Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 21/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 21/2012

Postitas:

Jälle uus triibupüüdjate jutunurgake.

Kapsapirukad mulle ei maitse aga kui ikka hästi tehtud siis söön kõike.
Kui myone ja arara soov on järgmine kuu mitte testida (va. kui päevad juba pikalt hilnevad) siis proovin toetada kui meeles püsib.

Kõik kellel on rasedus katkenud peetunud minu kaastunne. Pole ise midagi sellist üle elanud ja ei sooviks ka. Küll aga kui lugesin jansa katkemisest siis seal üks kirjutas nii: Nii kurb. Ei oskagi kuidagi lohutada. Kõik, mida tahaks öelda, näib väga lame.
See võib tunduda ehk lapsik või mõttetu, aga äkki on abi (sellistel hetkedel võivad abiks olla väga imelikud asjad) sellest, mida mina sisendasin endale pärast esimest peetumist. Et mu pisike tuleb tagasi, tal oli vaja lihtsalt korraks tagasi minna, aga ta ei jõudnud seda mulle öelda, miks. Kas siis midagi õppima, endale kaksikõekest/vennakest kaasa tooma, ilusamat sünnipäeva ootama või äkki lihtsalt vaatama veel kord eemalt, kas emme ja issi on täiesti valmis tema tulemiseks.
Mõni on muianud selle versiooni peale. Mind tookord aitas. Mu pisipoja tuli vaid natuke hiljem ja tema tagasiminek tegi minu ja mu mehe suhet palju tugevamaks. Käiski vaatamas, kas me oleme piisavalt küpsed.

Mulle meeldis ja see tundus lohutav.

Märts on kohe käes 🙂 loodame et tuleb triiburohke kuu. Ilmad on ilusamad, päike paistab.

Minu testimisest. Pole kindel kas homme teen aga igaks juhuks hoidke pöidlaid. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000 – see on üks p6hjuseid miks mees veini ei saagi 😉 ei ole mina nii vastupidav 😛

Myone – pai sulle!

Icoo – pai ka sulle! Aga kui homme päevad ei hakka, siis mina teeksin sinu asemel 1st signali v6i after10. Need apotheka omad ei k6lba kuhugi. V6i v6id tellida endale ka one step teste.

AEK – kindlasti 1st signal. Pöidlad peos! 😉

Mina tahan ka ju pirukaid nüüd 😀

Arara – aga äkki ärge tegutsege nii täpselt ov ajal ainult, vaid natuke laiahaardelisemalt nagu meie (ma eelpool kirjeldasin) v6i veelgi laiemalt 😛
Ja ära karda seda pärmitainast – ma polnud ka elus varem teinud seda, aga vastlakuklite jaoks tegin ja tulid super hästi välja, nii et proovima 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK, pöidlad peos!

proviisor25, mul on üldse naljakas olukord – mees oskab ka pärmitainast teha ja teebki, kui aega on, aga mina kardan.
tänan soovituse eest, aga me oleme vist juba igatepidi proovida saanud. selliste suurte vahedega ei teegi tavaliselt, sest minu närvid ei pea tavaliselt pikale pausile vastu :))))
tundub, et minu mees on sinu soovitust lugenud – tegutseb ju ka üle päeva praegu :))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara huvitav mos su mehe kasutajanimi v6iks siin olla 😛 tegelt oleks ju lahe, kui ta salamisi siin n6uandeid lugemas käiks 😉

Ma nüüd tuttu ära! Head ööd k6igile ja testijatele – rasvaseid triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25, ma üldse ei imestaks, kui ta loeks 🙂 ta on hirmus uudishimulik – tahab arvutisse piiluda, et mida ma teile kirjutan. tavaliselt panen sülearvuti kinni ja ütlen: \”naiste asjad/jutud\” :))) vahest naeratan lugedes, siis on tal ka huvitav, et mis on naljakas. vahest üritab ta \”märkamatult\” piiluda, ise naeratab, aga ma ikka näen ju 😀

head ööd!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaabukas – super ju! Palju palju 6nne ja m6nusat kasvamist! 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaabukas – palju, palju õnne!

