Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

Postitas:

AEK – võid proovida testi vaadata valge paberi taustal. Minul oli nii, et alguses tehtud Innovacon testil oli triip paremini nähtav, kui vaatasin seda valge paberi taustal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK, kõike saab kontrollida. mine uuesti arsti juurde või helista talle ja küsi, et mis näit oli. see on sinu loos kirjas.
mul oli peaaegu samamoodi.
andsin emo-s verd, 2 tunni pärast pidin helistama. helistasin, öeldi, et oli väike rasedus, mis on katkenud. ma olin närvis ja ei küsinud, mis näit oligi. pärast oli väga huvitav teada saada. läksin arsti juurde ja tema käest küsisingi, et mis näit mul seal erakorralises oli. ütleski, et 8,1.
teisel korral olin juba targem, helistasin ja küsisin kohe, et mis näit on. 5 oli.

käekott, mul oli nii naljakas 🙂 4 triipu =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Valge paber… Värisen kuna hakkan arvama et äkki ongi päris. Korjan netist aina raseduse tunnuseid mis mul on. Lõhnataju on parem. Kui vahetan ruumi siis tunnen kohe teise toa lõhna. selline spetsiifiline. Lisaks veel kuumahood ja higistamine. rääkisin eile kuidas poes käisin ja mis tagajärg oli. Öösel ime et ma voodilinu kuivaks ei käinud väänamas. Praegu ka särk nii kleepunud naha külge. Iga paari tunni tagant ka pesemas ei käiks. Haigeks jääb nii. Mõtlen küll kas tõesti seekord…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guilefulangel tõi eelmises teemas välja vürstikad toidud, eelkõige t¨illi. Et kuidas rasedusele ja selle planeerimisele mõjub.

Selle t¨illiga on mul ka sama küsimus. Ma lisaks t¨illile söön kahe suu poolega ka jalopenosid, küüslauku jms väga teravaid asju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 15:16; 29.03 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

küüslauk on väga hea viljaka vooluse jaoks.

MusiMumm, duph ei ole nii tugev, et saaks verejooksu kinni hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Duphaston on progesterooni taseme tõstmiseks, verejooksu hoiavad kinni hoopis ühed teised ravimid.
Peetumist see kahjuks ära ei suuda hoida, küll aga kollaskeha puudulikkusest tingitud katkemist.
Küllap arst rääkis ka sellest, kuidas Duphiga lõpetada (päevapealt ei tohi ära jätta, vaid doose tuleb järkjärgult vähendada). Mu vähihaige ema tarvitab ka seda, ja talle mõjus nii nagu arst lootis.
Õnnitlused värsketele triibikutele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu 15:16- sama siin. :S Ilma nendeta tunnen, et mu organismist on vajalikud ained puudu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]GuilefulAngel kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu 15:16- sama siin. :S Ilma nendeta tunnen, et mu organismist on vajalikud ained puudu.[/tsitaat]

Mul ka 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 15:16; 29.03 17:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Riinu-ma parem siis ei ütle kui sa tead mida ma öelda tahan:P Aga ausõna, ma ei ole kahtlane:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK, sa oled mulle kuidagi nii kalliks saanud sel kuul. Aga nagu ma aru sain, sa ei teinud oma testi hommikul?

Ahjaa, püstitasin küsimuse ka neile, kellel juba mitu rasedust olnud, kas rasedustest on alati samal ajal näitama hakanud? Näiteks alati alles 11 dpo, mitte enne. Või on ka juhuseid, kus kord näitab 9dpo, aga järgmise rasedusega alles 15 dpo.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guileful angel- sa ka. Ning kõik teised ka muidugi :). Testi tegin küll hommikul. umbes 6.30. Aga näe üle 12 tunni juba seda passinud :D. Õnneks jääb vaikselt harvemaks. Haige ex.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aaa, ma ajasin siis midagi sassi, olen ikka tohmakas 😀

