Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 100 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

Postitas:

Armila – tore kuulda ju!

Viimane kägu – usun, et iui kogemuste kohta saad rohkem infot IVF jutunurgas – http://www.perekool.ee/index.php?id=55690&class=forum_schnell&action=view_post&post=8935906

Loodan, et õnnestus ja et saad oma triibud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armila – aga siis mehega seotud ei saa katkemised kuidagi olla siis või?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara, jah, mainisingi mehele, et tal tuleb mind toetada. Ma ei saa üksi hakkama ja see pole vaid minu mure tõesti. Elu on selline.

Paraku on selle ravimi hind üsna fikseeritud ravimiinfos ja arst ütles mulle, et minule kui 1 astmele tuleb selline hind.

Loodame siis parimat, peaasi et tulemusi on ja see ennast ära tasub.

Kallis on ikka haige olla, väga kallis. Hea et ma töötu pole

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.02 22:39; 26.02 23:35; 27.02 12:59; 27.02 14:23; 27.02 18:35; 27.02 18:36; 28.02 11:38; 28.02 13:12; 28.02 13:58; 28.02 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

armila, see on väga tore ju, et mingi seletus on olemas.

mina olen tööl ja mees on ka tööl, rääkisime telefoniga ja mees ütles, et saab siis limonaadi. mina ütlesin, et jääb ära, et võib kihla vedada millegi peale, et ta ei saa limonaadi :))) krõpsupakk on nüüd ka mängus :)))
tean-tean, et see on kahjulik kräpp jne

kayak, kuidas läheb?

kata03, kas päevad on kohal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina, suured lohutused sulle! Ära veel püssi nurka viska, vaid mine varsti uuele katsele.

myone, kas sisetunne pole sind kunagi alt vedanud? Nii raseduste kui mitte-raseduste korral? Ja kaua sa serophene’i oled kasutanud ning miks sellega pikemalt ei või proovida?

arara, ma olen su mehega ühes pundis, no see kihlveo värk 😉 Limonaadist ei hooli 🙂

Tere, Saara30, ning pingevaba triipude püüdmist 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pean ka vahel tulema siis sõna võtma,muidu unustate mu täitsa ära 😀
Võtsin nüüd 10.päeva ab.(oli mädane angiin) Tundsin end juba hästi,kuid eilsest saadik on jälle kurk paistes.Laps sai ka omale viiruse külge.(6.päeva oli kõrge palavik)Nüüd kosub ilusti.

Söön nüüd astelpaju marju ja mett,loodan lõpuks terveks saada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis üks küsimus. Mida tähendab CD? Kas see näitab päevade arvu tsükli algusest? DPOst sain juba aru, aga CD tekitas küsimuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millised ov testid on kõige paremad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara – no mis siin ikka, vaikselt ootan järgmist nädalat, et siis ov….õnneks on mul niipalju tegemist et ei mõtle sellele eriti! Aga väga armas, et sul meeles olen;) kurrnäu!
ja ei pääse sa ka kuhugi ikka sellest triibu teemast, yeees, ei viska püssi põõsasse, ka luuavarrest võib tulla pauk….ma panustan kahe limonaadi peale (ikkagi ju kaks triipu:))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ov peaks olema 5dal aga juba on voolus ja torked..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

B_U, aitäh sulle 🙂

kayak, muidugi oled meeles 🙂
oi, ma olen kange, saan limonaadi ja krõpse, ma veel näitan ennast 😀
kaks limonaadi – see ajas naerma =))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara-ei ole päevi:(((hakkan vaikselt leppima juba et märts jääb meil ära.oehh aga ju peab nii minema siis.mees seenädal kodus ja 10 päeva pärast läheb taas soome.kui veel täna homme hakkaks ja mees alles nädalalõppus tuleks täitsa siis vb mingi ime läbi veel jõuaks.täna natuke rinnad valutasid ja alt torkis et ehk.aga tavaliselt rinnad hakkavad mitu päeva enne päevi pakitsema.eile olin suht jonnis ka kuna ov-d me märts pihta ei saa aga kui mees see ainuke nädal aega kodus ja just siis see nädal on päevad, siis on tõesti viimane piisk.meest pole juba kuuaega näind ja nuh tahaksime ju hullata ikka:)))aga mis siin ennustada ja oletada .vaatame kuidas läheb,ja millal mees tuleb täpselt.aga nuh olen siiani suutnud kannatada siis suudan aprillini ka ära kannatada,märtsist saan duph ka peale uuesti ja siis kindel et päevad regulaarsed edaspidi.ja siis meest koju paigutada lihtsam:)))väike plaan vb ise ka soome hoopis minna

