Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

Postitas:

Kas Suur-Ameerikas saab HCG analüüsi teha? Akadeemias vist enam ei ole.
Tallinnat pean silmas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 20:36; 29.03 21:23; 30.03 11:33; 30.03 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

guileful- Miks ei taha? Tahad üllatada? Ma ise valiksin kodule kõige läheme veretesti koha. Parimat kuulnud ikka selle Quattro kohta vist aga lasnamäge ma absull ei tunne. Niikui piiri ületan olen eksinud ega tea kus olen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK- Tahaks üllatada jah:) Ma ka ei tunne. Täielik null. Akadeemias ei saa ju enam? Või saab? Kui saab, oleksin üliõnnelik. Suur-Ameerika seksuaalkliinikut mõtled? Või millist kohta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]GuilefulAngel kirjutas:[/small]
[tsitaat]AEK- Tahaks üllatada jah:) Ma ka ei tunne. Täielik null. Akadeemias ei saa ju enam? Või saab? Kui saab, oleksin üliõnnelik. Suur-Ameerika seksuaalkliinikut mõtled? Või millist kohta?[/tsitaat]

Mõtlen jah Seksuaaltervisekliinikut. Vähemalt 7a tagasi ma seal teha sain (nurgapealsest uksest sisse).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 29.03 20:36; 29.03 21:23; 30.03 11:33; 30.03 11:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mustamäel või õismäel kuskil olen käinud. Sütiste tee oli vist. Infost sain lehe kuhu pidin panema linnukese millist testi soovin. Maksin raha ära ja läksin verd andma. Järgmine päev läksin tagasi infosse ja sain tulemuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga öelge teie mis ma siis teen. Ostan uue või ei? Vasak rind läks eile veelgi valusamaks sise ja välisküljelt et eriti katsuda ka ei saa. Kõhuli olles oli ka valus. Varem ka sel ajal valutand aga mitte nii. Õrnalt. Uurisin ka rindu ja märkasin veresooni mida ma vähemalt enne pole tähele pannud. enne pole eriti hoolikalt vaadanud ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodulehel pole juttu, et hcg-d määraksid 🙁 Seksuaalkliinikus siis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK- mille uue? rasedustesti? Peaks ka netist ostma, ostan alati apteegist FS-i ja selle hind nii krõbe. 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasedustesti jah. Rahakott kannatab seda 3 euri mis testile kulutan aga säästlik nagu ma olen, võiks ikka odavamalt saada teste. Järgmine kuu ehk.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK- järgmisel kuul sul ei tarvitsegi enam teste osta ju:) Suudaks ma 5 h söömata/joomata/pissimata olla, teeks õhtul testi, aga ei suuda. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK22, kui pikk su tsükkel on ? Miks sa üldse testi tahad tormata ostma juba, kui sul pole veel päevade ärajäämise päevgi kätte jõudnud ?

Rahu, ela tavaelu, homme/ülehomme vaatab kas üldse midagi läheb vaja. Liigne stressamine ja ülemõtlemine on varemgi asju ära rikkunud naistel ses suhtes.

Mul olid ka rinnad üks kuu väga valusad, aga ei miskit. See pole näitaja. Hormoonid hormoonid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 29.03 13:43; 29.03 13:45; 30.03 10:29; 30.03 11:13; 30.03 11:15; 30.03 13:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

29 päeva. ülehomme peaks hakkama. ok proovin rahuneda. Tean et stressamine ja ülemõtlemine asja paremaks ei tee aga ikka. Ka testi ostmine mind rasedaks ei tee. Mul sellest sõltuvus ka omajagu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara – mu 5 aastane poeg teatas üks õhtu, et ta on leidnud sisemise rahu:) See on muidugi liigsest Kung fu Panda filmi vaatamisest. Aga jah, tõesti, peangi selle leidma. Olen igat -pidi \”liimist lahti\”, tean põhjusi mis seda tekitavad, aga ei oska neid likvideerida. Leian, et sellises seisus poleks õige ühte väga suurt vastutsut endale võtta. Ja laps seda ju oleks. Aga sina jätka ikka seni kuni triibud käes:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oleks praegu hädasti sisemist rahu vaja…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kayak, täitsa tõsine mees siis juba :))) istun siin ja naeran.
kirjuta Sabinale. võimalik, et ta saab sind aidata. räägigi talle sellest, et soovisid last, aga nüüd oled liimist lahti ja arvad, et ei saaks praegu sellise vastutusega hakkama.
mina pöördusin tema poole murega, et ei saa magama jääda, kuna mõtlen, et prolaktiin tõuseb ja siis ov ei toimu. prolaktiini tase võib ju magamatusest tõusta.
rääkisimegi magamatusest ja sellest, kuidas võiks muredest lahti saada.

