ikka kosuks ja beebiks küpseks ❤️❤️❤️

 

-Oliiv

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 144 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad September 2022