Esileht Pereelu ja suhted Tropp!!!

Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )

Teema: Tropp!!!

Postitas:
Kägu

RE: Tropp!!!

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Asi ei olegi ju praegu selles, et mees oleks hooranud või sihilikult tahtnudki üksi minna. Keiss on praegugi ikkagi selles, et ammu on kokku lepitud, läbi räägitud, naine üles löödud, lapsehoidja kohal juba ning mees läheb lihtsalt vaikselt minema. Sõbrad kibelevad ja mees EI JULGE omi sõpru oodata lasta, samuti ei julge minna naisele ütlema. Mehetegu oleks olnud veel natuke oodata ja siis naine kasvõi üles äratada kui naine magabki, kasvõi küsimiseks, et kas ta tahab kaasa tulla või magada. Mina näen siin lihtsalt üht argpüksist meest.[/tsitaat]

Täiesti nõus selle postitusega. Isegi kui ta ei kibelenud sihilikult hoorama, on ta kas sõprade pärast kusev argpüks või natuke ohmu. No kui jätame kõrvale, et ta on su mees, siis ka sõbranna või õe puhul oleks selline käitumine täiesti WTF ja ma oleks veel väga kaua hämmeldunud ja vihane. Et kuidas saab keegi niiii jobult käituda. Sotsiaalselt täiesti ebaadekvaatne käitumine ja tekitab vägisi tunde, et tegelikult jäeti mind sihilikult maha.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas sa siis magasid? Et pittu minek, kõik valmis ja sina jääd magama, tere tali küll! Ma olen üsna kindel, et mitte ja ma olen üsna kindel, et su mees sind ei kutsunud. Pärast võib kokku luuletada mida iganes.[/tsitaat]

Vot aga ma ei olegi päris kindel.Jään tihti tukkuma kui last magama panen ja reedel olin ma magamistoas kokku 40 min.Täitsa võimalik, et vajus silm looja vahepeal.
Lapsehoidja ütles ka, et käis mind kutsumas.Tema on nagu tunnistaja ka, et kuidas asi oli sellepärast kaldun ka sinnapoole, et mehe juttu uskuda.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 29 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vot aga ma ei olegi päris kindel.Jään tihti tukkuma kui last magama panen ja reedel olin ma magamistoas kokku 40 min.Täitsa võimalik, et vajus silm looja vahepeal.
Lapsehoidja ütles ka, et käis mind kutsumas.Tema on nagu tunnistaja ka, et kuidas asi oli sellepärast kaldun ka sinnapoole, et mehe juttu uskuda.[/tsitaat]

ah, vahet pole. jäta see teema saagimine järele. midagi uut ju ei lisandu. või tee südamerahustuseks uus teema ‘maailma parim mees’.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ah, vahet pole. jäta see teema saagimine järele. midagi uut ju ei lisandu. või tee südamerahustuseks uus teema ‘maailma parim mees’.[/tsitaat]

Just. Ka mina ütlesin, et ela elu ilusasti edasi. Midagi sul ei muutu, võid vaid järgmist korda oodata. Ja jälle andeks anda, sest nad räägivad su lihtsalt ära 🙂
Oeh, elu on ilus ….

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Suhte alguses oli mees noor (18a) ja loomulik, et selline pidutseb ja ei oska veel suhtes õigesti käituda.Ka mina ei osanud, olin isegi paras tropp 😉
Koos õppisime, harjusime, muutusime, arenesime.Nüüd siis asjade kokkulangevusel selline tagasilöök.Usun, et peale homset vestlust saab ta ise ka ari, saab juba praegugi ma arvan.
Aga korduda ma sellel enam ei lase, kui midagi sellist peaks uuesti juhtuma, kolin pojaga oma korterisse tagasi ja sellel suhtel on lõpp.
Alkoholiprobleemi mu mehel ei ole.Joodik pole ta kindlasti.[/tsitaat]Vahet pole, kas 18 või 80, alkoholi liigtarbimine ei ole normaalne. Ja üle kolme-nelja korra kuus alkoholi tarbida on juba joomarlus. Mine lehele http://alkoinfo.ee/ ja keri allapoole ja seal on test.
Kui oled seda öelnud, et uuesti juhtumisel kolid välja, siis kindlasti pead oma lubadusest kinni pidama. Vastasel juhul saadad kõigile signaali, et sa oled lubaja, kes oma lubadusi ei täida ja selline kuulsus toob su mainele kahju.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Vahet pole, kas 18 või 80, alkoholi liigtarbimine ei ole normaalne. Ja üle kolme-nelja korra kuus alkoholi tarbida on juba joomarlus. Mine lehele http://alkoinfo.ee/ ja keri allapoole ja seal on test.
Kui oled seda öelnud, et uuesti juhtumisel kolid välja, siis kindlasti pead oma lubadusest kinni pidama. Vastasel juhul saadad kõigile signaali, et sa oled lubaja, kes oma lubadusi ei täida ja selline kuulsus toob su mainele kahju.[/tsitaat]

