Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

Postitas:

minul ämm-äi ei ole midagi küsinud, just uurisin mehe käest, et kas temalt ei ole küsitud, ütles et ei… Enda ema teab mis toimub, tema oli esimene, kellele nuttes helistasin, kui teada sain mõlemal korral, et katkeb ilmselt – aitab mind nõu ja jõuga ikka. Eile mainisin ka isale, et \”ema ilmselt on rääkinud sulle\”, ütles, et jah…mainis midagi… rääkisin ära siis et ilmselt hormoonidega midagi…mul on kohe palju kergem olla, kui lähedased teavad, et on probleeme. Oskavad taktitundelisemad olla ning see säästab ka nendest küsimustest, et \”millal siis teie lapsi saate\”, mis ma siin ikka teen head nägu ja ütlen, et siis kui jumal annab…seda saab niigi tuttavate seltskonnas räägitud piisavalt.

Aga samas saan aru ka kui on pealetükkivad ja vanamoodsad vanemad/ämmad, kes närvitseksid ja muretseksid ja hakkaksid soiguma/nutma sellistel puhkudel…siis ma saan täiesti aru, kui ei taheta rääkida. Aga ehk kui öelda välja, et see ei ole nii lihtne, lõppeksid need igakordsed ääri-veeri uurimised? Kui mure niigi suur noortel, ei taheta tavaliselt ju rohkem valusat teemat torkida…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kes triibulised saanud.:)
Coconut-milk loodame et ikka ei hakka.Mul oli siin nädal aega tagasi selline sama tunne.Mõtlesin et mis toimub.Päevi ei hakkand(Poleks tohtinudki).Nyyd siis tahaks kannatamatult juba testi teha aga liiga vara vist?:S:)Ma ei jõua enam oodata..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

coconut-milk – mina hädaldasin ka mehele, et rinnad pole valusad, et tavaliselt on, et jusiis ei juhtunud midagi. Sellepeale mu mees naeris irooniliselt, et just, et kõik need varasemad korrad, kui sul rinnad on valusad olnud, oled sa ju rase olnud?! 😀 Ühesõnaga sellel korral tuldki triibud 🙂
Jäin küll nendest triipudest ilma (rasedus peetus), aga iseenesest triibud ma sain 😉

Nurmenukuke – minul on ov testid täitsa täitsa positiivsed ja ikkagi rasedus peetus 5+0 Seega ma ei usu, et see näitab kas sul rasedust hoidvat hormooni piisavalt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kerstin21 – küll kõk on hästi! Keskendu positiivsele! Palju palju õnne!

Nurmenukuke – pai sulle ja loodan väga, et saadakse kiiresti jälile, mis valesti on ja et järgmised triibud juba püsivad ja tulemuseks üks armas terve laps! Minu tuttaval peetus ka rasedus umbes samal ajal, kui sul ja tema günekoloog ei käsikinud üldse vahet pidada. Aga see sõltub vist ka sellest, et kas puhastub ise ära või on olnud vaja vahele sekkumist (tabletid, kirurgiline puhastus). Temal puhastus ise ära ja anti kohe roheline tuli. Et keha ise teab kui on uuesti valmis.

Minul ämm teab, et proovime. Ei küsi õnneks eriti. Ema ja isa teavad ka, et püüame. Nad on väga toetavad ja räägin nendega praktiliselt kõigest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu vanematel võttis rasestumine 2 kuud. minu mehe ja tema venna vahe on 1,5a – tundub, et polnud probleeme. nad ei saakski mõista ja rahulikult võtta.

