Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 14/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 14/2012

Postitas:

GuilefulAngel – super vahva, et triip tumedam! Ja pahad mõtted on keelatud! Usu, et kõik läheb kenasti ning oktoobris või novembris oma ime kätele saad! Kusjuures ma eile veel mõtlesin su peale, et sa ikka nii vara triibud said. 9dpo ja päevane uriin? Et àkki on kaksikud? 😮 tegelt ma ei tea, kas mitmikraseduse puhul näitab test varem? Teoreetiliselt ju võiks, kui kaks platsentaalget on!? 😀

Tere uutele ja kiiret minekut siit 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas 10 mIU/ml-ne rasedustest on tundlikum kui suurema nr-ga või vastupidi?[/tsitaat]

Mida vàiksem number, sefa tundlikum ehk näitab varem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

icoo ja AEK – tere tulemast! 😉 Kiireid triipe!

Guileful – püüa mitte muretseda ja end stressi sellega ajada! Hoia ennast (püüa eemale hoida viirushaigustega inimestest, ära tõsta väga raskeid asju jne)

Mussa2000 – kui suudad palaviku paratsetamooliga all hoida, siis ei peaks kahju iseenesest rakkudele olema. Mina vist ei kannataks vahele jätta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 15:11 – kui päevi pole on ikka lootust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25- jep nüüd said õigesti aru et se oli mu esimene rasedus ja se katkes, varem pole katkemisi olnud ja lapsi ka ei ole. kuidas sul lodo on kas oli ka esimene rasedus ja katkes? mitmenda nädala pealt? kaua te ise sisi mehega vahet pidada tahate et uuesti proovima hakkate? me mõtlesime ka et kui 2 korda juba selline jama juhtub siis läheb mees kontrolli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen kägu kel 13DPO test ei näidanud,no praen siis edasi,täitsa ajuvaba see närvitsemine ja ootus,no miks ei võiks saada seda asja lõdvemalt võtta..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.02 15:08; 17.02 15:11; 17.02 15:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eile täna oli siis Ov. Kohutav kuidas ma juba end rasedaks mõtlen 😀 kõhus kuumutab ja torked/valud, unisus, tundlikkus, pidev vetsus käik, isud ja nälg 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kristiinama -Minul peetus jaanuari alguses rasedus. Määrima hakkas 4+6. Korralik verejooks algas 3 päeva hiljem. Kuna puhastus ise ära, siis ei pidanud üldse vahet. Hakkasime kohe uuesti proovima. Nüüd siis olid ühed päevad ära peale peetumise verejooksu. OV peaks järgmisel nädalal olema.
Arst ütles, et kõige tõenäolisemalt oli põhjuseks mõni viirus või et kummagi sugurakk polnud kvaliteetne.
Niisiis otsutasimegi mehega, et aprillini proovime ja kui siis ei ole veel jäänud, siis ta läheb arstile.

Olid minu elu esimesed triibud!

Loodan väga, et see oli vaid ühekordne juhus ja minu sisetunne ütleb, et oligi ja et kõik läheb hästi. Olen optimist 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proviisor – mina usun ka, et see oli ühekordne ebaõnn ja järgmisel katsel kõik õnnestub. Nii sinul, minul kui ka kõigil teistel, kes siin on pidanud peetumisi/katkemisi üle elama. Ma olen ka optimist 🙂

