Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

Postitas:

Kasutan juhust veelkord siin uut teemat teha. 🙂

Loodetavasti tuleb triipe!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

icoo, minu mees oli kohe valmis lapsi saama, et \”kuidas üks pisike õppimist takistada saaks?\” :))
ja nii me elamegi, üle 9a juba.
tema kadunud vanaema ütles kunagi, et mees peab mind veel kaua-kaua ootama.
ootabki siiamaani.
katkisena ma ennast ei tunne, mõttetuna aga küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – sa küll küsisid ainult Myone vastust, aga kuna ma olen ise selle teema kohta viimastel kuudel meeletult infot otsinud, siis saadan sulle ühe lingi (loodetavasti oskad inglise keelt). http://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test/dpo-chart.php?dpo=12
Siin on toodud statistika selle kohta, mitmendal päeval peale ovulatsiooni on rasedustest positiivne olnud. Arvesse on võetud ainult rasedaid naisi. Seega need, kelle puhul on vastus negatiivne, on tegelikult vale-negatiivsed ehk siiski rasedad. Nagu näha, näitab 80,4 protsendil 12 DPO test vähemalt õrna positiivset (olgugi, et osadel on teine joon väga õrnake). Siin foorumis on ka neid, kellel alles hiljem on test positiivseks läinud, aga sageli on siis hiljem selgunud, et rasedus katkeb/peetub. Nii et üldiselt võiks sellel ajal ikka test juba midagi näidata (kui on näidata).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teen siis väikse kokkuvõtte oma triibupüüdmisest ka.

2 aasta eest algas kooselu uue mehega. Umbes aasta tagasi otsustasime saada lapse. Minul juba on kolm poega, mehel lapsi pole.

Kolm kuud katsetamise niisama, kuid kuna mul peale pillide ära jätmist oli tsükkel sassis 24-50 päeva, siis läksin arsti juurde, et lasta ennast kontrollida.
Arst pani tsükli reguleerimiseks duphastoni peale. Kolm kuud võtsin 10 p 1 tbl, alates 11cd.
Midagi jätkuvalt ei juhtunud. Siis kirjutati veel üheks kuuks topeltannus, samal ajal soovitas panna viljatusarstile kirja. Et tema mingit põhjust ei näe, kõik analüüsid ka korras.
Veebruaris andis mees põhinäitajate analüüsi – kõik korras. Märtsi alguses käisin ise NovaVitas. Arsti esialgne pakkumine oli, et äkki mul ov ikka ei toimu korralikult. 12.03 käisin siis ov-aegses ultrahelis. Põhjalik läbivaatus – kõik korras, foolikel maksimumsuuruses olemas. Arst hakkas juba spekuleerima teemal, et kuna minul lapsed olemas ja mingeid haigusi ka pole olnud, et peaks olema miski pea peale pööratud organismis, siis ilmselt viga ikka mehes, vaatamata tavanäitajate väga headele tulemustele. Et võib olla mingi kromosoomi viga, mistõttu kas seemnerakk ei suuda munarakku viljastada või ei arene ühinenud sugurakud normaalset jne.
Igatahes – selles foolikelist on nüüd tänaseks päevaks arenenud rakukogum, mis andis korraliku testtriibuga testi! 🙂

Tunnused:
* 9 dpo bodypump trennis nõrkus, ei jaksa oma tavaraskustega seeriaid lõpuni teha, pea käib ringi ja selline ‘plass’ olemine.
* viimased nädal aega vahest hommikuti hästi kerge iiveldustunne (seda esines ka enne päevi viimase aasta jooksul), nii et ei teinud sellest välja. Peale kange kohvi joomist ka selline õõnes tunne
* 13 dpo kummardasin maast midagi üles võtma ja samal hetkel tuli aevastus – diafragma lõi krampi. Selline täielik lihaskramp, nagu raseduse lõpus toonuste ajal. Mul pole sellist asja kunagi juhtunud. Siis mõtlesin, et see on küll kummaline, täpselt nagu oleks 8 kuud rase. Kramp kestis ikka mitu minutit ja pool päeva veel kõht valutas tagantjärgi
* 13 dpo oli korraks kerge roosakas määrimine, täpselt nagu mul ikka üks päev enne päevi. Järgmisel päeval aga päevi ei alanud..
* 15 dpo läks jalg krampi -see on mulle varasemaste raseduste ajast tuttav lugu 🙂 Käisin korra emal külas, kes mainis: sa oled kuidagi närviline (kippusin talle igasugu õpetamiste peale kihvatama), kas ootad last või?
Eile siis mõtlesin, et on vist aeg testi teha.
* 16 dpo – hommikul veel mõtlesin, et äkki ikka ootan laupäeva ära, siis saab kohe mehele öelda ja endale sünnipäeva kingi teha. Tuli ikka kahtlus sisse, et ilmselt lihtsalt tsüklihäire jälle, et kaks kuud pole duphi võtnud, hakkavad vanad naljad peale… Et siis olen nädalavahetuseks juba kosunud.. Et teen parem kohe ära, siis selle unistamisega jälle ühelpool.