arara ja mina olen ka su mehega ühes puntis,selle kihlveoga:))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03 – mis sa ikka ette muretsed, kui aeg ei klapi, lähed mehele külla, mis muud… 🙂

nupsu00 – mina kasutasin esialgu Kaigerti omi, nüüd on ports netist ostetud SafeScreen’i omi. Viimased minu arust tundlikumad. Vähemalt näitasid mul ilusti. Kaigerti omadega ei saanud ühel kuul triibu-poegagi. Kuigi, ega see ei pruukinud testi viga olla… 😛

vajalik – head kosumist. Lase need mandlid parem ära lõigata. Ise tegin nii, pole mingit jama peale seda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, ära ainult üle hakka muretsema, las ta läheb.

Seksida saad ju niisama ka ilma eesmärgita, palju nauditavam.

Mul on ju üldse selline asi, et peale minu ravi ei pruugi oma 2-3 kuud päevi tulla, nii et, sul pole veel nii hull. Sulle lohutuseks.

Pealegi ei pea sa ennast ravimitest vaeseks ostma ja jämeda otsaga süste saama nagu mina. Oled lausa õnneseen

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.02 22:39; 26.02 23:35; 27.02 12:59; 27.02 14:23; 27.02 18:35; 27.02 18:36; 28.02 11:38; 28.02 13:12; 28.02 13:58; 28.02 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, ära ainult üle hakka muretsema, las ta läheb.

Seksida saad ju niisama ka ilma eesmärgita, palju nauditavam.

Mul on ju üldse selline asi, et peale minu ravi ei pruugi oma 2-3 kuud päevi tulla, nii et, sul pole veel nii hull. Sulle lohutuseks.

Pealegi ei pea sa ennast ravimitest vaeseks ostma ja jämeda otsaga süste saama nagu mina. Oled lausa õnneseen.

NB ! Ütle palun parem, kas niitide välja võtmine oli valus ? (kardan küll et on) Mul ülehomme minek.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 26.02 22:39; 26.02 23:35; 27.02 12:59; 27.02 14:23; 27.02 18:35; 27.02 18:36; 28.02 11:38; 28.02 13:12; 28.02 13:58; 28.02 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa2000 ja Lilleke ei muretse ja mõtle üle.mõtlesingi sama ,et lasen minna nagu läheb.ei ole hullu.siiani olen suutnud oodata ilma igasuguste paanikata siis suudan ka selle kuuaega veel.nagu mul arst ütles ka et imesid juhtub ikka:))samas rinnad aina rohkem pakitsevad,kui ka tulevad seeaeg kui mees kodus ,noo mis seal ikka.ehk sebin teda nats kaume siis juba lihtsalt kodus olema:))))

Lilleke tead ma kardsin ka neid niite ,kui välja läksin võtma.algul võttis ta mul selle niidi kus on see üksik piste,seal küljepal,see oli küll valus,see oli seal nahasees kinni kuidagi ja eks ta sikutas vaikselt ja nuh ikka võttis hambad risti korra,.aga see oli hetkeline.kui ta juba selle naba all haava juures hakkas nokitsema siis pole kordagi tundnud.pani pintsetid või käärid või mis iganes tal käes olid käest ja ütles kõik.ma veel olin ähmis, et mis tehtud v,et arvasin alles hakkab välja võtma.et eks see oleneb jh siis sellest kuidas haav paranend ja kuidas need pisted tehtud,kas naha küljes või ei.aga ära seda karda,see käib nii kähku.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Krisliin – palju palju õnne! 🙂

Uued triibutajad – tere tulemast ja et te siit kähku kaoksite 😛 alla korrusele!

Lilleke – ei lähe jälle pessimistlikuks 😉 Asjad liiguvad, asjad liiguvad. Hind on tõesti soolane, aga saate hakkama ja selle tulemusel tuleb teile teie oma beebi – siis see hind ei tundu nii suur enam, eks?! Püüa ikka mõelda positiivselt pikemas perspektiivis. See kõik selleks, et teie juurde saaks tita tulla. Usu kõik läheb hästi!

