Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

Postitas:
Fiksu

Oligi vanas juba 100 täis!:)

Ilusaid triipe kõigile!Ise loodan et ei hakka 25ndal päevad.

Päikest!

0
0
Please wait...

Postitas:
mototydruk

RE: Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

Ma loodan, et ei hakka 26ndal. triipe püütud pea 8 aastat, seekord siis proovitud ov teste, kuna tsükkel on enam-vähem hakanud paika minema…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]mototydruk kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma loodan, et ei hakka 26ndal. triipe püütud pea 8 aastat, seekord siis proovitud ov teste, kuna tsükkel on enam-vähem hakanud paika minema…[/tsitaat]
Triipe püüdnud 8 aastat??? Sorry, aga kas alles nüüd peale 8-t aastat mõtlesid, et teeks ov teste ka? Loodan, et sa oled ikka kõikvõimalikud arstid juba läbi joosksnud? Miks sa veel IVF pole teinud, kui 8 edutut lapsetegemise aastat seljataga?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
mototydruk

Väga pikk jutt…vahepeal sai väikest pausi peetud(loe:loobutud), augustis oli lap. ja hüst. -need olid korras, siis vahepeal sai ras. vastaste pillidega tsüklit reguleeritud jnejne…ühesõnaga peaksin selleks kohe vähemalt tunniks ajaks maha istuma ja põhjalikult rääkima, miks pea 8 aastat:)

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

selge pilt siis:D Järelikult ei ole nii, et ootasid 8 aastat niisama;)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
nupsu00

Mina loodan,et ei hakka 23dal 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
kata03

mul peaks homme punased kohal olema,mida üldse ei taha aga ega enam pole loota vist midagi.8daks on lapi aeg paikas ehk siis on ka minu aeg tulemas:))eks soovin kõigile ikka triipe triipe:)))

0
0
Please wait...

Postitas:
turkane

Proviisor25, kuna sa oled nii kenasti siin Gynocapsi kohta nõu andnud, siis loodetavasti sa ei pahanda, kui esitan veel ühe (rumala) küsimuse.
Kas selle preparaadi tarvitamise ajal (mitte ainult alguses) suureneb voolus märgatavalt? On see sinu teada tavaline?

0
0
Please wait...

Postitas:
turkane

Ah jaa, päevad hakkavad kolmapäeval või neljapäeval.
Hetkel muud lootust praktiliselt pole.

Nüüd tuli paraku topeltpost …

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma ei oota päevi 20-ndal. OV pidi olema 6-ndal ja kui oli ja pihta läks, siis on lootust. Üldiselt natuke kahtlen, kuna OV võib ju kõikuda ja testi ei teinud. Ainuke tunnus hetkel, et mees ütles eile, et sul rinnad suuremaks läinud kuidagi:) Ongi ja nats valusad ka, aga see võib ka saabuvatest päevadest olla. Saame varsti näha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
proviisor25

Turkane ei pahanda, küsi küsi 😉
Mina tähele ei pannud, et voolust oleks suurendnud, sest mul alati suht rohkelt voolust, kas siis niisama v6i seene t6ttu, lihtsalt konsistents on erinev 🙂 Mine sa tea, äkki see hea märk sinu puhul 😉

0
0
Please wait...

Postitas:
monee

huhuuu, ja mina sain täna testile õhkõrna teise triibu. Ov test oli positiivne 6 jaanuaril ja sai tegutsetud samal päeval. kuna päevad peaks hakkama 21 alles ja testisin täna just õhtul, siis väike pelgus on et äkki nägin valesti v oli mingi luulu 🙂
tellisin 7 testi seega teen juba homme hommmikul uue testi. tunnustest nii palju et rinnad ons uuremad ja alakõhus on valud 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

monee – õnnitlused 🙂
eks nüüd läheb siis triip ainult tumedamaks

kata03 – elan sulle kaasa, ehk sul ikka ei hakka päevi ja lap-i polegi vaja 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

monee, mis testi tegid et nii vara juba natuke näitas?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
arara

monee, palju õnne!

0
0
Please wait...

Postitas:
monee

Tellisin sinule.net-st 10mlU tundlikkusega ribatestid (need peaksid olema sama tundlikkusega mis first signal)
aga teine õrn triip tuli u 5-6 min möödudes ja nüüd kui vaatasin oli triip juba tugevam, muidugi see ei loe midagi kuna testi tegemisest on juba alla tunni möödas.

annan homme-ülehomme teada kuidas järgmine test oli, loodan et tugevamalt positiivne..

0
0
Please wait...

Postitas:
zxc21

monee kas sa rääkisid Firt Response rasedustestidest?

Kui sul teine test ka tehtud, siis loodan endiselt häid uudiseid kuulda 😉

Endal kahjuks nii kaua veel punasteni aega (nimelt 30.01 peaks algama) kuigi tõsimeeli aitab juba. Võtaks hea meelega punastest 9 kuud puhkust, kui ainult saaks! 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
monee

sry, one step ikka:)

0
0
Please wait...

Postitas:
kerstin21

Hommikust. Test tehtud ja positiivne, kuigi teine triip on kontroll tiibust õrnem, ilmus ta sinna lubatud aja sees. Kuid nüüd tssss, vaikust et titaga midagi ei juhtu…. 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
vajalik

Mul nüüd punased läbi 🙂
Järgmine nädal peaks ov olema(enda arvestuse järgi) 🙂 Siis mehega tegutsema,märkisin ka kõik päevad ilusti kalendrisse ära 😀
Mina pole veel ov teste teinud.Otsustasin,et kui nüüd see kuu ei jää,siis tellin/ostan endalegi need testid:)

0
0
Please wait...

