Esileht Pereelu ja suhted Tropp!!!

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )

Teema: Tropp!!!

Postitas:
Kägu

RE: Tropp!!!

Kuidagi väga etteplaneeritud tundub see olevat. Ehk siis naisele ütlemata jätta ei saa. Samas sõpradega nii kokkuräägitud, lähete ära kui last magama paned. Võta see sõber kui ta nüüd tuleb pihtide vahele. Ja küsi sellelt, kes oli roolis, MIKS SIND MAHAJÄETI. See tundub nii kokkumänguna, et kurb lausa.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Täna siis oli hommikusöök voodisse koos lilledega ja suured vabandused.
Nüüd läks lapsega ämma juurde ja tuleb qalles teisip õhtu.
Tema vabandus on see, et talle tundus, et ma jäin magama ja see kes meile järgi tuli, tal oli kiire.Seda ma kuulsin juba tema enda käest ka, et oli meest ja ta sõpra tagant kiirustanud ja mees oli 15min venitanud aga siis öelnud, et ma olen magama jäänud ja minema läinud.
Ma panin last magama 35 minutit mis on tavalisest kauem aga ei jäänud kuidagi ju tunnetas, et ära tahan minna.
Magama panemine seisneb selles, et pikutan lapse kõrval voodis, äkki talle tõesti tundus, et ma magan…

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Aga vaheta korraks osad. Kas sina oleks jätnud mehe lapsekõrvale \”magama\” teades, et tulemas on lapsehoidja. Kas sina oleks nõustunud oma sõbra kiirustamisega ? Kas sa poleks sõbrale öelnud, et naine pidi ka tulema, paneb ainult lapse magama ?
Siin ilmselgelt ei klapi miskit. Ehk sa ise tead, mis matemaatika see teie puhul olla võib.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Aga vaheta korraks osad. Kas sina oleks jätnud mehe lapsekõrvale \”magama\” teades, et tulemas on lapsehoidja. Kas sina oleks nõustunud oma sõbra kiirustamisega ? Kas sa poleks sõbrale öelnud, et naine pidi ka tulema, paneb ainult lapse magama ?
Siin ilmselgelt ei klapi miskit. Ehk sa ise tead, mis matemaatika see teie puhul olla võib. [/tsitaat]
Ei, ei, ei ja ei.
Aga mina olen mina ja mees on mees.Neil on ajuehitus juba teine mis muust rääkida.
Ta oli sõbrale öelnud, ja oli mitu korda ukse vahelt piilunud ja mu nime sosistanud, ma polnud reageerinud, kurat hakka või kahtlema, äkki vajuski silm looja.
Ega iseenesest vahet pole enam mis ja kus, sõimeke naiivitariks ku isoovite aga usun mehe vabandust.Eks mõnda aega olen veel kuri ja lilli vms ootan veel ja lipitsemist samuti.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis mind alati üllateb sellise tropilugude puhul, on tavapärane väide \”isana on ta 5+\”. Kuidas see võimalik on? Mis see isa roll teie arvates on? Last magama panna, temaga mängida ja mähkmeid vahetada? Väga suure osa kasvatuses moodustab isiklik eeskuju. Kuidas saab olla 5+ isa keegi, kes käitub oma naisega nagu tõeline tropp? Mis eeskuju see lapsele annab?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Viimased 6-7 aastat ei ole mu mees käitunud nagu tropp.
Alati kokkulepetest kinni pidanud, oleme jõudnud vaidlustes alati kompromissile jne.Väga hea suhe on olnud.
See on nüüd üle pea 7 aasta esimene kord käituda nagu tropp.
Laps on meil 1a 3k, isana praktikat veel vähe aga on hea isa jah ja hea mees ka.
Öösiti olime vahetustega üleval kui laps oli beebi, peale tööd ei maandu mitte diivanile vaid hakkab tema vahetus lapsega, mina saan trenni minna, teatrisse, sõbrannadega välja vms.
Vabadel päevadel pereüritused, vahest muidugi käib ka sõbraga kalal, kõrtsus vms.

Tegemist nö esmakordse rikkumisega 😉

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga mina olen mina ja mees on mees.Neil on ajuehitus juba teine mis muust rääkida.
.[/tsitaat]

just selliste vabanduste tõttu saavadki mehed käituda nagu tahavad ilma mingite tagajärgedeta. Aga mehed ju ei oskagi.., aga mehed ju ongi sellised, no nad juba looduse poolest…

Tühjagi. Su mees on täiskasvanud täie mõistuse juures olev inimene, kes lihtsalt teismelise kombel sõpradega peole hiilis ning nüüd vabandusi otsib.

