Esileht Ilu Triipude blondeerimine

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Triipude blondeerimine

Postitas:
Kägu

Mul on pikkadesse juustesse triibud blondeeritud. Nüüd on juba päris suur väljakasv ja pean plaani uuesti juuksurisse minna.

Aga kuidas juuksurid triipude väljakasvu uuesti blondeerivad? Kas tõesti võetakse karvhaaval ette täpselt seesama juba blondeeritud salk ja tehakse ainult ülevalt väljakasvanud osa? See tundub täiesti ropp töö olevat minu juukseid vaadates kõik need salgud ükshaaval välja otsida.

Või mismoodi see käib, võtavad suvakalt juure juurest uued salgud blondeerimiseks? Sel juhul saab ilmselt juba korra tehtud osa topelt kahjustatud. Mismoodi see niiviisi tehakse, et blondeeritud kohta uuesti üle ei blondeerita?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes üldse tänapäeval triipe blondeerib? See selline 90-ndad. Lisaks blondeerimine on ikka päris paha juustele.

Värvi üleni, ja kui tahad võid ju lasta mõned salgud paar tooni heledama värviga teha.

0
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes üldse tänapäeval triipe blondeerib? See selline 90-ndad. Lisaks blondeerimine on ikka päris paha juustele.

Värvi üleni, ja kui tahad võid ju lasta mõned salgud paar tooni heledama värviga teha.

Seda ei küsitud…

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei hakka eraldi neid salke, triipe välja kookima,  suvaliselt võeetakse ja siis eelmised triibud võetakse uuest jaotusest välja. Kui hakata heegeldama ja otsima eelmiseid salke, mõtle mis ajakulu :-S, kes selle kinni maksaks?  youtubes palju babylights videosid, kui soovid täpsemalt teada.

 

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegelt tuleb ikka sama salk võtta küll, see minu arvamus. Tänu sellele, et juuksur tegi suvalt neid salke, sai minu peast blond üleni, ei mingit triipu jäänud.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tegelt tuleb ikka sama salk võtta küll, see minu arvamus. Tänu sellele, et juuksur tegi suvalt neid salke, sai minu peast blond üleni, ei mingit triipu jäänud.

Üleni ongi ju ilusam. Miks sa tahad näha välja nagu ülekäigurada?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hmm, sul on vist vale ettekujutus triipudest. Ülekäigurada 90-ndatest on siin vasakul pildil.

https://www.instagram.com/p/Bf01QpAHUu6/?utm_source=ig_embed&ig_mid=DF333C6C-99AA-404C-BFE5-BFA322E6A1C8

Minu juuksed on umbes sellised nagu siin pildil ainult poole pikemad.

https://i2.wp.com/therighthairstyles.com/wp-content/uploads/2014/03/1-medium-length-hairstyle-with-blonde-highlights.jpg?resize=500%2C614&ssl=1

Hmm, eks pean siis juuksuriga konsulteerima, mismoodi saaks teha ilma hullema kahjustuseta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Triibud tehakse ikka nö suvaliselt, ei hakka keegi neid blondeeritud kohti otsima, aga üldjuhul kui klient just ise ei nõua, siis juuksurid juuste hoidmiseks enam üle pea neid üle värvimise käigus ei tee. Mul endal ka sarnane soeng nagu su välja toodud teisel fotol ja korra kvartalis lasengi väljakasvu üle teha – teebki ainult pealt ja mõnikord olen lasknud ka täitsa alt kukla juurest teha, sest kannan vahel ka juukseid hobusesabas. Eks ta kahjustab ikka jah, aga hea juuksur teeb nii vähe kui võimalik ja nii palju kui vaja, et jääks ilus, aga kahjustaks minimaalselt. Kuidagi veidralt see välja paistma küll ei jää – vb tõesti jääks juhul kui need palgid pähe maalitud on nagu su esimesel vasakpoolsel fotol, aga muidu peaks need salgud nii peenikesed olema, et mingit nö triibulist efekti ei jää.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes üldse tänapäeval triipe blondeerib? See selline 90-ndad. Lisaks blondeerimine on ikka päris paha juustele.

Sina jälle siin, sealt alumiste ripsmete värvimise teemast, eks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pikkadesse juustesse triibud blondeeritud. Nüüd on juba päris suur väljakasv ja pean plaani uuesti juuksurisse minna.

Aga kuidas juuksurid triipude väljakasvu uuesti blondeerivad? Kas tõesti võetakse karvhaaval ette täpselt seesama juba blondeeritud salk ja tehakse ainult ülevalt väljakasvanud osa? See tundub täiesti ropp töö olevat minu juukseid vaadates kõik need salgud ükshaaval välja otsida.

Või mismoodi see käib, võtavad suvakalt juure juurest uued salgud blondeerimiseks? Sel juhul saab ilmselt juba korra tehtud osa topelt kahjustatud. Mismoodi see niiviisi tehakse, et blondeeritud kohta uuesti üle ei blondeerita?

Ei saagi. mingi osa läheb alati üleblondeerimisele. Aga mis sellest? Ega sa tänapäeval ju vesinikuga lase triibutada?!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kes üldse tänapäeval triipe blondeerib? See selline 90-ndad. Lisaks blondeerimine on ikka päris paha juustele.

Värvi üleni, ja kui tahad võid ju lasta mõned salgud paar tooni heledama värviga teha.

Vastupidi – üleni blond pea mõjub kummaliselt. Ok, ehk mõnele noorele naisele sobib, aga vanemal naisel on ühtlane kriitvalge juus pigem imelik.