Tige_Kapsas, loodan, et triibud leiavad sind juba enne rahu leidmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guleful Angel ja AEK – Tallinnas saab Quattromed´is proove anda mitmes kohas. Akadeemia teel jah ei saa enam anda, aga nad avasid uue verevõtu punkti kuskil mustamäel:
Mustamäe verevõtupunkt
Sõpruse pst 179/181 (punane telliskivihoone Sõpruse pst ja A.H. Tammsaare tee nurgal, sissepääs perearstikeskuse Tamm ja Sula uksest)
Ühistransporti (bussi, trolli) kasutades saab kohale kasutades lähimat peatust “Lepistiku”.
Tel: 17123
Verevõtt 8.00-11.00

Labor ise asub Väike-Paala 1, II korrus (Peterburi Ärikvartal, vt. ka lisatud skeemi)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Suur-Ameerika 18 saab (seksuaaltervisekliiniku kõrval)endiselt lasta ka hcg määrata. See kuulub nüüd ITK alla, nt ipatsienti jääb see ülesse, kui oled seal oma raha eest käinud testi tegemas. Seal on odavam ka, kui Quattromedis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaaa, Riinu, olen täitsa olemas;) Tööl oli väga kiire ja palju Perekooli ei jõudnud.
Tunne on endiselt mittemidagiütlev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor- see mis asub Tammsaaretee ja Sõpruse puiestee ristil. Seal ju perearst. Ma siis peaks endale sinna perearsti siis tegema või. Või seal eraldi mingi verevõtu arst peale perearsti?

Võibolla see eriti tark tegu pole aga homme ikkagi tahan testi osta. Nüüd enam pole ma ainult enda arust kummaline. Mees mainis ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh Riinu, nii armas et minu peale mõtled:)
Kahjuks pean jälle pettumuse valmistama. Lepime kokku-teen homme testi, siis sa ei pea kripeldama:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone, mina ka salaja loodan ikka ning mõtlen su peale. Sul see tsükkel kohe on teistsugune ju, segadust ov-ajaga mõtlen 🙂 Nüüd siis äkki segadus tunnustega 😉 Mina igatahes loodan riinuga koos 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti pole ainult Riinu ja B_U_ sinupeale mõelnud myone. Mul ka ikka lootus ootus et saad oma kaua oodatud triibud homme;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – Mai tea 🙂 aga v6tsin selle info quattromedi kodulehelt teadete alt http://www.quattromed.ee/tallinnas-mustamael-on-avatud-uus-verevotupunkt/

Suur ameerika 18 on jah Tallina diagnostikakeskuse verev6tukoht.

Mina ka vist ei suudaks sinu asemel mitte testi osta 😉

Myone – minul ka pöidlad sinu jaoks peos 😀

Minul jälle peavalu, ei taha enam 🙁

Kerdaliina – kuidas sul nüüd peavaludega? Kas on paremaks läinud? Kunagi rääkisime n6elravist – kas oled käinud ka seal? Kas on abi olnud?

Tige_kapsas – kas juhtus midagi, et sul sisemis rahu vaja v6i lihtsalt tunned nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub vist et igaüks saab minna. Ma arvan :/. Seal käia verd andmas sobiks kõige paremini :P. Väga kaugele pole jalutada.

proviisor- Kus maal sinu tsükkel juba on? sul peaks vist u. 7 CD olema kui õigesti mäletan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone, minu pöidlad on ka peos 🙂

proviisor25, pai-pai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25 ma olin siin ennem tulemuse teada saamist nädalakese kodus lausa pikali maas oma peavaludega. kuna ma ei julgenud oma rohte võtta, sest ma ei teadnud kas õnnestus jne. Sain natukene puhata nüüd tööst ja sain ka kosuda rahus sellest kurvast uudisest. Nõelravisse ma pole siiani jõudnud, sest selle kunstlikuviljastamise peale läks kogu mu aeg ja raha hetkel ära. Kunagi hiljem ehk lähen proovin ära. Hetkel on õnneks peavalud kontrolli alla saadud, ehk tänu sellele et ivf ravimid nyyd kõik maha võetud ja saan vaikselt jälle norm elu elada. Täitsa inimese tunne lausa tekkinud. Arst võiks juba kiiremini haigusloo kinni panna, et siis pidi täpsemalt seletama mulle, et milles põhjus võis olla ja mis ehk edasi saab jne. Hetkel teen plaane suviseks puhkuseks, sest pulmi kahjuks see suvi pidada ei saa, kuna uueks katseks vaja hoopis raha hoida ja koguda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – mul on täna 22CD 🙂 Issake juba niii palju 😀 ise ka imestan

