Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

Postitas:

Kellegil on siin päris paha tuju?
-17% 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ohh, mul tundub PMS platsis olevat. Homme-ülehomme siis \”kingitust\” oodata :S

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tänud kõigile:) omamoodi on natuken sellien kurb olla, see on ilmselt minu viimane rasedus 🙂
aga kaua ma siin ikka kaagutan, kolin alla ära. kuid käin teil ikka silma peal hoidmas. küll te mulle varem või hiljem järgi tulete, see on kindel;)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

tahtsin küsida,kuidas teie algne kaal on.
Mina olen sipa ülekaaluline 🙁
161/70.kg.Toitun küll tervislikult,käin kaks korda kuus ujumas.Aga see õhtune söömine on väga tore.Istud tv ees,ja maiustad 😉
Töö on mul istuv.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olen normaalkaalus.
164cm ja 55kg.

Seega, alakaal ei saaks mul ka viljatuse põhjuseks olla.
Võtsin veel meelega veidi kaalu juurde (hakkasin korralikumalt sööma). Kerge trenn on jäänud.

1,5 aastat tagasi kaalusin veel 49-50kg

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.01 22:02; 17.01 08:42; 17.01 08:44; 17.01 09:22; 17.01 11:08; 17.01 13:04; 18.01 10:04; 18.01 16:07; 19.01 08:37; 19.01 20:17; 19.01 22:25; 20.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

178cm ja 64-66kg (sõltuvalt tsükli faasist)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ohh mina ka ei oota siis 23dal päevi.. ja juba 2a oleneme triipe püüdnud:s

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on kõhus nagu mingid valud vahepeal. Ma ei oska seda seletada. Sellinne kummaline tunne on. Kardan et lihtsalt kujutan ette seda..Niiii kaua on veel oodata.
Jubejubejube…
Arvan et olen oma mehe surmani ära tüüdanud.:D:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mu kaal on kuskil 60 ja olen 172cm pikk.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul ka jällle pöidlad peos vaja veel paar päeva oodata. kui homme või laup päevad ei hakkka siis tahaks pyhap testida juba. loodan et punaseid ei tule:P

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teate kalliksed!
Mul paar ideed. Küsin enne siin, mis te arvate, kui neid teostama hakkan. Muidu olen mõndade õelate kägude meelest jälle mingi tropp.:D

Idee nr üks.
Me võiksime teha sellise teema, mis oleks uutele triibupüüdjatele. Sain idee teemast 5/2012(lugege seda). Selgitame seal, mis on meie traditsioonid nt kuna teeme uue teema ja kõik sellised asjad. Sest minagi sain sellest kogematt teada kuna lugesin yhte vana postitust! Uuele võib see asi siin natuke segane olla küll!

Idee nr kaks.
Selle idee sain tegelikult yhelt norra samalaadselt lehelt! Seal on eraldi teema kus siis igayks uuendab enda kohta infot kui vana kaua pyydnud,kuna päevad peaks hakkama jne!
Saadan lingi:http://mammanett.no/forum/showthread.php?79691-Januar-nytt-%E5r-og-nye-muligheter&p=2727743#post2727743

Minu meelest see hoiaks palju segadust ära ja oleks lihtsam jälgida.:)
Mis te arvate?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

😀
Nad mind suht närvi siin ajanud viimastel päevadel.:)
See selleks kah hea, et siis teame palju meid on ja hoiab kokku kurjade kägude kallist teemade ruumi.Et ei ole liiga palju erinevaid postitusi.Ja inimesed kellesse need ei puutu ei pea üldse lugemagi neid postitusi! Noh muidugi vaevalt nad seda mitte teha suudaksid.:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei hei rahvas.mul pidid siis punased kulas olema 17.aga mida pole pole punaseid .siiani on ikka mitu kuud nagu kellavärk käind.kas siis peale tuph lõpetamist võib tsükli jälle sassi lüüa:S nimelt seekuu pole siis enam võtnud.oehhh kui nüüd ilma tuph. ei saagi.kuigi imelik on see et nädal enne oletatavid päevi hakkasid rinnad valutama,pakitsema.ja olin kindel et ok päevad lähenevad,kuigi see rindade tundlikus pole enne mul päevi ette ennustand.nüüd polegi punaseid hakanud aga rinnad ikka valutavad,viimaste päevadega lisanud õrn põiepõletik ka vist nüüd:S eile õhtul tegin igaksjuhuks testi ka aga loomulikult oli see negatiivne.pole seekuu ov-d testinugki kas see oli üldse ja millal olla võis,kas mõtet veel edaspidi testida või lihstalt päevi oodata.pole nagu sellesse kuusse panustanki enam kuna 8dal veebruaril lapi aeg juba kinni pandud.oehh nõmeee ikka kui see tsükkel nüüd jälle sassis:Ssain end välja nuriseda:((((aa mainin ka et olen viimased päevad basaali siiski mõõtnud ja 36.6-37 on nüüd viiamsed päevad olnud,kuna mul kõha ja nohu ka lisanud kas see võib ka basaali mõjutada.

