Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

Postitas:

AEK- homme siis see saatuslik päev- kas tulevad päevad või ei. Minul tunnuseid endiselt pole. Kõhus vahepeal torked, aga see võib peatsetest päevadest olla. Rinnad on tuimad. Söögiisu on aga natukene suurenenud (samuti päevade tunnus). Ainus asi, mida täheldasin, oli hootine peavalu kuskil 10dpo. Tavaliselt ei valuta minu pea mitte kunagi. Loodan, et see tähendas pesastumist äkki. 🙂 Kuigi 10dpo peaks olema pesastunud juba vist. Tuleb sellist paksu valget voolust. Tupeseen see ei ole. Seega on see ainus asi, miks ma loodan, et rasestrusin. Enne päevi ei tohiks ju mdiagi tulla harilikult. Veel vähem sellist suurt valgevoolust nagu ov ajal.

Aga AEK- sul rinnad päris hellad siis. Pöidlad on mul igal juhul peos. Ehk tegime mõlemad oma testi liiga vara. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor- aga AEKil pole ju päevad VEEL alanud. Loodame ikka! Miski pole kindel veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guileful – päevad pole küll alanud, aga kui basaal alla kukub on see üsna kindel märk, et päevad tulevad! Kindlam märk, kui see, et tunnused viitavad rasedusele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tean, aga tahan ikka loota 🙁

Ise teen täna First Signali kella 2 paiku. Kella 4ks lähen korra tööle ja saan siis kirjutada, kuidas tulemus oli. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii see kahjuks on jah. Hakkama peaksid siis täna / homme kella 11-15 ajal. Niipalju veel lootust on et mees rääkis et ma olin jälle täna öösel nagu märg kalts külje all. Nii higistasin et äkki kraadiklaasi näit sellest madal aga eriti ei usu. Väga vähe võimalik.
Guileful- Tänan et ikka loodad ja elad kaasa mulle 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elagem nüüd parem Myonele kaasa. Ta pidi täna testima ja Riinu sõnul ka eriti kahtlane olema :P.

Myone- Tule lehvita oma triipudega 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju pöidlahoidjaid mul aga mina ei saa oma triipudega lehvitada. Tegin hommikul testi ja see absoluutselt negatiivne. Ja tõesti, ma teadsin seda mitu päeva ja seetõttu mul 0 emotsiooni. Aga unes nägin täna et olen rase, kohe väga reaalne unenägu oli kus tundsin et laps kõhus möllab;)
AEK-kahjuks see basaali langemine on tõesti väga kindel märk algavatest päevadest, saame siis sinuga koos järgmisele ringile minna:)Mul oli ka tänane basaal juba veidi madalam, ilmselt homme kukub kolinal ja arvatavasti homme ka päevad platsis. Ootan juba, ausalt.
Minul tuleb veel üks Serophene-Ovitrelle-Duphaston kuur.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see kuu oli ka sul ovitrelle vist? Kahju ikka. Rasedus unenägudest niipalju et enne magama minekut esimese testi ööl nägin lihtsalt testi triipe silme ees virvndamas, keerlemas, pöörlemas ja teisel nägin lihtsalt õrna testi triipu virvendamas. Mina endal neid unenägusi ei usu aga tahaks et sinu uni ikka täide läheks.
FF-is 19. märts mul roheline. See tähendab et siis oli selle järgi ov? Nüüd 20 ja 21 ka kui lisasin tänase temp.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli sisemist rahu seepärast vaja, et käisin eile 6 rotiga veterinaari juures 🙂 Palju sebimist, piiksumist ja paanikat, aga kõik sai korda (oli muidugi ka pissimist, ja üks pahaaimamatu klient ehmatas, kui üks rottidest talle hambaid krigistas).
Muidu on kõik nii nagu tavaliselt, ainult mu arstiaeg muudeti ära. Arst ei pidavat sel päeval üldse vastu võtma. Uus aeg on isegi paar päeva varem, aga kahjuks just siis, kui olen töölt tulnud. Ilmselt jään väsimuse tõtu arsti kabinetis lihtsalt magama ja küsimuste esitamise asemel mõmisen arusaamatult 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk 29/ 2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.