Postitas:
kerdaliina

Palju õnne triibulistele

0
0
Please wait...

Postitas:
mussa2000

Oi kui tore, et ikka mõned triibulised ka üle pika aja tulid!
Palju õnne!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kerstin21 – palju õnne.

Nii vahva, et mõned inimesed ei pea vaeva üldse mööda arste jooksma jne, et triipe saada.
Ohjah Arara, küll kunagi on ka meie päev.

Oravatirts, olen mõttes sinuga

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

kerstin21 – palju õnne.

Nii vahva, et mõned inimesed ei pea üldse mööda arste jooksma jne, et triipe saada.
Ohjah Arara, küll kunagi on ka meie päev.

Oravatirts, olen mõttes sinuga

0
0
Please wait...

Postitas:
arara

kerstin21, palju õnne!

Lilleke, oh, ma ei tea 🙂 minu päev on kuskil mägede taga. kui selline üldse olemas ongi =)
eile oli mehe ema talle öelnud, et mehel pole kellelegi oma vara jätta. mees ütles, et kõib jääb kirikule :)))))

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

arara – küll ämm ikka vihjab siis läbi lillede sul.
Kas ta siis teab mis seis teil on ?

Meid mingi vara niikuinii üldse ei huvita ja vanemad teavad ka, et mul lap tulemas ja raskused on.

Vähemalt teavad, et me tahame lapsi

0
0
Please wait...

Postitas:
arara

Lilleke, ei, keegi ei tea ja ei saagi teada. arvaku mida iganes 🙂 ei huvita. see ei ole nende asi.

kui ma lap-ile peaks minema, siis seda ei saa ka keegi teada. kui ma peaks seal haiglas tükk aega olema, siis räägiks, aga ma ütleks, et asi on milleski muus (mingi tsüst vms).
minu ema hakkaks ilmselt nutma. mul ei ole seda vaja. üldiselt ei räägi ma vanematele tervisehädadest, sest nad hakkavad liiga palju muretsema.
mul oli üks pikemaaegne probleem ja ma ei tahtnud sellest tükk aega rääkida. üks kord rääkisin emale, et selline asi oli. ja oligi nii, et hakkaski peaaegu nutma. midagi hullu minuga lahti ei olnud. aga ta oli sellise olekuga, nagu oleks ma surmale mõistetud.
las vanemad ja vanavanemad arvavad, et tervis on igati korras.

0
0
Please wait...

Postitas:
nurmenukuke

armila:
hoia siis meid kursis, kuidas sul läheb…Kas arstid andsid sulle kohe rohelise tule peale katkemist? Ei soovitanud 2-6 kuud pausi pidada? Ma kardan seda kõige rohkem, et pean pausi pidama :(.

Ja ma hakkasin sellele mõtlema, et kuna ma olen suure hulga OV-teste ära testinud, ja kunagi ei saanud selget teist triipu testile (isegi kui ov-toimus ja ma rasedaks jäin), siis äkki ka see on märk, et mingit hormooni on organismis liiga vähe, mis peaks tekitama positiivse OV-testi ning samuti aitaks rasedusel püsima jääda. See on lihtsalt mu uitmõte.

eks ma vahel ikka siis piilun siia teemasse – olen väikestviisi sõltuvusse sattunud ja raske on loobuda, kuigi hetkel ei ole nagu midagi kaasa öelda :(. Ma käin oma arsti juures veel järgmine nädal ära ja kui näen, et tema tegusteb ja võtab proove jne siis ei hakka esialgu mujale minema. Annan talle võimaluse :). Tegelikult on sedasi, et ka mina olen siia ilma sündinud tänu temale – ka mu emal oli raseduse säilitamisega probleeme ning tänu sellele arstile ma üldse sündisin! Traditisoon ja usaldus…või midagi sellist 😉

Teistele aga soovin tiba kergemat elu kui mul seni triibupüüdmisega olnud on! 🙂

0
0
Please wait...

Postitas:
arara

minu ämm elab ka kaugel. õnneks 🙂
ta on täitsa tore va see uudishimu, mis tekib aeg-ajalt.
mees helistas talle eile ja siis kuulsingi, et \”kõik jääb kirikule\”. sain kohe aru 🙂 küsisin pärast, mis veel räägiti. hakkas naerma ja ütles, et vanapoisiks ei tohi jääda 😀 vanemad inimesed on kohati väga naljakad.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

njaa, arara – eks vanematel inimestel on jah mingid imelikud arusaamad asjadest, eriti veel siis on neile lastetus nii ulme, kui neil endil pole kunagi rasestumisega raskusi olnud.

See liigne uudishimu ja pärimine käib vahel nii närvidele, siis tahaks veel rohkem distantsi hoida.

Vot tuleb kui tuleb, teeme asju siis kui teeme, abiellume siis kui tahame, mitte et – oi , meil oli nii ja naa omal ajal ja et näe, naabri Pille tütrel on tore mees ja 3 last juba jne jne näiteid.

Tihtipeale üritavad vanemad oma laste eest laste elu elada. Pole ime ka et siis distantsi hoitakse.

Kui veel jõulude ajal neile seekord ei läinud, oli veel hullem skandaal.
Ühesõnaga, mingites traditsioonides, tavades ja oma nägemuse järgi elukorraldustes ollakse kinni.
Vanainimest muuta on raske, kui üldse on võimalik.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.