Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tsüklihäire?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: tsüklihäire?

Postitas:

Tavaliselt on mul menstruatsioon nagu kellavärk, aga see kuu jäi lihtsalt ära. Oleks pidanud algama 07.04 paiku. Olin täiesti veendunud, et rase, sest juba umbes nädal aega on tunne nagu kohe algaks, aga ei midagi. Umbes samamoodi oli eelmine rasedus. Üldse on altpoolt kõik hästi pinges või kuidagi veider, ei oska hästi kirjeldada. Eriti kahtlane on see, et rinnad on kogu aeg valusad, eriti külgedelt. Tean, et paljudel on see on üks algava menstruatsiooni tunnuseid, aga minu jaoks täiesti uus nähtus. Eile tegin rasedustesti ja minu šokiks oli see negatiivne. Ilmselt siis tsüklihäire, aga ei mõista miks, millest ja kui kaua veel. Tegin eelmine kuu natuke trenni ja stressi oli ka, aga seda on mu elus tihti ja pole siiani tsüklile mõjunud. Ei tahaks ka uskuda, et test valetab. On kellegil midagi sarnast olnud?

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 19:43; 17.04 11:29; 19.04 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud ,see oli ca 1,5 aastat tagasi. Ja oligi nii, et tegin ka testi et yess lõpuks rase. Olin tolleks hetkeks triipe püüdnud 10 kuud. See oli 11 kuu, kui pp ei hakanud ja imelik oli olla jne nagu rase oleks. Aga test oli neg. Ja sain arsti juurde aja ca kaks nàdalat hiljem. Pp polnud tolleks hetkeks ikka alanud. Arsti juures kõik ok. Arst diagnoos tsüklihäire. Sain päev paar olla ja voilaa, hakkasidki. Ja kummaline see, et ilusti tsüklisse , sellesuhtes et uue tsükli aeg oli päeva pealt. Ehk üks tsükkel jäi vahele.
Ja kestis see veel uuesti edasi aga hoopis teistmoodi. Ebaregulaarne ja suht verevaene. Vahest tuli ka ette kui polnud päevi 40 päeva. Muidu tsükkel 22-23 päeva.
Et jh, oli ka stressirohke aeg päris korralikult. Aga taastus ca 6 kuu pärast. Ja sel ajal sai jäetud apteeki korralik sunma????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavaliselt on mul menstruatsioon nagu kellavärk, aga see kuu jäi lihtsalt ära. Oleks pidanud algama 07.04 paiku. Olin täiesti veendunud, et rase, sest juba umbes nädal aega on tunne nagu kohe algaks, aga ei midagi. Umbes samamoodi oli eelmine rasedus. Üldse on altpoolt kõik hästi pinges või kuidagi veider, ei oska hästi kirjeldada. Eriti kahtlane on see, et rinnad on kogu aeg valusad, eriti külgedelt. Tean, et paljudel on see on üks algava menstruatsiooni tunnuseid, aga minu jaoks täiesti uus nähtus. Eile tegin rasedustesti ja minu šokiks oli see negatiivne. Ilmselt siis tsüklihäire, aga ei mõista miks, millest ja kui kaua veel.

Millise rasedustesti tegid? Kas ainult ühe? Kui eelmine rasedus algas samamoodi, siis äkki test ei näidanud veel tulemust. Kui vana oled?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 08:02; 17.04 12:20; 19.04 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Millise rasedustesti tegid? Kas ainult ühe? Kui eelmine rasedus algas samamoodi, siis äkki test ei näidanud veel tulemust. Kui vana oled?[/quote]

Ühe testi tegin (tundlikkus 20). Kontrolljoon ilmus küll selgelt ja nädal peale oodatavaid päevi võiks ju tulemus usaldusväärne olla. Eelmine rasedus oli test kohe positiivne ja tegelikult poleks testi vajagi olnud, sest järgmine päev juba minestasin ära. Eks jääb õrn võimalus, et ovulatsioon toimus hiljem, aga kaldun arvama, et mul on sama mis esimesel vastajal (hea teada, et ma pole ainuke). Vanus 27.
Kui nüüd peaks mõni rasedussümptom lisanduma, siis teen uue testi, seni eeldan tsüklihäiret.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 19:43; 17.04 11:29; 19.04 16:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks jääb õrn võimalus, et ovulatsioon toimus hiljem, aga kaldun arvama, et mul on sama mis esimesel vastajal (hea teada, et ma pole ainuke).

Kindlasti pole sa ainuke. Regulaarse tsükli ja negatiivse testi korral võib iga ärajäänud päev tekitada palju küsimusi ja erinevaid emotsioone, et miks päevi pole, äkki test ei näidanud õigesti, kas teha uus test, millal teha, kas kuivamistriip võib olla ikkagi triip, kas lisandub uusi sümptomeid, kas minna arsti juurde jne. Ega muud ei oskagi soovitada, kui lihtsalt oodata ja teha mõne päeva pärast uus test.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 08:02; 17.04 12:20; 19.04 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eile tegin rasedustesti ja minu šokiks oli see negatiivne.

Kas tegid vahepeal uue testi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 17.04 08:02; 17.04 12:20; 19.04 08:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkasid päevad, ligi kahenädalase hilinemisega. Võib teema lõppenuks lugeda 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 16.04 19:43; 17.04 11:29; 19.04 16:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine tsüklihäire?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.