Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad, võtame rivvi!

Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Teema: Triibupüüdjad, võtame rivvi!

Postitas:
monee

RE: Triibupüüdjad, võtame rivvi!

KAYAK äkki sa võid juba proovida? meil olio v-l vahet paar päeva ainult ja mul oli juba eile õhtusest uriinist testil teine triip tugev

Please wait...
Postitas:
Kägu

coconut-milk – sa oled suhteliselt erand, kui palju 19 aastaseid eraettevõtjaid sa tead ?

Siin on räägitud pigem nendest tibinatest, kes peale keskkooli kohe pere looma hakkavad, pole ise elu näinudki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]coconut-milk kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täpselt, olen ka abielus. Kindlasti virisejad ise 45sed ja üksikud. Noor naine, olles õnnelikus abielus/suhtes ei kritiseeriks ju teiste otsuseid, vaid elaks kaasa ja oleks iseenda pärast juba piisavalt elevil.[/tsitaat]
Noh, mina olen see \”viriseja\”. Olen jah vanem kui sina, kuid mitte 45. Abielus olen ka. 3 last on olemas ka, ja kui teada tahad, siis esimese neist sain kui olin 19! Olin abielus ja laps sündis planeeritult. Aga see oli 20 aastat tagasi, siis oligi kombeks et peale kooli lõpetamist kohe laps saada. 30-st peeti juba lootusetult hiljaks jäänuks. Seetõttu imestangi, sest mulle on jäänud mulje, et tänapäeval noored inimesed mõtlevad vähe teistmoodi- lõpetavad ülikooli, muretsevad endale kodu ja teevad karjääri.
Väga hästi tean, mida tähendab lapse kõrvalt kooli lõpetada ja tööl käia. Muidugi on võimalik, aga raske on. \”Oma firmad\” lähevad pankrotti, seda tean ka. Ja siis on veel kõige raskem, kui laps on. Sest ise võid veel piskuga läbi saada, aga lapsest on kahju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen ka see `tibin` kes sai 18.aastaselt emaks.
Ja ausalt olin ma väga noor!
Olin rase olnud 5.kuud,kui jäin väga raskelt haigeks,rasedus katkestati arstide poolt 23.nädalal.Tehti keiser,kuna mu tervis ei lubanud ise sünnitada,neerud ei töödanud enam.Laps jäi ellu.
Veetsime lapsega 3,5.kuud haiglas.
2.aastat taastus ravis.
Jõudsin käija nii koolis,kui ka tööl.
Hekel veedan oma tööpäevi kontoris.Koju minnes ootab mind kõige toredam laps maailmas.
Ja ma olen väga õnnelik,et minu laps on minuga.

Nüüd on sellest möödas neli aastat,ja ma plaanin teist last!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Appi! Inimene algatas teema, et loendada üle inimesi kes ootavad triipe, et vaadata, saada aru ja olla kursis kui paljud naised ootavad triibulist testi.
Siis tuleb siia üks tähenärija kes läheb teemast täiesti mööda. Kui sul pole millestki rääkida, siis ära räägi.
Ja muide kui sa pole tänapäva eluga kursis, siis asjad on muutunud ja muutuvad iga aastaga. Parem vii end maailmaga rohkem kurssi ja ära ole nii üleolev.

Minu arvamus on see, et kui inimene ise tunneb, et jah ma olen valmis, ma saan, ma tahan ja nüüd ongi õige aeg, siis see ongi see õige hetk! Issand 19.a elanud naise ei ole selleks küll liiga noor. Mis siis kui see vanus ongi tema jaoks kõige õigem ja kui ta saab vanemaks siis tulevad igasugused naiste probleemid ja rasestumine on raskendatud?!

See, et 19.a on enda ettevõte, on ainult teretulnud! Inimene teenib endale raha juba sellises vanuses, mitte ei püüa ainult haridust taga ajada. Ok, kui saad hariduse, siis sa tegelikult tänasel päeval ei saa enam töökohta! Ja mis sinu haridusest siis kasu on?! Ja arvan kes iganes sa ka oled, et tulid siia foorumisse tigetsema ja nõmedaid kommentaare postitama, siis sina küll see õige injmene ei ole, kes ütleb et enda väiksemad ettevõtted lähevad pankrotti.

