Esileht Rasestumine ja lapse ootamine triip või ei?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: triip või ei?

Postitas:
triibukasss

Hei, olen üritanud juba päris pikalt ja kui nüüd 5 päeva on menstruatsioon hilinenud (tegelikult väga ebaregulaarsed) siis tegin täna hommikul testi. Triip mida mina näen nagu oleks – aga kuna lugesin siit, et Kaigreti(pulk) test võib ka valetada siis mida teie arvate? Kas võin seda lugeda triibuks?

https://pasteboard.co/J4lD8je.jpg
Ilusat päeva! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Triip on küll, aga päris hele kui 5 päeva üle läinud on.
Kas OV aeg on kindlaks tehtud (äkki oli hiljem?)? Mis tundlikusega test on?

Mina soovitan testide asemel E ja K veretesti teha, ning vaadata tõusu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina näen ka örna triipu.Soovitaksin teha parema testiga,ma ise olen ka teinud selle Kaigertiga ja ausalt,pask.Mul näitas Kaigert eelmise rasedusega samamoodi,aga nädalaid oli juba 12.
Vöid teha ka veretesti aga vb nii varakult ei pruugi näidata.
Praeguse raseduse sain teada Livsanega,on küll apteegis veidi kallim aga näitab paremini.Meie saime juba 5.nädalal ilusad tugevad triibud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina näen ka örna triipu.Soovitaksin teha parema testiga,ma ise olen ka teinud selle Kaigertiga ja ausalt,pask.Mul näitas Kaigert eelmise rasedusega samamoodi,aga nädalaid oli juba 12.

Vöid teha ka veretesti aga vb nii varakult ei pruugi näidata.

Praeguse raseduse sain teada Livsanega,on küll apteegis veidi kallim aga näitab paremini.Meie saime juba 5.nädalal ilusad tugevad triibud.

Kui juba rasedustest positiivne, siis veretest näitab 100%. Enne tekib hcg näit vereringesse ja siis alles uriini.

5.nädalal saabki juba väga ilusad triibud. Õrn triip on illa seal 4 nädala ringis. Isiklikult olen saanud kolme rasedusega 3+4 õrna triibu juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

**

Ov ajas pole ma üldse kindel – pole sellest kahjuks siiani aru saanud kunas on ja kunas mitte. Kuna menstruatsioon on nagunii nii ebamäärane siis äpi järgi näitab ov aega 25 märts aga pole selles üldse kindel.

Tundlikkus testil : 25 mIU/ml.

Teen paari päeva pärast uue testi ja vaatab mis see näitab 🙂

Aitäh vastuste eest 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Palju õnne! Oled rase!

Triip, mis triip. Minul oli samasugune mega hele triip aga siiski silmaga näha, et on midagigi. Siin näen ka triipu. Testid ei anna seda triipu valja, kui uriinis HCG-d pole. Mina muidugi ei suutnud oodata ja laksin kohe verd andma ja sain vastuse 70.. Mitterasedal on alla 30 vist. Tegin teste iga paev, laksid tugevamaks. Praegu neljandat kuud rase. Aa ja keegi raakis OV-st. Mina rasestusin sellel yhel kuul kui ei proovinud, sest votsin ravimeid ja ei ideaalsel OV ajal isegi ei olnud voimalust. Beebi eostati nadal enne menstruatsiooni.. Seega see OV voib olla jumal teab kuna. Ja beebi tuleb tapselt siis, kui ta ise tahab.

Seega ilusat ootust sulle! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Milles küsimus, loomulikult on siin triip ja väga suure tõenäosusega oled rase. Palju õnne!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Eelviimasele.
Mitterasedal on HCG 5 ja kuni HCG 15 on veel võimalus, kas areneb edasi või ei.

Kuna sa võtsid ravimeid, siis see lükkas sul OVd edasi ja sellepärast jäid rasedaks nädal enne eeldatavaid päevi, nii et.. Ja HCG sul näitab ka, et sa põhimõtteliselt alles rasestusid peale OVd. Kui sa oleks oma tavapärasel OV ajal rasestunud, siis oleks HCG ka kõrgem.

Sinu kirjutised on ammu silma jäänud, aga tee enne faktid selgeks ja õpi oma keha/tsüklit tundma.
Muideks nädala ajaga jõuab alles sul nii vähe pesastuda, et sel ajal ei saa kuidagi HCG 70 olla. 🙄

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina sain ka selle testiga hästi heleda triibu, kuigi hcg oli 600.

Palju õnne!

Please wait...
Postitas:
triibukasss

heii

Tegin täna siis igaksjuhuks veel ühe testi mis poes kõige kättesaadavam oli.
Tegu on siis Clear choice testiga ja selle tundlikkus on 10mlu/ml.
Juhendis on kirjas, et tulemust tuleks 10min pärast vaadata – aga siia tekkis teine joon juba paari minutiga, mis ei ole küll mega tume aga siiski üsna märgatav.

Tänane test:
https://pasteboard.co/J4vEfDc.jpg

Tore, et siin ikka toetavaid ja selgitavaid inimesi leidub.
Aitäh teile 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tundub väga sedamoodi, et triip on triip ja rase oled ja õnnitlused!
Ega see test polegi kvantitatiivne test, et kui tume on triip, põhimõte on ikka, et kui tekib triip, siis kehas on küllaldaselt hCGd.

Please wait...
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine triip või ei?