kui peaksin püsivalt rasedaks jääma, siis räägiks sugulastele alles 12+ või koguni 16+.
tööl räägiks ülemusele 16+. teistele ei räägiks üldse. ise näevad.
kurvad kogemused hirmutavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega keegi ei tea, kas toore sibula söömine (umbes kaks suurt sibulat päevas) kahjulik pole?
Ma siin vaikselt muigan, et umbes nädal aega tagasi süüa tehes varem nii vastumeelne köögivili nagu sibul on mulle muutunud sama maitsavaks nagu õun. Muudkui sööks seda. Nädal tagasi ei osanud asja kokku viia kuna väga ei lootnud rasedaks jääda, elasin aga oma elu rahulikult edasi ega põdenud kas jään ootele või ei. Ju siis sibula isu oligi üks märke, et miskit on toimumas. Mees muigab selle peale ainult kuidas mina õhtuti telekat vaatan ja sibulat näost sisse ajan. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah arara – ma EI ütleks tööl ka enne 12 nädalat. katkemisi nagu näha on ikka liiga palju, hakka siis veel tööl seda haletsemist pärast taluma , kui näiteks 6ndal jne nädalal peetuks.
Parem ikka kindla peale minna ja rahu majas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.01 22:02; 17.01 08:42; 17.01 08:44; 17.01 09:22; 17.01 11:08; 17.01 13:04; 18.01 10:04; 18.01 16:07; 19.01 08:37; 19.01 20:17; 19.01 22:25; 20.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõigile palju õnne, kes on triibud saanud. Neid siin kohe õnneks tuli nüüd.
Nurmenukuke – mul arst ei öelnud midagi, et peaks vahe pidama. Mul puhastus ise ilsti ära. Siis kontrollis käisin teise arsti juures ja nüüdne viljatusarst ka ei öelnud midagi selle kohta. Aga kuna mul eelmine tsükkel oli nii lühike ja ov varem, kui ma arvasin (enne kui jõudsin testima hakkata), siis ta tahab vaadata ka mu ov toimumist. Seekord oli just ära (ov test pos), nüüd kui ei õnnestu, siis päevade alguses pean talle kirjutama ja annab uue aja, et ov toimumist kontrollida. Ehk peaks su arst ka sama tegema pluss veel muidugi kõiksugu analüüsid. Mul lisaks ka paar näitu kõrget ja kui nüüd tekib rasedus, siis teeb kordusanalüüsi ja kui ikka kõrge, siis pean verevedeldajaid süstima.
Kuna me mehega väga kaua ei ole koos olnud, siis ema arvab, et tahame me veel kaheksi koos olla. Ämm teab, et proovime, aga pole midagi küsinud.
Kusjuures mul on 9 õelast ja kõik on nad saanud need suhteteliselt kergesti ja ruttu. Mu kõigi kolme õe esimesed lapsed on sündinud jaanuaris. Hakkasin juba mõtlema, et äkki läheb mul ka nii. Siis oleks varsti lootust, aeg läheb ju ruttu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne kõigile, kes on triibud saanud!
nurmenukuke- mul puhastus ise ja arst küll ei öelnud, et peaksin vahet pidama. Ja nüüd viljatusarst ka ei öelnud selle kohta. Äkki peaks su arst ka ov toimumist kontrollima. Minu arst tahab seda teha, aga sattusin nüüd just peale ov tema juurde. Kui nüüd ei õnnestu, siis pean päevade alguses talle teada andma ja siis vaatab uuesti ov toimumist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täidsa kole, kui õudne see ootamine on… Mingeid märke ka ei ole, et võiks natukenegi kahtlustada-ainult rinnanibud veidikene hellad ja kõhus vaikus..et vbl pole veel pesastunudki(pühapäeval tahaks testi teha juba) Mis enesetundeid Teid ootajad valdab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

noniii.

sain eile õhtul 9 dpo testile õhkõrna teise triibu. kordasin täna hommikl testi ja no seal ei olnud peaaegu mitte midagi. olin täiesti kurb hommikul. teel koju käisin apteegist läbi ja ostsin 2 first signalit, olid allahindlusega. tulin kohe koju ja tegin kohe. ja ennäe imet- täiesti kena ka mehele nähatv roosa triip tuli paari-kolme minuti möödudes (4 päeva enne päevasi). ilmselt võin nüüd väita et olen triibuline. ju siis sama tundlikkusega one step ikka ei ole nii tundlik kui first signal.
imelik on see et ootasin triipe 3 kuud ja 4 kuul see õnnestus. ja nüüd kui rase siis ei olegi sellist võimast tunnet nagu ootasin 🙂
esimene laps tuli kohe kui proovisime.
tunnustest siis niipalju et paar päea tagasi tekkis valge voolus, rinnad olid peale ov valusad kuid see on nüüd kadunud, nibudes on paar korda kihelemine olnud ja suuremas. kõhuvalu u 5 päeva ja täna torked väikesed 🙂

rasvaseid triipe 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Monee palju palju 6nne!

Arara ja coconut-milk me saime endale vist austaja ;D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

