Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Triip?

Postitas:

Kas First Signali rasedustesti kuivamistriip on-jääb sama värvi nagu kontrolltriip (lilla)? Tegin hommikul testi ja 20 min hiljem oli seal lilla peenike triip. Teen homme hommikul kindlasti uue testi aga lugesin siit, et kuivamistriibud peaksid hallid, värvitud olema ???
Täna muidu peaksid päevad hakkama aga üldse ei taha… 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 16:26; 14.01 17:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ta on siis vaevuaimatavalt hele ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kahjuks, olen saanud, ja mitte 1 kord, selle testiga lillad kuivamistriibud:(

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jäävad lillad jah, olen isegi saanud kontrolltriibuga samatugeva teise triibu, rase ei olnud. proovi ikka homme uuesti ja jälgi et triip tuleks 10 minuti sees

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

To kägu 16:40
triip ei ole vaevuaimatavalt hele vaid hästi eristatav aga triip ei ole nii paks kui kontrolltriip. Loodan saada hommikul pos testi, õnneks siiani pole päevad veel hakanud 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 14.01 16:26; 14.01 17:37;
To report this post you need to login first.

See on kuivamistriip…mul oli samasugune-lilla ja peenike ja ilusti nähtav, rase ei olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga kummaline küll, kui Fist Signaliga sellised jamad on?!? Ise ei ole First Signalit kunagi teinud, küll aga teisi teste- arv on kindlasti üle 100, 1,2 aasta jooksul. Minu kogemus ütleb küll seda, et kuivasmistriip on halli värvi. Kui rase ei ole, siis ei teki seda lillat triipu sinna ei 10 , 20 ega 120 minuti jooksul. Kui aga oled rase, siis triip võib tulla ka 20 min hiljem-kui on lilla ja selgesti nähtav, siis järelikult oled rase. Kas te naised kõik, kes siin räägite et saite triibu aga ikka päevad hakkasid-olete kindlad, et teil ei ole olnud hoopis varajane peetumine? Mina sain esimene kord triibud 11DPO ja 13 DPO hakkas määrima (s..t et 2 päeva enne kui päevad pidid hakkama) -kuna enda arst oli puhkusel, läksin EMO-sse, kus tehti veretest, mis näitas raseudst. Peale seda rasedus siiski peetus. EHK: kui ma poleks läinud EMO-sse ja veretesti teinud, poleks ma teadnudki et olen ma rase või mitte. Räägiks ka vb seda juttu, et näe testil triibud olid, aga ikka hakkasid päevad.
Vabandust, aga mina seda lihtsalt ei usu, et Fist Signal test (mida peetakse väga heaks testiks) annaks niisama lampi mingeid valetriipe.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 11:24; 16.01 15:15; 16.01 15:37; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

vb asi lihtsalt selles et ta nii tundlik on. seisab siis hakkabki tekkima triip.
kui ma ise ei oleks kogenud seda mitmel korral, siis ka ilmselt ei usuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mina olen kahel korral saanud Fist Signaliga lilla kuivamistriibu, mis on küll tume, kuid tunduvalt peenem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siit saab siis järeldada vaid üht-First Signal ei ole küll see test, mida osta. Mina pole kordagi saanud mingit valetriipu internetis müüdavate kõige odavamate One Step testidega. Kui see lilla triip on sinna tulnud kasvõi pool tundi hiljem, olen ikkagi rase olnud. Ja kui triipu pole, siis teda pole ega tule. Kuivamistriibu annab küll, aga see selgelt arusaadavalt halli värvi, näha ainult teatud nurga alt.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 11:24; 16.01 15:15; 16.01 15:37; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimaselele:

siit võib järeldada vaid seda, et testi EI TOHI vaadata pool tundi hiljem. see on juhendis kirjas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 15:21; 16.01 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele:
Ei, ma lihtsalt eelistan siis osta OneStep teste, mida VÕIB pool tundi hiljem vaadata. Ma pole kordagi saanud esimestel päevadel selle 10min sees joont, vaid hiljem. NEED triibud igatahes jäidki triipudeks!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 11:24; 16.01 15:15; 16.01 15:37; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas sa oskad siit sellist asja välja lugeda?! Mina küll ei oska. Hiljem peab sinu test prügikastis olema. Kokkusattumus.

http://dreams.ee/ribartkj.html

6. Lugeda tulemusi mitte hiljem kui 3-10 minuti pärast.

7. Oota kuni ilmuvad värvillisandiga märgid. Sõltuvalt HCG kontsentratsioonist uriinis, võib testi tulemus ilmuda umbes 40 sekundi jooksul.
Kuigi, et olla kindel et test ei ole negatiivne tuleb oodata kuni 5 minutit. Ära loe tulemust 10 minuti möödudes.

8. Viska test ära pärast kasutamist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.01 15:21; 16.01 15:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

pole vaja siin tarka mängida, olen neid juhendeid korduvalt lugenud, kuid teste olen teinud sadu. Minu jutt toetub minu kogemustele, mitte kasutusjuhendile.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 15.01 11:24; 16.01 15:15; 16.01 15:37; 16.01 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga mis siis ikkagi on parim rasedustest? mul hetkel tsükli 24. päev ja varsti võiks juba testida küll.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, justnimelt FS-ga tulebki väga sageli roosa/lilla kuivamistriip, tegu on lihtsalt nii tundliku testiga. Kõikide teiste testide puhul peaksin ma üsna tõenäoliseks, et 20 minti hiljem tekkinud VÄRVILINE triip annab lootust päristriipe oodata, aga vot FS-ga mitte. Seda testi tõesti üle 10 minuti jõllitada ei tasu (ehkki tean, kui ahvatlev see on).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.