AEK – oled uuesti testinud? Ootame sinult rõõmsaid uudiseid! 🙂

Noh, jutupaunikud, teie postituste lugemine paneb küll kogu tunneteskaala tööle. 🙂 Ma eile õhtul enam netti ei jõudnud ja nüüd oli jälle kõvasti lugemist. Sai naerda (nt Mussa kirjeldus veinist ja siidrist :), kurvastada (et triibulootused seekord ilma triipudeta jäid) ja korduvalt kaasa noogutada, et vot mul on ka nii. Sellistel hetkedel tunnen küll, et siin on nagu teine kodu 🙂

Mina muutusin eile ikka korraks ov-bitchiks ära 🙂 Ilmselt oli viga mõlemapoolne: mina ei teinud mehele piisavalt konkreetselt selgeks, et vot nüüd on aeg tegudeks ja seetõttu tema ei võtnud nii kiiresti vedu, nagu ma oleks tahtnud. Nii et mõne tunni jooksul oli nii naeru, pettumust, tahtmist käega lüüa kui ka lõpuks leppimine ja arusaam, et oleme ju tegelikult mõlemad sama eesmärgi peal väljas. Nii et lapsetegemine sai ka ikka ette võetud 🙂

Järgmine kuu olen targem ja räägin mehele täpselt ära, miks just nüüd tegutsema peab. Muidu on ta mul igati tark ja laia silmaringiga, aga need naiste asjad on ta, vaesekese, jaoks küll veel segased 🙂 Kuskilt noorusest oli tal nt mingi siiras veendumus, et naine jääb rasedaks päevade ajal :S Selle asja olen ma talle nüüd selgeks teinud, aga see on tema jaoks veel ikka müstika, et kuidas see ov iga kuu nii äkki tuleb 🙂 Seekord küll rääkisin juba varem, et ilmselt nädala lõpus on viljakas aeg ja nüüd ta oligi segaduses, et kuidas siis juba mitu päeva varem. Oeh, vaesed mehed – ilmselt võib nende jaoks küll lõpuks kogu see lapsesaamine tunduda ikka hullem täppisteadus! Igatahes täna hommikul küsis mu kullake nii armsalt, et kas me peaks äkki lõuna ajal koju minema ja veel proovima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaabukas, palju-palju õnne! Ise tegin täna hommikul testi. Vahtisin teist küll akna all eredas valguses, nii et silmad krillis, aga ei olnud seal triibupoegagi – no mida pole, seda pole. Tegelikult tegin küll liiga vara vist, 10 päeva alles OV-st möödas, aga ei usu, et ka paari päeva pärast uuesti testides seal midagi oleks 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK- Paar tundi hiljem polnud testil endiselt kuivamistriipu, seega ma eriti ei looda enam. Aga ootan väga sinu tänast testitulemust.

Riinu3- võib-olla peaks veel kordama testi, sest päevad endiselt viivitavad. Ja annaks sulle kaubapeale veel pirukaid…

Arara- Muide, ka mina olen söögitegemises ikka täielik kobakäpp. Alati läheb midsagi viltu, kas kõrbeb ära või jääb toit tooreks. Aga see oli vist esimene kord, kui pärmitainas õigesti välja kukkus. Lisaks võistlen mina oma ämmaga- ta oskab sitast saia kah teha- ja see sai oleks imemaitsev. Niiet mu mees sai veits viletasa partii minu näol.

myone- aitäh sulle, pai kulus ära. Snini pole ma oma DPO-d lugenud aga ilmselt meie graafikud tõesti kattuvad. Ka minul peaksid päevad hakkama või juba olema.

