Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

Postitas:

taaskord saan uue volli lahti teha ja lilleke vastan sulle siia:)))
Lilleke ei ma usun et sa ei pea muretsema mul oli ka suurema haava ümber lilla ja sinine ja ka väiksema juures kõik sinine,kohati siiani,aga juba kollaseks läind et paraneb:)))mul isegi kintsud ülevalt sinised.ei tea mis nad tegid seal:)))ja eks see haav ikka punetas mul ka,aga ma ikka igapäev puhastasin ja panin ka salvi,mis põletiku vastane,et paranes kiirelt.

mul lood sellised et punaseid pole siiani ja kurbus suuur suur,sest arvatavasti märtsis jääb meil proovimine ära.st et kui pole punaseid pole ju ov-d ka enne.oehh eks siis proovime aprilli.kui märtsis ikka lõpuks millalgi hakkavad siis hakkan ka duph sööma et siis läheb tsükkel ka paika taas,ja aprillis juba lihstam mees koju paigutada;))samas plaan ka soome ise minna,nii võibki tegemata jääda:(((

ja ükskord oli meil siin unenägudest juttu,taaskord nägin unes et mu hammas kukub välja.oehh üks ja see sama pidevalt.kuulnud olen et see tähendab paljudele et titaootust teistele jälle surma.muidugi loodan et esimene varjant lopuks:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

eile nägin ka põnevat unenägu. istusime kolmekesi: mina, minu mees ja minu ema. mees ütles, et ma peaks roosasid asju ostma, et tema üksi ei saa roosasid asju osta. ma karjusin, et ei tule mingeid lapsi, läksin sealt minema teisse tuppa vms, istusin ja jäin mõtlema, et mis krdi roosad asjad – mul polegi kõhtu ees, et kuidas ma siis rase olen, aga millegi pärast mõtlesin, et ju siis olen mingi 7+ rase. ema tuli järgi ja ütles, et pean ikkagi ostma, sest mees ei saa üksi roosasid asju osta.
kohe rõhutatult – ROOSAD asjad.
ei tea, mida see tähendab 🙂

täna vedasin mehega kihla (tema pakkus), et ei ole kuu aja pärast rase. mees arvas, et olen.
limonaadi peale siis 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kara03 – tänx et maha rahustasid 🙂 Homme on kindlasti valum juba heledam.
arara – järgmine kuu siis tuleb ilus roosa triip 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.02 22:39; 26.02 23:35; 27.02 12:59; 27.02 14:23; 27.02 18:35; 27.02 18:36; 28.02 11:38; 28.02 13:12; 28.02 13:58; 28.02 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara- loodame siis et varsti tuleb siis sulgi triibud. Sul oleks aeg juba siit triibupüüdjatest lahkuda ja alumisele korrusele kolida enda murede ja küsimustega. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ja sain teada, et saangi Zoladexi, nii et olge valmis mu tujumuutusteks, sellel kangel rohul on palju kõrvalmõjusid, mitte just parimaid :S 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.02 22:39; 26.02 23:35; 27.02 12:59; 27.02 14:23; 27.02 18:35; 27.02 18:36; 28.02 11:38; 28.02 13:12; 28.02 13:58; 28.02 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke ja AEK, aitäh teile 🙂

Lilleke, ma võin järgmine olla, sest seda võib ka polüüpide tõttu saada. kõrvalmõjud on tõesti hirmsad, aga ei ole midagi parata – kõik õilsa eesmärgi nimel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis kõrvalmõjud siis sel on need nii hirmsad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

4. VÕIMALIKUD KÕRVALTOIMED
Nagu kõik ravimid, võib ka Zoladex põhjustada kõrvaltoimeid, kuigi kõigil neid ei teki.
Nende hulka võivad kuuluda:
• kuumahood ja higistamine;
• rinnanäärmete turse või valulikkus;
• potentsi langus;
• väga harva tekkivad psühhiaatrilised probleemid, mida nimetatakse psühhootilisteks häireteks. Sel
puhul võivad tekkida hallutsinatsioonid (meelepetted), mõtete segasus ja isiksuse muutused;
• luude hõrenemine;
• ravi alguses võib esineda luuvalu. Kui see peaks juhtuma, informeerige sellest oma arsti ning ta
määrab teile midagi olukorra parandamiseks;
• harvadel juhtudel võib teil esineda probleeme urineerimisega või alaselja valu. Kui see peaks
juhtuma, informeerige sellest oma arsti ning ta määrab teile midagi olukorra parandamiseks;
• veresuhkru taseme tõus;
• kihelustunne sõrmedes või varvastes;
• valu, sinakas laik, veritsus, punetus, turse ja teised reaktsioonid Zoladexi süstekohal;
• nahalööve, harvad allergilised reaktsioonid;
• liigesvalud;
• südame talitluse häired (südamepuudulikkus või südameinfarkt);
• vererõhu muutused;
• peaajus paikneva ajuripatsi kasvaja teke või kui teil on ajuripatsi (hüpofüüsi) kasvaja, võib
Zoladex esile kutsuda kasvaja veritsuse või kollapsi. See võib põhjustada peavalusid, iiveldust, nägemise või teadvuse kadu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara – jääme siis lootma, et enne saab unenägu tõeks ja sul polegi vaja Zoladexi võtma hakata 🙂

