Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

Postitas:

icoo, oi, aga mulle meeldivad kapsapirukad mmmmm…. tahaks ka ägiseda praegu 😀 ma ei ole kunagi kapsapirukaid teinud. ei julge pärmiga tegemist teha. täidist ei julge ka teha. ema teeb meile kapsapirukaid – ma ei julge konkureerida :)))
muretaignaga olen suureks sõbraks saanud ja ema ei tee sellega tegemist :)))

pai-pai sulle 🙁 loodame ikkagi…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara- aga perekoolis käid sa ju ikka. siin ju kruvivad kõik üles et tee ikka test jne. 😛

nojah. apotheka siis annab vale pos. siis pole eriti võimalik et homme pos saan 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Icoo-suured paid ka sulle! Mitmes DPO sul täna on? Me siis sinuga pea ühes graafikus? Mul peaksid reedel päevad hakkama.
Arara-ma püüan tõesti järgmine kuu apteegist mööda käia:) Me saime siis eelm aasta umbes ühel ajal triibud? Mina sain 04.apr esimese triibupojakese. Nüüd saab siis sellest varsti aasta.
AEK-aiii, see Apotheka test…ei taha paanikat külvata, aga sellega on väga paljud valepostiivse saanud. SEda testi ei soovita kellelegi, homme saad teise testi teha ja siis juba selgem pilt, loodan et ikka positiivne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone- oiii sa purustasid mu suuremad lootused 😀
aga parem kohe kui hiljem neg saada. 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK, tuleb kange olla ja mitte testida 🙂

myone, mina sain 19.03 ja 20.03 triibud, ongi peaagu sama aeg. 22.03 oli kõik möödas 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000 – see on üks p6hjuseid miks mees veini ei saagi 😉 ei ole mina nii vastupidav 😛

Myone – pai sulle!

Icoo – pai ka sulle! Aga kui homme päevad ei hakka, siis mina teeksin sinu asemel 1st signali v6i after10. Need apotheka omad ei k6lba kuhugi. V6i v6id tellida endale ka one step teste.

AEK – kindlasti 1st signal. Pöidlad peos! 😉

Mina tahan ka ju pirukaid nüüd 😀

Arara – aga äkki ärge tegutsege nii täpselt ov ajal ainult, vaid natuke laiahaardelisemalt nagu meie (ma eelpool kirjeldasin) v6i veelgi laiemalt 😛
Ja ära karda seda pärmitainast – ma polnud ka elus varem teinud seda, aga vastlakuklite jaoks tegin ja tulid super hästi välja, nii et proovima 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 20/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.