Pean kõigile triibuootustele pöialt, aga ise hoian siit foorumist vist lähinädalatel pisut eemale. Mehega eile arutasime pikalt, et mul on see lapsesaamise soov vist juba natuke liiga kinnisideeks muutunud. Ma ise saan ka väga hästi aru, et see suur soov muudab täielikult mu käitumist – mõtlen ainult ühele asjale ja olen seetõttu tujukas. Õhtuti ka olen justkui muu elu ära unustanud, ainult guugeldan kõike rasestumisega seonduvat või kondan foorumites. Ma ei taha selline olla ja usun, et ükski pisike ka ei tahaks sellise maniakaalse ema juurde tulla 🙂 Nii et püüan nüüd jälle oma tõelise mina üles leida 😉 Tasakesi lisan juurde, et ma tõesti püüan, aga ma ei tea, kas ma seda ka suudan, sest olen siinsest seltskonnast juba sõltuvuses 🙂 Nii et ärge siis pahandage, kui ma oma sõnu söön ja ikka siin agaralt kommenteerimas käin 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis hetkel 3kesi. Siirdati 2tublit rakku. Arst küsis kas tahan 1 või 2. Nüüd tuleb oodata 27-ndani ja siis pean minema verd andma. Läheks see aeg vaid kiiremini. rääkis ka, et 14 arenes 6edasi. Ju siis sai nüüd 4külma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käekott, lubame, et ei pahanda 🙂

kerdaliina, ootan 27.02-t suure huviga! pöidlad peaos! kas plaanid juba enne 27.02-t testida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, lähme siis nädalavahetust nautima. Käime õues, hingame värsket õhku, vaatame kuidas päike juba päris kevadiselt paistab ja uuel nädalal, olge siis oma triibuliste testidega kohal:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei arara ma ei testi ennem, sest kodune test vaevalt midagi siis veel näitab. Mind üllatas et arst juba nii vara vereproovile saatis. 27-ndaks saab mul alles 10päeva täis siirdamisest. Võibolla selle saatis nii vara, et kaks siirdati ning siis peaks test varem näitama ehk. Eks siis ootama, aga jah koduse testi kohta ütles tema ka, et ega see ei näitaks veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

priviisor25- mul päris ise ära ei puhastunud, aga aborti ka ei pidanud tegema, mulle anti seda samust tabletti mis aitab ka sünnitajatel sünnitsut esile kutsuda ja se kõik tuligi väla, loode oli minus 2 nädalat hukkunud olnud mina seda ei teadnud. aga uh pildi järgi öelni nii. kuna minus endas viga arstid ei leidnud siis me otsustasiem ka mehega et meie pool aastat vahet ei pea nagu arst ytles , vaid ootame 2 päevad ära, esimesed päevad ehk peaksid kuu lõpus algama.mulle ytles arst lihtsalt et loodus valikuga oli tegu, või siis ka mõni viirus. eks me ootame nii väga neid päevi ja järgmiseid päevi ja siis hakkame uuesti proovima, varem olen võtud kaks aastat beebipille ka. aga nüüüd ei ole mõtet uuesti võtma hakata arst ytles nii. nii väga lodoame et oligi mingi viirus või oli tegu lodouse valikuga. peale pille õnnestus mul kolme kuu pärast rasestuda, ehk nüüd läheb kiiremini. ja mina olen ka alati positiivne ja sisetunne ytleb ka et järgmine kord läheb kõik hästi, sest pisike on meie juurde väga oodatud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor 25- aga kui kumamgi sugurakk ei olnud kvaliteetne , kas seda annab kuidagi sisi parandada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor 25- aga kui kumamgi sugurakk ei olnud kvaliteetne , kas seda annab kuidagi sisi parandada?kus arstil sa käid tallinas või kus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teretulemas uutele!

Kerdaliina – pöidlad kõvasti pihus! Lihtsalt peab kenasti minema!

Ise siis haiguse tõttu päev otsa voodis vedelenud. Hirmsasti torgib paremas munasarjas. Kohe tõeliselt valus, pole selliselt ov-d kunagi tundnudki. Palavik pole üle 37,6 nii et kuigi olemine sant, katsun mehe hilisõhtul ära võrgutada.

Nii et AEK oleme sinuga samas graafikus enam vähem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliina, väga loodan, et saadki kaksikud!