Minul peaks sel nädalal olema ov. Püüan pärast peetumist alles teist kuud triipe, aga elasin eelmisel kuul vist kõik triibupüüdmisega seonduvad emotsioonid nii intensiivselt läbi, et nüüd on kuidagi palju rahulikum olla kui jaanuaris. Mõtlen lihtsalt, et eks ma siis teen neid ov-teste ja püüame õigele hetkele pihta saada. Aga selliseks närvipuntraks ma ei taha küll enam muutuda nagu eelmine kuu viljakal perioodil. Lisaks kõigele oleme mehega mõlemad veidi tõbised, nii et pikk nädalavahetus möödus meil suht koduselt ja nohuselt. Seega eks näis, mis saab. Suhtun nii, et tuleb see, mis tulema peab. Ainult sellest on kahju, et mul on nii pikk tsükkel (viimati 33 päeva), et kui üks kord ei õnnestu, siis järgmist proovimise aega peab nii kaua ootama.

Proviisor – kas sa said ov-testile triibud kätte ja \”maratoni\” võib edukaks lugeda? 😉 Ma kavatsen ka sel nädalal sinu soovitatud valge veini lõõgastavat toimet katsetada 🙂 Kas sa jõid seda ainult ise või andsid mehele ka?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina-suur, suur pai sulle!!! Aga positiivne on see, et sul sai ju ka külma arvestatav ports mammusid ja külmaring läheb palju rutem ja lihtsamalt! Kuigi see jutt praegu ei lohuta, tean:(
Käekott, mul suht elav fantaasia ja sinu viimast lauset ette kujutades: Proviisor25 hoiab veinipudelit põues ja mees lunib \”anna mulle ka lonksuke\”, kuid Proviisor25 uriseb mehe peale ja ütleb et ei saa sa midagi:D
Minust siis nii palju, et minu sisetunne nii tugev, et see juba ütles mulle ära, et sel kuul pole loota midagi. No ma ei tea isegi, miks mulle mingil hetkel see tunne peale tuleb. Täna õhtul teen vist südame rahustuseks testi ära, aga tean juba ette et midagi sealt loota pole. Näd vah elasin igasugu etapid läbi-paanika, meeleheide, rahu. Järgm kuu alustan ilmselt viimast korda SErophene raviga, kui siis ka ei õnnestu, ei teagi mis saab. Dr Aluri asendaja juures olen käinud nüüd paar korda, kuna Aluril oli endal vahepeal vähem vastuvõtte ja ta suunas teise arsti juurde. See ikka mõlemal korral küsinud, et mis meil see pikem plaan oli-vihjas nagu uue IVF peale. No ei rääkinud Aluri mingist pikemast plaanist mulle. IVF-iainult oma kuludega (ja ilmselt tuleks veel mitu korda teha) ei ole ma suuteline tegema:S Oehhhh:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa2000- palju õnne sulle! Me peaaegu ühel kaugel, mul täna 8DPO. Kas testida ka kavatsed?

Ma nägin täna öösel, et olin oma ema kodus wc-s ja päevad hakkasid, aga kõrval vannitoas tegi proviisor25 rasedustesti ja sai kaks triipu. Näitas mulle ka veel üle wc ukse, teine triip oli kohe päris tume. Aga siis uni lõppes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000-unustasin enne, PALJU ÕNNE SULLE!!!!
Riinu3-tore sinust ka kuulda:) Kuidas siis läheb?
Ma ei looda tõesti midagi, sest minu sisetunne petab kahjuks harva:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000-unustasin enne, PALJU ÕNNE SULLE!!!!
Riinu3-tore sinust ka kuulda:) Kuidas siis läheb?
Ma ei looda tõesti midagi, sest minu sisetunne petab kahjuks harva:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000-unustasin enne, PALJU ÕNNE SULLE!!!!
Riinu3-tore sinust ka kuulda:) Kuidas siis läheb?
Ma ei looda tõesti midagi, sest minu sisetunne petab kahjuks harva:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone, pöidlad peos, ehk ikka valetab see sisetunne!