Triip tuli paari minuti jooksul! Selline priske! 🙂 Süda rõkkab rõõmust! Täna midagi asjalikku küll ei ole võimeline tegema. Mõtlen siin ainult, et kuidas meest üllatada..
On teil ettepanekuid uhke teavitustseremoonia korraldamiseks. Mehel on esimene laps – ta on kindlasti üliväga rõõmus. 🙂

Väga pikk postitus sai nüüd. Aga eks siia foorumisse kuluvad ka positiivsed noodid ära vahelduseks! Loodan, et kõigil siinsetel lootjatel/püüdjatel tuleb see ülirõõmus päev peagi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käekott- Ingliskeel kehva natuke aga kõigest mis vaja sain aru 🙂 Tänud sinust oli palju abi. 20% on veel lootust. + veel 2 protsenti. Eelmine nädal oli mitu päeva sihuke nõrkus et süüa tõstsin ka endale istudes. Ja kuhu sai siis sinna tagumiku ka toetasin. Olin ka sel ajal haige ning võis sellest ka olla. Teine protsent tuleb tänu mussa krambiloole. Mul ka krambitab jalg. :D.

Mussa- Mul oli plaanis mehele teatada 1 aprill. Proovid ka? 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000 väga hea, et sa sellise pika loo kirja panid, annab teistele ka lootust :). Lõpp hea kõik hea.

Mind just see treenimise osa huvitab, et mul on 5DPO ning ma tõesti ei julge jõusaalis kõhulihased jms üldse teha, et äkki.. aga sa käisid lausa bodypumpis ja midagi ei juhtunud :).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 10:56; 30.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aek22- minu test hakkas positiivset näitama alles kuskil 20DPO juures..enne seda tegin kolm testi-kõik olid negatiivsed. Niiet ma kuulun ka ilmselt sinna 20 protsendi hulka…

Mussa2000- enda esimesest lapsest teatasin mehele siis, kui meil sai täpselt 1,5 aastat koos oldud. Ostsin lehviga väikese karbi, karbi sisse ostsin väikese luti ja siis lõikasin läbipaistvast värvilisest kinkekilest selliseid pisikesi ruudukujulisi tükke ja panin needki karpi nii, et lutti näha ei oleks. Ja kui kingi mehele üle andsin, siis ta alguses hakkas naerma, umbes \” et misasja, kingid mulle prahti või? Ja kui ta siis lõpuks ikka selle luti sealt üles leidis, siis muutus tõsiseks ja isegi poetas suurest rõõmust pisara\”. Teise lapsega mingit tseremooniat kui sellist ei toimunud,,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mussa2000 – SUPER! Palju palju 6nne! Sina oled minu jaoks selle nädala üllataja 😉 kui vahva ikka! Kasvage nüüd m6nuga!
Kuidas mehele teatada :
Paki rasedustest kuskile suurde karpi ja ütle, et käisid poes ja nägid üht ilusat asja ja sul tuli isu talle kingitus teha 😛
V6i osta shampusepudel ja kaela külge seo beebipapud ja kingi see 6htul talle v6i jäta laua peale lihtsalt seisma, et vaata kuna taipab 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jessus, paar tundi ei olnud aega Perekoolis käia ja juba andis järgi lugeda:P

