Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad September 2022

Näitan 24 postitust - vahemik 121 kuni 144 (kokku 144 )

Teema: Triibupüüdjad September 2022

Postitas:
Kägu

Kuulge, kas see ongi see kurikuulus kuivamistriip – või võib olla tegu päris triibuga? Täna 10dpo. Kuna esimese lapsega oli 10dpo vaevuaimatav, aga siiski triip, siis tegin täna testi. Õige aja sees ei tulnud, läksin kodust ära ja tagasi tulles oli vaatepilt selline..

https://www.upload.ee/image/14535174/61249F35-3621-4EB2-BA6C-13D01ACECEFD.jpeg

Jaa, tean tean, et tobe küsimus, aga ma pole varem kuivamistriipu näinud, st on küll olnud, aga vales kohas, või siis nii, et kaob varsti ära. Pealegi mulle TUNDUB, et on lillakas roosakas, ja kui uskuda välismaa foorumeid, siis kuivamistriip ei saa kuidagi värviline olla. Aga äkki olen pime ja on halli värvi. Mis teie arvate?

Mina olen biocardiga väga palju selliseid kuivamistriipe saanud kahjuks..

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuulge, kas see ongi see kurikuulus kuivamistriip – või võib olla tegu päris triibuga? Täna 10dpo. Kuna esimese lapsega oli 10dpo vaevuaimatav, aga siiski triip, siis tegin täna testi. Õige aja sees ei tulnud, läksin kodust ära ja tagasi tulles oli vaatepilt selline..

https://www.upload.ee/image/14535174/61249F35-3621-4EB2-BA6C-13D01ACECEFD.jpeg

Jaa, tean tean, et tobe küsimus, aga ma pole varem kuivamistriipu näinud, st on küll olnud, aga vales kohas, või siis nii, et kaob varsti ära. Pealegi mulle TUNDUB, et on lillakas roosakas, ja kui uskuda välismaa foorumeid, siis kuivamistriip ei saa kuidagi värviline olla. Aga äkki olen pime ja on halli värvi. Mis teie arvate?

Mina olen biocardiga väga palju selliseid kuivamistriipe saanud kahjuks..

C.

Arvan jah, et pole päris:( Testisin 11dpo ka Rimi tundliku testiga ja padunegatiivne. Uhh kui nõme ikka, kui test sellise paksu kuivamistriibu jätab. Hoian ennast nüüd vaos ja enne päevi rohkem ei testi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu triip 48h-ga väga ilusaks läinud ????????. Täna oleks pidanud päevad hakkama. Sümptomiteks rindade valulikkus ja väsimus. Eile olin juba kell 21 voodis. Panin ka juba ämmaka aja oktoobri lõppu.

https://ibb.co/XZGpqtk

Sygisv2rvid

 

 

 

 

 

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu triip 48h-ga väga ilusaks läinud ????????. Täna oleks pidanud päevad hakkama. Sümptomiteks rindade valulikkus ja väsimus. Eile olin juba kell 21 voodis. Panin ka juba ämmaka aja oktoobri lõppu.

https://ibb.co/XZGpqtk

Sygisv2rvid

Niii tore ❤️ palju õnne sulle ❤️

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen seda teemat jälginud, kuna proovin ise rasestuda. Tegelikult juba mõnda aega, aga pole õnnestunud. Nii nõme oli teha neid teste, sest kõik olid ühe triibuga. Ma juba kartsin, et äkki mul on midagi viga.
Täna tegin lambist testi, ilma mitte mingi põhjuseta ja jäin ka rasedaks. Igaksjuhuks käisin veel haiglas vetetesti tegemas. Ma ei suuda siiani seda uskuda. Pool aastat võttis aega, aga need triibud tulid lõpuks. ????

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uskumatu, appi järgi oleks pidanud eile päevad hakkama, teades, kui ebakorrapärased mu päevad kevadest saati olnud on, ei uskunud, et hakkavad. Aga täna paraku mingi kahtlane määrimine, ilmselt päevad siis iga hetk saabumas.