käekott, aitäh, võiks tõesti tõeks saada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No nii, tundub, et olen seda kuu lõppu oodanud terve igaviku 🙂 Kui palju on veel rahvast minuga ühes paadis – ehk siis 1.-2. testijaid? Ma ei suuda enam päevi lugeda 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile tänud õnnitluste eest! 🙂

armila – hetkel pole mul mingit tunnet, et oleks põhjust testida. Ilmselt ootan 14 dpo ära. aga kes teab… äkki tuleb enne närv sisse. Mul see kuu esimene ilma duphita, nii et tsükkel ilmselt venib pikemaks jälle. Päevi ära oodata ei jaksa ilmselt.
Tegelt ma see kuu neid triipe ei tahagi. Olin ov ajal viiruses ja paar päeva kõrge palavik. Triipude korral pabistaksin pool rasedust, et kas lapsega ikka kõik korras…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

URR TIGE OLEN!!!!
Kas ma olen ainus või teil ka see Perekool KOGU AEG JAMPSIB? Küll ei saa sisse logida ja kui lõpuks sees oled, siis ei saa postitada? Postitus jääb toppama ja siis tulevadki need kolme-neljakordsed postitused!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone, sa ei ole ainus, mina olen samas jamas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myone – just nii see käiski – minul pläsku veiniga põues ja kui keegi tahtis lonksu, siis urisesin 😀 😀
Tean seda sisetunnet – va kurivaim on ikka suht täpne, aga siiski loodan, et su sisetunne valetab sulle!

Käekott – reedel ja laupäeval oli triip testil – küll mitte kindlasti nii tumedad kui kontrolltriip. Eile ei viitisnud enam testi teha. Oleme terve nn ohtliku aja vähemalt üle päeva seksinud. Eile unustasin veini juua 😀 Nüüd alles tuli meelde 😛
Aga sisetunne kuidagi aimab, et seekord ei õnnestu (tunne on, et ei olnud korralikku ov-dki). Seetõttu seekord ei looda üldse ja mingit ärevust ka sees ei ole.
Veini jõin ikka ainult ise – mees mul alkoholi ei armasta ja tal pole ka mingeid juhasid vaja lõõgastada 😀

Armila – kurb uni sul siis (ma mõtlen sinu seisukohtast 😉 Mul poleks triipude vastu uidugi midagi :P! Lahe oleks ikka koos triibud saada!

Mussa2000 – palju palju õnne ja jätkuvat armastust teile!

Kata03 – teie ka ju peaaegu värskelt abiellunud – palju palju õnne ja armastust teilegi!

Arara – loodame, et saad siis see kuu oma roosad triibud 😉

Kerdaliina – pai, pai sulle! Nii kurb!

AEK – kuna uuesti testid?

Lilleke – õnneks kõrvaltoimeid ikka kõigil ei teki ja loodame, et sina oled just see!

Riinu3 – tore sind siin näha 😉 Käin oktoobrikate-novembrikate teemas sind piilumas 😉
Mul ka perekool jupsib!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara- jubedad sümptomid. 😮 see ju täitsa eluohtlik.

on teil alles unenäod. olen lugenud et paljudel see lapse saamise nägemine läheb täppi. No loodame siis. 🙂 Mina nägin kuskil mõned kuud tagasi beebist mingit und. enam ei mäleta.

Testi tegin just praegu. kasutanud olen neid odavamaid apotheka teste ja kui sinna midagigi nagu tekiks siis kasutan ära kontrolliks first signali. :(. tühi mis tühi. pingsa jälgimisega tekib vaid nähtamatu triip mda ise proovin ette kujutada. 🙁 Eile veel olin nii õnnelik sest tunne oli selline teistsugusem ja õigem. magan lõunat, söön, nutan, vihastan, tujutsen…ja siis nüüd nii. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere tere!

Mul siis peaks olema tähtajaks novembri keskpaik. Arsti juurde lähen järgmine nädal siis saan täpsemalt teada.:)))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25, alati ei pea see teine triip sama tume olema. vahest jääb see õige hetk vahele.

mina näen selliseid unenägusid väga harva. triibupüüdmise ajal nägin vaid korra. esimesel korral olin siis triibuline ka (teadsin, et olen triibuline) ja nägin roosate riietega tüdrukut. see on siis teine kord.