Please wait...

Postitas:
Kägu

just selliste vabanduste tõttu saavadki mehed käituda nagu tahavad ilma mingite tagajärgedeta. Aga mehed ju ei oskagi.., aga mehed ju ongi sellised, no nad juba looduse poolest…

Tühjagi. Su mees on täiskasvanud täie mõistuse juures olev inimene, kes lihtsalt teismelise kombel sõpradega peole hiilis ning nüüd vabandusi otsib. [/tsitaat]

Kas sa nagu tõsiselt väidad, et kõikide inimeste (vahet pole kummast soost) mõtlemine ja arusaamad peavad olema üks ühele?
Jah loomulikult ta käitus halvasti aga ei saa suhtuda nii, et mida mina oleksin teinud ja ,et tema peaks siis samamoodi tegema.

Ma ju ei tea 100%, hetkel tundub küll, et ta arvaski, et ma olin väsinud ja jäin magama ja ta ei hakanud mind äratama.

Sama juttu räägivad kõik sõbrad ka ja ei need pole ainult tema sõbrad.Enamus olid minu sõbrad juba enne suhet.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Su mees TAHTIS sinna üritusele minna ilma sinuta. Siin ei olegi midagi muud arvata, see on selgemast selgem. Jah, tropp. Lapsik pealekauba. Ma oleksin igal juhul välja läinud, mitte koju ootama-nukrutsema jäänud.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Su mees TAHTIS sinna üritusele minna ilma sinuta. Siin ei olegi midagi muud arvata, see on selgemast selgem. Jah, tropp. Lapsik pealekauba. Ma oleksin igal juhul välja läinud, mitte koju ootama-nukrutsema jäänud.[/tsitaat]

Ma ei usu seda, et ta TAHTIS sinna üksi minna.Pigem oli seisus, et kas üldse mitte minna või minuta minna.
Tunnen oma meest ikka vähe paremini kui teie eksole.
Kui ta oleks tahtnud sinna üksi minna siis ta oleks öelnud seda ja oleksime kompromissi leidnud(oleme nii ennne teinud, nii mina kui tema)
Pigem purjus pea + tagant utsitav autojuht + tundumine, et ma olen magama jäänud(mida mul vahest juhtub kui last magama panen).

Please wait...

Postitas:
Kägu

tead, teemaalgataja, miks sa selliseid kommentaare saad: see keskmise eesti naise elu on on ikka täiega saast küll, kui vaadata-kuulata, mis toimub. sellistele naistele ei tee ilmaski selgeks, et mõni mees on eetiline, armastav ja ei ela sinuga vaid sinu hävitamise eesmärgil. pean siin silmas just neid \”ta tahtiski ilma sinuta minna\” kommentaare. mehe ajuehitus on tõesti hoopis teistsugune, mehed ei analüüsi nii palju, nemad rohkem tegutsevad. ja Jumal tänatud, elu ongi mitmekesisem. tegelikult on mehed ju armsad :). aga iga asja peale laps haarata ja ema juurde joosta … no sel pole ka mõtet. iseasi, kui situatsioon olekski olnud selline, nagu esmapilgul paistis: sina soengu ja piduriietega last mahama panemas ja joogine mees tagauksest välja hiilimas. siis juidugi oleks otstarbekas panniga anda ja rohkem veel :).

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]
Tema vabandus on see, et talle tundus, et ma jäin magama ja see kes meile järgi tuli, tal oli kiire.
[/tsitaat]

nii kiire oli, et ei saanud enam 10 minutitki oodata? Kusjuures tegemist ei olnud mitte mingi kindla algusajaga kontserdiga või jalgpalliga, kus pärast pannakse värav kinni, vaid sünnipäevale minekuga, kuhu inimesed reeglina laekuvad kuidas juhtub?

2 varianti, kas mees otsustas sõpradega napsu võttes, et ei taha ikka koos sinuga minna (too laekunud sõber näiteks mainis midagi selle peo kohta, mille tõttu mees meelt muutis) või on mees väheke lammas ja kui sõber ütleb: lähme! siis ei julgenud vastu öelda, et ei, ootame mu naise ära. Seda varianti, et mees ei tahtnud sind äratada, ma kuidagi ei usu – ise ütled, et ta teadis kuidas sa juba tükk aega seda pidu ootasid, meik ja soeng tehtud, lapsehoidja olemas – seega ilmselt ju oleksid tahtnud, et sind üles äratataks, kui tõesti oleks magama jäänud. Mida sa teemaalgatuse kohaselt ei teinud, vaid mees lihtsalt hiilis minema.

nagu ütlesid, eks sa tunned oma meest paremini ja tead, kumb variant on.