Teemaalgatajale: sorry, et läksin teema pealkirjast välja enda jutuga, aga lihtsalt ei suutnud lugeda selliseid mitte asjakohased kommentaare. Ole tubli!

Saage kõik triibulised testid, ükskõik mis vanus teil ka ei oleks!!!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Appi! Inimene algatas teema, et loendada üle inimesi kes ootavad triipe, et vaadata, saada aru ja olla kursis kui paljud naised ootavad triibulist testi.
Siis tuleb siia üks tähenärija kes läheb teemast täiesti mööda. Kui sul pole millestki rääkida, siis ära räägi.
Ja muide kui sa pole tänapäva eluga kursis, siis asjad on muutunud ja muutuvad iga aastaga. Parem vii end maailmaga rohkem kurssi ja ära ole nii üleolev.

Minu arvamus on see, et kui inimene ise tunneb, et jah ma olen valmis, ma saan, ma tahan ja nüüd ongi õige aeg, siis see ongi see õige hetk! Issand 19.a elanud naise ei ole selleks küll liiga noor. Mis siis kui see vanus ongi tema jaoks kõige õigem ja kui ta saab vanemaks siis tulevad igasugused naiste probleemid ja rasestumine on raskendatud?!

See, et 19.a on enda ettevõte, on ainult teretulnud! Inimene teenib endale raha juba sellises vanuses, mitte ei püüa ainult haridust taga ajada. Ok, kui saad hariduse, siis sa tegelikult tänasel päeval ei saa enam töökohta! Ja mis sinu haridusest siis kasu on?! Ja arvan kes iganes sa ka oled, et tulid siia foorumisse tigetsema ja nõmedaid kommentaare postitama, siis sina küll see õige injmene ei ole, kes ütleb et enda väiksemad ettevõtted lähevad pankrotti.

Teemaalgatajale: sorry, et läksin teema pealkirjast välja enda jutuga, aga lihtsalt ei suutnud lugeda selliseid mitte asjakohased kommentaare. Ole tubli!

Saage kõik triibulised testid, ükskõik mis vanus teil ka ei oleks!!!

Please wait...
Postitas:
Loyya

28, üritame 2,2 aastat teisi triipe

Please wait...
Postitas:
vajalik

Ilusaid triipe kõigile. 🙂

Please wait...
Postitas:
arara

kellelgi on perekoolis väga halb tuju praegu. vaatasin ka teisi \”korruseid\” ja seal käib ka sama närvitsemine.
isegi imetamise all :))))
ivf-i nurgakeses ei ole üks perekoolikas meie jutunurgakestega rahul ja leiab, et oleme jopskid =)

Please wait...
Postitas:
shokolada

Nonii, mina 26, neljandat last soovime. Triipe oleme püüdnud aasta ja ehk natuke pealegi…

Please wait...
Postitas:
Merelill

Plaan hakata last ootama,st võtan viimased tabletid ja siis vaatame, kunas laps tulla soovib:)
Vanust 36 ja oodatav laps viies. Triipe on elu jooksul rohkem olnud…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina samuti üks 19-aastaselt rasedaks jäänu.
Nö arvestatavat karjääri hakkasin tegema 17-aastaselt (eelnevalt lihttöö), praeguseks keskastmejuht. Edasi liikumiseks on ainus takistus see, et puudub kõrgharidus, mis siis hetkel omandamisel. Alles kevadel sai lõpetatud töö kõrvalt keska.
Olen abielus.
Samuti korteriomanik, laenu maksta veel mõned aastad. Oleks olemas ka enamus summast, et kohe ära maksta, kuid eelistame tagavaraks hoida nö vaba raha, sest minevik on näidanud, et seda võib vaja minna väga ootamatutel hetkedel ja plaanin lapsega kodus olla pikemalt.