Proviisor- Täna ma testima ei hakka, kiusu pärast. Pealegi 1-st signali testi pole ma apteegis silmanud. Järgmine kord küsin siis kindlasti seda. Aga ma üldse mõtlen, et peaks siin Perekoolis käimist piirama hakkama. Toetan ühe eelkõneleja arvamust, et Perekool tekitab sõltuvust. Pealegi, eile peale testitulemusi kadusid äkitselt ära ka kõik rasedussümptomid. Täna olen värske kui kurk, ei iivelda ega valuta kuskilt. Ja kohvi maitseb jumalikult:P
(viimsed pirukad lähevad oksjonile)

Klaabukas- palju palju õnne, sinu lugu inspireeris ja andis jõudu edasiseks.

käekott- \”ov-bitch\” oli HEA :d Ja sul on äge mees ka. Ega see rasestumine ongi võhikule justkui raketiteadus.

Krooksik- paipoiss sullegi…aga proovi homme -ülehomme uuesti,,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen käekotiga – lootsin ka triibu-uudiseid näha siin. Aga ehk veel tulevad lähipäevil. Peavad tulema!!! Igatahes hoian pöialt!

Käekott – oleme jah sinuga täpselt ühel maal see kuu. Minul kahjuks käivad päevad täpselt nii nagu nad ise tahavad, st vahemikus 25-40 päeva. Ja siiani ei ole ka positiivset ov testi saanud, kuigi kõht valutab juba pea nädal.

Sinu ov-bitchi jutt on päris hea 😀 kusjuures saan sinu mehest selles suhtes aru, et ega see ov toimimise teema lihtne ei olegi. Ma olen naine ja mul läks ka ikka omajagu aega ja lugemist, et endale üksikasjad selgeks teha ja teatud asju ei tea siiani 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

klaabukas – palju palju õnne sulle:) pisike pesamuna…..:)

täna hommikul koeraga välja minnes, tabas mu ninasõõrmeid üks kummaline lõhn….kevad:) räästad tilkusid, linnud laulsid ja see lõhn…ja kohe meenus eilne arutelu siin perekoolis. naersin omaette ja mõtlesin, et nii, nüüd on kevad käes ja minu juhad on nüüd spermapoistele avatud, juhhaidii, lasen nad aga viisakalt sisse ja loodetavasti jääb mõni sinna ka pidama;)

peaks siis see taaskord kaua oodatud ov aeg hakkama kätte jõudma, eelkõige siis panustan 5.märtsile, aga ehk ka varem. tuleb hakata jälle testimajandusega tegelema! Loodan, et ka mees terveks saab, ta tõbine…:(

arara – sind on nüüd see kuu tõsiselt ette võetud;) loodetavsti on mees ka õigel ajal platsis! me üheskoos siis see kuu ka ikka püüame!

on veel keegi oodatava ov-ga 4-6 märts? siis seltsis segasem pärast oodata kahte triipu!

NB! minu ja araraga tasub ühineda, eelmine kuu oli riinu3 ka kambas ja tema lahkus juba alla korrusele ära;););););)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaabukas- palju õnne 🙂

icoo- kas täna ka vaatasid testi kuivamistriipu?
Mina ei pea kellegagi võistlema taigna tegemisega. Kõigile teada mina seda ei oska. isegi pannkoogi taignaga ei saa hakkama. Kodus pagaripoiss on mees kes teeb alati head kooki, pirukat. 🙂 Mul parem käsi ikka soolastoitude valmistamisel.
Test first signalit leidub apotheka apteekides. olen ainult seal märgand. Ülikooli apteegis näiteks ei olnud.

Krooksik- pai pai. ära kaota lootust. tee ülehomme uuesti test.

Mina magasin täna nii kaua kui suutsin. alles ärkasin ja tulin kohe lugema siia. Pissihäda hoian kinni testi jaoks. Külaline on mehele tulnud ja ei tahaks topsikuga ja testiga wc ja vannitoa vahet joosta teiste nähes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK- :P:) mul hakkas elav kujutlusvõime tööle sinust topsi ja testiga. OI, ma elan nii kaasa paraegu, vaataksin nagu mingit põnevusfilmi, kus hoiad ikka sellele \”good guy’le\” pöialt….ROOSASID TRIIPE!!