Please wait...

Postitas:
vilhelmiine

Heh hea teema.

Teemaalgataja: Mees on tropp!
Käod: Õige, on jah!
Teemaalgataja: Einoh, ega ta nüüd nii tropp kah ei ole…

😀

Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]vilhelmiine kirjutas:[/small]
[tsitaat]Heh hea teema.

Teemaalgataja: Mees on tropp!
Käod: Õige, on jah!
Teemaalgataja: Einoh, ega ta nüüd nii tropp kah ei ole…

:D[/tsitaat]

No näed tuleb nii välja jah.Ma ei hakanud ju teemaalgatusse mingeid detaile kirja panema.Siin aga hakatakse ühe seiga põhjal paika panema, et üdini halb mees ja halb isa jne.See on natuke liig minu meelest.
Usun, et alkohol tegi oma töö, autojuht tahtis ka juba napsutama minna ja ni isee mu mahajätmine toimuski.
Mingeid salasepitsusi ma küll ei usu.
Purjus peaga on inimeste mõtetel ja tegudel kummalised keerdkäigud.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Viimased 6-7 aastat ei ole mu mees käitunud nagu tropp.
Alati kokkulepetest kinni pidanud, oleme jõudnud vaidlustes alati kompromissile jne.Väga hea suhe on olnud.
Laps on meil 1a 3k, isana praktikat veel vähe aga on hea isa jah ja hea mees ka.
Öösiti olime vahetustega üleval kui laps oli beebi, peale tööd ei maandu mitte diivanile vaid hakkab tema vahetus lapsega, mina saan trenni minna, teatrisse, sõbrannadega välja vms.
Vabadel päevadel pereüritused, vahest muidugi käib ka sõbraga kalal, kõrtsus vms.

Tegemist nö esmakordse rikkumisega ;)[/tsitaat]

ehh, enda jutu järgi pidid metsa sees elama ja autot mitte juhtida oskav olema. aga nüüd on selline idüll, et tuleb mees töölt ja sina lendled kohe trenni ja teatrisse:-) aga sõbra sünnipäeva ootasid küll nii nagu poleks aastaid metsast välja saanud:-)

järjekordne topakas siin nüüd sulab, kui mees talle korra pluti-pluti tegi. jättis korra tegemata ja siis kohe maailm must ja meest mahategev teema perekooli:-) tuulelipp, mitte naine.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

ehh, enda jutu järgi pidid metsa sees elama ja autot mitte juhtida oskav olema. aga nüüd on selline idüll, et tuleb mees töölt ja sina lendled kohe trenni ja teatrisse:-) aga sõbra sünnipäeva ootasid küll nii nagu poleks aastaid metsast välja saanud:-)

järjekordne topakas siin nüüd sulab, kui mees talle korra pluti-pluti tegi. jättis korra tegemata ja siis kohe maailm must ja meest mahategev teema perekooli:-) tuuleliip, mitte naine.[/tsitaat]

Pidu ma ootasin sest ma polnud jah paar kuud väljas käinud sest me alles kolisime siia metsa sisse, mee spolnud ka väljas käinud.Ja ma olen mehe peale jätkuvalt pahane.Hommikul tema vabandamise peale ma ei lausunud sõnagi.Ainult ahah ja mhm.
Enne me elasime linnas ja seal oli tõepoolest kerge igale poole minna.
Nüüd peangi endale loead tegema ja ühe auto peame juurde muretsema, et siit samamoodi saaksin liikuma.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ja andsidki nii ruttu alla.
Eks jääme huviga järgmist postitust ootama, kuidas mees on troppide tropp ja sai uue \”vägitükiga hakkama\” ja kuidas sina jälle vihastasid ja kahetsed,et ikka paremat õppetundi ei andnud omal ajal.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust kuradi otsast te võtate, et ma midagi alla olen andnud?
ma pole mehega rääkinud, ma pole talle süüa teinud, ma pole ta pesu pesnud, ma ei aidanud isegi lapse asju kokku panna kui ütles, et lähevad vanaema jurude, et ma saaksin puhata, vastasin vaid mhm.Ise pakkis asjad, mina vaid tegin lapsele tuti-pluti.
Eile päev otsa ei rääkinud ma temaga sõnagi, täna-homme ka ei kavatse rääkida.
Tükk aega saab ta minu poolt külmust ja põlgust.
Eks kui teisip tagasi tuleb siis vast olen valmis temaga juba rääkima ka ja oma seisukohti selgitama ja, et selline käitumine pole kindlasti mitte kunagi mitte grammigi aktsepteeritav minu poolt.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Kust kuradi otsast te võtate, et ma midagi alla olen andnud?
ma pole mehega rääkinud, ma pole talle süüa teinud, ma pole ta pesu pesnud, ma ei aidanud isegi lapse asju kokku panna kui ütles, et lähevad vanaema jurude, et ma saaksin puhata, vastasin vaid mhm.Ise pakkis asjad, mina vaid tegin lapsele tuti-pluti.
Eile päev otsa ei rääkinud ma temaga sõnagi, täna-homme ka ei kavatse rääkida.
Tükk aega saab ta minu poolt külmust ja põlgust.
Eks kui teisip tagasi tuleb siis vast olen valmis temaga juba rääkima ka ja oma seisukohti selgitama ja, et selline käitumine pole kindlasti mitte kunagi mitte grammigi aktsepteeritav minu poolt.
[/tsitaat]

