Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

Postitas:

ohh, no nüüd on teema täitsa kaugele läinud triibupüüdmisest:)

proviisor25 – ma juba iamasin, et sa ikka seda ala oled õppinud:) ja enamjaolt täiesti nõustnud, eks oleme samasid laoenguid ka kindlasti kuulanud…
ise olen lõpetanud arstiteaduskonna ja tööl ravimfirmas, nii et tunnen natuke puudutatuna ennast selle teemaga:)

B_U – kas omad ka mingit proviisori-arsti haridust?

Aga mina arvan, et liigselt vitamiine süües ja iga asja jaoks midagi apteegist nn.taimset osta ei oleks ka vaja. Ja ma ei tea, ma leian siiski et mõne kokkupuute kohta arstidega ei maksa üldistada tervet eesti arstide kogukonda. see kui üks günekoloog jääb sind lolli näoga küsimuse peale vahtima, ei tähedna, et teised ei tea asjast midagi. Igas valdkonnas on inimesi, kes teeb oma tööd südamega ja õpib ise juurde ja uurib ja neid, kes lihtsalt on kellast kellani, ütlevad oma standardlaused ja kõik…..Ja Ravimiametikohta pole ka väga halba öelda, ei oel ta riik riigis…ja teeb oma tööd põhjalikult, kuna puutun sellega ikka väga tihedalt kokku.
ahjaaa, see et igal arstil on sõbrad ravimfirmas….naerukoht:) esindajatel on ikka väga raske saada arsti jutule, siinkohal peaks mainima arstide ülbust…mitte küll üldistatult, aga mõningaid on…

Aga lähme tagasi triibupüüdmise juurde, sest igal ühel on meil oma arvamus, mina näiteks söön igasugu vitamiine ja toidulisandeid minimaalselt, sest ma üritan saada tervislikult toitudes ja mitmekülgselt toitudes kätte saada kõik mis vaja. ega ka nmeed toidulisandid pole ikka nii ohutud. Lugege või kasvõi seda: http://www.ravimiamet.ee/23120 peaks ju ka olema looduslik……

riinu3 – palun lõpeta meie piinad ja ütle, kas sinuga midagi pahasti?????????????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkab pinge jälle üles kruvima… Arvasin küll, et olen sel kuul sellest prii, aga tuhkagi… Kujutan isusid ette ja kerge iivelduse ka mõelnud külge. Emakas ka kerged torked… Lootusetu värk ikka selle peast rasedusega.

Loodetavasti kannatan testimisega reede-laupäevani.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa- miks sa jube homme ei tee 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3 – ei pea vabandama! Ma ka alguses sain sinu jutust nii aru, et midagi halba juhtus ja et myone uudis tegi sind veelgi kurvemaks. Aga siis hakkas keegi küsima, et kõik korras ja siis mul vajus ka süda saapasäärde ja läksin massipsühhoosiga kaasa 😀 😀
Igal juhul Jeiiiiiiiiiiiiiiiiiiii, et kõik on sinuga ikka selles osas korras! 😀 Muus osas aga pai-pai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3 – tõesti hea meel, et sinuga kõik hästi!

AEK – millal uuesti testid? Ma paar päeva kindlasti veel kannatan, veel parem kui 14 dpo täis. Mul kapis Biocardi test, see väga vara ei näita nii kui nii.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arvan et kui päevad 2 või 3 märts ei hakka siis neljandal. Usk on kadunud. eile testisin 12 dpo ja sain neg. arvan et ka sümptomid olen ise välja mõelnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – oled sa ov ajas kindel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3, jumal tänatud!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu3-ma olen väga rõõmus, et kõik korras:)
Vabandan, kui kedagi oma postitatud artikliga solvasin. Ma ei soovinud tähelepanu juhtida Eesti arstidele vaid soovitatud D3 vitamiini kogusele.
Samuti ei arva ma , et kõik Eesti arstid oleksid rumalad, vaid see näide oligi konkreetselt ühest arstist, kes ilmselgelt ei ole ennast täiendanud peale nõukaajal arsti teaduskonna lõpetamist.
Ravimiametiga olen ka mina väga tihedalt kokku puutunud ja selles osas jään endale väga kindlaks-see on riik riigis! Uskumatu eestipärane pedantsus ja pilli lõhki ajamine, asjaajamine nagu nõukaajal- mõnda vastust võib oodata nädalaid ja kuid (kuigi seaduse on antud aeg mille jooksul tuleb vastata). See on minu kogemus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myone -sina ju ei solvanudki 😉
Lithsalt sellised väited nagu selles artiklis (arstide kohta) paneb mind kahtlema ka artikli muus eesmärgis jne.

Ravimiamet – teen nendega ka igapäevaselt koostööd – võivad tõesti vahest liiga pedantsed olla ja ka pilli lõhki ajada. Väga palju sõltub ka siin kusjuures kellega parajasti suhtlema pead sealt 😉 Aga on tõesti ka väga toredaid ja vastutulelikke inimesi, seega suht palju ikka inimeses ka kinni ja et kas võim on pähe hakkanud või mitte 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 91 kuni 100 (kokku 100 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 19/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.