EM, jah. ei tea, kas oled lugenud või mitte. mais lähen lap+hüsteroskoopiat tegema ja sõltuvalt selle tulemustest teen suvel iui või ivf-i.
järjekorrad on suhteliselt lühikesed.
ma arvan, et enne maid ei juhtu küll midagi, aga arst ütles, et imesid juhtub. ilmselt juhtubki, aga mitte minuga ja oleks hea seegi, kui pärast op-i juhtuks 🙂 igatahes ootan! 02.05 on see päev. 74 päeva veel =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nuuuu ärevikud siin pinget hoidmas kas keegi nv testib ka nüüd:)))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käekott – saan aru miks tahad eemale saada, aga meie ootame sind ikka kommenteerima ja meiega lobisema 😉 Ära päris meid maha jäta!

Mina võtsin ka otsuse vastu, et võõrutan end perekoolist ja siis sai nalja – muutusin täielikuks sõltlaseks. Kui pole päeval perekooli saanud, siis satun juba ärevusse ja täiega juba ootan, et mis te siia kõik juba ära kirjutanud olete 🙂 Nii vahva on siin koos teiega!

Kristiinama – 100% kindlusega ei oska öelda, aga kogu oma teadmise juures, siis julgeksin väita, et sperma kvaliteeti on lihtsam parandada, sest spermatosoide tekib kogu aeg juurde. Seega kui ravid välja põletiku või võtad vitamiine, siis edasi tekivad juba paremad/uuemad spermatosoidid. Aga munarakud on naisel juba sünnist saati olemas ja seega on ka munarakkude kvaliteeti mausun raskem parandada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina – super, et tehtud! Hoia nüüd ennast ja nüüd siis 10 päeva oodata! Ootame koos sinuga ja hoiame sulle oma varbad-pöidlad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor- loodan et kõik läheb meil hästi, nikuinii läheb ! peab minema! päikest teile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kristiinama – mina loodan ka, et meil kõik hästi nüüdsest! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa- vist jah samas graafikus. Aga küsiksin siis veel et kas ov ajal peabki emaka piirkond valutama ning vist ka vasak munasari. Eile oli siis päevade moodi valu ja täna lõunast torkivad valud ning aina valusamaks läinud. 🙁 Enne pole nii muidu midagi sellist tähele pannud. ??? Mis arvate siis targemad.?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mi na ei julge testida, koguaeg mõtlen et teeks aga vist ootan ikkka esmaspäevani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Princecc mina testiks juba laupäeva hommikul, aga kui suudad esmaspäevani oodata, siis oled küll vapper tüdruk 🙂 hoian pöialt, et triibud ikka tuleks ja anna siis ikka meile teada!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teate ma tegin nyyd hommikul testi, mu käed värisevad ja ma ise värisen see on POSITIIIVNE. õrn triibuke on teine aga ta on olemas, ma olen nagu niiii õnnnnelik et ei suuuda seda uskuda aga kinnituseks teen algaval nädalal uue testi ja loodan et siiis juba tugevam triiib. test oli first signali plaat test. ma olen niiii õnnnelik aga loomulikult kindlat pole siiin ennne midagi kui ka sydamelööke olen näinud jne. appppike kuidas ma kõigile nyyd veel enam triiipe soooovin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidas ma nyyd töööle lähen värisen igatepidi:D:D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nu mina neid bassaaale ja asju pole mõõtnud. mul aint viimased päevad palavik väike olnud, isegi rinnad pole sel korral valusad ja torkeid on ylivähe olnud , aga kuna ykskord on peetumine olnunud siiiis olen ikagi ettevaatlik ja usun alles siiis kui arst on kinnitanud ja näinud uhis oma pisikest tibu, oi kui õnnelik ma hetkel olen. sulle riiinu3 kes sa oled mind nii toetanud sooovin ka tiiipe kogu sydamest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju palju õnne princecc. Et 9kuud mööduks ilusti

Mina olen aga juba peast rase. Musil lasen teha õhtuti ja hommikul meile musi. Teeb ühe mulle ja kaks musi annab kõhule, sest neid ju kaks ning mõlemad tahavad musi. öösel käisin ka juba vetsus ja sellline uni on, et kuku või jala pealt pikali.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 89 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 14/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.