Mina lasen ka triibutada. Juuksevärv näeb välja nagu sel teisel lingil. Juuksed kahjuks ise nii pikad ja paksud ei ole, aga toon on sama.

Mina näiteks käin juuksuris sellise sagedusega, et kui järgmine kord lähen, siis on vana juuksetoon juba nii palju maha kulunud, et mingit ühtlast blondi pead triibutamisel ei jää. Seega jah, juuksur võtab suvalised salgud ja efekt jääb igal juhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei saagi. mingi osa läheb alati üleblondeerimisele. Aga mis sellest? Ega sa tänapäeval ju vesinikuga lase triibutada?!

Millega see hele tulemus sinu arust siis saavutatakse? Või arvad, et heledaks triibutamise puhul kulub triip maha ja paari kuu pärast oled tume tagasi?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pikkadesse juustesse triibud blondeeritud. Nüüd on juba päris suur väljakasv ja pean plaani uuesti juuksurisse minna.

Aga kuidas juuksurid triipude väljakasvu uuesti blondeerivad? Kas tõesti võetakse karvhaaval ette täpselt seesama juba blondeeritud salk ja tehakse ainult ülevalt väljakasvanud osa? See tundub täiesti ropp töö olevat minu juukseid vaadates kõik need salgud ükshaaval välja otsida.

Või mismoodi see käib, võtavad suvakalt juure juurest uued salgud blondeerimiseks? Sel juhul saab ilmselt juba korra tehtud osa topelt kahjustatud. Mismoodi see niiviisi tehakse, et blondeeritud kohta uuesti üle ei blondeerita?

Ei saagi. mingi osa läheb alati üleblondeerimisele. Aga mis sellest? Ega sa tänapäeval ju vesinikuga lase triibutada?!

mis mõttes vesinikuga? vesinik ja blondeerimispasta või pulber segatakse kokku ja siis triibutataksee.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pikkadesse juustesse triibud blondeeritud. Nüüd on juba päris suur väljakasv ja pean plaani uuesti juuksurisse minna.

Või mismoodi see käib, võtavad suvakalt juure juurest uued salgud blondeerimiseks? Sel juhul saab ilmselt juba korra tehtud osa topelt kahjustatud. Mismoodi see niiviisi tehakse, et blondeeritud kohta uuesti üle ei blondeerita?

Täpselt nii tehaksegi, nagu kirjeldasid. Võetakse suvaliselt need salgud ja natuke tõmmatakse pintsliga ka juba tehtut üle. Mina selle triibutamisega oma juuksed vahepealsel eluperioodil pekki keerasingi.  Triibutati ka ainult pealmist kihti (juuksed on mul samuti poolpikad & paksud) ja hakkasid ülevärvimise kohast katkema. Eriti pesemise käigus. Lõpuks olidki pealmised juuksed üsna jubeda väljanägemisega. Lisaks oluliselt õhemad, võrreldes varasemaga (enne triibutama hakkamist). Triibutamise periood vältas kokku ca 10 aastat.

Neli aastat tagasi otsustasin oma tooni (ilus pruun toon tegelikult @ rumal mina) välja kasvatada ja no pilt on kohe hoopis teine! Juuksed on taas terved, läikivad ja paksud. Väljakasvatamise käigus lõikasin need veel peaaegu õlgadeni, et sellest jamast kiiremini vabaneda. Nüüdseks on need taas poolpikad e. veidi lühemad kui poolde selga. Väga rahul!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpselt nii tehaksegi, nagu kirjeldasid. Võetakse suvaliselt need salgud ja natuke tõmmatakse pintsliga ka juba tehtut üle. Mina selle triibutamisega oma juuksed vahepealsel eluperioodil pekki keerasingi.  Triibutati ka ainult pealmist kihti (juuksed on mul samuti poolpikad & paksud) ja hakkasid ülevärvimise kohast katkema. Eriti pesemise käigus. Lõpuks olidki pealmised juuksed üsna jubeda väljanägemisega. Lisaks oluliselt õhemad, võrreldes varasemaga (enne triibutama hakkamist). Triibutamise periood vältas kokku ca 10 aastat.

No see ilmselt ka kedagi ei üllata, et blondeerimine rikub igal juhul rohkem kui muud tooni värvimine. Kõige tervislikum oleks juustele üldse mitte neid värvida. Tugevam juuksetüüp kannatab paremini välja, aga õrnem karv murdub ja läheb nö “heinaks”. Minul on ka sellised paksud, aga nirud juuksed (hästi peenike ja tihe juuksestruktuur) ja samamoodi mõni aeg peale triibutamist/blondeerimist ei ole enam kääre vajanud, et pikkust kaotada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Juuksur siin.

Ei saa täpselt sama triipu järelkasvu blondeerides jätkata, sest ei ole ju mõeldav terve pea karvhaaval läbi sorteerida. Püütakse jätkata nii palju kui triipe näha on, aga reaalsuses saabki iga korraga pea natuke rohkem ühtlaselt blond ja natuke vähem triibuline. Vanu triipe alati üle ei blondeerita, kui on ikka selgelt blond osa näha, saab selle fooliumist välja jätta ja ainult järelkasvu osa triibutada.

Triibulise efekti saavutamiseks tehakse tumedaid triipe vahele (mõne fooliumi sees on su naturaalsele juuksevärvile lähedane värv su juustele triibutatud). Paljud jälle tahavadki, et läheks järjest heledamaks.

Kas see kahjustab? Jah, loomulikult kahjustab. Blondeerimine on kõige kahjustavam viis oma juukseid toonida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Ilu Triipude blondeerimine