Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tripod vaimse võimekuse test – kes teinud?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tripod vaimse võimekuse test – kes teinud?

Postitas:
Kägu

Mina täna tegin seoses töökohale kandideerimisega. Tulemused tulid madalamad, kui lootsin 🙁 Sõnaline võimekus oli 70-80, matemaatiline võimekus 60-70 ja ruumiline võimekus ainult 50-60. 50 peaks siis nagu keskmine olema, et siis tulmused üle keskmise….aga heaks vist seda küll lugeda ei saa? 🙁 Kas kellelgi on enda numbreid võrdluseks kõrvale kirjutada?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tripod vaimse võimekuse test – kes teinud?

pane link, katsetame 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tegin mitu aastat tagasi, tulemused: sõnaline 90-100, matemaatiline ja ruumiline olid mõlemad 80-90. Testi teinud psühholoogiharidusega inimene ütles, et selliseid tulemusi on harva kohanud. Oli ka tegu töökohale kandideerimisega, mille eelvalikud personaliotsingubüroo läbi viis. Sain selle töökoha ka, kuid kahjuks oli väga psühhopaatilise kliimaga kontor, töömaht ületas mitmekordselt isegi minu võimeid ja ületundide tasuta tegemine oli normiks. Tavaliselt teeksid sellise mahuga tööd neli töötajat, mida seal tegema pidin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

linki kahjuks panna ei saa, need testid pole vist avalikult kättesaadavad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

kui on 10 üle keskmise, on hea.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina tegin hiljuti selle testi. Samal ajal röökisid lapsed kõrval ja tegemine oli häiritud. Oleks pidanud tegema täielikus vaikuses. Tulemused:
sõnaline võimekus 70-80%
numbriline võimekus 30-40%
ruumiline võimekus 60-70%
üldvõimekus 50-60%
Ja nii ongi. Mul puudub igasugune matemaatiline mõtlemine. Midagi pole teha. Kunagi oli matemaatika 3 ja 4 tunnistusel, aga sealsed tekstülesanded jäid mul lihtsalt lahendamata. Raamatupidajat minust ei saaks.
Kas sa neid teisi teste ka tegid. Päris naljakas oli see, et Isiksuseküsimustikus oli mul empaatiavõime 90-100%. Ma vist sobikski ainult vanuritehooldajaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teisi tripodi teste ei lastud teha, mingi isiksusetest oli ka, aga mitte tripodi oma

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tripod vaimse võimekuse test – kes teinud?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.