Esileht Pereelu ja suhted Tropp!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )

Teema: Tropp!!!

Postitas:
Kägu

Esmaspäeval ütles mees, et lähme koos välja reedel, et sõbra sünnipäev ja kõrtsus lauad kinni, süldibänd jne.
Olin väga õhinas sest pole ammu väljas käinud, pole olnud võimalust, põhjust ega ka aega.
Ootasin seda reedet nagu issandaq õnnistust.
Eile siis tuli mehe sõber juba varakult meile sõime siin, mehed võtsid napsu.
Käisin du¨i all, riietusin, tegin meigi ja soengu.
Siis läksin meie väikest last magama panema (1,3a), lapsehoidja oli ka juba kohal.
Ja sel ajal kui ma last magama panin läksid mees ja ta sõber minema.Teine sõber tuli järgi ja läksid minema lihtsalt, sinna sünnipäevale.
Minul lube pole, sõita ei oska.Elame linnast väljas metsa sees ja jala ega ühistranspordiga ei anna ka minna.
Ja nii ma siin siis lapsehoidjaga istusin, olin vihast sinine jne.
Mees laekus kunagi öösel, täis kui templi elevant ja siis arvas, et tahaks seksi.Tere tali eksole???

Ütlen kohe suhte alguses käitus ta päris palju nagu tropp aga nüüd juba viis aastat kindlasti väga normaalne mees.Koos oleme olnud 10a.
Ja nüüd siis selline….üle laskmine.

Ega ma mingit nõu ei ootagi väga, tegevusplaan juba olemas aga lihtsalt tahtsin välja kirjutada.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

RE: Tropp!!!

tropp jah! 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

räägi siis meile ka, mis plaan on ja hiljem, kuidas see õnnestus

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis plaan ikka, pilt on – häält ei ole kuniks selgitab, vabandab ja selle heastab kuidagi.
Süüa talle ei tee, kohvi talle ei paku, tema pesu ei pese jne.
Meenutades algusaastaid on see päeva küsimus.

Kuigi ma ei kujuta küll ette mis see selgitus olla võiks, ehk midagi eriti humoorikat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

OMG, kas mees nägi et sa oled sätitud ja valmis minema ja ta lihtsalt tõmbas minema :O see on uus tase ikka. Täpselt selline mulje jääb, nagu ta ei saanud sind kaasa võtta. Kokkusaamine teise naisega vms. Kui ühised tuttavad siis vaevalt sinna seda naist veaks (kuigi mine tea, vaadates praegust käitumist), aga pärast sünnat on ka võimalik edasi minna kelle juurde tahes. masendavaid troppe ikka olemas. ja minu meelest on mitterääkimine küll väike karistus selle nalja eest….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei hakka teda kuidagi karistama, ega ta mu poeg pole.Ma ei räägi temaga lihtsalt sp, et ma ei taha temaga rääkida.
Ma ei kujuta etet mis talle pähe lõi, mingi teine naine kindlasti mängus pole sest viidi siit autoga ja toodi tagasi autoga ja oli terve õhtu seal sünnipäeval.
Helistasin just sünnipäevalapsele ja mees oli rääkinud kõigile, et ma olin väsinud ja jäin koju magama, nagu mida kuradit!

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma küll korraldaks talle samasuguse \”meeldiva õhtu\”. see vaikimine on talle mokkamöödagi. ja nagunii pesed lõpuks ta riided jms. liiga kerge karistus jaa, nagu siin keegi eespool mainis

Please wait...
Postitas:
Kägu

tropimoodi käitumine oli jah. väga nõme. ma ei kujutagi hästi ette, kui palju peaks mees kõrvade peal käima, et sellist troplust kuidagi heastada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga pakkuge siis sobivamat \”karistust\”.
Ma ei olem uidu seda tüüpi kes ütleb ühte aga teeb teist, seega kui ma ütlen, et ma ei pese ta pesu ja ei tee talle süüa siis nii see ka on.
Ma olen enne nii teinud ja seega tean, et asi ei lõppe nii, et ma ikkagi panen tema pesu ka masinasse ja teen talle ka süüa.
Just paningi masina käima, enda ja lapse riided, tema asjad jäid mustapesu korvi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No ausalt! On tõesti täitsa tropp!
Ma oleks ka pühaviha täis, kui mulle nii tehtaks.
Mees ei saa ka öelda sulle, et ta tõesti ei teadnud, et sa tuled – kui ta ise kutsus sind, nägi kui sättisid ja isegi lapsehoidja oli kohale tulnud.
Brrrr!!! Ma ei teagi mis ise teeks! Aga kui on ikka normaalne mees, siis ta peaks küll kuidagi selle heastama!
(Või noh teed tagasi stiilis: ostad piletid mingile väga heale üritusele, kuhu mees ka tahaks minna ja algul ütled, et talle ka pilet, pärast paned sõbrantsidega minema ja oi ups sulle polegi piletit!).
:)Edu sulle!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina paneks täna mehe pohmakaga last hoidma ja organiseeriks omale meeldiva õhtu sõprade seltsis. Ja kui elate metsa sees, siis mine mõne sõbranna juurde ööbima kah linna.
Vot see oleks talle tõeliselt paras sellise lapsiku käitumise eest!
Ausalt ka, ta ei tahtnud sind kaasa võtta ja ei julgenud seda ka öelda. Ebanormaalne ja lapsik mees!