Alkoholi tarbib abikaasa viimased 6 aastat kord kvartalis.Iga õhtu õlut või veini ei libista.
Mul on kuulsus justnimelt teha seda mida ma luban, ei ole mingi selline kes ütleb üht ja teeb teist.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Alkoholi tarbib abikaasa viimased 6 aastat kord kvartalis.Iga õhtu õlut või veini ei libista.
Mul on kuulsus justnimelt teha seda mida ma luban, ei ole mingi selline kes ütleb üht ja teeb teist.[/tsitaat]

No mitte igastahes perekoolis. Oled siin juba parajalt kummutanud oma väiteid

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

No mitte igastahes perekoolis. Oled siin juba parajalt kummutanud oma väiteid[/tsitaat]

Paluks mõni näide? Selle kohta, et ma ei tee seda mida ma ütlen?
Mis väidete kummutamisest sa sonid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Paluks mõni näide? Selle kohta, et ma ei tee seda mida ma ütlen?
Mis väidete kummutamisest sa sonid?[/tsitaat]

Algul väitsid, et mees hiilis salaja minema sel ajal kui sa last magama panid. Hiljem väitsid, et sa tukastasid sel ajal.
Või on mõlemad väited sinu arvates õiged?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Algul väitsid, et mees hiilis salaja minema sel ajal kui sa last magama panid. Hiljem väitsid, et sa tukastasid sel ajal.
Või on mõlemad väited sinu arvates õiged?[/tsitaat]

Sina pead õppima tähelepanelikumalt lugema.Mina ei ole väitnud kindlalt, et ma tukastasin.Seda väitis mu abikaasa ja mina hakkasin kahtlema, et äkki tõesti.
Kui mõttega teemat ei jälgi siis pole mõtet plähmida ka.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Sina pead õppima tähelepanelikumalt lugema. Mina ei ole väitnud kindlalt, et…[/tsitaat]Kallis teema-algataja,

1) Kui sina kirjutad nii, et lugejad saavad valesti aru, on see SINU probleem, mitte lugejate oma.
2) Kui teed esiteks teema \”mees on tropp!!!\” ja asud seejärel teda usinalt kiitma – siis on selles tunda kerget ebakõla.
3) Mida sa üldse lootsid siit saada? Et me kooris kiidaks, et su mees tegelt ikka ei ole küll tropp? Okokokok – SU MEES EI OLE TROPP.
4) Mine tee nüüd endale load ja leia mõni hobi, siis ei pea sa öösiti perekoolis istuma nagu mina.
🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Tere Hommikus

Ma ise olen pikas suhtes ja kui selline asi juhtuks, oleks suur tyli ja draama, aga elus tuleb nii mondagi ette ja lahutama kyll ei hakkaks. Kui on tropp, siis ehk mingi aja pärast lähevad asjad ise oma kaduva rada, aga mitte sellise vahejuhtumi peale. Parastada on kerge, et miks valisid sellise mehe… Näidake mulle yhte PIKKA (10+ a) suhet kus mingeid tagasilööke ei ole ja kus keegi vahel tropina ei käitu.

Järgmise korra peale välja kolida…? Lasteaed.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina pead õppima tähelepanelikumalt lugema.Mina ei ole väitnud kindlalt, et ma tukastasin.Seda väitis mu abikaasa ja mina hakkasin kahtlema, et äkki tõesti.
Kui mõttega teemat ei jälgi siis pole mõtet plähmida ka.[/tsitaat]

Enne järjekordse teema alustamist võiks endale selgeks teha mis on faktid ja mis oletused. See järel teha teema toetudes faktidele. Nii on ka kommenteerijatel lihtsam aru saada sinu probleemist.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 91 kuni 103 (kokku 103 )

Esileht Pereelu ja suhted Tropp!!!

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.