Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad, võtame rivvi!

Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )

Teema: Triibupüüdjad, võtame rivvi!

Postitas:

Ilusaid triipe kõigile. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kellelgi on perekoolis väga halb tuju praegu. vaatasin ka teisi \”korruseid\” ja seal käib ka sama närvitsemine.
isegi imetamise all :))))
ivf-i nurgakeses ei ole üks perekoolikas meie jutunurgakestega rahul ja leiab, et oleme jopskid =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, mina 26, neljandat last soovime. Triipe oleme püüdnud aasta ja ehk natuke pealegi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen 25a ja loodan esimesi triipe saada. Üritanud olen juba kuskil 6a.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

31, teist last üritame ~1a5k.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina 26 ja püüame triipe neljandat kuud esimesi triipe ootame! ja kunagi 3 a tagasi oli katkemine!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina samuti üks 19-aastaselt rasedaks jäänu.
Nö arvestatavat karjääri hakkasin tegema 17-aastaselt (eelnevalt lihttöö), praeguseks keskastmejuht. Edasi liikumiseks on ainus takistus see, et puudub kõrgharidus, mis siis hetkel omandamisel. Alles kevadel sai lõpetatud töö kõrvalt keska.
Olen abielus.
Samuti korteriomanik, laenu maksta veel mõned aastad. Oleks olemas ka enamus summast, et kohe ära maksta, kuid eelistame tagavaraks hoida nö vaba raha, sest minevik on näidanud, et seda võib vaja minna väga ootamatutel hetkedel ja plaanin lapsega kodus olla pikemalt.

Praegu vanust 20 aastat, rasedust 30 nädalat, parimas korras pereelu, majanduslik kindlus ja mis kõige tähtsam – laps väga oodatud ja armastatud.

Loodan, et te ei pahanda, sest olin ka mina ju vaid natuke aega tagasi siin triibupüüdja ja ehk avardab minu lugu mõne käo silmaringi 🙂

Tugevaid triipe![/tsitaat]
Tegelikult ei avarda, sest päris naljakas tundub su jutt (ma arvan et sulle endale ka nii umbes 10 aasta pärast)-mis \”arvestatavat karjääri\” saab teha ilma keskhariduseta 17 aastane, kes peaks alles gümnaasiumis õppima? Said salatipesijast friikartulite valmistajaks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.01 12:47; 18.01 14:53; 19.01 12:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina olen ka see `tibin` kes sai 18.aastaselt emaks.
Ja ausalt olin ma väga noor!
Olin rase olnud 5.kuud,kui jäin väga raskelt haigeks,rasedus katkestati arstide poolt 23.nädalal.Tehti keiser,kuna mu tervis ei lubanud ise sünnitada,neerud ei töödanud enam.Laps jäi ellu.
Veetsime lapsega 3,5.kuud haiglas.
2.aastat taastus ravis.
Jõudsin käija nii koolis,kui ka tööl.
Hekel veedan oma tööpäevi kontoris.Koju minnes ootab mind kõige toredam laps maailmas.
Ja ma olen väga õnnelik,et minu laps on minuga.

Nüüd on sellest möödas neli aastat,ja ma plaanin teist last!

[/tsitaat]

Millises koolis küll selliste vigadega kirjutama õpetati? Töödanud, taastus ravi, käija??? Tühikutest ei maksa rääkidagi. Lapse asemel soovitaks siiski proovida seda kooliasja veel korra…nii igaks juhuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu hea sõbranna sünnitas esimese lapse kui oli 17.Teise lapse kui oli 19.
Lõpetas keskkooli,läks kõrgkooli ja nüüd varsti 25a saav noor naine töötab väga hea koha peal!

Teine sõbranna, kellel üks laps ja keskkool lõpetamata, on end väga heale kohale töötand.

Ise jätsin keska kunagi pooleli, et minna välismaale tööle. Tagasi tulles sain eesti väga hea töökoha just tänu sellele, et mul oli inglise keele praktika ja oskasin ka soome keelt. Hiljem lõpetasin töö kõrvalt ka keskkooli.

Minu meelest pole laps millegi takistuseks ja hea karjääri tegemiseks ei pea ilmtingimata paberid olema ja vanust meeletult!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

22 aastane püüdsime teisi triipe, üritama hakkasime 2011 detsembrist ja täna hommikul sain oma triibud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vabandage, kuid see on triibuPÜÜDJATE teema.
raseduse all on olemas ka rasedate teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

25 ja oleme triipe püüdnud juba 2,5 aastat tulemuseta ja nüüd märtis lapile. Kardan juba seda aga tuleb see ka ära teha:)
Arst avastas veel, et prolaktiini tase liiga kõrge ja kirjutas rohu, nüüd söön ja ootan lapi:) Mehe poolt kõik korras.

Palju tugevaid triipe kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere teistele triibutajatele.Olen 31 aastane ja mõne päeva pärast saan 32 aastaseks.Triipe olen püüdnud üle 1 aasta.Ja teised triibud.Mõlemad mehega kontrollitud ja terved.aga reaalselt pole siiani rasedaks ikkagi jäänud.

Edu kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 31 kuni 43 (kokku 43 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad, võtame rivvi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.