Please wait...
Postitas:
Mjau-mjau

Ma vist läheks mitmeks päevaks koos lapsega minema. Mehele ei ütleks sõnagi. Mõelgu, mis tahab.
Kas ma sain õigesti aru, et sa teed spetsiaalselt mehele süüa tavaliselt või? Täiskasvanud mehele?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga miks sa talle ei helistanud, kui avastasid, et ta on kadunud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

No peresid ja inimesi on erinevaid, aga vot sellisega ei suudaks kyll koos elada. No kui siga peab veel olema? Siniseks peksma, lapse siniseks peksma? Mingi sinu jaoks kalli asja maha myyma?
See on ikka tropluse v2ljakannatamatult k6rge tase. Aga noh, ma ytlesin, inimesi ja valul2vesid on erinevaid.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mjau Mjau, Ma küll kusagilt välja ei lugenud,et spets süüa tehakse mehele.
Teemaalgatajale: Tõeliselt nördima ajav käitumisviis.
Mina teeks ka täiega tagasi ehk siis algatuseks sinu oma protseduuri,et saaks aru kui solvav tema käitumine oli. Aga siis teeks liskaks veel Kägu 14:53 soovitust mööda. Sest siis jõuab sinna kolpa kohale, millega ta tegelikult siis ikka hakkama sai. Muidu võib ju vabandust paluda ja mõnda aega nööri mööda käia, aga ega ta ilma konkreetse näiteta ei taipa ikka.
Just valiks temale mingi eriti meeltmööda ürituse ja hõiskaks juba varakult,et talle ka pilet soetatud ja siis ürituse õhtul lased lihtsalt varem jalga ja lähed kellegi teisega, isegi kui see pole sinu lemmiküritus. Hea oleks kui sa siis lapsehoidjat pole selleks ajaks soetanud. Mehele aga ütled,et lapsehoidja jääb veidi hiljaks, et lähed ees,sest saad kellegagi kokku ja et las sõidab siis järgi kui lapsehoidja kohal. Las siis \”ootab lapsehoidjat\”,keda polegi tellitud. Nii palju tal ikka kohusetundlik ehk on,et last üksi ei jäta.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mjau Mjau, Ma küll kusagilt välja ei lugenud,et spets süüa tehakse mehele.
Teemaalgatajale: Tõeliselt nördima ajav käitumisviis.
Mina teeks ka täiega tagasi ehk siis algatuseks sinu oma protseduuri,et saaks aru kui solvav tema käitumine oli. Aga siis teeks liskaks veel Kägu 14:53 soovitust mööda. Sest siis jõuab sinna kolpa kohale, millega ta tegelikult siis ikka hakkama sai. Muidu võib ju vabandust paluda ja mõnda aega nööri mööda käia, aga ega ta ilma konkreetse näiteta ei taipa ikka.
Just valiks temale mingi eriti meeltmööda ürituse ja hõiskaks juba varakult,et talle ka pilet soetatud ja siis ürituse õhtul lased lihtsalt varem jalga ja lähed kellegi teisega, isegi kui see pole sinu lemmiküritus. Hea oleks kui sa siis lapsehoidjat pole selleks ajaks soetanud. Mehele aga ütled,et lapsehoidja jääb veidi hiljaks, et lähed ees,sest saad kellegagi kokku ja et las sõidab siis järgi kui lapsehoidja kohal. Las siis \”ootab lapsehoidjat\”,keda polegi tellitud. Nii palju tal ikka kohusetundlik ehk on,et last üksi ei jäta. [/tsitaat]

mina arvan, et see absull ei toimi. esiteks, mis on see üritus, kuhu mees tahab nii jubedalt minna koos naisega, et mitteminemine nii kohutav on? mingi spaa ega lady gaga teda eriti ju ei koti. ja kui tulemas on mingi moto- või jalkaüritus vm, kuhu ta tõesti tahab minna, siis on tal ammu sõpradega kokku lepitud. kes tahab sinna minna käsikäes oma naisega, kes asjast ei huvitu ja kellega pole võimalik teemat arendada?

teiseks on tal auto ja kui on väärt üritus, siis laps teda ei takista, tõstab autosse ja paneb ikka ajama. looda veel, et autosse ‘magama’ ei jäta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alusta sellest, et tee load. Mis kuradi mõttes – elad linnast väljas metsa sees väikese lapsega, aga lube ei ole?