AEK, on jah, aga mis teha…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere triibutajad! Olen pidevalt lugenud ja kaasa elanud ja rõõmustanud triipude üle siin jutukas. Olen ka triibutaja, kuid ei tea-näis, kuidas seekord sujub. Praegu ei oota ma igatahes 1-2 märtsil punaseid.
Riinu jutu peale tuli mõte kirjutada siia, millega hakkasin tegelema eile:avastasin netilehe-TAI toitumisprogramm ja hakkasin seal pidama oma isiklikku toidupäevikut-see on nii põnev-muidugi hästi detailselt tuleb kõik sisestada, et saada võimalikult täpset infot oma toitumise kohta.Aga see oli huvitav, mis info ma päeva lõpuks sain-et ei söö piisavalt kaloreid ja söön liigvähe piimatooteid jne ja soovitused mida järgmine päev järgida. See sobib kasutamiseks nii rasedatele, lastele kui meestele-lihtsalt sisestada oma staatus jasiis arvutada soovitusliku energiakoguse jne
Mis mind ajendas seda kasutama on see, et kõik mu elu keerleb koguaeg rasestumise ümber, mõtted on ainult triipudel ja oma keha tunnetamisel ja sõltuvalt sellest olen lasknud käest ära liikumise ja söömise vahekorra(minu jaoks on see juba probleem) Olen kasvatanud endale ette suure rasvase kõhu ja palju tselluliiti NB see pole tähtsaim, et olla sale, kuid minu jaoks on punane tuli löönud põlema, kuna stressan tõsiselt selle pärast, et jälle kuu möödas ja triipe pole jne jne-kuidagi üks päev tekkis mõte, et lähen õue jalutama-olin selle juba unustanud:) Ja enesetunne oli pärast tõeliselt hea ja tundsin ennast palju aktiivsemana.
Nüüd siis kogu elulugu peaaegu kirjas:) Soovin kõigile palju triipe(vähemalt kahte triipu)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25- äkki siis ongi hea, et ei mõtle nii pingsalt sellele, et kas õnnestus või mitte. Ja siis tegelikult hoopis õnnestus.
Hetkel arvan, et ise ei testi, aga sinnamaani veel aega. Arvan, et suudan veel ümber mõelda. Peaasi, et suudaks apteegist mööda käia.
Täna saame kuulda ka arsti arvamust mehe analüüsi kohta. Äkki nende poistega ei saanudki midagi tekkida. Ültesin ka mehele, et küsigi, miks tal A ja B liikuvus nullid on, aga naine on 3 korda rasedaks jäänud. Siis ta ütles selle peale, et arst käseb naabrimehe analüüsid ka teha. Eks huumorimeel aitab natukenegi asjast üle olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara – loodetavasti saad oma triibud enne kätte.

Ma ei tea kuidas sul muidu olema hakkaks, aga mul tuleb sellel ravimil praktiliselt täishind, millegipärast on 50 prostenti soodustus ka 109EUR üks doos, nii palju siis vabarahast.
Olen üsna masenduses siin, tahtsin veel mehe sünnipäevaks raha koguda ja igaks juhuk IUI-le ka kui ei õnnestu, aga ei midagi.

Tuju null. Ebareaalne hind

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.02 22:39; 26.02 23:35; 27.02 12:59; 27.02 14:23; 27.02 18:35; 27.02 18:36; 28.02 11:38; 28.02 13:12; 28.02 13:58; 28.02 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke, pai-pai 🙁 kas sa mehe käest ei taha raha küsida? tema laps ka ju. mina mõtlesin, et see on iseenesestmõistetav… ütlesin mehele ka, et MEIL on vaja raha ja ütlesin, kui palju vaja on.

retsptiravimil on mingi retsepti hind ka küljes. ei ole nii, et kui soodustus on 50%, siis saadki 50% võrra odavamalt.
ma ei taha liialt palju spekuleerida, aga kuna mul oli polüüpos ja kui peaks ka nüüd olema, siis ma arvan, et saan selle odavamalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke – vaata ravimiinfost, millistes apteekides, mis hinnaga on, et sa pügada ei saaks.

Arara – kahjuks on Zoladex kõrgema soodustusega ainult III-IV astme endometrioosi diagnoosiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25, aitäh, vaatasin ära juba ja loodan, et mul ei lähegi seda vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees sai ka arstilt vastuse, et tegelikult on kõik korras. Et see halb liikuvus võis sellest tulla, et eelmisest vahekorrast ainult 2,5 päeva möödas. Et teha kordus analüüs 2-3 nädala pärast ja et siis vahet hoida 4 päeva. Mul õnneks mees on nõus uuesti selle läbi tegema. Ja arst oli ka öelnud, et see ka hea, et olen tegelikult rasedaks jäänud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 100 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.