Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tsükkel pärast pille, millal rt teha?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: tsükkel pärast pille, millal rt teha?

Postitas:

Lõpetasin selle kuu alguses pillide võtmise.
3.09 võtsin paki viimase pilli
7.09-10.09 olid siis päevad nagu ikka

Nüüd on segadus.. pillideaegse graafiku järgi peaksid päevad uuesti hakkama 5.10 aga kui hakata tsükli algust päevade algusest lugema, siis peaks ju hakkama nagu varem, st 5daks peaksid lõppenud olema 28-päevase tsükli korral. Pillidega on ju tsükkel 28 päeva, niisamuti oli mul sama pikk tsükkel enne pillide kasutamist.
Saan aru, et pillide tõttu võib alguses tsükkel üldse kõvasti pikem või hoopis lühem olla.

Seega küsimus – millal ma võiksin teha esimese rasedustesti? Kas pigem siis ikka 5.oktoobri aeg?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 13:27; 09.10 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul lõid pillid tsükli väga sassi. Enne oli mul ebaregulaarne tsükkel aga käis vähemalt iga kuu. Tänavu jaanuaris lõpetasin pillide tarbimise ja peale seda käis menses ära ning siis läks kõik täiesti sassi. Tsükkel pikenes iga korraga 3-me päeva võrra. Pikim tsükkel oli 48 päeva. Pool aastat peale pillidega lõpetamist sain triibud aga kahjuks lõppes see rasedus õnnetult.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pigem alates 5.10 ja nt edasi kord nädalas.

Minu punased pole endiselt tagasi jõudnud (oodanud üle 2 kuu), kuid rase ka pole. Enne oli tsükkel regulaarne.

Pillidega lõpetamisel pole ühtset reeglit kuna järgmised päevad hakkavad või toimub ov. Pead lihtsalt ootama 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teema algataja olen.
Tegin esimese rt 5.10 – negatiivne
Teise tegin täna hommikul 25 tundlikkusega 9.10- negatiivne

Eile oli pesukaise hästi vähe helepruunikalt määrdunud. Täna oli pesukaitse tumepruunilt määrdunud. Samas mingit voolust või verejooksu ei ole.
Menstruatsioonivalud alaseljas ning hootised peavalud on juba viimased 3 päeva. Alakõhus on ka valusaid torkeid olnud.

Olen nii segaduses..Kas need tunnused on tekkinud nüüd pillide lõpetamisest või võib see viidata veel siiski rasedusele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.09 13:27; 09.10 22:43;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tsükkel pärast pille, millal rt teha?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.