Esileht Ilu ja tervis Tsükli liigutamine

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Tsükli liigutamine

Postitas:

Kuidas liigutada tsüklit? Kui ma tahan seda 1 näd edasi lükata nt? Tablette igapäevaselt ei tarbi, sellepärast ei ta täpselt neid võimalusi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enivei tekitab tsükli liigutamine (ükskõik mis variante kasutad) organismile määratult rohkem kahju kui sina sellest kasu saad.
Minu teada sos pill keerab tsükli sassi. Ja on hull mürk.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 18:17; 27.02 14:15; 27.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumisvastaste tablettidega. Tavaliselt võetakse neid 3 nädalat ja 1 nädal pausi, mil päevad algavad. Kui tahad päevi edasi lükata, siis võtad tablette edasi ja päevad ei alga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult rasesstumisvastaste tablettidega saab edasi lükata ja kui oled nii ehk naa talettide tarbija, siis pole aeg-ajalt edasilükkamine iseenesest ka tervisele kahjulik – päevad ei pea olema.

Kuidas edasi lükata? Loe siit:
http://www.meelespea.net/ee/kontratseptsioon/pillid/edasilukkamine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul ei ole just opile minekut. Mina tegin seda enne oppi, perearst ka ei keelanud, aga op jäi just nende tablettide pärast ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

inimene kirjutab ju, et ei tarbi hormoontablette. Siis ei saa ka nendega tsüklit liigutada ju…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 18:17; 27.02 14:15; 27.02 14:55;
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]inimene kirjutab ju, et ei tarbi hormoontablette. Siis ei saa ka nendega tsüklit liigutada ju…[/tsitaat]

No daa, siis nagu ei annagi ju midagi teha. Või mis sa pakuksid/ paneb prundi ette?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma pakkusingi teises postituses, et sos tabletid mu teada ainus variant

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 26.02 18:17; 27.02 14:15; 27.02 14:55;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Ilu ja tervis Tsükli liigutamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.