Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk! 7/2012

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )

Teema: Triibupüüdjate jutunurk! 7/2012

Postitas:

Ma teen siis ka vahepeal ühe teema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3-basaali tuleb mõõtma hakata üsna tsükli algusest. Mina hakkan tavaliselt 4-5 päevast, kuna mul ov kipub üsna varajane olema. Mõõta tuleb suust, tupest või pärakust. Alati ühest ja samast kohast-s.t. nii ei tohi et üks päev tupest ja teine päev suust. Mõõta tuleb iga hommik täpselt samal ajal (vahe võib olla kuni 10min) ja enne voodist tõusmist. Järgmisel päeaval peale ov tõuseb temp. vähemalt 0,2 kraadi. Koostöös ov testidega saad üsna hea ettekujutuse millal ov toimus. Ideaalis peaks nii olema: 1. päeval ov test positiivne, 2. päeval ovulatsioon ja 3. päeval temp. tõus. Tegelikus elus kõik alati nii ideaalne ei ole. Ov test võib olla 2 päeva järjest positiivne ja mingil põhjusel basaal tõusta hiljem kui 2 päeva. Kui infot otsid, siis otsi basaali mõõtmise kohta-selle kohta infot on tuhandetes. Soovitan teha kasutaja fertilityfriend.com-seal märgid oma temperatuurid ja testi tulemused ja ka muud tundemärgid ja programm arvestab sulle ise välja millal ov oli(tagantjärgi muidugi). Minu puhul pole see lk kunagi veel eksinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuli seen jälle tagasi ….. urrr, ma ütlen.
Nüüd ostis mees endale mingit spetsvärki ja ma uue purgi GynoCapsi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oh, hakkasin jälle närveerima. peaegu nutan jne.
algas minu elu (praeguseks hetkeks) pikim nädalavahetus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara, miks sa selle arstivisiidi pärast muretsed? Kas poleks hullem, kui midagi ei toimuks – et lihtsalt ootaksid jätkuvalt kuude kaupa päevi?
Vabandan, kui sellest on eespool juttu olnud. Peale tööpäeva ei jaksa kõike põhjalikult lugeda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

arara- hoian sulle pöidlaid , et sa esmaspäeval selgust saaksid. Aega läheb vahepeal tõesti aeglaselt. Leia endale tegevust, siis läheb aeg kiiremini. Ole tubli! Kalli sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

turkane, vaatasin mehe vanade proovide pabereid ja siis tuligi nutt peale. tal on seal paar asja korrast ära – autoimmuunsus ja veel üks asi. tal on kõik võimalikud uuringud tehtud ja need kõik on ok ja nii jääb.
nüüd muretsen, et arst saadab ta jälle kuskile nende \”asjade\” pärast ja me ei jõuagi niimoodi kuskile. arvan, et mees ei oleks suures vaimustuses sellest, kuna öeldi ju, et nii lihtsalt on ja põhjust sellel pole.
ma läheks kohe praegu arsti juurde 🙂 võiks seal iga päev käia 🙂 närveerin teises mõttes.

inta2, aitäh 🙂 tean, et sul on praegu põnevad ajad – hoian pöidlaid ja varbaid!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina ka ikka endiselt teie seas, kirjutan harva, kuid loen teie postitusi pea iga päev.

nii nagu riinu3 ütles, et tohutu teadus on see lapsetegemine ikka, nii tundub ka mulle, no mitte kuidagi ei õnnestu kohe …

oleme mehega alustanud ka põhjalikke uuringuid nüüd, eks aeg näitab mis siis edasi saama hakkab

hetkel on küll kuidagi väga nukker ja loobumise tunne peal, vägisi tekivad mõtted, et nüüd siis on vähemalt teada mis meie elus pahasti on … sest kõik muu on ju hästi …

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

to Kherington

See on huvitav tähelepanek. Tunnen ka et elu korras, ilus, olemas head töökohad, ning kõrgkooli paberid käega katsutavad, aga näed ainuke asi millega 2 aastat juba hakkama ei saa, on lapse saamine! 🙁

Kas tõesti peab alati midagi halba olema?!

Üks küsimus ka Duphastoni kasutajatele!!!

Mul oli nüüd esimest korda duphi kuur ja viimase tableti võtsin 24.01. Päevad pidid hakkama 30.01 , aga eile (25.01) hakkas juba midagi kahtlast voolama. Määrib korralikult. Ei tea kas duph ei sobi mulle või see on tavaline nähtus?

Kas keegi oskab mind selle puhul natuke vagustada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas keegi triinud ka juba on saanud, teema oli nagu triibupüüdmine,,,

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arara, arusaadav. Kui arst keskendub ainult mehe tulemustele, siis see võib tõepoolest tunduda nagu peaga vastu seina jooksmine.

