Esileht Ilu ja tervis Tsükkel sassis reisil

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tsükkel sassis reisil

Postitas:

Olen reisil ja päevade alguseni peaks vähemalt 10 päeva veel olema, aga eile ja täna selline tunne, et päevad kohe algamas, alakõht pinges ja tuikab ning rinnad hellad. Õnneks ei määri.

Kas see võib olla seotud reisiga, et menses tuleb valel ajal?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või on seedehäired.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult võib seotud reisiga olla.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 09:37; 20.08 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi see saab reisiga seotud olla? Midagi eriti traumaatilist elasid üle? Siis peaks päevad pigem ära jääma. Tsüklihäireid võib tulla ette igal pool ja igal ajal, pole see küll reisimisega seotud.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rase?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mismoodi see saab reisiga seotud olla? Midagi eriti traumaatilist elasid üle? Siis peaks päevad pigem ära jääma. Tsüklihäireid võib tulla ette igal pool ja igal ajal, pole see küll reisimisega seotud.

Igasugused muutused eluviisis võivad mõjutada tsüklit – ajavahe, kliimamuutus, päevakava täitsa erinev, toitumine erinev, lennureisiga kaasnev stress kehale. Kui see reis muidugi Lätti või Soome on, siis ilmselt ei või, aga iga kaugem reis on keha jaoks väljakutse, vaja on kohaneda ning sellega võivad kaasneda ka tsüklihäired.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 09:37; 20.08 11:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul reis Itaaliasse lõppes soovimatu rasedusega. Arvutasin pärast, et ovulatsioon oli alles 17. päeval ja nagu naksti olin pärast reisi rase (mees ei olnud sellel reisil kaasas, rasestumine toimus kodus kohe pärast reisi). Tegin aborti.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see Murphy seadus, et kõige ebasobivamal ajal hakkavad. Üheks näiteks kindlasti reisilolek

Mul täpselt samuti. Kui lähen reisile paar nädalat enne päevade algust, siis jumalast kindel, et teisel-kolmandal päeval hakkab pihta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Tsükkel sassis reisil