Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Veebruar 2022

Näitan 26 postitust - vahemik 181 kuni 206 (kokku 206 )

Teema: Triibupüüdjad Veebruar 2022

Postitas:
Kägu

•n 34, m44

•proovime esimest al 2020 lõpp

See ja eelmine tsükkel hakkas ov ajal allpool sügelema, tõenäoliselt miski seen ja see ajab jälle lootuse ära.

Mu maailm varises eile kokku. Sain viljatusarstile, mulle tehti vereproovid ja need paistavad enam-vähem olevat. Mees saadeti spermogrammile ja eile sealt helistati, et näitajad on põhimõtteliselt olematud. Digiloos diagnoosiks “Sügav viljatus” ja keerulise nimega Oligoasthenoteratozoospermia. Saadetakse kordustestile ja androloogi vastuvõtule. Olen 24h ainult sellest mõelnud ja googeldades mingitki lootust otsinud. Väga õudne tunne.

Tuleb mees toimiva vastu välja vahetada kui üldse kunagi lapsi tahad. Sa ei ole enam 20-aastane, et saaks järjest proovida ja proovida. Aeg tiksub.

Oeh, ma arvasin et meil siin ikka toetavad naised koos, aga ikka leidub tõrvatilk meepotis. Väga nõme. Loodan südamest, et Sa ise kunagi selliste probleemidega silmitsi seisma ei pea, tõsiselt!

C.

Tõepoolest, natuke kaastundlikum ja toetavam võiks olla! Ei ole raskemat asja..

 

mykn

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna ära Clearblue Advanced digitaalsaed ovulatsioonitestid. Pakis alles 9 pulka. Kes soovib, saab testidele ise järele tulla Tartu lähedale Räni alevikku.

https://sinule.net/avaleht/clearblue-advanced-digitaalne-ovulatsioonitest-10-testipulka/

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrdlen nüüd oma üleeilset, eilset ja tänast ov testi ja tundub, et eilne oli positiivne 🙂 Täna siis cd17.

Pilt: https://ibb.co/8YpK4YF

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrdlen nüüd oma üleeilset, eilset ja tänast ov testi ja tundub, et eilne oli positiivne ???? Täna siis cd17.

Pilt: https://ibb.co/8YpK4YF

C.

Kui pikk kogu tsükkel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrdlen nüüd oma üleeilset, eilset ja tänast ov testi ja tundub, et eilne oli positiivne ???? Täna siis cd17.

Pilt: https://ibb.co/8YpK4YF

C.

Kui pikk kogu tsükkel?

Väga kõikuv. Viimased 6 tsüklit vastavalt 33,38,32,32,36,34. See kuu oli letrosool lisaks ning flo järgi peaks 31p seekord tulema.

C.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täna duphastoni 9 päev, 9DPO. Tegin testi ka, aga negatiivne, ilmselgelt. Ühel testil nagu oleks triibuvarju näinud, aga ei lase end sellest häirida.
mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevad peaks hakkama homse seisuga kuid hommikul oli vasakrind hell ja õrnad torked emakas. Ei tahagi enne loota, kui päevad ära jäävad.  Keegi on enne päevi ka testi teinud? Mõtlen just sedasi, et halb olla ntks ja teistsugune tunne sees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, olen jälginud ja huvitav,et siin ei ole hetkel juttu olnud Võluhaldja naistepunaõlist. Olen lugenud, et see pidavat imet tegema. Muidu ma ise otsustasin proovida, kuna peale beebipillide võtmist (6a) menstruatsioon toimus väga harva, 6 nädalat vahet, 8 nädalat. Arsti sõnul kõik korras, et rasedaks jääda. Nüüd üle aasta möödas ja ikka pole regulaarne. Peale õli võtmist algas mensis kohe järgmisel päeval. Nüüd üritangi regulaarselt seda võtta ja muid vitamiine ka. Aga nii kurb, arvasin et kohe kui pillid jätan, jään rasedaks.

CkV

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere, olen jälginud ja huvitav,et siin ei ole hetkel juttu olnud Võluhaldja naistepunaõlist. Olen lugenud, et see pidavat imet tegema. Muidu ma ise otsustasin proovida, kuna peale beebipillide võtmist (6a) menstruatsioon toimus väga harva, 6 nädalat vahet, 8 nädalat. Arsti sõnul kõik korras, et rasedaks jääda. Nüüd üle aasta möödas ja ikka pole regulaarne. Peale õli võtmist algas mensis kohe järgmisel päeval. Nüüd üritangi regulaarselt seda võtta ja muid vitamiine ka. Aga nii kurb, arvasin et kohe kui pillid jätan, jään rasedaks.