Käekott- no on ju…nii ajubaba asja annab postitada:D

AEK-usun, et sul võis terve öö ärevus sees olla. Endal on ka nii, et kui ootad hommikut kangesti, siis ei suuda öösel üldse magada. Tead, ma ei julge sulle kindlalt väita, millisel päeval sa peaksid kindlasti juba triipe nägema. Ses mõttes, et kui tegu oleks mu endaga, siis teaksin küll- 12 DPO triipu pole, siis seda ka ei tule. Aga naised on ju nii erinevad. Anna andeks, olen maininud ka enne, et olen põhupea- kas sul on mõni laps juba olemas või kas oled enne triipe saanud? Kui ei, siis ei tea eluski, kuidas su keha reageerib. Ma millegipärast olen selles suhtes veendunud, et kellel neid triipe pole siis ka kui päevad juba peaksid hakkama- nendel on ehk selle ov arvutamisega midagi sassis või nad ei tea täpselt millal ov oli. Arvan, et 14 DPO peaks küll triibud juba näha olema. Ise olen saanud kahel korral siis 11DPO triibud. Mis ausalt vastamisse puutub, siis ma ei taha ka endale mingeid roosasid prille ette panna ja pilvekese sees hõljuda lootuses et äkki ikka…. Ma suht realist jah vist selles suhtes:)

Mussa2000-peale sinu loo lugemist on mul veel rohkem hea meel sinu üle (kui nii üldse öelda saab):) ET me siis sinuga veidi sarnased- 3 lapse emad ja teisel ringil:) Mul on ainult teise mehega 1 laps olemas. Palju õnne sulle veel kord, oled selle kapaga ära teeninud!

Ma ise vist ei hakka üldse testi tegema, ma tean niigi mis sealt tuleb. Perega on puhkuseplaanid tehtud järgmiseks pikaks nädalavahetuseks, sellest on nii pikk aeg möödas, kui viimati puhata sai ja ma ootan juba väga. Loodan, et saan ka oma mõtted veidi niimoodi eemale ja aeg klapib kohe ideaalselt- päevad peaks selleks ajaks just läbi olema ja ma ei pea puhkusel muretsema, et äkki olen… Võin endale kõike lubada, jesss!!! On olnud loendamatuid firmaüritusi viimase 1,5 aasta jooksul kus ma olen pidanud end tagasi hoidama ja ilmselt vaadatakse mind juba ammu imelikult:D SEda toredam see praegune puhkus on (no loodan et nüüd ära ei sõnunud oma jutuga).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

käekott- väga asjalik link 🙂

Muide, kes juba teist või mitmendat korda last ootavad, kas teil on iga rasedusega test samal dpo-l näitama hakanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]käekott kirjutas:[/small]
[tsitaat]AEK – sa küll küsisid ainult Myone vastust, aga kuna ma olen ise selle teema kohta viimastel kuudel meeletult infot otsinud, siis saadan sulle ühe lingi (loodetavasti oskad inglise keelt). http://www.countdowntopregnancy.com/pregnancy-test/dpo-chart.php?dpo=12
[/tsitaat]
Käekott, olen ka seda lehte uurinud- seesama koht väidab, et 1DPO on saanud pos rasedustesti 2,5% testijatest ja 3DPO juba 9,9%, mis absoluutselt võimatu- niisiis ma ei usaldaks neid andmeid eriti.

Vabandust, eksisin… isegi 12,5% on 1DPO!!! Täielik jama ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ameerika on imedemaa 😀 Mina nii väikseid dpo-sid ei vaadanudki.

Aga kui vaadata andmeid 8-15 dpo kohta, siis tunduvad küll üsnagi reaalsed ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone- lapsi pole ja soovime juba nüüdseks 10 või 11 kuud.
Küll aga oli 11 kuud tagasi selline imelk asi. Olime mehega esimest kuud teinud ilma kaitsevahendiga.Paar päeva enne päevi hakkas kõht lubavalt valutama. Sel päeval kui päevad pidid hakkama neid siiski ei hakanud. Arvasin et tuleb siis homme. 1 kord jäi ka 1 päev hiljaks. Tesel päeval ka ei hakanud. Kuskil kolmandal või neljandal päeval hakkasin testima. Esimese testi viskasin kohe ära aga teisel päeval teine jäi millegipärast alles. 2 tundi hiljem nägin testi ja täitsa märgatav roosa. Tegemist oli apothekaga. Roosat triipu oli näha isegi poole meetri kauguselt. Oli küll hästi hele aga näha oli. Nädala hilinemisega hakkasid päevad. Peale seda käisin arstil ja tegin veretesti. Arst ütles väga imelikult. Pean tegema uue testi kuna sealt ei saa aru kas rasedus. Ma ei taibanud sel ajal HCG numbrit ka küsida. Nädal hiljem tegin uue veretesti ja see oli 2, millegagi.
Esimest korda siis jäid päevad hiljaks rohkem kui 1 päev ning last ei planeerinud. Peale seda hakkasime soovima. Siiani siis ei tea kas olin rase või mitte.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myone – ma seal lingil neid esimesi päevi ei vaadanudki, vaatasin alles 9DPO-st alates ja siis tundub suht reaalne. Oh, nüüd näen, et GuilefulAngel on juba sama arvamuse kirjutanud 🙂 Aga jah, 1DPO positiivne rasedustest saada on küll ulme. Tahaks ka selliseid teste, mis kohe pärast ov-i näitavad, kas õnnestus või ei (mis siis, et sel hetkel pole veel pesastumistki toimunud) 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guileful angel – testi tulemuste saamine s6ltub, mis kell proovi annad ja mis linnast oled. Tallinnas nii, et kui annad proovi enne 12 (oli vist 12), siis saad tulemuse teada sama päeva pärastl6unal/6htupoolikul.