Kägu 00:43 – siin tegeletakaksegi pidevalt triibupüüdmisega. Mis teha, kui nende tulemine aega võtab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kägu | 28/01/2012 00:43

jah, üldjuhul saab siin 1-3 inimest ühes kuus triibud, teised kes me siin pikalt oleme, ootame oma aega ja jälgime sümptomeid 😀

Kui sa siin iga päev käiksid kuu aega järjest näiteks, märkaksid ise ka, et nii mõnigi saab triibud ja läheb edasi, lahub siit rubriigist.

Mõni jälle püüab aastaid triipe ja on arstide poolt jälgimisel.

Elu on selline paraku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 28.01 11:39; 28.01 18:39; 30.01 11:52; 30.01 12:43; 30.01 13:07; 30.01 14:16; 30.01 14:53; 30.01 14:55; 30.01 20:41; 31.01 09:55; 31.01 12:56; 31.01 13:48; 31.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul oli eile selline kummaline asi-olin juba voodis ja vaatasin telekat, kui täiesti lambist hakkas ninast verd jooksma. Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis on mul 1x elus ninast verd jooksnud ja see juhtus üle kümne aasta tagasi. Ühesõnaga- see on väga ebatavaline asi mu jaoks, seda enam et ma ei pingutanud absoluutselt sel hetkel.
Otsisin nüüd infot ja väidetakse, et see pidavat olema üsna tavaline varajase raseduse sümptom. Siit perekoolist ma pole küll kunagi lugenud, et kellelgi nii oleks olnud. Tean, et igemed veritsevad tihti (mul ei ole küll sellist asja ka olnud) -aga sellest polnud ma varem kuulnud. Ehk ei oska keegi seda seostada? Ohh, no ma ikka unistan siin vaikselt, et ehk tõesti…;)On teil kellegil olnud nii?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myone, pöidlad peos – sa pead ju järgi tulema 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone, hoian pöidlaid! pidid ju tõepoolest turkane-le järgi tulema

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile ohtul tegin testi, tuli teine orn triip. Menstr. Hilinenud 2nd. Kas see hele triip siis voib toesti naidata rasedust voi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi-Õnnitleme!!! Eriti veel, et tegid õhtul-kindlalt ootad beebit! Nii lahe! Toredat ootuseaega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone – mul on olnud raseduse alguses ninaverejooks. Ja igemed ka veritsevad raseduse ajal, aga see ei ole vist kohe alguses olnud. Igatahes, pöidlad pihus, loodame et saad triibud!

zxc21 – ma olen aru saanud, et milla peale tablettide lõppu päevad hakkavad on üsna erinev. Hormoonidega on nii, et alguses on igasugune määrimine tavapärane. Mul esimesel-teisel duph’i kuul oli nii, et peale ära jätmist paar päeva määris alguses ja siis algasid õiged päevad, muidu nii pole olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

myone- see oleks vahva, kui see vastaks tõele 🙂

Sa oled juba triipe elu jooksul saanud nagu ma aru saan.

Ma pole kunagi, seepärast ma ise nii optimistlik pole.
Pole sümptomeid ka, vaid see kerge tüütu voolus. Seeneke kindlasti

Kägu | 28/01/2012 15:40 – õnnitlused, kes sa ka poleks !

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 28.01 11:39; 28.01 18:39; 30.01 11:52; 30.01 12:43; 30.01 13:07; 30.01 14:16; 30.01 14:53; 30.01 14:55; 30.01 20:41; 31.01 09:55; 31.01 12:56; 31.01 13:48; 31.01 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turkane: Myone, pöidlad peos – sa pead ju järgi tulema 🙂

??? Ma olen miskit maha maganud?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 21:18; 28.01 23:21; 31.01 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Turkane: Myone, pöidlad peos – sa pead ju järgi tulema 🙂

??? Ma olen miskit maha maganud? [/tsitaat]

Otseselt mitte 🙂 Olen praegu nö kapis, kuni 15.veebruari arstivisiidini. Kui siis on põhjust hõisata, räägin pikemalt ja võtan end nö nimekirjast maha. Enne ei julge muud, kui loota.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi,kui lahe 🙂 Minu pöidlad pihus 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 28.01 21:18; 28.01 23:21; 31.01 19:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei,hei.mina olin see kes kirjutas et 2nd.menstr hilinenud ha paar paeva tagasi tuli 2triipu(testi tegin ohtul).aga teine oli suht hele.plaanin teha teise testi veel.2.arst. 🙂
on kellegil veel nii ….