Praegu vanust 20 aastat, rasedust 30 nädalat, parimas korras pereelu, majanduslik kindlus ja mis kõige tähtsam – laps väga oodatud ja armastatud.

Loodan, et te ei pahanda, sest olin ka mina ju vaid natuke aega tagasi siin triibupüüdja ja ehk avardab minu lugu mõne käo silmaringi 🙂

Tugevaid triipe!

Please wait...
Postitas:
kerdaliina

olen 25a ja loodan esimesi triipe saada. Üritanud olen juba kuskil 6a.

Please wait...
Postitas:
lootus nii suur

31, teist last üritame ~1a5k.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen 26 aastane.
Esimesi triipe ootan nüüdseks aasta.
Esimesest kuud võtan serot ja duphi.

Please wait...
Postitas:
Princecc

mina 26 ja püüame triipe neljandat kuud esimesi triipe ootame! ja kunagi 3 a tagasi oli katkemine!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina samuti üks 19-aastaselt rasedaks jäänu.
Nö arvestatavat karjääri hakkasin tegema 17-aastaselt (eelnevalt lihttöö), praeguseks keskastmejuht. Edasi liikumiseks on ainus takistus see, et puudub kõrgharidus, mis siis hetkel omandamisel. Alles kevadel sai lõpetatud töö kõrvalt keska.
Olen abielus.
Samuti korteriomanik, laenu maksta veel mõned aastad. Oleks olemas ka enamus summast, et kohe ära maksta, kuid eelistame tagavaraks hoida nö vaba raha, sest minevik on näidanud, et seda võib vaja minna väga ootamatutel hetkedel ja plaanin lapsega kodus olla pikemalt.

Praegu vanust 20 aastat, rasedust 30 nädalat, parimas korras pereelu, majanduslik kindlus ja mis kõige tähtsam – laps väga oodatud ja armastatud.

Loodan, et te ei pahanda, sest olin ka mina ju vaid natuke aega tagasi siin triibupüüdja ja ehk avardab minu lugu mõne käo silmaringi 🙂

Tugevaid triipe![/tsitaat]
Tegelikult ei avarda, sest päris naljakas tundub su jutt (ma arvan et sulle endale ka nii umbes 10 aasta pärast)-mis \”arvestatavat karjääri\” saab teha ilma keskhariduseta 17 aastane, kes peaks alles gümnaasiumis õppima? Said salatipesijast friikartulite valmistajaks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina olen ka see `tibin` kes sai 18.aastaselt emaks.
Ja ausalt olin ma väga noor!
Olin rase olnud 5.kuud,kui jäin väga raskelt haigeks,rasedus katkestati arstide poolt 23.nädalal.Tehti keiser,kuna mu tervis ei lubanud ise sünnitada,neerud ei töödanud enam.Laps jäi ellu.
Veetsime lapsega 3,5.kuud haiglas.
2.aastat taastus ravis.
Jõudsin käija nii koolis,kui ka tööl.
Hekel veedan oma tööpäevi kontoris.Koju minnes ootab mind kõige toredam laps maailmas.
Ja ma olen väga õnnelik,et minu laps on minuga.

Nüüd on sellest möödas neli aastat,ja ma plaanin teist last!

[/tsitaat]

Millises koolis küll selliste vigadega kirjutama õpetati? Töödanud, taastus ravi, käija??? Tühikutest ei maksa rääkidagi. Lapse asemel soovitaks siiski proovida seda kooliasja veel korra…nii igaks juhuks.

Please wait...
Postitas:
Fiksu

Minu hea sõbranna sünnitas esimese lapse kui oli 17.Teise lapse kui oli 19.
Lõpetas keskkooli,läks kõrgkooli ja nüüd varsti 25a saav noor naine töötab väga hea koha peal!

Teine sõbranna, kellel üks laps ja keskkool lõpetamata, on end väga heale kohale töötand.