Kas keegi siinsetest (ma tean, et õhtul pole õige mõõta), aga siiski, on õhtul basaali mõõtnud? St. regulaarselt seda just õhtuti teinud, mitte hommikuti. Asi selles, et mul hommikul liiga kiire. Pean juba pool 7 tööl olema. Ma hetkel mõõtsin, tean, et rumal, aga kui varasemalt on õhtune basaal olnud 37,4, siis praegune oli 37,7.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina mõõdan basaali alati õhtuti, 22.30 ajal. Toimib, kontrollin alati ov-testidega.
Mul täna 10DPO, ov-le saime täpselt pihta. juurdlen siin kas proovida testimist homme hommikul. Kui alati on varem igasuguseid tunnuseid olnud, siis seekord võib öelda, et mitte ühtki. Kui vaid äkki uni ja väsimus, mis poole üheksa ajal juba kohal on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 20:36; 29.03 21:23; 30.03 11:33; 30.03 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, kordaks siis seda üle et õhtune temp ei ole mitte basaal. Kahtlen, et toimib.
AGa GuilefulAngel- 37,7 on pigem palavik juba.
Õhtust kehatemperatuuri muudab 100 miljon asja- kasvõi tee/kohvi joomine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaenla alt oli 36,7, palaviku ma välistan. Ilmselt jah jõin tund aega enne kohvi ja sellest tingitult siis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsiks ka korra basaali kohta,ei hakka googeldama, sest siin kindlasti targemad koos.Nt kui päevad ära lõppevad kas siis kohe hakkab basaal tõusma või alles päev kaks enne ov-d.natuke segane see asi.Tänud kes viitsib natuke seletada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimane kägu- basaal tõuseb peale ov-d. päev enne ov-d nt. 36,6 keskmiselt. pärast ov-d 36,9 keskmiselt. Temp kõrge päevadeni. Mõndadel langeb vahetult enne päevi ja mõndadel paar päeva enne päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vahet ei ole, et kahtlete õhtuses basaalimõõtmises. Minul see toimib, ka mu arst teab millal ja kuidas mõõdan ning aksepteerib neid mõõtmistulemusi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 20:36; 29.03 21:23; 30.03 11:33; 30.03 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

inksukas – kui sul selline mõõtmine toimib, siis lase käia. Aga seda võid kutsuda lihtsalt temperatuuri mõõtmiseks, basaali mõõtmine on ikka hoopis teine asi. Basaaltemperatuur mõõdetakse hommikul ENNE voodist tõusmist. Ainus liigutus, mis sa enne seda teed, on kraadiklaasi võtmine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mussa2000 – palju õnne! nüüd trennile kriips peale ja nautima:)

kerdaliina – pai pai pai. ole tugev.

kui kellegi unustasin paide ja kallistustega, siis teile ka!

ise olen siin nüüd vaikinud ja elu üle mõelnud… Tundub, et lahkun mingiks ajaks siit triibupüüdjatest.no loen ikka ja õnnitlen õnnelikke, aga ena püüdmistesse teen pausi. See märtsikuu on kuidagi elu totaalselt paigast nihutanud…
hetkel vist endal ka kevad peas, tahaks nautida elu ja vabadust (no jaaa, ise tunne ka et täista soe peast!) et juba mõte rasedusest tekitab minus selliseid tundeid et see pole hetkel mulle. Rääkisin ka mehega. Õnneks oli sealtpoolt toetus. Kui on üks laps sisi üks laps, oleme õnnelikud temagi üle ja kui tuleb teine, sisi on tore:) Uhhh, kartsin just seda et tuleb mingi hirmus paanika sealtpoolt…..
Kui keegi veel mäletab siis kirjutasin, et ka emal avastati üks paha sõraline haigus:( no hetkel ei tundu nii must tuilevik, on lootusi. aga enne kui kõik pole korras, on mure.
Ja üldse, pean vist selle nõustaja sabinaga ka ühendust võtma. kõik see triipude püüdmine on hakanud suht ajudele! ja nüüd täiesti hirm kui peaks rasedaks jääma ja see titenduse aeg…oooh. olen nagu teine inimene. samas on tohutud süümekad, et kuidas ma saan selline olla…..

Niih, nüüd sai pikalt ja hooooopis teisel teemal. aga pidin nagu me kõik siin peame, selle lihstalt välja saama:) Naudin siis seni kevadet, suve, ehk lööb ülemisel korrusel ka kõik jälle kunagi korda;)

Aga kõik kes on triibupüüdmisel, tulgu need ruttu:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõõtsin täna basaali. Temperatuur kõvasti langend vist. :(. Mõõtsin küll tund peale ärkamist mis ei peaks päris õige olema aga ikkagi. Liiga palju langend. See kuu enam ei testi. Aprilli lõpu poole uuesti 🙁

Kes teeks triibu uudiseid 🙂

Kayak- Naudi suve kevadet. Las keha puhkab stressist ja las olla vaba. Loodame et siis õnnestub paremini/kiiremini. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK- 🙁 Vahetevahel basaal ei loe. Mul isegi hommikul mõõtes kõrgem olnud mõnikord, aga rasedust pole olnud. Mina ikka loodan su pärast veel. Päevad pole veel käes. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK22 sul siis 13DPO, mul 12DPO, saladuskatte all võin välja öelda, et mul oli pesastumise perioodil kerge verine määrimine.

