Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 13/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 13/2012

Postitas:

Turkane palju –palju õnne sulle :):) Nii head uudised 🙂 Ja teistele ,kes kahtlased,soovin ma südamest triipe 🙂
Endal peaks vist siiski lähipäevil päevad hakkama …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]turkane kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aitäh õnnesoovide eest!
Myone, nägin tibukese ära ja südametöö ka. Isegi pildi saime kaasa :)[/tsitaat]
awww, kui armas:D Oh kuidas tahaks ka juba nii kaugel olla:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone, äkki toimub sel korral ov ilma ovitrelleta? äkki hakkas juba enne süsti toimuma (ette valmistuma)?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turkane, suured-suured õnnesoovid!
Ja oi-oi kui palju pöidlahoidmist siin järgmise nädala jooksul saab olema! Põnev! 🙂

Minul algasid täna päevad. Ja ärge mõelgegi mind lohutama hakata – kui aus olla, olin päris rõõmus, kui selle avastasin. Nüüd on vähemalt seis selge. Olingi juba mures, et kui ka nii hilja peaks triibud tulema, siis järelikult on mu hcg tase nii madal ja see ju pole üldse hea. Igatahes pole ammu nii hea kerge ja vaba olemine olnud. Minu organism funktsioneerib ilusti ja kõik on korras 🙂 Nüüd tunnen oma keha ka palju paremini ja tean, et mu luteaalfaas võibki olla u 16 päeva. Ainult see palaviku asi on imelik. Ma tunnen kohe ära, kui kehatemperatuur on veidi kõrgem ja enne peetumist pole mul kunagi niimoodi olnud, et poolteist nädalat enne päevi oleks palavik :S Jälgin siis nüüd ennast edasi ja vaatan, mis saab.

Aga minu hea tuju muutus kurvemaks siis, kui mehele päevadest rääkisin. Ta vaeseke ei tea ju neid lapsesaamise asju nii hästi ja hakkas ennast süüdistama, et äkki on temas viga. Lohutasin küll, et me ju nüüd alles esimest korda proovisime ja tõenäosus kohe rasestuda on nii väike, aga ta oli ikka nii mures. Tal on kunagi olnud mingi põletik ja siis öeldi, et kui ta seda välja ei ravi, võib see lõppeda viljatusega. Muidugi lasi ta endale kohe korraliku ravi peale panna ja on pärast seda regulaarselt arstil käinud. Aga need kunagi viljatuse kohta öeldud sõnad on tal vist ikka väga sügavasti hinge jäänud, sest nüüd tahab ta kohe igaks juhuks uuesti arsti juurde minna, et kontrollida, ega põletik tagasi pole tulnud. Minu jutt, et tal ju pole mingeid põletiku sümptomeid ja sügisel antud prooviga oli kõik korras, ei lohutanud teda üldse. Ma ei teagi, mis nüüd teha. Ühest küljest peaksin ju lausa rahul olema, et minu mees arste ei karda ja on nõus vabatahtlikult nende juurde uuringutele minema, aga teisalt on mul niii kurb vaadata, kui mures ja õnnetu ta on.

Oeh, sain nüüd oma pika hala siia kirja panna ja hakkas jälle kohe kergem. Küll see on ikka üks tänuväärt koht!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud kullaksesed muretsemast ja vastamast.ega ma ise polekski hakanud arstile hellama aga ma ikkagi tegin teie soovitusel.ja kuna muidu tervis ok,mingeid vaevusi muid pole ja see verejooks oli hetk siis rahustas arst maha ja pidi normaalne olema.eks siis kõigil ongi peale oppi see erinevalt.sest esimesed päevad määris imevähe ka.ju siis oli midagi kogunend.aga nuh samas jh natuke ika kipitab et teistel ple olnud ja verejooksu all vist peetakse silmas pikema ajalist.mul õnneks oli hetk.aga et homme kell 2 visiit nagunii ja praegu ei pea ma muretsema.ehk see siis tõesti ei olnud midagi hullu.loodan ainult et mu õiged punased ka õigel ajal ikka platsis on:))pole enne nii väga päevi ootand:))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03 – loodetavasti siis on sul siiski päevad algamas või midagi taolist või ära jumala eest üle pinguta millegagi.
Sul ju ikkagi lahtised haavad, eks siis paranevad aeglaselt lihtsalt, vererõhk võib ülepingest halvasti haavadele mõjuda.

Ma ise olen muidu üsna eemal jah, vahel käin lugemas vaid.