Ise jätsin keska kunagi pooleli, et minna välismaale tööle. Tagasi tulles sain eesti väga hea töökoha just tänu sellele, et mul oli inglise keele praktika ja oskasin ka soome keelt. Hiljem lõpetasin töö kõrvalt ka keskkooli.

Minu meelest pole laps millegi takistuseks ja hea karjääri tegemiseks ei pea ilmtingimata paberid olema ja vanust meeletult!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Tegelikult ei avarda, sest päris naljakas tundub su jutt (ma arvan et sulle endale ka nii umbes 10 aasta pärast)-mis \”arvestatavat karjääri\” saab teha ilma keskhariduseta 17 aastane, kes peaks alles gümnaasiumis õppima? Said salatipesijast friikartulite valmistajaks?[/tsitaat]

Nagu ka kirjutasin, siis lihttööd tegin enne seda ja praeguseks olen keskastmejuht. Kui uudishimu nii suur, siis võib ka viisakalt küsida – pole vaja mõnitada.
Gümnaasium saigi lõpetatud töö kõrvalt, natuke jäi hõbemedalistki puudu.
Praeguseks õpin kõrgkoolis ja vanust ka juba rohkem.

Please wait...
Postitas:
coconut-milk

Minumeelest juba ammendunud teema. Aitab küll jahumisest selle üle, kui vana keegi on. Samamoodi võib hakata üle 40seid aasima, et miks last tahad, aga nii me ei tee ja nii ei ole ka eetiline.

Please wait...
Postitas:
pisike11

22 aastane püüdsime teisi triipe, üritama hakkasime 2011 detsembrist ja täna hommikul sain oma triibud

Please wait...
Postitas:
coconut-milk

pisike11, mul ikka nii hea meel su üle! 🙂 Viimasel ajal siin niigi vähe triipe.

Please wait...
Postitas:
riinu3

Hei! Mina olen 41a ja tahan 4-ndat last ja lapse sünnitan kui saan juba 42a. Laps väga oodatud ja planeeritud. Esimese sünnitasin kui olin 19a, teise 26a ja kolmanda 27a. Tänaseks lõpetatud kõik koolid, kõrgkool kaasaarvatud ja plaanin ka veel edasi õppida:)Hea tahtmise juures jõuab uskumatult palju. Edu noortele emmedele:)

Please wait...
Postitas:
Kägu

vabandage, kuid see on triibuPÜÜDJATE teema.
raseduse all on olemas ka rasedate teema.

Please wait...
Postitas:
Merru86

25 ja oleme triipe püüdnud juba 2,5 aastat tulemuseta ja nüüd märtis lapile. Kardan juba seda aga tuleb see ka ära teha:)
Arst avastas veel, et prolaktiini tase liiga kõrge ja kirjutas rohu, nüüd söön ja ootan lapi:) Mehe poolt kõik korras.

Palju tugevaid triipe kõigile!

Please wait...
Postitas:
riinu3

Kägu 14:17- enne kui pole arsti käest kinnitust saanud, olen ikka veel triibupüüdja, meeldib see sulle või ei. Oma postituse tegin pigem nooremate kaitseks, millegipärast liigub siin ringi kibestunud keskealisi, kes nagu raisakullid nooremate peade kohal tiirlevad.

Please wait...
Postitas:
riinu3

Kägu 14:17- Nii kaua, kui ma ei ole arstilt raseduse kohta kinnitust saanud, olen ikka veel triibupüüdja. Meeldib see sulle või ei. Milleks üldse sellise asja peale norima hakata? Loodan väga, et saad varsti triibud:)

Please wait...
Postitas:
Jänxs

Tere teistele triibutajatele.Olen 31 aastane ja mõne päeva pärast saan 32 aastaseks.Triipe olen püüdnud üle 1 aasta.Ja teised triibud.Mõlemad mehega kontrollitud ja terved.aga reaalselt pole siiani rasedaks ikkagi jäänud.

Edu kõigile!

Please wait...
Näitan 29 postitust - vahemik 31 kuni 59 (kokku 59 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad, võtame rivvi!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.