Kata03 – loodan, et päevad käivad sipsti ära ja saate ikka mehega tegutseda 😉 Või äkki tõesti peaksid talle märtsis juba külla minema 😛

arara – ma ka mehega ühes paadis 😉 Ja limonaad kuluks täitsa ära 😛 isu tuli peale nüüd – ma muidu limonaade eriti ei joo -vahel harva. ÄRa nüüd ole kange midagi, anna ikka mehele ka vahest eeśõigus, las tema võidab selle kihlveo 😉

nupsu00 – mina olen kasutanud Babytime ov teste (ostsin apteegist), head ja mugavad – sain kenasti triibud. Liskas olen kasutanud http://www.dreams.ee lehelt tellitud one step ov teste – täitsa ok, triibud tulnud.

Mina olen vist eelmine elu olnud karu 😀 talvel olen suht unine ja talveks kogun ka mõnusalt polstrit juurde (mida on juba niigi) 🙁 Täna õhtupoolikul tuli nii suur uni peale ja lõpuks läksingi magama ja põõnasin mitu tundi 😛 Nüüd ikka veel selline unine olemine.

Kerdaliina – kas käisid veretestil? Kuna tulemuse teada saad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

teretulemast uued ja kiireid triipe 🙂

proviisor- Kas äkki keha valmistub triibuks? 😛

kata03- Mine mehele siis õigeks ajaks külla 🙂 Soome reisi pole tülikas ka ette võtta.

Ja minu küsimus taaskord. 12dpo ja test neg. Kas tõesti palju väiksem võimalus rase olla või test ikka liiga vara tehtud. paljudel näitab ju juba alates 10dpo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, nuh, ma loodan, et sa ei pea mehega koos olles päevitama. mitu päeva sul päevad kestavad? aga äkki tulevad verevaesemad päevad peale lap-i nüüd? ikkagi loodan, et saate ka nüüd ov-le pihta. ehk hakkavad juba homme…

ma vaatan, et kõik on minu mehega pundis :))) mees ka muudkui korrutab, et peaksin talle limonaadi ostma.

proviisor25, las mees näeb vaeva, siis tuleb ka limonaad :)))
meie joome limonaadi suvel. talvel joome vähe.

äkki sinu limonaadi isu ja suur unisus viidavad just toimunud ov-le?

vajalik, soovitan sul mandlid eemaldada lasta. see põletik levib organismis ja mõjub ka naistevärkidele halvasti.

AEK, mõnedel hakkab hiljem näitama. ära kaota loottust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei merelill-minul ka läks tsükkel veidi pikemaks kui tabletid ära jätsin, kuid samas eelmise tirtsuga näitas test alles 7 päeva peale päevade ärajäämist.

ise aga sain muidugi sellega hakkama, et ostsin testi ja mõtlesin ,et ostan 5ndaks valmis:)(päevad peaks hakkama 1-2 märtsil. Noo ja arvake ära, kes jooksis esimesel võimalusel seda testi realiseerima??? Olen ikka tobu ja saingi…aga ainult ühe triibu:( Ma oleks ju võinud oodata mõned päevad, siis lootus oleks veel mõned päevad püsinud. No ma ei tea, ega mul ka mingeid nö tunnuseid ka ei ole-väsinud ei ole, hapukurki ei taha piima ei joo-nohh üks päev korraga

krisliin-vahva-oled õnneseen!

aek-arvan küll, et testi võid korrata siis kui päevade aeg käes, kuna mul eelmisega hakkas alles 7 päeva peale päevade ärajäämist näitama ja siis ka väga õrnalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nii nagu arvasin, et tulemus on suur null nii ka oli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pai pai kerdaliina 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile triibutajatele.Me üritame mehega eelmise aasta juulist triipe saada.Kuna ta samuti töötas välismaal, siis kuidagi juhtus, et koju sai ta täpselt päev kaks enne menstruatsiooni.Ja kui ta siis novembri lõpus koju sai siis oligi nii, et 25nov algasid päevad.Ja siis vaikus.Käisin arsti juures,tegin analüüse ja isegi UH sai tehtud..Aga ei ole titat.Arstid vaatasid uurisid, kõik on korras,analüüsid ka puhtad ja korras,UH-is käisin jaanuari lõpus ja sealt öeldi, et tsükkel poole peal,kõik normis ja väga ilus ja roheline tuli rasestumisele.Ja nüüd 14.veebruar tulid päevad.Tavaliselt kestab mens 4 päeva,seekord 5 ja jupike kuuendat ka..Ja eile hakkas mingi kahtlane pruunikas voolus.Helistasin kohe arstile ja arst kirjutas duphastoni id-retsepti.Aja sain alles järgmise nädala keskele.Õudne, ei tea ka mis viga on..:( Nii tahaks ka triibuomanike hulka kuuluda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliina, olen mõtetes sulle toeks… ole tubli.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kallis kerdaliina, pai ja kalli sulle! Väga kurb, et seekord nii läks. Aga küll ükskord tuleb ka õnnestumine, kus ta ikka pääseb:) Lihtsalt peab tulema!!!!!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kullakesed!
Kerdaliina- suur, suur pai sulle!

