Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 14/2012

Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 14/2012

Postitas:

princecc palju palju õnne:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Triipude puhul õnne!Mina aga uuele ringile 🙁 Nüüd juba 7 kord ebaõnne 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju, palju õnne princecc.
Nii palju olete kirjutanud kahe päeva jooksul, et ei jõua kõike järgigi lugeda.
Ise olen see tsükkel vist ilma ov-ta. Neljapäeval oli peaagu pos test, aga eile jälle heledam. Äkki on veel tulemas, sest mul on see olnud ka 17-ndal tsükli päeval, mis on homme. Igatahes tegutsenud oleme küll, isegi eile varahommikul, kuna pidin kaheks päevaks komandeeringusse sõitma. Aga homme hommikul juba arsti aeg, eks siis saab selgust.
riinu3 – eriti kannatlik oled, ma ise ei ole kunagi suutnud nii kaua oodata. Loodan, et princecc tegi tiibusaju lahti ja nüüd kõik riburada järgi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Issand vaatasin oma viimast postitust ja kui palju vigu seal oli 🙁 (parandasin nüüd ära). Mul on uus arvuti ja sellel teine klaviatuur ja siis lähevad tähed valesti vahest, aga ma ei saa aru, kuidas ma seda eelvaates ei märganud. Nii et vabandan, kui minu kirjutised nn vigased on!

Princecc palju palju õnne sulle! Nii vahva! Hoia nüüd ennast eks!

Kerdaliina – lugesin su postitust ja nutt tuli peale – nii armas! Kujutasin ette nii elavalt, kuidas su mees ka juba nii ootab ja tervitab neid! Loodan, et mõlemad pisikesed teevad nüüd ilusasti pesa sinu kõhtu!

Riinu3 – raudne naine oled ikka 😉

Armila – Guileful Angel tegi tegelt triibusaju lahti – tema sai juba paar päeva tagasi triibu 😉 Loodan, et saite ikka ov-le pihta ja nüüd hakkab see pikk ootamine! Kannatlikku meelt teile ja pöidlad peos teie jaoks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Monsa29 – pai-pai sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25 ma loodan ka et kas siis kaks või ükski teeb ilusti endale pesa. Tean kui valus kukkumine muidu tuleb. Üritan endal küll lootusi mitte väga kõrgeks ajada, aga kuidagi ei õnnestu. Tahaks nii juba pisikestele midagi kuduma hakata ja vaatan vankreid juba jne. Ma tean et peaksin hetkel mõtteid kuidagi hoopis eemale ajama ning katsuma vaikselt edasi elada. Õnneks lähme mehe firmaga täna vastlapäeva pidama ning ehk seal saan mõtted eemale. Üritan muidugi vaikselt võtta seda kõike ja ennast mitte ära väsitada.
Terve eilse ja tänase päeva olen pisikestega rääkinud ka, et ikka kasvama hakkaksid ja tublid oleks. Süstimise ajal rääkisin, et areneksid ja võtaksid spermapoisid ilusti omaks ning ei hakkaks pirtsutama. Siis ennem siirdamist rääkisin emakale, et kui teile tuleb üks või kaks rakku külla, et võtke omaks jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

palju õnne princess. see kuu tundub üldse kuidagi rohkem triipe nii eraelus kui ka siin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina – ma loodan koos sinuga, lihtsalt peab hästi minema kõik ja need pisikesed on nii väga teie perre oodatud :)´ Mul tuli su viimase postituse peale pisarapoiss silma, no nii armas, kuidas sa räägid ja positiivset energiat kogud niiviisi.

princecc – super uudised!!! Ma loodan, et see on algus suurele triibusajule 😉 Hoia ennast ja et kõik kenasti sujuks!

riinu3 – sina siis järgmine triibuline, onju! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas pesastumise ajal peaks basaal kindlalt tõusma või võib püsida samal tasemel nagu ta on peale ov?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arsti aeg on mul ikka esmaspäeval, mitte homme. Mul on täna nii pühapäeva tunne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina- sul läheb kõik hästi:) 2 tublit siirdatud ja 4 veel külmas, see on väga hästi! Kallid su pisikestele:)
Princess-palju õnne!
Riinu3-ootan huviga;)
B_U- basaal ei pea pesastumise ajal tõusma. Tegelikult on olemas selline asi, nagu pesastumise \”dip\” – kuskil 7-9 päeva kanti langeb basaal üheks päevaks alla, et järgmisel päeval juba kõrgele tagasi tõusta. Seda loetakse üheks pesastumise tundemärgiks, kuigi võib olla ka tavalise tsükli puhul. See on see hetk, kui progesteroon siis langema või tõusma hakkab, vastavalt sellele kas oled rase või mitte. Mina olen oma 2 rasedusega näinud temp kõrgemat taset alles kuskil 13, 14 DPO kanti.
Mina olen nüüd siis ootaval lainel, eriti nõme aeg:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii toredaid uudiseid siin kohe hunnikus 🙂 Palju õnne triibulistele ja kerdaliina sinule on pöidlad eriti pihus ,et nüüd ilusti kasvama hakkaksid :):)
JA lobisete te ka ikka väga palju ,raske kohe järge pidada 🙂