no see on juba parem. tubli!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]vilhelmiine kirjutas:[/small]

No näed tuleb nii välja jah.Ma ei hakanud ju teemaalgatusse mingeid detaile kirja panema.Siin aga hakatakse ühe seiga põhjal paika panema, et üdini halb mees ja halb isa jne.See on natuke liig minu meelest.
Usun, et alkohol tegi oma töö, autojuht tahtis ka juba napsutama minna ja ni isee mu mahajätmine toimuski.
Mingeid salasepitsusi ma küll ei usu.
Purjus peaga on inimeste mõtetel ja tegudel kummalised keerdkäigud.[/tsitaat]

Selle vältimiseks tuleb võtta mees, kelle jaoks sõbra sünnipäeval napsitamine ei ole A&O.
Usu, ka selliseid leidub.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Noh, eks anna siis andeks. Järgmise ‘arusaamatuseni’. Aga eks siis tulevad järgmised lilled ja pannkoogid, ja eluring läheb samamoodi edasi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mina, tähendab, olen meesterahvas. Ja eks saan ise ka mõnikord mõne rumalusega hakkama – me kõik saame.

Tahan öelda, et \”külmus\” ja \”pilt on – häält pole\” on KÕIGE VÄHEM TÖÖTAVAMAD probleemide lahendamise viisid üldse. Need tekitavad mehes ainult trotsi. Küsid – mida ma valesti tegin – vaikus. Mida ma teha saan, et tüli lahendada? – vaikus. Kuidas ma teinekord olema peaks, et meil mõlemal hea oleks? – vaikus. No hea küll, vaiki siis terviseks ja käi p_rse ja ise oled süüdi, kui teine kord samamoodi läheb.

Muidugi EI TEE mu oma kaasa midagi sellist – oleme kaua koos elanud ja ära õppinud, kuidas tülisid võimalikult efektiivselt ja \”pehmelt\” lahendada. Ja eks ma omalt poolt püüan ka.

Aga sellise karistava vaikusega keerate te oma suhet ainult kari poole, mitte ei paranda.

Võimalik, et see \”karistamine\” annab endale hea enesetunde, kahjurõõmu. Kahjuks pole pikaajalises suhtes sellist võimalust, et kui tal on halb, siis mul on hea. Või et mul on hea, kui tal on halb.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Olen nõus, vaikimine ei tööta, vähemalt mitte nii nagu ise arvad. Karistad vaid iseennast. Teisele ei lähe see korda, üldsegi mitte. Alati tuleb oma pahameel välja öelda ja selgelt. Ainult rääkimisega saavad sotid selgeks.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Mina, tähendab, olen meesterahvas. Ja eks saan ise ka mõnikord mõne rumalusega hakkama – me kõik saame.

Tahan öelda, et \”külmus\” ja \”pilt on – häält pole\” on KÕIGE VÄHEM TÖÖTAVAMAD probleemide lahendamise viisid üldse. Need tekitavad mehes ainult trotsi. Küsid – mida ma valesti tegin – vaikus. Mida ma teha saan, et tüli lahendada? – vaikus. Kuidas ma teinekord olema peaks, et meil mõlemal hea oleks? – vaikus. No hea küll, vaiki siis terviseks ja käi p_rse ja ise oled süüdi, kui teine kord samamoodi läheb.

Muidugi EI TEE mu oma kaasa midagi sellist – oleme kaua koos elanud ja ära õppinud, kuidas tülisid võimalikult efektiivselt ja \”pehmelt\” lahendada. Ja eks ma omalt poolt püüan ka.

Aga sellise karistava vaikusega keerate te oma suhet ainult kari poole, mitte ei paranda.