Arara – aitäh! Pai kulub ära küll täna!

Kerdaliina – pai sulle! Huvitav, kas me m6lemad oleme siis hormoonidele tundlikud ja k6ikumine hormoonides paneb pea valutama. Igal juhul on mul peavaludest nii villand ja viimasel ajal on hakanud nad jälle väga tugevaks minema. Kas sa ütleksid, mis rohtusid sina v6tad, et mis sul aitavad? Mul on aidanud mingil määral diklofenak (püüan seda muidugi triibupüüdmise faasis vältida) ja Solpadeine 2tbl korraga. Aga kui migreen juba tuleb, siis ei ole mul üksi asi päris valu ära v6tnud, ehk leevendanud, aga ära v6tnud ei ole 🙁

Kayak – v6ta aeg maha muidugi, kui tunned, et vajad seda. Kallistused sulle! Naudi ennast ja oma peret ja kui tunned, et 6ige aeg, siis saad uuesti proovida ja kui ei tulegi 6iget soovi peale, noh siis ei tulegi! Loodan, et ema paraneb ja varsti k6ik sinu elus positiivsem!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on nüüd lootus kadunud. basaal täiesti langenud 36,3. :(. Kõik need sümptomid siiski päevade pärast. Eile küsisin isegi mehelt mis see haiseb ja avastasin et see mu üks lemmik lõhn mis nii rõvedalt tol hetkel haises. Lõhnataju oli ka mu õel üks esimesi süptomeid. Käisime meestele lõhna valimas. Müüja soovitas mingit uut väga head lõhna ja öde ütles selle peale \”kala lõhnaga\”. 😀 Sel korral rinnad ka nii ebaharilikult valusad. Joostes pidin lausa kinni hoidma. Tujukus samamoodi. Ega vist ei saagi enne päevade ära jäämist midagi loota.
Ja kogu selle kahtlusega märkasin vaid ennast. Nii paha tunne kohe selle pärast. 🙁

Proviisor- Pai sulle. peavalu paha paha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on aastatega lemmikuks saanud ibumax400. vanasti võtsin 600-st, aga liiga kulukaks ja keeruliseks läks muretsemine, sest selleks vaja retsepti ning seda perearst tihti ei tahtnud anda. Ega jah väga suurt valu ei võtagi miski ära. Kui ma rohuvõtmisega hiljaks olen jäänud, siis vahest võtan lahustuva aspiirini( oli vist see) ja siis võtan kohe ka ibumaxi, et aspiriin leevendab natukene seniks, kuni ibumax hakkab mõjuma. Solpadeine mina kasutada ei saa, sest need teevad valu hullemaks veel. Kuna mul ikkagi peavalud olnud 3kl alates(võibolla hakkasid ka varem, ei mäleta täpselt enam), siis nende aastatega olen õppinud ennetama ja muude vahenditega aitama ennast. Näiteks ülevoodi ääre olles tunnen kuidas veri pähe jõuab ja valu väiksemaks läheb. Pikalt ei tohi, siis läheb hullemaks.masaaz on ka palju leevendust toonud, nii et pane aga mees mudima:p
lõpuks hakkasid mul ka päevad, mis polegi nii masendav, sest nyyd saab hakata norm elama jälle

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AEK – pai sullegi! Kahju, et ei 6nnestunud! Mul endalgi oli muutunud l6hnataju esimeseks sümptomiks eelmisel korral, kui triibud sain! Aga seekord oli mul eelmisel nädalavahetusel nii, olin nagu verekoer 😀 , aga seekord oli see nähtavasti migreeni auraks, mitte raseduse tunnuseks:)

V6ta aega kurvastamiseks, kui vajad seda ja siis tagasi sadulasse ja vapralt uuesti \”tööle\” 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.