Mul on puhkus algamas ja siis seon selle LAP-ist taastumisega pärast.

Praegu on jah mõtted mujal, kuna ma triipe ju ei püüa.

Palju triibulootusi on siin muidu, kõigile pöidlad peos 🙂

Eks ma annan teada 22.-23nda paiku kuidas mul läks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei tea mis toimub öösel kell 4 hakkas jube kõhuvalu mõtlesin juba,et kas tõesti hakkavad päevad varem aga ei hommiku kõik korras…Kõht on nats hell…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina siis helistasin perearstile ka ära ning sain tänasest alates siniselelehele. Oi kui kahju oli tööandjast, kes oleks peaaegu minu uudise peale pikali kukkunud, kuna hetkel enamus töötajaid haiged ning hullumaja, aga samas on minu enda tervis tähtsam, sest keegi mulle äitähh ei ütleks, kui tööle läheks ja sellega ivf ohtu seaksin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma õnneks teatasin ette. Täna mul graafiku järgi vaba ja homsest peaksin minema tööle.Nädala algul mainisin neile ka, et võibolla ei tule nv tööle nii et see neile päris üllatusena ei saanud tulla. Ma selle ka käitusin nii julmalt, sest ma tavaliselt haigena ka tööl olnud ja alati vastu tulnud. Nüüd lihtsalt mõtlesin, et aeg on ka isekas olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käekott- kui sina oled rõõmus, oleme meie ka:)naudi siis lihtsalt hetki ja mehega koos olemist. Põhiline ongi see, kuidas sul omal \”feeling\” on. 🙂

kerdaliina- mina oleksin ka võtnud haiguslehe… ega \”aitäh\” ei ütle tõesti keegi, kui ka läheksid praegu tööle

turklane- tõesti hae meel sinu pärast. motiveerid meid kõiki oma saavutustega

aga tõesti võiksid kõik kirjutada, mis kuu päeval neil PP-sid oodata on. Minul on 23ndal need tulekul, kuigi praegu juab 10dpo, aga tsükkel on lihtsalt pikk. Testi plaanin tegelikult laupäeva hommikul teha. Mees sõidab nädalavahetuseks oma vanemate poole, oleme üle pika pika aja 2 ööd lahus. See oleks supper üllatus talle, kui ta tagasi tuleb ja testi koos pisikeste sokkidega talle kingin 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

first signal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

First signalit tõesti kiidetakse, ise ma pole sellega triipe saanud. Ma olen kõige rohkem kasutanud ikka neid netist tellitavaid One step teste. Apteegist saadavatest olen teinud After 10 testi, selle triip oli küll enam-vähem sama mis One Step-l. Kõige parem test on minu arvates muidugi Clearblue digitaalne test, mis ei jäta kahtlust, kas ikka nägid triipu või ei. See ütleb ära pregnant, not pregnant. SEda kahkuks apteegis ei müüda, saab ka ainult netist tellida. http://www.sinule.net/et/component/virtuemart/category/15/rasedustestid/digitaalsed-rasedustestid
Ja teine netist tellitav pulktest- First Respone pidi nagu extravara tulemust näitama: http://www.sinule.net/component/virtuemart/category/1/rasedustestid
Seda olen küll tellinud, aga pole triipe veel sellega saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean ka, et First Signal on üks kõige tundlikumatest testidest.

Olen uurinud ka selle First Response testi kohta, mida Myone soovitas. Sinule.net kodukal on selle kohta nii ülioptimistlik kirjeldus, et kergeusklik nagu ma olen, ei suutnud ma seda tellimata jätta. 🙂 Aga tegelikult selle toote karbi peale ei ole märgitud, kui täpne ta siis ikka on (mitu mlU peab hcg’d olema, et test suudaks seda tuvastada). On ainult reklaamtekst, et võib tuvastada juba 6 päeva enne päevade algust. Netist leidsin ka vastuolulist infot: ühes kohas öeldi, et tuvastab juba 6,3 mlU, teises kohas, et 25 mlU. Seega ei teagi, kui hea see test ikka on.