CkV

Kusjuures, ma tegin paar kuud selle sama õliga katset. Võtsin sisse ja määrisin kõhule, emaka piirkonda. Laususin igasugu julgustavaid ja taotlevaid lauseid kõhu määrimise ajal. No minu kogemus kahjuks tulemust ei andnud peale emotsionaalse toetuse ja lootuse, et ehk nüüd läheb õnneks.
Olen ka palju edulugusi lugenud ja täiega loodan, et paljudele on sellest abi ❤

L.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul peaks olema tänase seisuga dpo6. Täna olen mitmeid kordi tundnud torkeid vasakul alakõhus. Nii et seetõttu täna ootused laes kohe 😀 oleks vaid, et see tähendaks pesastumist ja tooks oodatud triibud. Ma saritestija ilmselt esmaspäeval teen oma esimese testi sel kuul 😀

On vist teisigi kes enamvähem sama kaugel tsükliga?

P.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul juba DPO16/CD36 testid negatiivsed, päevad pidi hakkama eile. Läheb jalle selle arusaamatusega elu edasi ühesõnaga. Ei teki regulaarsust kuskilt

 

 

KB

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul vist dpo1/cd20. Eile terve päev oli päris tugev kõhuvalu.  Nüüd jälle lõbus ootamine ????‍♀️

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

DPO11 ja negatiivne. Teeb ikka kurvaks küll..

mykn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul peaks täna/homme ov olema. Murdusin ikkagi ja ostsin ovtestid ka, eilne oli negatiivne, tänast pole veel teinud ????

kkmm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No 4 päeva veel ja on 5ndl spiraali eemaldamisest möödas. Päevad pole siiani alanud, kuid alakõhus on olnud viimased nädal aega kahtlased valutorked. Ulme väsimus ja kohati hommikuti imelik olla, nagu iiveldaks. Samas end teades, suudan igasugu sümptomeid omale ise külge mõelda, seega kindel ei ole. ????

Ootan täpselt selle 03.03 kuupäeva ära enne kui testi hakkan tegema. ????

 

M. M

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere kõigile triibupüüdjatele!

Avastasin täna selle toreda teema siin foorumis ning otsustasin ka teiega liituda! 🙂

Oleme mehega mõlemad 26 aastased ja püüame triipe alates detsembrist. Hetkel siis käsil DPO 4. Olen usinasti teinud ovulatsiooniteste ja sel kuul sain kätte väga priske positiivse testi, st testtriip oli tugevam kui kontrolltriip.

Sel kuul oli võimalus meil tegutseda vaid positiivse testi päeval ning kaks päeva enne seda. Tundub ju täitsa võimalus olevat? 🙂

Pöidlad pihku ja kuhjaga kannatust!

AM

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustuseks veel, et kerged krambikesed kõhus käivad. Kuid rasedusega seda seostada oleks vist ikkagi liiga vara? Pigem vist ovulatsiooniga/sellele järgnevaga seotud…

AM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täna 7 DPO ja hommik algas kergete krampide ja väga õrna roosaka määrimisega. Ei teagi, mida arvata, ühelt poolt tuuakse välja implantatsioonimäärimist, teiselt poolt öeldakse, et see on müüt. Kuidas teil tsüklisisese määrimisega kogemus on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Müüt see kohe kindlasti pole. 🙂 Ja arvestades, et tegu 7 DPO-ga, siis kõik klapib ju väga hästi. See määrimine varieerub, mõnel on, mõnel mitte. Näiteks on mul praegu sõbranna 7. kuud rase, kellel samuti pesastumise ajal määris. Samas minul esimese rasedusega ei olnud midagi.

Kui tegu oleks 7 DPO-ga, mitte oodatavate päevade algusega, siis mina oleksin isiklikult määrimisest juba täitsa põnevil! 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida pekki, kirjutasin hullult pika kommentaari ja kui vajutasin “Saada”, siis kadus see kuhugi tühja auku ära.

Ühesõnaga – minu mure selline: täna cd22, aga ov testid on mul siiani negatiivsed. Ka ei ole ma tundnud sellist valu munasarjas, nagu eelmine kord kui vasakus munasarjas oli, peale mida sain väga ilusa-kiire pos testi.

Muretsesin siin ja soovisin, et te arutleksite minuga (kuigi pöördun kindlasti ka arstiga selle poole), et kas võib olla, et mul on paremas munasarjas mingi probleem ning seepärast pole ma siiani valusid tundnud, ov testid on negatiivsed jne?
Mu küsimus on ajendatud sellest, et olen kunagi lugenud, et naise organismis toimuvad ov-d vaheldumisi paremas ja vasakus munasarjas. Ehk siis kui eelmisel kuul käisin naistearstil ja ta ütles, et vasakus munasarjas justkui oleks miskit, siis sel tsüklil peaks ov toimuma paremas munasarjas (muidugi tean, et see pole reegel, sest ega inimese keha masin pole, kuid eeldame, et need munaraku vabanemised toimuvad mul vaheldumisi).