Huvitav miks see apotheka klienditeenindaja mulle siis erinevaid pakkuda ei andnud. Ka siis omatoodangu promomise pärast w?… Ei tea, aga igaljuhul viskasin juba eile testi minema. Kui ta mul praegu siin silme all oleks, siis tekiks ikka \”kass\” peale tulema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaabukas, palju õnne!

icoo, mul on osade söökidega nii, et ma lihtsalt ei julge neid teha. mulle tundub, et see on nii keeruline, et ma ei saa sellega hakkama. vahest võtan ette ja siis avastan, et see ei ole üldsegi keeruline :)))
soovitus testide ostmiseks – mine raviminfo.ee-sse, sealt saad vaadata, kust ja mida saab.

käekott, ov-bitch – see on tuttav tunne!

kayak, täna on kevad, aga homme vist enam mitte. lubatakse külma 🙁 aga sinu jutt on hea – lase ikka spermid juhadesse!
õigus – meiega tasub ühineda! =))))

AEK, oh sa vaesekene, loodan, et sellise kannatuse peale on triibud tulemas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK- ainult sinu pärast sai arvuti sisse pandud,et näha kas on häid uudise!:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – kas teil on puhkus mehega, et mõlemad kodus olete keset päeva 🙂 ?

Ja ootan testi tulemusi.

kata03, kuidas lood ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt 01.03 12:54; 01.03 17:09; 01.03 17:18; 01.03 17:24; 01.03 17:33; 01.03 19:25; 01.03 20:24; 01.03 20:29; 01.03 20:40; 01.03 20:42; 04.03 10:26; 04.03 13:05; 04.03 13:54; 04.03 15:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

lilleke- väike töö paus jah. talv läbi sai rügatud nüüd vast kuu paus.

test oli negatiivne. üle poole tunni kannatasin j siis sai ära tehtud. lohutan sellega end et homme tuleb külla üks suur süüdlane kelle pärast triipe hakkasin soovima. Väike venna. Muidugi pole ta ainu süüdlane. Aga lihtsalt see rõõm mis temaga on/oli. Mähkmete vahetus, esimene roomamine, esimene sõna, esimene lause, esimene rattasõit (mees õpetas). Puhas rõõm.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

klaabukas – palju õnne!

krooksik – ära heida lootust, sest tegid ju testi üpris vara. Mul nt oli veretesti alusel 10DPO hcg 2,4

mussa2000 – ma väga vabandan, kui mulle on midagi vahele jäänud, aga kas sa veel ootad testiga või hakkasid sul päevad, et sa viljakus arsti juurde aja panid?

käekott – ma kipun ka olema ov-bitch 🙂 Väga tabav sõna.

Mul ka mees algul ei saanud midagi aru, kui ma rääkisin lühenditega, nt ov. Nüüd ta juba midagi mõistab, aga ega päris täpselt seda naiste asja ikka ei jaga.

Apotheka apteekides on jah nii, et nende oma labeliga tooteid peavad nad pakkuma esimesena.

Tahtsin ka täna First Signali testi osta homseks, vaatasin veel raviminfost järgi. Seda ju paljudes apteekides ei ole. Ja nagu kiuste oli ühes apteegis leti taga tuttav ja teises naabrinaine. Pidin siis ostma Biocardi Selverist. Nüüd ei teagi, mis teha. Kardan, et Biocard homseks eriti sobilik ei ole, mul homme 12DPO. Samas tahaks homme teha, sest olen nädalavahetusel maal, seal see vähe keerulisem.
Aa, üks asi veel, nägin täna unes, et sain positiivse rasedustesti, aga siis uni ka kohe lõppes ja ärkasin ülesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Klaabukas – palju õnne!

Võiks siinsetel püsielanikel ka triipe tulla. Nii kaua vaikus jälle! 🙁

armila – ei mul pole päevad alanud. Arstiaja panin juba mitme nädala eest, sest kuid juba proovitud.