Aga üldiselt mulle tundub, et kui ikka on rasedus, siis näitavad odavamad testid nagu After10 ja One Step ka ilusti ära. Ja kui rasedust ei ole, siis pole kallimast testist ka kasu nagu näitas minu hiljutine kogemus 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega vast ei ole suurt vahet tõesti, ostaksime ju kõik 2 triibuga testi kui vaid saaks.
Riinu- ma tahtsin seda öelda, et hinnas pole asi minu arust. Hinnavahe tuleb vaid kasutusmugavusest- riba odavaim, plaat ja siis pulk. Tegelikult on neil, vastavalt firmale sees ju seesama testiriba- Näiteks seesama After 10 riba või plaat-nad on ju ühe tundlikkusega. Lihtsalt plaati mugavam kasutada. Mina ise olen alati, kui esimese triibu juba saanud, ostnud veel Biocardi-see vist kõige kindlam test üldse. Pole veel kordagi kuulnud, et keegi oleks sellega valepositiivse saanud. Selle tundlikkus on 25miu, After10-10miu, niisiis see ehk esimesena ei näita.
Apotheka teste soovitan vältida, nendest saadud pidevalt valepositiivseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3- mina ostsin eile õhtul juba First Signali plaattesti valmis 🙂 Tahaks hirmsasti juba homme ära teha, aga tean isegi, et vara veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka first signal ootamas aga ma enne kolmapäeva ei tee sest vaatan ikkka kas päevad hakkavad või mittte, loodetavasti mittte:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina uurisin testide kohta internetist päris põhjalikult ja selle aslusel ostaks First Signalit (minu enda kogemus – First signaliga tugev triip, Innovacon (mis peaks olema sama tugev, kui 1st signal – üliõrn triip, After 10 õrn roosa triip)

Minu uurimistöö tulemused siis:
First Signal riba
toote nr: FHC-101 – 25 mIU/ml
toote nr: FHC-U101 – 10 mIU/ml
First Signal plaat – 10 mIU/ml
Fisrt Signal pulk
FHC-U…. – 10 mIU/ml
FHC-T…. – 20 mIU/ml
One Step riba – 10 mIU/ml
One Step plaat – 25 mIU/ml
First Response – 25 mIU/ml (reklaam väidab, et näitab isegi 6 päeva enne ärajäänud päevi)
After 10 (cup, plaat, pulk) – 20 mIU/ml
After 10 riba – 25 mIU/ml

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu, Kaigert ongi Apotheka test:)
Proviisor- ma olen ka üritanud neid teste numbrite järgi ritta panna, aga netist leiduv info on väga erinev. Usaldan vaid seda, kui näen oma silmaga kasutusjuhendis numbrit:)Mõnedel kahjuks polegi nubrit kusagil antud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proviisor – First Response’i reklaam lubab ikka lausa 6 päeva ENNE ärajäänud päevi tulemust näidata 😉

Mina olen ka nõus sellega, et testide tundlikkuse kohta käiv info on netis küll üsnagi umbmäärane. Eelmine kord sain ma oma triibud After10ga, aga kuna ma siis oma tsüklit nii täpselt ei jälginud, siis seda ei oska öelda, mitmendal päeval pärast OV’i see oli. Igatahes ilusad tumedad triibud olid juba pärastlõunal. Oh, tahaks juba jälle seda emotsiooni, mis siis oli! 🙂

Paistab, et varsti läheb kõvaks testimiseks! Hoian pöidlaid ja varbaid ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ikka hulluke… Ei jõudnud laupäevani oodata, tegin juba testi. Sain õhkõrna teise triibu. Õrn, kuid siiski… Oehh, olengi nüüd rase. Raske uskuda. Minu elu esimesed triibud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel, palju õnne sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel,Suured ja soojad õnnesoovid!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel – palju, palju õnne! Tegid siin otsa lahti, vast tuleb neid triibu-uudiseid peagi veel 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel Palju Palju Õnnnnne.
olid sul mingid tunnused ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel. õnnesoovid 🙂 Nüüd saad siis siit lõpuks minema 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sry nägin et olid kirjutanud neid symptome krt ajad kadedaks tahaks ka juba testida aga arvan et mul on liiga vara seda teha :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel kle kas sul on täna muidu 10 dpo. lugesin kuskilt nagu ja nii tahaks nyyd ise ka minna testima kohe aga s aytelsid et laup pidi hakkama need punased aga mul alles esmasp äkki peaks ikka ka testima:D:D:D mul nii hea meel su yle et tahaks kaaa noh:D aga ma kardan et mul ikkka liiga vara teha või mis sa arvad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3 Apothekas 😛 aga jah see ajab niisama hulluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, sinule panustamegi 🙂 sinul olid kahtlased isud, torked ja tõusnud basaal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, sinule panustamegi 🙂 sinul olid kahtlased isud, torked ja tõusnud basaal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 82 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 13/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.