Võimalik, et see \”karistamine\” annab endale hea enesetunde, kahjurõõmu. Kahjuks pole pikaajalises suhtes sellist võimalust, et kui tal on halb, siis mul on hea. Või et mul on hea, kui tal on halb. [/tsitaat]

Inimesed on erinevad.Olen ka juba päris kaua suhtes ja tunnen oma meest.Esiteks ta ei küsigi selliseid küsimusi, kui küsiks ma vastaksin.Ja vastused oleksid, et jäta mind rahule, las ma rahunen enne kui räägime, sa ei saa praegu muud teha kui mind mitte torkida jne.
Teiseks tean, et kui ma kohe temaga rääkima hakkan, teen ma seda ründavalt ja süüdistavalt mis teda omakorda üles keerab ja hakkab hoopis mind süüdistama.
Sina ei saa öelda millega mina oma suhte karidele saan keerata sest sina ei olme minu suhtes, sina oled ikka oma suhtes eks.
Mis töötab ühel ei tööta teisel.
Me oleme ka 10 aastaga jõudnud arusaamisele kuidas oma tülisid ja arusaamatusi võimalikult effektiivselt ja \”pehmelt\” lahendada ja meile sobib justnimelt selline viis, et mina vaikin, sest kui suu lahti teen tuleb sealt ainult vihast vahutavaid süüdistusi ja rumalusi, tema päeva möödudes esitab oma argumendid ja vabandused, mina seedin ja siis räägime asjad selgeks.
Suhte algusaastatel me lihvisime ikka nurki nii, et sädemeid lendas.
Ja mu mehele ei ole kindlasti joomine A&O.
Ma kordan ma ei hakanud tooma teemaalgatuses välja kõiki detaile(nt miks mu abikaasa sel õhtul juua tahtis) ja fakte vaid elasin lihtsalt oma nõrdimust välja.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]peale tööd ei maandu mitte diivanile vaid hakkab tema vahetus lapsega, mina saan trenni minna, teatrisse, sõbrannadega välja vms.
[/tsitaat]

Oot, lube sul ju pole, kuidas sa õhtuti trenni-teatrisse-välja saad?

Please wait...

Postitas:
Kägu

Oot, lube sul ju pole, kuidas sa õhtuti trenni-teatrisse-välja saad?[/tsitaat] Metsateater ilmselt, rebased, oravad, metskitsed- jänesed- teater missugune, sõbrannadega saab ju käia seenel, marjul, kevadlilli korjamas metsas ja trenniks väike kepikõnd või metsajooks- ära mõtle nii kitsalt!

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ära usu oma meest. Kui lapsehoidja juba teil oli, siis ei saa su mees nii loll olla ja arvata, et sa nüüd keerasid end magama. Seda enam, et ootasid seda õhtut ja juba pikalt said asjad läbi räägitud.
Tagasitegemise mõte pole halb, aga mina isiklikult olen täheldanud, et sellepärast mehed norgu ei jää. Lõpptulemus võib olla hoopis selline, et mees kutsub veel samal õhtul lapsehoidja kohale või ootab su koju saabumist kui teedki tagasi ja siis jalutab samal hetkel uksest välja, endal solvunud nägu peas. Mehed ei ole nagu naised. Nemad kahjuks ei saa aru, miks küll ärritusid selle peale. Aga temale vastu tehes leiavad nad õigustusi ja ammugi ei lepi nad sellega, et vastu ei solvu. Solvuvad ja ütlevad, et nemad tegelikult ju ei teinud seda meelega. Sina aga tegid vägagi meelega.
Tahad uskuda, usu, tahad, ära usu. Aga nii paraku on. Ausalt kohe, ära usu, mida ta sulle suust välja ajab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Viimased 6-7 aastat ei ole mu mees käitunud nagu tropp.

Tegemist nö esmakordse rikkumisega ;)[/tsitaat]
a kuidas sa nii paljudel yritustel saad käia metsa seest omamata lube, aga mehele baari järgi minnaei saanud?

Please wait...

Postitas:
Kägu

a kuidas sa nii paljudel yritustel saad käia metsa seest omamata lube, aga mehele baari järgi minnaei saanud?[/tsitaat]

ma juba vastasin sellele, et kolisime siia 2 kuud tagasi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

huvitav, mis toimub inimeste peas, kui nad kolivad mtsa omamata autot ja juhiluba. Täitsa arusaamatu mõttekäik mu jaoks.
Tee esmajärjekorras juhiluba ja muretse auto, konstruktiivne käik ja väldib palju tulevasi probleeme. Võibolla see metsas elamine siiski mehele ei sobi kui nii imelikke asju tegema hakkab.

Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 103 )

Esileht Pereelu ja suhted Tropp!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.