Uusi triibupüüdjaid nii palju, edu teile!

Arara-loodan ka limonaadi juua;)

AEK-kui sul ov päev kindel, siis 12DPO võiks test tegelikult juba näidata küll.

Lilleke-minul ei olnud niitide väljatõmbamine üldse valus, tegin seda perearsti juures.

B_U-mu sisetunne kahjuks või õnneks jah alati kipub õige olema:) Ja ei käi see asi nii, et mõtlen küsimuse peale ja siis \”ilmub\” õige vastus. SEe teadmine tuleb äkki ja kusagilt seestpoolt;) Serophene ravi on seetõttu viimast kuud, et tavaliselt seda üle 3 tsükli ei tehta, kuna SErophene muudab emaka limaskesta õhukeseks. Vb on veel põhjuseid, ei tea, ikkagi hormoonid ju need mida sisse söön. Enamasti kui Serophene ravi ei õnnestu, suunatakse naine juba IUI-le või IVF-le. Minul käisid asjad veidi vastupidi, IVF oli ära ja rohkem ma seda teha ei saa.

Saara30- mul ka sama tunne, et see triibupüüdmine ongi kogu mu elu vallutanud ja see ei ole üldse hea tunne tegelikult. Ma ei suuda kodus end kätte võtta, et midagi asjalikku seal ära teha ja ma ei suuda isegi tööl õigesti keskenduda. Eriti hull aeg on ovulatsioonist kuskil 10 päeva edasi, no see \”tundemärkide\” otsimine, see on ikka absoluutselt jabur! Kui keegi ütleks, kuidas oma mõtted saaks tagasi normaalse inimese tasemele siis ma oleks nõus maksma ka selle eest, ausalt! Kusjuures tegelikult on see kõik nii väsitav, ma ei kujuta ette kuidas inimesed suudavad aastaid triipe püüda (aga mis sa teed eks)- ei imesta enam, kui lõpuks tuleb see loobumise tunne ja löödki käega. Ega ma ei kujutanud seda ka ette, et triipe võiks aasta ja natuke peale püüda, aga siin ma nüüd olen (ja ikka veel loodan).

Riinu3- ma oleks nõus kogu Eestimaa tühjaks sööma ja seejärel oma sisikonna välja ropsima, kui vaid triibuline oleks;) Igasugused tunnused on parem variant kui nende puudumine:)

Ühesõnaga-nagu mu nutulaulu järgi võikski arvata, siis minu eilne test oli nii negatiivne kui veel vähegi olla saab. Panustan siis nüüd viimasele Serophene kuurile:S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliinale üks suur pai 🙁 elu on jubedalt ebaõiglane.