Soovisin veel homme testi teha, aga liigun siis oktoobri triibupüüdjatesse edasi.

Palju-palju õnne kõigile, kes sel kuul triibukesed juba said ????????

 

Coldasice

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju triipe septembris, palju õnne kõigile! 🙂 Endal on CD 17 ja ovulatsioon ilmselt paari päeva jooksul ootab ees. Loodame parimat!

M.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tänane test. Tegelikud on mõlemad pildilolevad tänased – üks hommik ja teine õhtul, DPO 10. Vihikusse kirjutasin valesti ????

https://www.upload.ee/image/14539706/A37A5391-E714-461C-94F4-BBC0808A35A7.jpeg

kolmasrõõm – ja ongi tulemas vist meie kolmas ????

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik triibusadu lahti läinud! Nii äge!

Minul algasid eile päevad. Selle pettumusega on igakord nii raske toime tulla…

Ehk oktoobris nüüd ikka õnnestub…ovulatsiooniteste kasutan edasi.

Dheelia

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täielik triibusadu lahti läinud! Nii äge!

Minul algasid eile päevad. Selle pettumusega on igakord nii raske toime tulla…

Ehk oktoobris nüüd ikka õnnestub…ovulatsiooniteste kasutan edasi.

Dheelia

Tere, on ja triibusadu see kuu suur. ???? Loodame, et ka Teil õnnestub järgmine kuu, tahtsin küsida, et mis ovulatsiooniteste Te kasutate? Ma ise kasutasin muidu Clearblue oma aga nüüd ostsin Kaigreti oma. 🙂

 

Liblikas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen täna pisut mures. Tegin uue testi ja triip paistab tsipa heledam. Tahaks öelda et jätan paar päeva vahele testimisele aga ennast teades lähen homme apteegi uue testi järele. Praegu DPO 11.

kolmasrõõm

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen täna pisut mures. Tegin uue testi ja triip paistab tsipa heledam. Tahaks öelda et jätan paar päeva vahele testimisele aga ennast teades lähen homme apteegi uue testi järele. Praegu DPO 11.

kolmasrõõm

Kui sa õhtul tegid, siis vb uriinis lihtsalt HCG tase madalam ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi järgi mul siis 5+3 nädalat.

Mul teksapükste nööp peab koguaeg lahti olema, sest nii valusalt soonib kui istun. Lisaks on kohal iiveldamine, isutus, metsik väsimus ja no niii jõhkrad peavalud, et mine või hulluks. Tööl käimne täielik piin.

K.K

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi järgi mul siis 5+3 nädalat.

Mul teksapükste nööp peab koguaeg lahti olema, sest nii valusalt soonib kui istun. Lisaks on kohal iiveldamine, isutus, metsik väsimus ja no niii jõhkrad peavalud, et mine või hulluks. Tööl käimne täielik piin.

K.K

Aga palun siis astub arstile. Peavalud pole kuidagi rasedusega seotud. Võib olla raske tervisemure.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi järgi mul siis 5+3 nädalat.

Mul teksapükste nööp peab koguaeg lahti olema, sest nii valusalt soonib kui istun. Lisaks on kohal iiveldamine, isutus, metsik väsimus ja no niii jõhkrad peavalud, et mine või hulluks. Tööl käimne täielik piin.

K.K

Aga palun siis astub arstile. Peavalud pole kuidagi rasedusega seotud. Võib olla raske tervisemure.

????

Miks alati igas grupis on see üks? See üks targutaja ????

Loomulikult olen ma arstiga konsulteerinud. Ja enda kogemusest kahe eelneva rasedusega võin öelda, et mul esimesel trimestril alati peavalud olnud.

K.K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi järgi mul siis 5+3 nädalat.