Triibusadu siis !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:29; 18.02 14:45; 18.02 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea kas mul nüüd tänu siirdamisele või mis toimub, aga täna on juhad kuidagi eriti valusad. wc käia ei taha, sest pissimise alustades käib selline valu sööst läbi, et pisarad tahavad lausa silma tulla. Loodan et paari päevaga ikka need juhad väiksemaks lähevad ning rohkem inimese tunne tekkib. Hetkel süda läigib ja istuminegi on suur piin. Tänan teid kõiki et nii pinksalt pöidlaid hoiate ja kaasa elate.Eks ma annan ikka aeg ajalt endast märku. Nüüd aga peab hakkama asju pakkima, et varsti võrru minna

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliina, mul tuli lausa nutt peale 🙂 aga kõik peabki hästi minema, sest sina oled ülipositiivne!

princecc, palju-palju õnne!

monsa29, pai sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

princecc- millal sul katkemine oli?kui katkemi oli kas seoli su esimene rasedus või kudias?mitmenda näla pealt katkemine toimus? kaua vahet pidasite?ja uuesti jäid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina – kuna ivf käigus stimuleeritakse munasarju ikka väga korralikult ja need ka seetõttu suurenevad, siis ongi nii, et kahjuks võib liigutamisel vms valus olla. Loodan, et valu kaob tasapisi ja kui väga hull on siis usun, et ivf nurgakese tegelased oskavad sulle nõu anda, et kuidas nemad neid valusid leevendanud on. Äkki aitaks see, et sa põit väga täis ei laseks koguneda, vaid käiksid regulaarselt iga mingi aja tagant vetsus, et siis liiga täis läinud põis ei suruks munasarja vastu ja et kui siis vetsu lähed, siis munasari vajub allapoole (mis muidu põie poolt surutud oli) ja siis käibki selline valusööst läbi.
Ma võin oma jutuga ka täitsa võssa panna, aga selline mõte mul tekkis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25, ma arvan, et sul on õigus.
mul on ov-ajal sarnane teema vetsuga. pärast vetsus käiku võib eriti valus olla. ise mõtlen sama, et munasari on nüüd kuskile mujale \”läinud\” ja teebki valu. ov-i ajal on ju ka suuremad munasarjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul siis päevade valu kohal,eks siis lähiajal ole punased ka platsis :S

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:29; 18.02 14:45; 18.02 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul siiani pole päevi kohal… Alates juunist ongi mu tsükkel nii ebaregulaarne,nii kuis tahab nii tuleb. Viimased 2 kuud andis lootust regulaarseks saada,aga nüüd jälle venib,rasedustest negatiivne( see ka tglt päeval tehtud,mitte hommikul) aga rase ma olla ei saa,sest ov ei toimu mul siiani.. Ei aita serophene ega duphastion.
Järgmine kuu mul viljakusarst,eks ole näha mis edasi saab.

Teile aga peatseid triipe:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P2ikesemari – see on ikka eriti frustreeriv, kui tsükkel ebaregulaarne ja ov ka ei toimu – siis ei ole kunagi selgust, kuna üldse loota oleks võimalik ja mis ajast päevad nn hijaks jäänud jnejne. IGal juhul loodan südamest, et saad viljakusarstilt abi ja varsti hakkavad asjad sinu jaoks positiivses suunas liikuma!