Siis vaata edasi, kas teed järgmised lapsed sama mehega või vaatad mõne normaalsema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
rotsik

[tsitaat]Aga pakkuge siis sobivamat \”karistust\”.
Ma ei olem uidu seda tüüpi kes ütleb ühte aga teeb teist, seega kui ma ütlen, et ma ei pese ta pesu ja ei tee talle süüa siis nii see ka on.
Ma olen enne nii teinud ja seega tean, et asi ei lõppe nii, et ma ikkagi panen tema pesu ka masinasse ja teen talle ka süüa.
Just paningi masina käima, enda ja lapse riided, tema asjad jäid mustapesu korvi.[/tsitaat]
tee tagasi.
jäta ta last hoidma ja mine ise välja. punkt.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

Kusjuures mine välja ette teatamata ja laeku… suvaliselt. Ja siis nõua mehe jaoks ebameeldivat seksi. Eks ise tead, mis talle täpselt ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vabandage, aga ehk saigi mees aru, et sa läksid magama? Kaua sa seda last magama panid ja mida sa enne seda täpselt ütlesid? Kuigi nagu ka sõprade poolt imelik – mis nemad siis arvasid, milleks see lapsehoidja?

Please wait...
Postitas:
Tere Hommikus

Tropp!

N6us teiste soovitajatega, et tee omale yks korralik väljaskäik. Selline mis ei ole organiseeritud kiiruga tagasitegemise tuhinas, vaid nii et t6esti ootad ja plaanid, lähed pikemaks ära.

Palju on rahas kinni, saab teha tasuta asju (kylaskäigud jms), aga ka spets värki – kas korra aastas saaksid seda enesele lubada? Kui rahaliselt v6imaldab (eee… mehe krediitkaart…?), mine homikul spaasse, siis v6ta kena l6una, edasi s6brannadega kohvitama, mingile yritysele (teatrisse?, ei tea mis sulle meeldib), ja siis 6htul välja. Tuled tagasi, oled puhanud, laetud ja r66mus. Mitte tagasitegemisest vaid sellest et said oma 6htu mitmekordselt kätte, ja täpselt sellise nagu vajasid.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aru ma ei saa – mida muudab see \”tagasitegemine\” pikas perspektiivis? Arvate, et mees muudab oma käitumist/iseloomu?

Nagu lasteaed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma hakkasin ka mõtlema, et äkki mees arvaski, et läksid magama. Ütlesid talle ikka enne, et lähed paned lapse magama? Kui Sa vaikselt lihtsalt ära kadusid no siis ära küll süüdista meest!
Vbl mees küsis lapsehoidja käest, kus Sa oled ja lapsehoidja vastas, et magama läks…
Miks Sa ei helistanud mehele või sõpradele???

Please wait...
Postitas:
Kägu

lasi soengu teha, et magama minna?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei julgeks küll last jätta nii hoolimatule mehele hoida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga sa tee tropile samamoodi vastu. käitu, nagu kiimas kass ja siis, kui viimane vint käes, mine alla telekat vaatama. ütle, et läks meelest ära, et seksima pidite vms.

Please wait...
Postitas:
rotsik

[tsitaat]Aru ma ei saa – mida muudab see \”tagasitegemine\” pikas perspektiivis? Arvate, et mees muudab oma käitumist/iseloomu?

Nagu lasteaed.[/tsitaat]
Lasteaed on see juba niikuinii nii lapsikult käituva mehe puhul.
Tagasitegemine võib aidata teda reaalsusesse raputada – või siis naise enda jaoks midagi välja selgitada.
Kaua siis nainegi lasteaiakasvatajat jõuab mehele mängida?

Please wait...
Postitas:
yxikmees

[tsitaat]Alusta sellest, et tee load. Mis kuradi mõttes – elad linnast väljas metsa sees väikese lapsega, aga lube ei ole?

Siis vaata edasi, kas teed järgmised lapsed sama mehega või vaatad mõne normaalsema.
[/tsitaat]
No esialgu piisab,kui osta automopeed.
Näiteks http://www.aixam.com/en/
Juhiluba vaja pole(kui oled täiskasvanu) istu sisse ja sõida,max kiirus 45km/h.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Mjau-mjau kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma vist läheks mitmeks päevaks koos lapsega minema. Mehele ei ütleks sõnagi. Mõelgu, mis tahab.
Kas ma sain õigesti aru, et sa teed spetsiaalselt mehele süüa tavaliselt või? Täiskasvanud mehele? [/tsitaat]
mis mõttes spetsiaalselt? et lastele teeb süüa ja kui see toit vamis saab, siis hakkab eraldi ja spetsiaalselt mehele süüa tegema või? süüa tehakse ju ikka spetsiaalselt ja kogu perele. endale ka ju spetsiaalselt sama sööki.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Loomulikult mees teadis, et panen lapse magama ja siis lähme, olime sellest ju nädal aega enne rääkinud.
Sellist sigadust pole ta enne teinud, ausõna.
Tagasi ma ei hakka tegema aga väba päeva, õhtu võtan tagasi küll.
Isana on ta muide 5+ ma ei saa kurta, et ta ei tegele lapsega või ei lase mul käia kus ma tahan.
Temale ei tee ma nüüd süüa selles mõttes, et ta sööb rohkem kui me lapsega kokku seega teen lihtsalt vähem süüa.
Tänane päev igatahes möödus vaikuse tähe all.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 103 )

Esileht Pereelu ja suhted Tropp!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.