Kui oled Tartus, siis kui annad proovi enne 12, saad tulemuse järgmise päeva pärastl6unal. Kui annad proovi hiljem, siis saad tulemuse ülejärgmisel pärastl6unal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proviisor – ma olen juba enne vaadanud, et me oleme oma tunnete/mõtete poolest suht ühtekad. Nüüd lugesin teisest teemast, et ka ühe arsti suhtes on meie arvamus täpselt sama. Ma olen vist virtuaalse hingesugulase leidnud! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma loodan ka! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehh, Riinu, sel juhul peaksin kõik oma öeldud sõnad ära sööma:D
Ma tegelikult mõtlesin sõnumise all seda, et puhkuseplaanidesse mingit kriva sisse ei tuleks;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan õnnitluste eest!

Rasedustesti vist mehele ei kingi. Ma kardan, et ta ei saa aru mis see on 🙂 Papud või lutt on hea mõte. 1.aprilli nalja teeks vist muidu ära, aga mul päev varem endal sünnipäev ja siis oleks keeruline oma ¨ampuse või veini mittejoomist põhjendada. Ma liiga kannatamatu ka vist nii mitme päeva saladuse hoidmise jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]käekott kirjutas:[/small]
[tsitaat]Proviisor – ma olen juba enne vaadanud, et me oleme oma tunnete/mõtete poolest suht ühtekad. Nüüd lugesin teisest teemast, et ka ühe arsti suhtes on meie arvamus täpselt sama. Ma olen vist virtuaalse hingesugulase leidnud! :)[/tsitaat]

Tunnen täpselt nii 🙂 endal ka juba naljakas, kui su postitusi loen 😉 Oot, kui noor sa oled? Mina 29 ja me veel Tartust ka m6lemad 😀 oleks lahe, kui oleksime selles ka ühtekad, et ma nüüd sellel tsükliga peale peetumist triibud saaks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige hirmsam on tegelikult asjaolu, et ma ei suuda oma parima sõbrannaga enam nii tihti suhelda kui tahaksin. Tema sünnitas 2011 juunis. Ma alati imestan, et inimesed on alles tuttavaks saanud ja esimese kuuga kohe rasestutakse, kuigi plaani pole. Tänaeks nad muidugi abielus, kuid mõtlen siiski, miks elu nii ebaõiglane on 🙂 Tunnen tema üle nii head meelt, et tal imetore pojake on, kuid haletsen samas iseennast. Mina, kes alati reedeti koju jäi, kui parim sõbranna järjekordsele praellele suundus, olen nüüd sellise karistuse saanud. Tuli ahastushoog, palun vabandust 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Proviisor – ma juba mõtlesin ka sama, et nüüd peaksid sa veel pärast peetumist teisel proovimistsüklil triibud ka saama ja siis oleks päris ühtekad valmis 🙂 Nii tore, kui nii lähekski, mis siis, et sa siin vahepeal pausi pidamisest rääkisid. 😉 Ma olen 27, nii et vanuse poolest saab meid siiski veel eristada 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga muideks tore faks teada trennist raseduse ajal:

Väiksema koormusega sooritada harjutusi kolmel esimesel raseduskuul
päevadel, mis vastavad menstruatsioonile.