Endal täna selline natuke hell tuju – üks minu hingelistest toetajatest helistas mulle üle pika aja ja siis rääkisime temaga peetumisest ja nutt tuli täiega jälle peale. Muidu suudan täitsa positiivne ja rõõmsameelne olla, aga sellest rääkida veel ilma pisarateta ei suuda. Loodan siiski, et see aeg tuleb ka kunagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti masenduses olen… ov teste teen pm mõned päevad peale veritsuse lõppu ja kuni järgmiste päevadeni välja,aga ikka ei saa 2 triipu sinna… Paar korda on heledam triip olnud aga see ei loe,sama tugev peab olema…Eks tsüst annab oma rolli,aga ov toimumist see segada minuteada ei tohiks….
Aga ma olen niipalju ajast maha jäänud et ei teagi kuidas Teil läheb? Eriti sul proviisor25.. Olen küll vahel käinud siin,aga ei jõua oma kiire elutempoga järge pidada..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P2ikesemari, aga kas varem oled ov-testile triibud saanud? loodan samuti, et saad arstilt abi. hiljuti on triibud saanud marjantsik, kellel ei toimunud ov. pandi serophene ja ovitrelle peale ja siis jäigi rasedaks. minu mäletamist mööda ei kasvanudki tema folliiklid üldse.

proviisor25, pai sulle. olen ka masenduses täna, peaks vist lahkuma siit. olen nüüd mõtetes sinuga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi olen saanud,aga mitte seekordsel üritamisel,alates juulist siis….serophenet olen tarvitanud,ei aidand,aga ovitrellet küll mitte. Ehk arst suudab mind aidata….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii,minul määrimine platsis ,oligi palju loota juba,,et selle nädalaga oleks võinud miskit olla ..
Lootused selles aastas ikka ,aga nuh..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.02 12:29; 18.02 14:45; 18.02 16:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

SUUUUUUUUUUUUUUURED TÄNUD KÕIGILE. ma igaksjuhuks kordan testi esmasp siiis kui oleks pidanud ka punased tulema, see on nii igaksjuhuks ja eneserahustuseks kuna ei suuuuda seda siiani uskuda.
keegi siin kysis et millal mul katkemine siiis see oli yle 2 a tagasi ja see oli teise mehega kes oli minust 20 a vanem, vb läks see sinna luhta aga see katkemine oli 7 nädala või 8 nädala pealt. ja vahepeal juba leidsin uue ja natuke noorema mehe. nyyd proovisime 5 kuuud, enne seda kasutasin nuvaringi ja 5 kuud ei kasutanud midagi ja nyyyd õnnnestus. looodan sydamest et seekord läheb kõik hästi. Palju Triiibukesi lähiajal siiia, hoian pöidlaid ja varbaid ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

P2ikesemari – ma olen proovinud alates juulist. Jaanuari alguses oli peetumine (kui tahad täpsemalt lugeda – siis kirjutasin sellest siin teemas 6. veebruaril http://www.perekool.ee/index.php?id=55690&class=forum_schnell&action=view_post&post=8872139 ). Nüüd olid esimesed päevad peale peetumist ja loodan, et see tsükkel õnnestub! 😉

Serophene vist peaks folliikuleid kasvatama, aga ovitrelle on just see, mis kutsub ov esile ehk munaraku vabanemise siis munasarjast. Ehk on sellest tõesti sinu puhul abi.
Üks soovitus veel – siin on mitu inimest rasestunud nii, et ov-testil on triibud, aga mitte sama tumedad, vaid lihtsalt nii, et ov testile on tekkinud heledam triip. Seega, kui saad testile triibu, siis kindlasti tegutsege sellel ajal – kes teab äkki õnnestub! Lisaks proovi erinevate firmade ov-teste – mis firma omasid oled kasutanud?

Arara – aitäh sulle, et olemas oled 😉 ja ära päriselt ikka lahku veel – hakkame sind igatsema – luba lahkuda on ainult triipude korral 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3 – pai sulle! Hirm on loomulik ja sellest ei pääse, kui oled peetumise juba kord läbi teinud. Ma kogu südamest loodan, et sul kõik hästi ja et homme basaal kõrge ja tulevad triibud! Püüa mitte väga oma sõbranna muret endale hetkel hinge võtta – keskendu endale ja mõtle \”häid\” mõtteid! See piima joomine tundub ikka suht kahtlane, seega usun, et meil kõigil on põhjust loota ja uskuda, et sina oled meil järgmine oma triibu uudistega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

issver sussver-tegin õhtul 17 paiku testi(kuna määrimine öösel hommikul)nii igaks juhuks enne pittu minekut ja no täitsa neg.Nüüd siis koju tulles kaks triipu!,toon roosa,täitsa hästi silmaga eristatav.Kas one step testile tulevad kuivamistriibud ja kas see võib ka roosa olla???Oh jummel jummel!?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ka mul oli kevadel lapse kaotus ja nüüd mõtlesime, et peaks uuesti püüdma. selline imelik tunne on kõhus ja jube uimane tunne on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 29 postitust - vahemik 61 kuni 89 (kokku 89 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 14/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.