Esileht Beebi ja mitmikud Trukkidega tudukad

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Trukkidega tudukad

Postitas:

Kas keegi teab mõnda poodi, kust saab selliseid tudukaid beebile, millel on trukid ainult jalgade vahel?  Praegu olen mõned muumi tudukad leidnud sellised, aga ma loodan, et kuskilt mujalt leiab ka selliseid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 23:13; 20.11 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab mõnda poodi, kust saab selliseid tudukaid beebile, millel on trukid ainult jalgade vahel? Praegu olen mõned muumi tudukad leidnud sellised, aga ma loodan, et kuskilt mujalt leiab ka selliseid.

Ei tundu väga mugav lahendus, tõmmata terve tudukas üle pea beebil.

Kõige mugavamad on minu arust lukuga tudukad üldse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me magab body seljas magamiskotis. Ülimugav. Saab sees sahmerdada ja ei mingit muret, et ajab teki pealt ära.

https://mobile.kaup24.ee/et/lapsed-ja-imikud/imikute-kaubad/hooldusvahendid/umbrikud-magamiskotid-imikute-padjad/beebi-magamiskott-smiki-baby-dream?id=3149428

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 09:08; 20.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lukuga tudukad on parimad kuniks tited seisma hakkavad, seda nii öö- kui päevariietusena.

Roomama õppimise soodustamiseks ostan pooleaastasele neid alt lahtistena.

Riiete moodi riideid (t-särgid, püksid, jakid, kampsunid jne) panen selga siis kui kõndima õpivad.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen selliseid kohanud Nexti multipakkides (absoluutselt ei meeldinud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:13; 20.11 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise ka neid ainult multipakkides näinud aga seal mõned teistsugused ka sees alati ja see ei meeldi mulle.
Ma muidu kasutasingi lukuga tudukaid aga nüüd panen alati hommikul peale ärkamist last potile ja vahest ka õhtul siis kui lapsel tudukas seljas on vaja teda potile panna siis nende lukuga tudukatega pean ta lõpuks ikka täitsa paljaks võtma, alt trukkidega tudukaga sups potile ja potilt ära ja praegusel hetkel palju mugavam lihtsalt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 19.11 23:13; 20.11 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ongi see magamiskott nii mugav. Kui ärkab võtan lapse sealt välja, body trukid alt lahti ja potile. Laps 88 cm. pikk ja ostsin möni aeg tagasi just suurema. Öösel keerutab ka nii palju, et ma ei jõuaks tekki koguaeg talke peale panna.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 09:08; 20.11 11:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga edukalt saab ka tavalisel trukkidega tudukal ainult jalgevahetrukid lahti teha;) Ei pea ju kõiki avama lihtsalt sellepärast, et need olemas on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 10:13; 20.11 12:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on mõned sellised, millel ainult jalgevahel trukid. Firmad Me Too, Frugi ja Lenne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Beebi ja mitmikud Trukkidega tudukad