Esileht Koolilaps TÜ Uurimistöö 9 klasside õpilastele

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: TÜ Uurimistöö 9 klasside õpilastele

Postitas:
Kägu

Hei!

Olen Tartu Ülikooli üliõpilane ning vajaksin hädasti teie abi uurimistöö lõpuni viimisel. Viin koos Tartu Ülikooli psühholoogia instituudi lektoriga läbi karjääri kujundamise pädevuste hindamisvahendit. Küsitlus sai umbes 190 vastet, kuid ainult 9 on 9-klasside õpilased. Vähem vastuseid on tingitud sellest, et alaealiste vastajate puhul oli vaja üles laadida eraldi lapsevanema nõusolekuga fail, mille tõttu on vastajaid oluliselt vähem. Mul oleks oma uurimistöö lõpuni viimiseks natuke rohkem andmeid (just 9 klasside õpilastelt) ning oleks ülimalt tänulik, kui kellelgi teist või teie tuttavatel on näiteks lapsed, kes käivad 9 klassis ja saaksite linki neile jagada ja ise siis lapsevanema nõusoleku ära täita. Pärast vastuste esitamist avaneb koheselt ka tagasiside tulemustega.

Täpsem info ning küsimustiku link: https://kaemus.psych.ut.ee/Tests/startTest/721/1119/&lang=Est

Nõusoleku vorm (digiallkirjastada ja saata TÜ lektorile Triin.Liin@ut.ee/või välja printida ja kirjutada allkiri pastakaga ja teha pilt ning saata e-mailile (vabandan ja tean, et natuke tülikas :/) e-mail on ka failis kirjas: https://www.upload.ee/files/14062872/Nousolek_lapse_voi_eestkostetava_osalemiseks_uuringus__1_.docx.html

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, link mille eelnevalt lisasin ei tööta, lisan uue. Täpsustan, et küsimustik on täiesti anonüümne ning lapse nime/isikukoodi jne ei küsita.

https://kaemus.psych.ut.ee/Tests/startTest/721/1119/&surveyTestId=2021&hash=746a9b2daa81c765aa7ce6065fa8b483

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, kas enam keerulisemalt ei saa oma lauseid sõnastada? 9. klassi normaalse intellektiga õpilasele on see kantseliit liiga kerge…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, kas enam keerulisemalt ei saa oma lauseid sõnastada? 9. klassi normaalse intellektiga õpilasele on see kantseliit liiga kerge…

See postitus ei ole ju ometigi 9. klassi õpilastele suunatud. Või sa arvad, et nad liiguvad siin?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea TÜ üliõpilane, “üheksandate klasside” kirjutatakse numbriga nii: “9. klasside” (mitte sidekriipsuga või ilma mingi märgita).

Ma olen muidu nõus, et Perekool ei ole õigekirjaõpik, aga kui kägu tutvustab ennast kui üliõpilast, kes hädasti vajab abi uurimistöö juures, siis ma jagan talle seda abi: uurimistöös on õigekiri samuti oluline, mitte ainult sisu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saatsin nõusoleku, ehk see üheksandik täidab varsti ära ka. Edu Sulle !

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel üheksandas klassis käiv laps ei täida ühtegi kategooriat. Sellist valikut, et olen lõpetanud 6 klassi ei olegi küsitluses ju.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Koolilaps TÜ Uurimistöö 9 klasside õpilastele