Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tripod test

Postitas:

Vaimse võimekuse test tööle kandideerimisel.

Kes teinud, mis arvate?

Mulle tundus see eelmisest sajandist.

Sobilik äsja kooli lõpetanutele.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:06; 07.03 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ok asi, kui tahta end natuke enam analüüsida. Mina tegin aasta tagasi ja sain päris palju uut infot, just sobilike erialade kohta. Varem ei mõtelnudki, et neid nii palju on. Iseloomu kohta läks kõik täppi, kui konsultandiga rääkisime. Ta aitas arutlusega ses suhtes, et millised isiksusejoonef millise ametiala juurde sobivad v on takistuseks. Õpistiilidest jne sai aimu… Mul oli väga tore konsultant.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 19:02; 06.03 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen teinud vaimsete võimete testi ja saanud sealt väga kõrged tulemused. tean, et nt ministeeriumid kasutavad seda kõrgemate ametnike otsimisel ühe osana värbamisprotsessist.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oot, sry, teemaalgataja on muutnud küsimuse täpsemaks, mina tegin IKd ja TASKi, mitte vaimseid võimeid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 19:02; 06.03 21:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen seda aastaid kasutanud ja ka ise pidanud kandideerimisel täitma ning ega ta väga palju muutunud tõesti pole, kuid midagi ikkagi inimeste teadmiste ja oskuste kohta näitab ning võrreldakse ju sama vanusegrupi ja sooga inimestega või eriala normgrupi inimestega (IT testide puhul) mitte nende gümnaasiumilõpetajatega. Ega see protsentarvutuste peastlahendamine aja peale kõigile ei sobigi, samuti ruumiline kujundite lahtivõtmine ja kokkupanek, mõni saab keskkoolis pimesi selgeks aga teine tuubib ainult kontrolltööks ja kui seda siis tööl ka vaja pole ongi raske meelde tuletada selle vähese aja jooksul. Minuarust on paljude jaoks keeruline just see numbriline ja ruumiline osa, isegi pearaamatupidajad ja juhid takerduvad tihti lahendatud ülesande mitmekordsesse kontrolli ja unustavad ajalimiidi, andmata endale aru, et lahendamata ülesanded võtavad ka ju punkte vähemaks. Selles osas küll jah äsja koolilõpetanud on eelisseisus sest nad on juba harjunud kõiki teste ju ajapeale tegema ja saavad aru, et kui ei ole ka kindel, siis lähed edasi ja tuled tagasi, kui aega on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan Mk! Hästi lahti seletatud

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.03 18:06; 07.03 11:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hakkas täitsa huvitama, kas seda kusagil netis tasuta teha ka saab? Kolmnurga pindala vast suudan arvutada, aga muus valemid on meelest ära läinud. Kas ma olen nüüd vaimselt võimetu? Kooli lõpetamisest varsti 40 aastat möödas ja enamuse eluks vajalikku kiire googeldamisega kätte leidnud. Ruumiline mõtlemine samas kogu aeg pigem üle keskmise olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )