Esileht Ilu ja tervis Tselluliit kõhu peal.

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Tselluliit kõhu peal.

Postitas:
Kägu

Mul on kõhu pealt nn kohe rindade all ja nabast üles poole nahk selline tselluliidi moodi krobeline. Vahet ei ole, kas olen alla või juurde võtnud. Mis aitaks seda vähendada? Kas kehakupuga masserimine võiks aidata või tselluliidi kreemid? Seda pole väga palju õnneks aga mingis asendis on näha. Ise olen normaalkaalus või isegi natuke alla selle.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Trenn ja hea tsellukreem.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kupud ja/või kuivharjamine aitab natuke. Päris siledaks nagu beebipepu ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tselluliit on bakterite poolt põhjustatud nahapõletik, kahetsusväärselt nimetavad nn apelsinikoorenahka tselluliidiks ka näiteks virtuaalkliinik ja derma.ee rääkimata igausugustest ilu- jms meditsiinikaugetest salongidest.

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükski vahend ei aita oluliselt https://derma.ee/articles.php?id=148

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tselluliidi vastu (ka kõhul) aitab menüü muutmine (rohkem valku, väärtusetuks töödeldud süsivesikud menüüst välja) + jõuharjutused kogu kehale ning ekstra probleemsele piirkonnale.

Oluline on järjepidevus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingi alakaaluline, kes vahib iga kühmu ja volti oma kehal, mida keegi teine ei pane absoluutselt tähelegi.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tselluliidi vastu (ka kõhul) aitab menüü muutmine (rohkem valku, väärtusetuks töödeldud süsivesikud menüüst välja) + jõuharjutused kogu kehale ning ekstra probleemsele piirkonnale.

Oluline on järjepidevus.

Mina teen kolm korda nädalas väga intensiivset trenni (kardio (hiit) ja jõutrenni). Olen teinud pikka aega, aga ei ole märganud, et see oleks mul tselluliidi ära võtnud. Mul ei ole seda küll eriti hullusti, aga natukene siiski

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kupud ja/või kuivharjamine aitab natuke. Päris siledaks nagu beebipepu ei saa.

Minul näiteks kahel lapsel oli beebina tselluliit.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kupud ja/või kuivharjamine aitab natuke. Päris siledaks nagu beebipepu ei saa.

Minul näiteks kahel lapsel oli beebina tselluliit.

Kas sa kiilaspäisuse teemades ka oma imikutest rääkimas käid?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kupud ja/või kuivharjamine aitab natuke. Päris siledaks nagu beebipepu ei saa.

Minul näiteks kahel lapsel oli beebina tselluliit.

Kas sa kiilaspäisuse teemades ka oma imikutest rääkimas käid?

Milleks selline mõnitamine? Beebil võib vabalt tselluliidne nahk olla. Minu beebid olid väiksena pontsakad ja nii pepul kui ka kõhul oli kerge apelsininahk.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kupud ja/või kuivharjamine aitab natuke. Päris siledaks nagu beebipepu ei saa.

Minul näiteks kahel lapsel oli beebina tselluliit.

Kas sa kiilaspäisuse teemades ka oma imikutest rääkimas käid?

Milleks selline mõnitamine? Beebil võib vabalt tselluliidne nahk olla. Minu beebid olid väiksena pontsakad ja nii pepul kui ka kõhul oli kerge apelsininahk.

No seda ma räägin. Ilmselt olid suht hõredad juuksed ka ja hambaid ei olnud jne.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://titeblogi.wordpress.com/2015/07/17/appi-lapsel-on-tselluliit/

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tselluliidi vastu (ka kõhul) aitab menüü muutmine (rohkem valku, väärtusetuks töödeldud süsivesikud menüüst välja) + jõuharjutused kogu kehale ning ekstra probleemsele piirkonnale.

Oluline on järjepidevus.

Mina teen kolm korda nädalas väga intensiivset trenni (kardio (hiit) ja jõutrenni). Olen teinud pikka aega, aga ei ole märganud, et see oleks mul tselluliidi ära võtnud. Mul ei ole seda küll eriti hullusti, aga natukene siiski

Mul on sama probleem. Teen ka jõutrenni, muidu kenasti vormis kuid tselluliidist lahti ei saa. Kintsud on kõige koledamad. Suvel päevitan jalad pruuniks, siis pole nagu nii kole ja julgen lühemaid pükse ka kanda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on sama probleem. Teen ka jõutrenni, muidu kenasti vormis kuid tselluliidist lahti ei saa. Kintsud on kõige koledamad. Suvel päevitan jalad pruuniks, siis pole nagu nii kole ja julgen lühemaid pükse ka kanda.

LPG aitab. 10-korra kuur.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tselluliidi vastu (ka kõhul) aitab menüü muutmine (rohkem valku, väärtusetuks töödeldud süsivesikud menüüst välja) + jõuharjutused kogu kehale ning ekstra probleemsele piirkonnale.

Oluline on järjepidevus.

Mina teen kolm korda nädalas väga intensiivset trenni (kardio (hiit) ja jõutrenni). Olen teinud pikka aega, aga ei ole märganud, et see oleks mul tselluliidi ära võtnud. Mul ei ole seda küll eriti hullusti, aga natukene siiski

Järelikult sööd midagi, mis tselluliidi teket ja püsimist soodustab. Pooltooted, igasugused valmis-snäkid, liiga palju jahutooteid?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli sama asi, kuigi olen muidu kõhn. Hakkasin kevadel tegema kiirkõndi 5 x nädalas/ 60 min ja ostsin infrapunamati ning tulemus on super.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina üks neist kes enne kirjutas et teeb trenni ja ikka tselluliit. Meil vist on see ka pärilik, emal tugevalt tselluliiti, samades piirkondades ja vaatasin just et 20-aastasel tütrel, kes muidu igati vormis ja sale, sama teema.

Mulle isiklikult on veidi aidanud rullmassaaž, kuid seal peaks käima siis regulaarselt ja pole kõige odavam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Ilu ja tervis Tselluliit kõhu peal.