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

no on ikka lugu- kirjutasin pika jutu maha ja siis kadus internet. No mis siis ikka-alustan otsast peale:)
Kõigepealt- see on ikka uskumatult hea tunne, kui nii palju pöidlahoidjaid on, aitäh teile:)
Mussa2000 ja Kägu 09.35-teie jutt annab mullegi lootust;)
Lilleke-jaaa, ma olen saanud küll enne triipe. Mul 3 last, aga kahe vanema ajal veel polnudki rasedusteste, noorima ajal sain juba küll testi teha. Aga see oli ammu:) Eelmisel aastal sain kahel korral triibud, aga seda õnne jätkus üürikeseks ajaks.
Turkane-tead, ma tõusin täna hommikul üles ja mõtlesin selle sinu arstile mineku üle ja enam und ei saanud(täitsa segane, ahh?). Ma hakkasin seda mõtlema, et kui mina eelm aasta teist korda triibud sain, siis mõtlesin et enne ei lähe,kui peaks juba südametöö näha olema. Ei määrinud ju ega midagi. Arst aga ütles, et oleksin pidanud kohe Duphastoni võtma, kui triibud sain. Et ühesõnaga liiga hilja teatasin talle. Oi kuidas ma kirusin ennast, mul oli ju lausa kodus olemas Duphastoni, aga usk oli nii suur, et seekord läheb kõik hästi kui ei määri. Mis ma öelda tahan, on see, et ehk peaksid sa arstile helistama või meilima ja küsima, ehk kirjutab ka sulle igaks juhuks kohe Duphastoni välja(kui selgitad oma olukorda)? Sa ei pea ju selleks kohale minema, ega see Duphaston midagi halba ei tee?
Lilleke,arara,mussa2000,riinu3-loodan, et me kõik varsti allapoole kolime:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Myone, eks sinu jutus on loogika täiesti olemas.
Minu teada määratakse Duphaston madala progesterooni puhul. Mul pole seda minu teada kunagi mõõdetud ja seega ka selle puudumist diagnoositud. Seega ma ei usu, et lihtsalt niisama välja kirjutatakse. Ma pole raseduse püüdmise ajal ka Duphi võtnud.
Kuna põhjust pole (siiani), siis ma nii hirmus tabletiusku ka ei ole. Kust pärineb sinu info, et kui võtta Duphi ilma madala progesteroonita, siis see halba ei tee? Kas liiga kõrge tase ei ole mingi risk?
Loodetavasti ei pea ma pärast kahetsema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Turkane-see on jah madala progesterooni puhul. Ega mina ka ei tea, kas ta mul on madal, aga Duphastoni kirjutatakse välja ka \”igaks juhuks\”-kui on varasemaid peetumisi. See progesterooni doos on tegelikult väga väike, mis Duphastonist saab- 10 mg on 1 tablett. Näiteks Crinone geelis, mida kasutatakse peale IVF-i on see doos 90mg. Halba ei tee ta kindlasti. Mõtlen, et oleks hea kui saaksid oma arstiga konsulteerida. Küsida otse-et kas tema arvates oleks vaja.
riinu3-öeldakse jah, et 2x järjest peetumist esineb harva, siiski meie eas see ilmselt nii väga erandlik ei ole. Mul ju ka 3 täiesti probleemivaba sünnitust seljataga ja siis järjest 2 peetumist.
Selles mõttes on ju arstidel õigus, et kui ikka lootepoolne viga, siis pole midagi teha, pöördu arstile kui vara tahes. Lihtsalt tahaks muud variandid välistada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Edu kõigile triibupüüdjatele!!!

Ise olen hetkel ärevas seisus, päevad hilinenud, aga kõht pakitseb vaikselt. Eks kui punased siiski kohale hiilivad, liitun ka Teiega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hetkel üsna kahtlane seis:S Viimased päevad (ja ühtlesi esimesed peale sünnitust) olid detsembri lõpus. Rasedustest oli negatiivne. Nüüd mõtlengi, et päevi ei ole sellepärast, et veel imetan ja tsükkel alles hakkab taastuma või võin ikkagi rase olla? Loodan viimast:) Äkki peaks kindluse mõttes arstiaja kinni panema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

riinu3- teen testi uusti homme.arsti juurde lahen 2veebruaril ehk neljao.kas arvad et kui teinet riip on heledam, et see ei pruugi head tahendada.enesetunne on ok.vahetevahel on pakitsust vahest nagu tugevam vb isegi valu.see on ka koik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

c90, ei taha hirmutada, aga sain oktoobris enne algavaid päevi õrne triibu, poolteist nädalat hiljem sundis mind miski uuesti tegema, teine triip oli ikka õrn. Järgmine päev hakkas määrima ja rasedus katkes.
Loodan, et sul kõik ok. Aga kui võimalik, siis lase teha veretest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 96 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate jutunurk! 7/2012

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.