Või kas on ka lihtsalt võimalik, et ühest munasarjast vabaneb munarakk valuga, teisest valuta? Mis teie tunnetused on teile rääkinud? 🙂

 

Aa, ja täna tõusis mul basaal. Sellest ma ei arva küll veel midagi, jälgin veel paar päeva, kas oli ühekordne tõus või jääbki. Aga kummaline jah, et ov testidega siis ov-le pihta ei saanud…

 

kkmm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on täiesti võimalik, et ühest munasarjast midagi ei tunnegi. Lisaks võib sel kuul ovulatsioon hiljem toimuda, mis iganes põhjusel. Kuigi jah, pole ka see välistatud, et võibolla ühel poolel on mingi probleem, eks seda saab sulle tõesti vaid arst öelda ja meie võime siin ainult spekuleerida.

Mina isiklikult tunnen mõlemalt poolt kui ov toimub. Mõõda järgnevad päevad ka kenasti basaali, kui ikka kõrgem on, siis on ov siiski toimunud. Kuigi testidega oleks pidanud selle siiski kätte saama. Kas oled ov teste järjepidevalt teinud? St kui kasvõi üks päev vahele jäi “soodsal” ajal, siis võiski see päev just õige olla.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ov teste täna, eile ja üleeile (cd20, cd21 ja cd22). Eelmisel kuul tegin ka cd20, c21 sain pos testi ja cd22 oli taas negatiivne. Siis tõusis basaal alles cd24. Nii, et kui nüüd mul basaal jääbki kõrgeks, ehk siis toimus sel kuul tõesti ov veidi varem… Jälgin ja annan ka teile teada kindlasti, mis olukord on.

Jaa, eks te võite siin minuga jah ainult spekuleerida ja arutleda ???? mul on hea meel, et saan siin kellegagi mõtteid vahetada nendel teemadel.

kkmm

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ov teste täna, eile ja üleeile (cd20, cd21 ja cd22). Eelmisel kuul tegin ka cd20, c21 sain pos testi ja cd22 oli taas negatiivne. Siis tõusis basaal alles cd24. Nii, et kui nüüd mul basaal jääbki kõrgeks, ehk siis toimus sel kuul tõesti ov veidi varem… Jälgin ja annan ka teile teada kindlasti, mis olukord on.

Jaa, eks te võite siin minuga jah ainult spekuleerida ja arutleda ???? mul on hea meel, et saan siin kellegagi mõtteid vahetada nendel teemadel.

kkmm

Kui sa testisid vaid cd20,21 ja 22, siis on väga võimalik et see võis sel korral ka varem toimuda. Mina hakkan ov.testidega testima juba cd12st. Ja kõik ei tunnetagi alati ise ov.toimumist.

P.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin ov teste täna, eile ja üleeile (cd20, cd21 ja cd22). Eelmisel kuul tegin ka cd20, c21 sain pos testi ja cd22 oli taas negatiivne. Siis tõusis basaal alles cd24. Nii, et kui nüüd mul basaal jääbki kõrgeks, ehk siis toimus sel kuul tõesti ov veidi varem… Jälgin ja annan ka teile teada kindlasti, mis olukord on.

Jaa, eks te võite siin minuga jah ainult spekuleerida ja arutleda ???? mul on hea meel, et saan siin kellegagi mõtteid vahetada nendel teemadel.

kkmm

Kui sa testisid vaid cd20,21 ja 22, siis on väga võimalik et see võis sel korral ka varem toimuda. Mina hakkan ov.testidega testima juba cd12st. Ja kõik ei tunnetagi alati ise ov.toimumist.

P.

Mul on lihtsalt pikad tsüklid, seepärast ma ei  näinudki vajadust varem testimist alustada. Viimase kolme tsükli keskmine pikkus on 35 päeva. Aga äkki jah, seekord jäin testimise alustamisega hiljaks.

Ootasin lihtsalt, et äkki annab ka see kuu munasari märku, et teeb midagi. Aga pole siiani ühtegi märguannet olnud, mis võiks ov-d märkida. ????

Aitäh, et kaasa mõtlete! ????

 

kkmm

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mina olen taas CD1 juures. Sel kuul loomulikul teel ei õnnestunud rasedaks jääda ning alustan selles tsüklis siis IVFi lühikese skeemiga. Aga üks päevake veel aega, ehk keegi teine saab veel oma triibukesed kätte.

K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Anna ära Clearblue Advanced digitaalsaed ovulatsioonitestid. Pakis alles 9 pulka. Kes soovib, saab testidele ise järele tulla Tartu lähedale Räni alevikku.

https://sinule.net/avaleht/clearblue-advanced-digitaalne-ovulatsioonitest-10-testipulka/

Kas need on veel alles? Postiga ka saadad? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 181 kuni 206 (kokku 206 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Veebruar 2022