Jätkuvalt raseduse tunnuseid pole. Kohv läheb ka alla ilma probleemideta. Homme hommikul pean varakult kodust lahkuma, nii et testimine jääb ilmselt laupäevaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

armila- biocardiga jah peab vist paar päeva veel ootama. Huvi pärast mis testi unes tegid. Nägin ka alles eile unes ribatestil 2 triipu ja kohe uni lõppes ka. midagi muud ei näinud. Äkki tähendas/tähendab et saan märtsis oma triibud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui mul 3 või 4 märts nüüd päevad hakkavad siis ov peaks olema kuskil 16, 17, 18. Ja 10 DPO 26, 27, 28. Ootaks nädal pool 1 aprillini (kui päevad ei hakkaks) ja siis teeks 1 aprillil testi. Kui oleks pos tulemus (on selline tunne) siis tea kas mees jääks uskuma? 😛 Arvestuste kohaselt peakski 1 või 2 aprill hakkama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei kõigile 🙂 Liitun ka uuesti teiega. Mäletate võib-olla, et sain triibud veebruari keskel. Mul olid arsti juures väga head ja tugevad näitajad. Kahjuks eile katkes mu rasedus tööjuures suure verejooksuga. Organism puhastub ilusti. Arst arvas, et võiks jätta 1-2 kuud vahele, enne kui uuesti proovida, aga pole ka hullu kui kohe uuesti rasestuda.

Mida ma teile oma loost õpetaksin: Minul isiklikult hakkas peale 5-minutilist saunaskäimist(istusin küll kõige madalamal, aga kuumust oli üle 100 kraadi, mees oli just enne leili visanud) kõht valutama ja valutas 2 päeva jutti. Samuti ei sobinud mulle remonditegemises kaasalöömine (suur müra ja tolm).

Loodan, et me kõik saame endale jõulubeebid:)

Kui eilset loen tsükli 1. päevaks, siis OV on mul vahemikus 12-15. 10DPO on 21.03 ja päevi ei oota 30.03.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GulefulAngel- pai pai sulle 🙁 Nii kahju et siin tagasi oled juba nii vara. 🙁 Tore et mainisid ohtliku teguri kuna kuu aja pärast kavatseme ka remondiga alustada. Tahaks kindlasti kaasa lüüa aga kui rase oleksin siis nüüd jätaks vahele. Taaskord kiireid triipe sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel – minu kaastunne! Nii kahju 🙁 See on ikka nii vastik, kui palju rasedusi katkeb või peetub.. Tegelikult ma üldse imestan, et sa nii vabalt suudad kohe sellest rääkida. Mina põeks esmalt omaette suurt maailmavalu ja alles mõne aja pärast suudaksin avalikult tunnistada, mis juhtus. Aga kuna sa oled nii vapper ja positiivne juba praegu, siis usun, et saad uued püsivad triibud juba varsti! Ja siis läheb kõik hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAgnel – rääkisid teises teemas Duphastonist -kui arst sulle määras selle, siis kasuta ikka – sest äkki ta kahtlustab, et su rasedus katkes madala progesterooni (see siis homroon mis nn hoiab rasedust)taseme pärast ja sellisel juhul oleks ikka hea, et kui uued triibud saad, et siis oleks Duphaston peal.

Kalli sulle veelkord!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara- Mul on pigem nii, et kui retseptis on juba üle 15 komponendi, siis minu reaktsioon on selline: \” Next..\”. Ja tgl ma suht vihkan söögitegemist(see meeletu aeg, mis sinna kulub ja see laga, mis selles kõigest maha jääb..prrrr) ja kui juba selline suhtumine on, siis ei saa ka söögid head välja kukkuda. OK, erandeid on aga jah, ma ei oska lihtsalt oma hinge sinna söögi sisse panna. Ja kui ma oma mehe kööki saadaksin, siis ma sööksin vist iga päev kartuliputru ja hakklihakastet.

AEK- pai pai, äkki siis veel vara testimiseks või siis said jälle valenegatiivse.

armila- oma kogemustest võin öelda, et Biocard näitas üsna varakult juba minu esimest rasedust. Seega hoian pöidlaid ja varbaid sulle homseks!

