Esileht Ajaviite- ja muud jutud Trollivad ostjad

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Teema: Trollivad ostjad

Postitas:
Kägu

Koroona

+1
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma pole ise autoinimene ning kui olen suuremaid asju (mööblit) neti vahendusel otsinud ja ostnud, siis esimene küsimus ostjale on alati olnud, et kas tal on endal olemas kohaletoimetamise võimalus. Kui jah, siis kas ta soovib selle eest lisatasu. Olen asjad enamasti nõnda lahendatud saanud, pole pidanud mingeid autojuhtidest sugulasi-tuttavaid selle võrra rohkem tülitama.
Muidugi, kui kuulutuses on kirjas, et ostja korraldada on äravedu, siis on müstika, miks müüjat selle küsimusega üldse tüüdata 😀

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Alles üleeile oli negatiivne kogemus- sain inimesega kokku, tal polnud täpset raha, ütlesin siis- kõrval on pood vahetage seal lahti, läks, tuli tagasi ja ulatas raha, mida oli 5€ vähem ja sõnas: müüja ei saanud paremini lahti vahetada!
Sõna otseses mõttes sattusin sõnatult hämmingusse ja nii ma istusingi 5€ võrra väiksema summaga autosse
See pole veel kõik! Hiljem oli inimesel mulle jultumust kirjutada, et ikka kuidagi vähe selle summa eest (suur 15kg kastitäis legosid) – järsku leian veel mingeid juppe juurde

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Alles üleeile oli negatiivne kogemus- sain inimesega kokku, tal polnud täpset raha, ütlesin siis- kõrval on pood vahetage seal lahti, läks, tuli tagasi ja ulatas raha, mida oli 5€ vähem ja sõnas: müüja ei saanud paremini lahti vahetada!

Sõna otseses mõttes sattusin sõnatult hämmingusse ja nii ma istusingi 5€ võrra väiksema summaga autosse

See pole veel kõik! Hiljem oli inimesel mulle jultumust kirjutada, et ikka kuidagi vähe selle summa eest (suur 15kg kastitäis legosid) – järsku leian veel mingeid juppe juurde

Nojah, eks see kiusatusse viibki, kui loll laseb end 5€ lüpsta sõnatult siis peab ikka veel proovima talt need aluspüksid ka kuidagi jalast maha saada ehk viimast koorida niipalju kui annab! Küsija suu peale ei lööda!

+5
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Vabandan, et väga teemast mööda küsimus, aga mul ka kastide viisi legosid üle, palju sa kilost küsisid?

+7
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks siis endale arvele kohe ei lasknud kanda? Mina küll väiksemate summadega juba põhimõtteliselt nõus ei ole ja mingid nipitamised ei aita. Olen ka lihtsalt ära sõitnud, kui ostja lolli hakkab mängima. Legodest saab alati lahti, ei ole vaja mingitele jobudele mõista anda, et ole siga edasi, küll lollid teevadki kõik, mis tahad.

+17
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Miks siis endale arvele kohe ei lasknud kanda? Mina küll väiksemate summadega juba põhimõtteliselt nõus ei ole ja mingid nipitamised ei aita. Olen ka lihtsalt ära sõitnud, kui ostja lolli hakkab mängima. Legodest saab alati lahti, ei ole vaja mingitele jobudele mõista anda, et ole siga edasi, küll lollid teevadki kõik, mis tahad.

Sest inimene ütles, et maksab sulas, kui kauba üle vaatab
Ütlen tõesti- olukord oli minu jaoks ( ma ei saanudki aru miks) imelik ja ei osanudki miskit öelda, hiljem kodus hakkasin mõtlema- oot, igatepidi lahti vahetades 50 € saab sealt 30 ju ära anda, mitte ainult 25

Mind hämmastab ainult, et inimene andis nahhaalselt 5€ vähem ja hiljem nõuab veel midagi 🙁

+17
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mina, jälle, juurdlen, on sul päriselt vaimne häire diagnoositud ja sellest tulenevalt paranoiad või trollid sa niisama,

Sa isegi mitte ei “juurdle”, vaid sa saadad ka ebabobivaid mulle postkasti.
Äkki siiski proovid ilma näputoksimata edaspidi juurelda?
Ei oska?