proviisor25, ta ei ole esimene ega viimane 🙂
miinustagu terviseks – ei huvita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara – sa võid juba vaikselt rasedustesti tegema hakata , 10dpo 😉 ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.01 22:02; 17.01 08:42; 17.01 08:44; 17.01 09:22; 17.01 11:08; 17.01 13:04; 18.01 10:04; 18.01 16:07; 19.01 08:37; 19.01 20:17; 19.01 22:25; 20.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke, ma arvan, et pole mõtet. tunne on selline. mõtlen juba 3.-5. tsükli päeva vereproovi peale 🙂
päevad peaksid tulema 23.01 (15dpo). kui 24.01 ei tule, siis võib olla tõesti testin 🙂
tahaks juba arsti juurde minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara – mul ka mitte oodatavad päevad 23. Aga tundeid küll pole, et see kord oleks õnneks läinud:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kayak, mul on ka sama tunne 🙁
tahaks hirmsasti tunnuseid otsida, aga ei ole võimalik midagi leida, sest kõik on nii nagu tavaliselt. praegu võiks ju juba midagi teistmoodi olla.
aga ma hoian sulle pöidlaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siin vaikselt närin kyysi juba.:S:D
Nii jube on oodata.Ma ei teagi kas mul on tunnuseid või ei.Olen loobunud neid otsimast.Aga pöidlad pihku.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara – ma hoian siis sinule pöidlaid;) mu ainuke muutus on see, et ma ainult sööks:) aga selle kirjutan stressi arvele ja külmale ilmale:) ah, üritan juba rahulikult võtta, ei siis ei, ehk kunagi on ka meie päev:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kayak, minul on ka suur söögiisu, aga minu jaoks on see tavaline. pärast ov-d võin ennast segaseks süüa, aga päevade ajal ja pärast neid ei taha eriti süüa. paar päeva enne ov-d võin põhimõtteliselt ka söömata olla. siis ei ole üldse isu. söön vägisi.
rinnad on valusad, aga see on ka tavaline. olid juba enne ov-d valusad – see ei ole tavaline, aga see ei tähenda midagi (enne ov-d ei saa ju rasedaks jääda :)) )
üritan ka rahulikult võtta.
jah, ka meie päev peab kunagi tulema =)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cocnut-milk – meie kommentaare oli keegi hoolikalt miinustanud ja siis selle kohta kommenteerisingi, et keegi \”austaja\” on ilmunud 😛
Pöidlad sinu jaoks peos, et ikka triibuline oleksid – ole siis paar tundi enne testi tegemist joomata ja eks sa siis anna tulemustest teada! Peamine on see, et seni kuni pole päevi on lootust! 🙂

Arara, kayak, Fiksu – pöidlad teie jaoks ka peos! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kle mul alles OV varsti tulemas 🙂 Seega testimise aeg on 6. veebruar, kui on mida testida 🙂

Kommentaari ei olnudki – iga kommentaari all on näha Hinne: ja mitu % – meie kommentaaride all olid -17% vms sellist, seega oli keegi valinud meie kommentaaride kohta \”Laida\” 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kayak- sa võid ju juba proovida äkki? meil oli ov vist päev v kaks vahet? ja eile oli õhtusest uriinist tugev teine triip juba

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Coconut-milk, minul õnnestus kohe esimesel korral rasedaks jääda. Paraku see rasedus peetus. Aga nüüd olen uuel katsel ja seekord läheb kindlasti hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

monee- mul oli OV 10.ndal. Seega jah, homme juba võiks… AGA, mul on põhimõte, et ma ootan selle kuupäeva ikka ära, kui päevad peaks olema, ja kui siis ka paar päeva pole tunnuseid, sisi apteeki… Ma juba kujutlustes näen kahe-triibuga testi, aga noh….mul sisemine tunne ütleb, et pole ka seekord:( Ma vist kardan seda testi varem teha, siis saan juba varem pettumuse osaliseks, eks ma siis elan veel pisut lotuses, et ehk…..
Aga sulle monee, palju õnne:))))))))))))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohsa, mis siin on juhtunud.
Hunnik miinuseid on kõigile pandud 😀 😀 😀
Tõsine isiksusehäirega tüüp on siia sattunud, kes lausa kõigi sõnumeid miinustab.

Miinustaja – kas sul on lapsesaamisega probleeme ja elad nüüd ennast siin välja ?
Või hoopis pole probleeme ja ei mõista neid, kes tohutult vaeva selle nimel näevad ?

Mis su vigastus on 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.01 22:02; 17.01 08:42; 17.01 08:44; 17.01 09:22; 17.01 11:08; 17.01 13:04; 18.01 10:04; 18.01 16:07; 19.01 08:37; 19.01 20:17; 19.01 22:25; 20.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke, see kurjus on nüüd siia jõudnud.
kirjutasin just rivistamise teemas, et kellelgi on väga paha tuju praegu. isegi imetamise all käib närvitsemine.

proviisor25, aitäh sulle 🙂 hoian sullegi 06.02-ks pöidlaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru mis inimesi vaevab!:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

IVF-i selle nädalase teema all krijutab Efka20 hästi selliste \”pahatujuliste\” kägude kohta – teen üleskutse – minge lugege Efka20 postitust ja siis järgime Efka tehtud üleskutset – põhimõte see, et ignoreerime selliseid tegelasi ja ühelegi tema kommentaarile midagi vastu ei kirjuta – teeme nii nagu ta ei olekski siia kirjutanud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen selle poolt.Lugesin ka enne sealt seda postitust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.