Kuna aga üle poolte rasedustest katkeb nii, et naine ei teadnudki, et rase on ja algab tavaline menstruatsioon (st loomulikke katkemisi on rohkem kui püsima jäämisi), siis ma siiski ei panusta.

Vaatan, mis aeg näitab. Pettumiste laineid on olnud liialt palju.

Testi ei tee, basaali ei mõõda jne. Söön mida söön ja joon mida joon.
Ainuke asi mis see kuu proovin teist nädalat nüüd on Maca pulber. Pidi olema hea igas mõttes, ka soodustavat rasedust (netist lugesin kogemusi), looduslik ja paha ei tee 😉 :

http://www.orgaaniline.ee/index.php?route=product/product&product_id=146

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 13:43; 29.03 13:45; 30.03 10:29; 30.03 11:13; 30.03 11:15; 30.03 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ooo, Lilleke, pöidlad peos!
väga huvitavaks läheb.

kayak, loodan, et suudad sisemise rahu leida. äkki on sul kevadväsimus ja siis kardadki, et kuidas hakkama saad, kui niigi väsinud oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Parandage mind lolli nüüd aga kas ei ole nii, et 14 DPO peaks üldjuhul hakkama päevad eks ( no võib +/-2 päeva kõikuda) ning tegelikult soovitatakse testida alles siis kui päevad peaksid hakkama ehk see ongi 14DPO, seega neg test 12DPO ei tohiks ju veel midagi konkreetselt öelda s.t on liiga vara 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.03 10:56; 30.03 10:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke- Tundub siiski et määrimine hea märk. Või äkki siiski tekitas LAP seda? Igatahes head uudised ja PIGISTAN KÕVASTI KÕVASTI pöidlad pihku et ikka triibud saad. Siis ei pea neid jubedaid rohtusi ka võtma.
Mina heitsin pooleks tunnks pikali teki alla ja mõõtsin siis uuesti. siiski 36,9. Ei saa nendest mõõtmistest ikka midagi lugeda välja. loodan et homme hommikul püsib ikka meeles uuesti kraadida. Panen vist kraadiklaasi padja kõrvale õhtul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara – on, ärge keegi kaasa elagegi, pole mõtet. Ma ses suhtes üsna mittemidagiütlev ja rohkem pessimist.

AEK22, ei tea, LAP oli muidu ju veebruaris ja olen vahepeal seksinud küll ja küll, siis ei olnud määrimisi.

Aga iial ei tea, organismid on nii erinevad inimestel, järelmõjusid on ka erinevaid LAP-ist tõesti.

Millal sa AEK22 testid, ootad päevade alguse päeva ära ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 13:43; 29.03 13:45; 30.03 10:29; 30.03 11:13; 30.03 11:15; 30.03 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara jt, ärge keegi kaasa elagegi niiväga, pole mõtet. Ma ses suhtes üsna mittemidagiütlev ja pessimist rohkem. Kange ravimi jaoks retseptid kapi peal ootel valmis.

AEK22, ei tea, LAP oli muidu ju veebruaris ja olen vahepeal seksinud küll ja küll, siis ei olnud määrimisi.

Aga iial ei tea, organismid on nii erinevad inimestel, järelmõjusid on ka erinevaid LAP-ist tõesti.

Millal sa AEK22 testid, ootad päevade alguse päeva ära ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 13:43; 29.03 13:45; 30.03 10:29; 30.03 11:13; 30.03 11:15; 30.03 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

B.S- Minule öeldud?
Lilleke- ***Et sul seda retsepti vaja ei läheks***
Mina ei tea. Tahaks nagu homme aga äkki ikka mõtekam oodata. Ma nii otsustusvõimetu. testile raisanud sel tsüklil juba üle 5 eur + kui veel ostan ühe testi siis üle 8. Järgmine kuu ikka mõtekam veretestile minna 12 DPO. Tuleb odavam ka ja kindlamalt saab teada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK22- mõtlen sama, aga point selles, et Quattro nüüd Lasnamäel väga nõmedas kohas, kuhu bussiga ligi ei pääse. Pean siis laskma mehel viia, aga ei taha, et tema mu käigust teada saaks. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.