Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tsükli korrapärasus ja rasestumine

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Tsükli korrapärasus ja rasestumine

Postitas:

Tere kõigile!
Kas need, kellel on rasestumine aega võtnud on ka ebakorrapärane tsükkel? Või on ka neid, kelle tsükkel on ideaalne, kuid rasestuda ei ole sellegipoolest pikalt õnnestunud?

Ma ise olen triipe püüdnud 4 kuud ja tean, et see ei ole pikk aeg, kuid pettumus ja hirm on sellegipoolest, kuna mind ümbritsevad sõbrannad jäävad justkui esimesest korrast rasedaks. Tsükkel toimib mul korrektselt ning punased on kohal päevapealt õigel ajal. Seega eeldan, et ka ovulatsioon toimub õigel ajal. Peaks ju nagu toimima kõik sel juhul? 🙂

Seega, kuidas teil on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 10 kuud proovimist praegu selja taga, tsükkel on korrapärane.
Probleem võib olla sajas muus asjas – hormoonide tase, mehepoolsed probleemid, kilpnääre jne jne jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaks aastat proovimist selja taga, 2.5a tagasi oli ka üks rasedus, see katkes 7+n. Tsükkel korrapärane, on mõnepäevaseid kõikumisi, kuid arst ütles, et kuni nädalane kõikumine on normaalne ja loetakse siiski korrapäraseks tsükliks. Hormoonid korras, mehel proovid korras, kilpnääre korras. Ovulatsioon toimub alati korrapäraselt ov testide järgi. Diagnoos seletamatu viljatus.

Ära paanitse ja kulge rahulikult. Sul on ilmselt kõik korras 🙂 Neli kuud pole jah veel mingi näitaja. Stress pigem aeglustab protsessi, seega võta rahulikult, ära mõtle sellele ja tegele muude asjadega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ebaregulaarne tsükkel ja polütsüstilised munasarjad, kaal normis. Üldiselt on 28-40päevased tsüklid, aga on olnud ka 100-päevane. Rasedaks olen aga jäänud iga kord, kui ovulatsioonile +/-3 päeva pihta oleme saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellel ei pruugi olla seost. Mul on kogu elu olnud ebaregulaarne ja pikk tsükkel, aga rasestusin kuu aja jooksul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täiesti korrapärane normaalse pikkusega tsükkel, hormoonid ka korras. Esimesi triipe püüdsin 1.5a. Nüüd peale nende peetumist läheb 11. tsükkel püüdmist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ka tâiesti korrapärane tsûkkel ja kõikumisi ei esine. Vanus ka veel 24a. Aga triipe püüame juba 8 tsükkel, mõlemad terved, korras ja foolhape ka omal kohal. Siiani pole veel kordagi õnnestunud. Mõned tsüklid tagasi jätsime seljataha igasugused testid ja kreemid ja vōtame rahulikult kuna oodatud kevade/suvebeebit enam nagunii ei tule hetkel siis on pinge ka langenud. Võtame kõik rahulikult 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Tsükli korrapärasus ja rasestumine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.