myone, pai sulle, aga kas võid lühikese pausi teha ja siis taas serophenet võtta?
selline pidev mõtlemine on jube ja nt mina ei mäletagi enam, milline see tavaelu oligi. kuidas sain ilma mõtlemata olla?! ei mäletagi enam. kujutan ette, et jäängi nüüd mõtlema, kas õnnestub rasestuda või mitte ja kui õnnestub, siis jäängi muretsema: kuidas ta kõhus areneb, kuidas sünnitusel läheb, siis jällegi – kuidas ta areneb, kuidas tal lasteaias läheb, kas ta on ikka kooliks valmis, kuidas tal koolis läheb, miks ta nii kaua haige on jne jne
kohutav ülemõtlemine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myone – see sinu kirjeldus ovulatsioonist 10 päeva edasi on täpselt see, mis mina eelmisel kuul tegin. Aga ma olin ikka eriti ekstreemne juhtum: täiesti hull peast, päriselt ka! Iga minut otsisin mingeid tundemärke ja kui ma seda ei teinud, siis lugesin foorumeid selle kohta, kuidas keegi teine ennast vastaval DPO päeval on tundnud. Ausõna, ma võiks juba raamatu välja anda kõigist võimalikest raseduse tunnustest. 😀 Nali naljaks, aga sel ajal olin tegelikult ikka täiesti võimatu. Ainult üks soov oli kogu aeg peas. Tööandjast on täitsa kahju, sest midagi asjalikku ma sel ajal küll tehtud ei saanud. Nüüd mõtlengi kerge hirmuga, et sel nädalal peaks OV olema ja kas ma siis tõesti järgmisel nädalal olen jälle selline.. Praegu tundub, et olen seekord rahulikum, aga igaks juhuks lugesin juba mehele sõnad peale, et ta kohe märku annaks, kui ma jälle skisoks hakkan muutuma. 🙂 Täitsa jube, mis see triibupüüdmine ikka naistega teeb!
Teine asi on see, et kuna ma ise olen ennast kõigi asjadega nii kurssi viinud, siis vahepeal tunnen kerget ärritust, kui loen kellegi küsimusi mingi eriti triviaalse teema kohta. Kuidas ei vaevuta ise midagi lugema? Või äkki olen hoopis kade, et mõni suudab nii tuimalt kogu seda asja võtta ja ei pea kogu internetti läbi lugema.. (nagu mina) 😀

Kerdaliina – üks suur ja soe kallistus sulle! Ega siis midagi, varsti uuele katsele ja vaata, et sa lootust ei kaota!

Riinu – tore kuulda, et sul kõik hästi! Nagu Myone juba ütles, ma oleks ka nõus Eesti riigi söögivarusid hävitama, kui siis triibud saaksin. 🙂

Proviisor – kuidas sul ov-järgne aeg on? Kas suudad ikka normaalseks jääda või käib elu ka 24/7 ainult tunnuste otsimise ümber? 😉

Mina hakkasin nüüd jälle ov-teste tegema. Eile (12 CD) oli negatiivne, eks paistab, mis täna tuleb. Eelmise tsükli järgi arvestades peaks test alles reedel (16 CD) positiivseks minema. Pika tsükli võlud.. :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerdaliina – pai pai sulle ja ära alla anna. hetkel tundub kindlasti käega löömise tunne, aga ära tee seda. ka meie oleme kõik toeks, nii et tõesta, et saad need kaks triipu ükskord kätte:) meie pöidlad on sinuga ja varbad ka:)

mul on väike probleem nüüd ov testindusega, myone ehk oskab mõne targa idee välja käia. Arvutuste järgi peaks nüüd ov olema 5-6 märts. Aga testima hakkaksin ikka mitu päeva varem, nii igaks juhuks. Tavaliselt testin poole 6 ajal, sest siis töölt koju jõuan aga üks päev on selline juba ette teada (3 märts, tahaks juba testi igaks juhuks teha) kus jõuan alales 9 paiku õhtul koju, mis ma sisi teen, kas peaksin juba hommikul ära testima või siis õhtul kui koju jõuan, mis sest et hiljem….. hakkab jälle see pidev arvutamine ja testitamine, oiah, tüütu aga tuleb teha…

mehe sain ka üheks päevaks kauemaks koju jäetud, peaks sõitma ära 5.märtsi hommikul, aga lubas jääda 1 päev kauemaks koju, et siis 6 hommikul ruttu asi ära ajada ja tööle. loodan, et see ov õigel ajal kohale jõuab…..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kerdaliina – pikad paid! Tõesti kurb! Nuta ja kurvasta, aga siis võta ennast jälle kokku! Sul ju külmas tegelased ootamas. Ja see ju lihtsam protseduur ka. Ole tubli, seal tunneli lõpus peab olema teie õnnepäev….

Myone – paid sullege. Pöidlad pihku, et järgmine tsükkel õnneks läheks.

Riinu3 – see söögiisu on ikka vägev jah. Öine söömine muidugi eriti tase :)) Kui oled normaalkaalus, siis ei peaks ju muretsema. Muidu ju jah esimesel kolmel kuul kõhubeebi lisakaloreid ju tegelikult ei vaja. Söö siis ainult häid asju – ja neid asju, mille järgi ei isuta jäta lihtsalt vähemaks. Ise sõin rasedana vahepaladeks musta leiba tomatiga. Aitab hästi veresuhkrul pikemalt normis püsida ja samas hea tervislik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 100 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.