GuilefulAngel- ilmselt ei lohutaks sind hetkel miski, ei kallid ei paid. Aga igaljuhul mina kukksuin sinu postitust lugedes vesistama,,,ja kuigi me üksteist ei tunne on kurb nii või teisiti. Ja sinu nõuanded on igati vinks-vonks(Y). Ja jõulubeebi vastu poleks mul ka midagist.

mussa2000- edukat testimist, ilmselt kuulen tulemustest alles pühapäeval siis, kuna nv-l kodust eemal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju olete kirjutanud ja nüüd lõpus nii kurvad uudised. GuilefulAngel, lohutused minu poolt. Järgmised triibud tulevad püsivad!

Klaabukas, suured õnnesoovid! Kõikide triipude üle on hea meel, aga eriti rõõmustav on lugeda, kui pikaajaline püüdja on oma rõõmupäeva jõudnud ära oodata.

mussa2000, triibud sulle laupäevaks ja peale seda polegi neid ebameeldivaid sümptome ju vaja 🙂 Palju meeldivam on rase olla ilma iivelduste, tundliku nina, kapriisse meeleolu ja karuuneta 😉

armila, loodetavasti uni läheb sul täide! Biocardi ise vist ei teeks veel sinu asemel, vaid ootaks uue nädala alguseni või ostaks fs-i.

AEK, paid sulle.

kayak, nagu juba varem sai räägitud, siis ma sinust 3 päeva maas. Nii et peaaegu pundis sinuga. Nädala pärast oodatav ov. Kuigi ma lubasin, et ei mõtle see kuu nii palju selle teema peale. Nädala ja kahe pärast olen raudselt hull jälle valmis 😀

Ja kevad on tõesti käes 🙂 Lõhnad ja hääled ja päike. Ja väike külm ei mõju enam. Tihased laulavad juba tükk tükk aega: sitsikleit sitsikleit. Teed on sopased ja peaks kummikud endale muretsema. Issand kuidas ma arrrmastan kevadet 🙂 Lemmik aastaaeg, raudselt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel – nii kahju. Ma tean, mida sa tunned, kuna olen selle läbi elanud. AEK ava postituses kirjutas, kuidas keegi suhtus katkemisse/peetumisse. Ehk on selelst abi. Mina ise püüan oma katkemisi võtta huumoriga. Naeran juba teistele ka, et ma teen omamoodi rekordit. Minul aitab ka sellest rääkimine ja siin kirjutamine.
AEK – unes oli mul ribatest, aga first signal on plaattest. Mees oli nõus õhtul mulle ikka selle first signali ostma.
Mussa2000 – hoian siis pöidlaid. Homme lähen maale ja tagasi alles esmaspäeval õhtul, maal netti ei ole. Loodan siis ainult häid uudiseid lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel, küll on kahju, et sinuga nii kurvad lood. Hoian pöialt, et saaksid ruttu uued triibud ja seekord juba sellised, mis püsivad 9 kuud. Tõesti väga hoian pöialt sulle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma siin mõtlesin. täpsemalt üritanud oleme mehega last saada 9 kuud. sellest siis 8 kuud lotot kuna ei teadnud ov-st ja 1 kuu nii nagu õige on. Kindlasti oleme ennegi ov-le pihta saanud. ma arvan. Oleme mõlemad noored ja siiski pole lapsi saanud. Äkki ikka on viga minus. Nimelt geneetilistel põhjustel olen peaaegu alakaalus. 56(56-58)kg 173cm. Kehamassiindeksi kalkulaatori järgi 56.5 kaaludes olen alakaaluline ja 57 normaal kaalus. Max kaal saavutatud 60kg elu jooksul. see oli siis kui vähemalt 1l päevas jäätist sõin ja vahest 3l. Palju juustu vorsti saia ja rämpstoitu. 2 kuud u. see selleks. põhiline on see et juurde võtta ma ei suuda. vähemalt mitte eriti kergelt.
OK. Kas on siis võimalus see mitte rasestumise põhjus? 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 104 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 21/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.