Või perekoolika jaoks tähendabki see “juurdlemine” mingit lollimängimist?

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ja mina, jälle, juurdlen,

Kas kuidagi oleks võimalik, et sa sita…s ei juurdleks rohkem?
Sest pärast igat sinu “ebasobivat” kirjutan ma sulle siia.

Saad kogu aeg juurelda.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja mina, jälle, juurdlen,

Kas kuidagi oleks võimalik, et sa sita…s ei juurdleks rohkem?

Sest pärast igat sinu “ebasobivat” kirjutan ma sulle siia.

Saad kogu aeg juurelda.

Kuule, see, et sina neid meile saad, siis miks sa pead mulle neid ebasobivaid saatma?
Mul on ausalt öeldes kopp ees, nendest meididest.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ma pole ise autoinimene ning kui olen suuremaid asju (mööblit) neti vahendusel otsinud ja ostnud, siis esimene küsimus ostjale on alati olnud, et kas tal on endal olemas kohaletoimetamise võimalus. Kui jah, siis kas ta soovib selle eest lisatasu. Olen asjad enamasti nõnda lahendatud saanud, pole pidanud mingeid autojuhtidest sugulasi-tuttavaid selle võrra rohkem tülitama.

Muidugi, kui kuulutuses on kirjas, et ostja korraldada on äravedu, siis on müstika, miks müüjat selle küsimusega üldse tüüdata 😀

palju sa oled lisatasu pakkunud, kui inimesel ongi kohaletoimetamise võimalus olemas? 5 eur? 7 eur? need tuttavate autojuhtide tüütajad on veel kõige koonrimad, sest üldiselt oma tuttavatele ei maksta ammugi bensiini eest mitte midagi. tuttav ju.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arvates kõige jubedam asi müües on- paku ise hind! Pakutakse siis tuleb hala, et a la liiga madal. Tsiisas, pane hind siis ise!

+7
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mul on ausalt öeldes kopp ees, nendest meididest.

Ütleme nii, et sul on isegi oma kirjaoskamatusest kopp ees.
Mul oleks ka, kui ma sina oleks ja kirjutada ei oskaks.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellepärast müün min ainult pakiautomaati. ma ei viitsi isegi mingeid kohtumise aegu enam kokku leppida, liiga tüütu.

asjad, mis pakiautomaati ei mahu (sporditarbed, mööbel) – nende müümise olen volitanud mehele, et kui viitsib, tegelegu. Mina kas viin mingile puuetega inimeste asjade kogumispäevale või viskan ära, kui ükski tuttav ei taha.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

bisin põhimõtteliselt ilmaasjata 40km ja raiskasin 2 tundi j

Aga debiil ju seda põhimõtteliselt raiskabki?

Selles mõttes kõik on ok. Ma ei mäe mingit errorit.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui müün oma lapsele väikeseks jäänud asju, on küsitud seljas pilti? Et kuidas see välja peaks nägema ja mis kasu on pildist, kus 152 numbrit kandvale lapsele on selga topitud 134 jope/pusa??
Marketplace on ok, aga paljud millegipärast ei vaevu vaatama, millisesse alajaotusesse oma pildid üles panevad. Laste riideid võib leida nii meeste või naiste riiete, spordikaupade jne alt. Ja kui siis on müügis pusa, suuruseks märgitud M, siis kas see on naiste, meeste või laste?

+3
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Läbisin põhimõtteliselt ilmaasjata 40km ja raiskasin 2 tundi ja samal ajal juurdlesin, et mis nende inimeste peas küll toimus?

Sa debiil raiskasid ilmaasjata 4 tundi, et mulle 23 ebasobivat postitutust saata?
MIS SINU PEAS TOIMUB; sa idioot?
Juurdle oma mõistuse suhtes edaspidi.

0
-11
Please wait...

Postitas:
Kägu

bisin põhimõtteliselt ilmaasjata 40km ja raiskasin 2 tundi

Oot, mida sa debiil seal täpselt bisid? Pissisid?
Ja mingi põhimõte oli ka veel kaasas?

0
-6
Please wait...

Näitan 18 postitust - vahemik 31 kuni 48 (kokku 48 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Trollivad ostjad