Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate vanus?

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Teema: Triibupüüdjate vanus?

Postitas:
Kägu

Kurb, kui oled 40 ja su ema on 80 ja hakkab surema 🙁 Tahaks ju emaga kaua koos olla, 40aastat on nii üürike. Õed on rääkinud, et milline ema oli noorena. Oleksin ka tahtnud sellist ema tunda ja aega temaga rohkem veeta jne 🙁

mina 43 ja juba emata

Küsimus on ju selles, kas sooviksid olla olemata. Kas sinu ema tegi õigesti, kui otsustas veel sinu ka saada? Nooremana sündisid tal ju teised lapsed, mitte sina.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Hmm, mis teil nende 43+ vanuses naiste vastu muidu on, et kohe kõik hurjutama hakkate, et näed nii vanas eas tahavad veel lapsi saada? Kui elu on nii läinud ja varem ei olnud meest kellega saada või materiaalseid v mis iganes muid võimalusi, mis selles siis halba on?

Närvidele käib see naistele vanuse nina alla hõõrumine kusjuures ei hõõru mehed vaid naised ise.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga nõus viimase vastajaga. Naised nii kriitilised üksteise osas. Igaüks teeb oma valikud ise vastavalt oma võimalustele ja nõme on see kõrvaltvaatajate hukkamõist ja peavangutus, et noo, nii vana ema lapsel. Peaasi, et laps hoitud ja armastatud ju, mitte see, kas noor või vana ema. Ja päriselt keegi käib koolilõpetamistel silm kilamas peas, kes mis vanuses ema-isaga üles on pidanud kasvama? Ja tunneb kaasa siis, et näe, su emal ainult loetud aastad tervist jäänud? (nagu seda saaks keegi teada ja hinnata) Haigused võivad tabada ükskõik mis eas. Ja ema võib kaotada väga varakult ka siis, kui ta on noor (mu ema suri, kui olin vaid 4-kuune).

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 42 ja ikka veel ei anna alla. Olin 35 kui last planeerima hakkasime. Ei ole mõtet sõrmega vanuse pihta viibutada, sest igaühel on oma lugu, miks alles nüüd või ikka veel last saada üritatakse.

+9
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

42a. Aga enam ei püüa triipe, kolin teema allapoole juba. Kauaoodatud Triibud käes loomulikul teel.

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ise ka samal teekonnal IVFi abiga.Praegu 46  ja just 1.09 tehtud siirdamine. Sünnitaksin 47. Minu embrüod on ajast kui olin 40nd. Sellest ajast jäid külma. Vahepeal lihtsalt ei õnnestunud FET 3 korda ja siis mõtlesin, et enam mitte. Jäin ka ise korra lapse ootele aga siis oli peetumine 11 nädalal. Nüüd ikkagi proovimas jälle viimastega, mis külma said. Otsast peale IVFi kindlasti ei teeks. Mul oli lihtsalt väga hull hüper aga siis õnnestus ka. Sugulane sünnitas 46 aastaselt terve lapse. Laps nüüd 4a. Mees tal noorem. Mina arvan, et kui kõiki riske arvesse võttes soovite proovida, siis tehke seda. Nii ei saa elada, kui ainult mõelda – oii kui vana sa oled ja kui haigeks jääd jne. Ma just mõtlen, et lapsed annavad elule nii palju juurde.  Oled 50 ja elad näiteks 100 aastaseks. See ülejäänud 50a siis kood sokki? Või käid reisimas või siis kasvatad veel ühe lapse suureks. Tahaks ikka tegusam olla. Kui mul poleks enam mammusid külmas olnud oleksin IUI-id proovinud. Edu!

Marii

+5
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen ise ka samal teekonnal IVFi abiga.Praegu 46 ja just 1.09 tehtud siirdamine. Sünnitaksin 47. Minu embrüod on ajast kui olin 40nd. Sellest ajast jäid külma. Vahepeal lihtsalt ei õnnestunud FET 3 korda ja siis mõtlesin, et enam mitte. Jäin ka ise korra lapse ootele aga siis oli peetumine 11 nädalal. Nüüd ikkagi proovimas jälle viimastega, mis külma said. Otsast peale IVFi kindlasti ei teeks. Mul oli lihtsalt väga hull hüper aga siis õnnestus ka. Sugulane sünnitas 46 aastaselt terve lapse. Laps nüüd 4a. Mees tal noorem. Mina arvan, et kui kõiki riske arvesse võttes soovite proovida, siis tehke seda. Nii ei saa elada, kui ainult mõelda – oii kui vana sa oled ja kui haigeks jääd jne. Ma just mõtlen, et lapsed annavad elule nii palju juurde. Oled 50 ja elad näiteks 100 aastaseks. See ülejäänud 50a siis kood sokki? Või käid reisimas või siis kasvatad veel ühe lapse suureks. Tahaks ikka tegusam olla. Kui mul poleks enam mammusid külmas olnud oleksin IUI-id proovinud. Edu!

Marii

Ja mida sina lastele saad anda? Kui sa oled 60?

+3
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen 42 ja ikka veel ei anna alla. Olin 35 kui last planeerima hakkasime. Ei ole mõtet sõrmega vanuse pihta viibutada, sest igaühel on oma lugu, miks alles nüüd või ikka veel last saada üritatakse.

Mitmendat muidu proovid ja mitu ivf-i oled teinud?

0
0
Please wait...

Näitan 8 postitust - vahemik 61 kuni 68 (kokku 68 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjate vanus?