Mul teksapükste nööp peab koguaeg lahti olema, sest nii valusalt soonib kui istun. Lisaks on kohal iiveldamine, isutus, metsik väsimus ja no niii jõhkrad peavalud, et mine või hulluks. Tööl käimne täielik piin.

K.K

Sul pole mõtet enam triibupüüdjate teemas kirjutada kui triibud käes on.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi järgi mul siis 5+3 nädalat.

Mul teksapükste nööp peab koguaeg lahti olema, sest nii valusalt soonib kui istun. Lisaks on kohal iiveldamine, isutus, metsik väsimus ja no niii jõhkrad peavalud, et mine või hulluks. Tööl käimne täielik piin.

K.K

Sul pole mõtet enam triibupüüdjate teemas kirjutada kui triibud käes on.

Issand jumal, las inimene olla ????‍♀️ sa võid ju oktoobri teemasse kirjutada, mitte septembri omas õiendamas käia, kui nii väga häirib.

 

K.K. soovin sulle ilusat ootusaega ja vaevused loodetavasti leevenevad varsti ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi järgi mul siis 5+3 nädalat.

Mul teksapükste nööp peab koguaeg lahti olema, sest nii valusalt soonib kui istun. Lisaks on kohal iiveldamine, isutus, metsik väsimus ja no niii jõhkrad peavalud, et mine või hulluks. Tööl käimne täielik piin.

K.K

Sul pole mõtet enam triibupüüdjate teemas kirjutada kui triibud käes on.

Issand jumal, las inimene olla ????‍♀️ sa võid ju oktoobri teemasse kirjutada, mitte septembri omas õiendamas käia, kui nii väga häirib.

K.K. soovin sulle ilusat ootusaega ja vaevused loodetavasti leevenevad varsti ????

Ära õienda!

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi järgi mul siis 5+3 nädalat.

Mul teksapükste nööp peab koguaeg lahti olema, sest nii valusalt soonib kui istun. Lisaks on kohal iiveldamine, isutus, metsik väsimus ja no niii jõhkrad peavalud, et mine või hulluks. Tööl käimne täielik piin.

K.K

Mul just eile hakkas iiveldama, ei ole just tore. Ning öeldakse, et see läheb veel hullemaks. Ma lohutan end sellega, et see on hea märk, seega kõik on korras.

Ma olen esimest korda rase, mul pole aimu ka kuidas mu keha käituma hakkab. ????

R.N

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu rasedus katkes.

K.K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu rasedus katkes.

K.K

Nii kahju kuulda. Suured kallistused Sulle

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äppi järgi mul siis 5+3 nädalat.

Mul teksapükste nööp peab koguaeg lahti olema, sest nii valusalt soonib kui istun. Lisaks on kohal iiveldamine, isutus, metsik väsimus ja no niii jõhkrad peavalud, et mine või hulluks. Tööl käimne täielik piin.

K.K

Aga palun siis astub arstile. Peavalud pole kuidagi rasedusega seotud. Võib olla raske tervisemure.

????

Miks alati igas grupis on see üks? See üks targutaja ????

Loomulikult olen ma arstiga konsulteerinud. Ja enda kogemusest kahe eelneva rasedusega võin öelda, et mul esimesel trimestril alati peavalud olnud.

K.K

Minul 3 last ja kõigiga olnud meeletu peavalu, mis kestis umbes kuu aega.
Ja miks see Kägu võtab üldse sõna, kui ei tea isegi seda? Rasedusaegne peavalu on ikka väga loomulik nähtus.

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kasutan Benu apteegi omast. Vist ongi Benu firma omad? Ma pole süvenenud 🙂

Hetkel CD9, niiet kohe varsti on õige aeg käes ja siis saab jälle praadima hakata.

Dheelia

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kasutan Benu apteegi omast. Vist ongi Benu firma omad? Ma pole süvenenud ????

Hetkel CD9, niiet kohe varsti on õige aeg käes ja siis saab jälle praadima hakata.

Dheelia

Oktoobri teema olemas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 121 kuni 144 (kokku 144 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad September 2022