Sel ajal on abordi tekke oht, sest lootemuna ei pruugi veel olla tugevasti kinnitunud!!!

Vahva elektrooniline raamatuke harjutustest rasedatele: raulpage.org/koolitus/rasedus.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 13:43; 29.03 13:45; 30.03 10:29; 30.03 11:13; 30.03 11:15; 30.03 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga muideks tore fakt teada trennist raseduse ajal:

Väiksema koormusega sooritada harjutusi kolmel esimesel raseduskuul – päevadel, mis vastavad menstruatsioonile.

Sel ajal on abordi tekke oht, sest lootemuna ei pruugi veel olla tugevasti kinnitunud!!!

Vahva elektrooniline raamatuke harjutustest rasedatele: raulpage.org/koolitus/rasedus.pdf

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 13:43; 29.03 13:45; 30.03 10:29; 30.03 11:13; 30.03 11:15; 30.03 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

GuilefulAngel, loodan, et varsti-varsti saad uued ja püsivad triibud ja siis saavad teie lapsukesed omavahel mängida.

mussa2000, minu mees ei osanud ka testidest aru saada. tegin millalgi ov-testi, jäin mõtlema, kas triibud on sama tumedad või mitte. küsisin mehe käest, kas on sama tumedad või mitte. mees küsis, et millised triibud. küsisin, et mis mõttes millised. tema ütles, et näeb seal 4 triipu :))) 2 sinist triipu oli testi peale joonistatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen selle trenni minemisega ka kahe vahel. Täna oln bodypump. Mõtlesin, et lähen teen tavalisest väiksemate koormustega. Aga seal on mõni päris selline tõsine kangiga vehkimine, nii et jätan vist vahele praegu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa2000, kindlasti jäta vahele. ei ole vaja riskida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara – ma küsisin oma mehe käest samamoodi, et kas ov testi triibud on sama tumedad. Tema jälle nägi ainult ühte triipu – seda piirjoont, milleni peab testi uriini sisse kastma 😀 Nad ikka neid asju ei jaga eriti 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]AEK22 kirjutas:[/small]
[tsitaat]myone- lapsi pole ja soovime juba nüüdseks 10 või 11 kuud.
Küll aga oli 11 kuud tagasi selline imelk asi. Olime mehega esimest kuud teinud ilma kaitsevahendiga.Paar päeva enne päevi hakkas kõht lubavalt valutama. Sel päeval kui päevad pidid hakkama neid siiski ei hakanud. Arvasin et tuleb siis homme. 1 kord jäi ka 1 päev hiljaks. Tesel päeval ka ei hakanud. Kuskil kolmandal või neljandal päeval hakkasin testima. Esimese testi viskasin kohe ära aga teisel päeval teine jäi millegipärast alles. 2 tundi hiljem nägin testi ja täitsa märgatav roosa. Tegemist oli apothekaga. Roosat triipu oli näha isegi poole meetri kauguselt. Oli küll hästi hele aga näha oli. Nädala hilinemisega hakkasid päevad. Peale seda käisin arstil ja tegin veretesti. Arst ütles väga imelikult. Pean tegema uue testi kuna sealt ei saa aru kas rasedus. Ma ei taibanud sel ajal HCG numbrit ka küsida. Nädal hiljem tegin uue veretesti ja see oli 2, millegagi.
Esimest korda siis jäid päevad hiljaks rohkem kui 1 päev ning last ei planeerinud. Peale seda hakkasime soovima. Siiani siis ei tea kas olin rase või mitte.[/tsitaat]
AEK-selle jutu põhjal kipun ma arvama, et ehk tekkis väike rasedus, mis polnud mingil põhjusel eluvõimeline ja mis katkes koheselt. Araraga tegelikult sarnane lugu- tal ka tekkis midagi ja see hääbus ruttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone- loodan et sõnusid selle testi osa siiski ära 😀
Guileful angel- On nõme jah. Inimesed 3 kuud koos ja kas planeeritult või planeerimata juba rasedad. Lihtsalt 1 kord proovimist (vennal ja ta naisel) ja juba.
Mina passin kurvalt enda testi siiamaani. Nüüd juba natuke vähem. Kujutan jälle vist triipu ette ka aga nüüd teistmoodi. Kui vaatan kohe siis nagu oleks ja kui tükk aega passind siis läheb silme ees kirjuks ei näe midagi. Seal nagu tõesti oleks midagi.
See selleks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.