olge siis mõnusad ja kiireid triipe ikka .ja igasuguseid kägusi jh pole mõtet üldse tähele pannnagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nonii, ma hakkan kuu alguses testima, kui 30-31 päevad ei alga. Kuna aasta triipe püütud, siis enam päevagi varem testi ei tee 🙂 Pole mõtet ennast liigselt ärevusse ajada. mul pidevalt \”raseduse tunnused\” külge mõeldud :D. Nii et nende järgi ka midagi enam ennustada ei saa 😀 Esimene kuu Duphi peal olla, ehk on abi? 🙂
Ja ,muide, ma olen aastaid vahelduva eduga siin foorumites käinud ja alles täna avastasin, kust te neid miinustamisi vaatate 😀 Ma loen teksti ja kerin allapoole järgmise kommenteerija jutu juurde, pole kunagi nendele numbritele tähelepanu pööranud 😀 Hea soovitus teilegi, ärge viitsige neid vaadata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

coconut-milk
mul ei ole hetkel mingeid tunnuseid peale selle et täna hakkasid rinnad natuke nagu valutama alt poolt ja muud nagu poelgi natuke oli halb aga see olis ellest päevläbi lebotamisest:D teised kuud varem on koguaeg torkind ja rinnad hullult valusad old, olin yhesõnaga mõttetes eelmistel kuudel peast rase seekord on tunnused kõik nagu aihtund ja ega ma väga ei julge loota aga loodan siiiski:P tahaks ikka väga beebit!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kata03, ma sain täna arstilt oma viimase Ovitrelle.
Folliikel on 25mm, endo 11, ei mäleta kas see on norm.
Laupäeva õhtul on kohustuslik nahistamine, viimane lootus praegu 😉

Aga noh, mul muidu vaim lap-iks valmis, sa pole üksi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.01 22:02; 17.01 08:42; 17.01 08:44; 17.01 09:22; 17.01 11:08; 17.01 13:04; 18.01 10:04; 18.01 16:07; 19.01 08:37; 19.01 20:17; 19.01 22:25; 20.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

to Shokolada

Vaatan et oleme ühes paadis 🙂 Mul peaksid päevad hakkama 30’ndal ja peale katkemist olen püüdnud aasta aega triipe saada ja samamoodi on mulgi esimene kuu mil kasutan duphi. 🙂

Vähemalt on kellega 30’ndani kannatada 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lilleke olge siis ikka agarad ja hoian põidlaid ikkagi et õnnestub ja sa lapist pääsed.mina rügan aina rohkem selle päeva poole,.samas hea ka,ehk siis hakkab mullegi päike paistma:)))
kas keegi targem viitsib seletada seda Folliiki ja endo asja:)))ma ei jaga mitte midgai.need nagu ov jaoks??

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kata03, ma sain täna arstilt oma viimase Ovitrelle.
Folliikel on 25mm, endo 11, ei mäleta kas see on norm.
Laupäeva õhtul on kohustuslik nahistamine, viimane lootus praegu 😉

Aga noh, mul muidu vaim lap-iks valmis, sa pole üksi.[/tsitaat]
Lilleke, ma praegu ühes paadis sinuga-just pool tundi tagasi tegin endale Ovitrelle süsti. Ei arvanud küll, et juba täna vaja teha, sest mul tsükli 11.-s päev täna ja üleeile võtsin viimase Serophene. Aga käisin arstil ja ütles et folliikul 24mm ja endo oli ka 11mm, et täna võib teha süsti. Ma ei saanud ainult aru, et mismõttes sul viimane Ovitrelle? Ega sa neid siis rohkem saanud? Ja minul kästi nahistada täpselt 36 tunni pärast, ehk laup hommikul. Miks sulle öeldi et laup õhtul? Kas siis juba hilja pole, kui täna Ovitrelle said? Ma tegin täna ka ov testi ja see oli nii negatiivne kui veel olla võib. Arvasin, et kui ov lähenemas siis hakkab test vaikselt positiivseks minema. Aru ma ei saa. Aga täidan nüüd arsti ettekirjutust ja loodan, et ov-le ikka pihta saan 36 tunni pärast.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 18:14; 16.01 18:21; 19.01 21:08; 20.01 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

zxc21 ja shokolada – mul ka veel kuu lõpuni oodata ja see kuu esimest korda duphaston peal. Tean, et see on erińev, aga kuidas teile duph määrati? Ma võtan 15-ndast tsükli päevast 10 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu | 19/01/2012 21:08

ma olen 2 kuud teinud Sero ja Ovitrelle kuuri. See kuu on nüüd viimane mõneks ajaks ja täna sain Ovitrelle kätte ning homme hommikul teen süsti ära, seega peangi laupäeva õhtul nagistama (nagu sulgi 36h pärast).

Viimane sellepärast, et siis tuleb LAP peale ja tõenäoliselt kohe uut Ovitrelle süsti ei määrata. Väike paus ehk, kuna Serophenest peab küll pisike paus nüüd olema.

Meil siis folliikeli vahe sinuga 1mm 🙂 millegipärast pean mina siiski homme süstima. Arst targem, teab mis ütleb.

Aga mul samuti täna OV test täiesti negatiive, siis ma ei põe. Küll Ovitrelle OV esile kutsub õigeks ajaks.

Loodan, et sul siis veab ja saad oma triibud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.01 22:02; 17.01 08:42; 17.01 08:44; 17.01 09:22; 17.01 11:08; 17.01 13:04; 18.01 10:04; 18.01 16:07; 19.01 08:37; 19.01 20:17; 19.01 22:25; 20.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kägu | 19/01/2012 21:08

ma olen 2 kuud teinud Sero ja Ovitrelle kuuri. See kuu on nüüd viimane mõneks ajaks ja täna sain Ovitrelle kätte ning homme hommikul teen süsti ära, seega peangi laupäeva õhtul nagistama (nagu sulgi 36h pärast).

Viimane sellepärast, et siis tuleb LAP peale ja tõenäoliselt kohe uut Ovitrelle süsti ei määrata. Väike paus ehk, kuna Serophenest peab küll pisike paus nüüd olema.

Meil siis folliikeli vahe sinuga 1mm 🙂 millegipärast pean mina siiski homme süstima. Arst targem, teab mis ütleb.

Aga mul samuti täna OV test täiesti negatiive, siis ma ei põe. Küll Ovitrelle OV esile kutsub õigeks ajaks.

Loodan, et sul siis veab ja saad oma triibud 🙂

[/tsitaat]
Nüüd sai pilt selgemaks:) Ma tegin ka siis eile selle tsükli esimese ov testi ja oma suureks üllatuseks leidsin, et nii negatiivset testi pole ma oma elus veel näinud. Ma ise lootsin, et on peaaegu positiivne, kui kirjade järgi laup ov peaks olema:S Muidu ma olen iga kuu saanud pos ov.testi. Ei saagi ma aru sellest asjast, millal see test siis positiivseks läheb. Huvitav jah, et sul folliikel suurem, aga süsti pead hiljem tegema. Ma sain aru, et sulle tehti juba ära.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 16.01 18:14; 16.01 18:21; 19.01 21:08; 20.01 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise tegin endale süsti täna ära.
Aga noh, pärast tööd vaatan, kas test hakkab positiivsemaks minema nüüd või mitte.

Praeguseks hetkeks peaks sul küll juba minema vaikselt, kui homme hommikul hakkad nahistama.

Eks ta läheb ka, kuhu ta pääseb, ehk veidi hiljem siis, ega spema elab ju niikuinii max 72h.
Arstid arvestavadki sellega, et kui ov on veidi hiljem, siis veel elav sperma haarab ikka folliikelist kinni 72h jooksul pärast nagistamist.

Hoia kursis siis mis test näitab, aga uues teemaalgatuses.

NB ! Ma muideks küsisin arstilt, et kas peab täpselt 36h pärast jikka seksima, ta ütles et ei pea 100%, pigem siis HILJEM kui varem. Nii et..

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 16.01 22:02; 17.01 08:42; 17.01 08:44; 17.01 09:22; 17.01 11:08; 17.01 13:04; 18.01 10:04; 18.01 16:07; 19.01 08:37; 19.01 20:17; 19.01 22:25; 20.01 09:49;
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk!:) 4/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.