Esileht Kodunurk tubane pesunöör

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )

Teema: tubane pesunöör

Postitas:
Kägu

Palun soovitage kaubanduses olemasolevaid pesunööre siseruumi mida oleks lihtne üles panna ja maha võtta ja mis ei katkeks.  Korteriseina kruvisid ja auke puurida pole kahjuks võimalik, seega tavaline nöör ei toimiks.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellisel juhul kokkupandav pesurest. Kui auke puurida ei saa siis võtatavaline tugevam nöör ja vaata kuhu käepidemete või mille külge siduda saad ületoa vms.

+14
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesu ei mahuks restile ära kahjuks.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reeglina need restid on piisavalt suured, et üks masinatäis pesu sellele ära mahuks.

+17
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesu ei mahuks restile ära kahjuks.

Kaks resti?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mahub restile tihti lausa kaks masinatäit ära. Voodipesuga võtab jah ruumi rohkem

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pesu ei mahuks restile ära kahjuks.

Siis tuleb kaalust alla võtta.

+10
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on rest, mida saab panna radiaatori külge või ukse peale. Mahutab palju väiksemaid pesutükke. Kust ostsin, ei mäleta. Muidu on ka suuremaid pesureste.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi selles et ruumi eriti pole nende restide jaoks, ja kui pesemiseks läheb siis tavaliselt on kuhi mitme nädala pesu korraga pesta. Saab ainult nööril.

+1
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Asi selles et ruumi eriti pole nende restide jaoks, ja kui pesemiseks läheb siis tavaliselt on kuhi mitme nädala pesu korraga pesta. Saab ainult nööril.

Mismõttes sul nööride jaoks rohkem ruumi on, kui restidele? Kuivatatava pesu meetreid on sul ju samapalju, lisaks on need restid ikka mõnevõrra toekamad oma raamide tõttu, kui üle toa tulev pesunöör (mida liiatigi veel korralikult kinnitada ei tohi). Ja kui sul on ruumi vähe, siis miks sa kogud mitu nädalat pesu, mitte ei pese sagedamini, nii et mahuks restidele korraga ära?

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Voodipesu saab siiski kõige paremini kuivatada sirgena nööril, siis pole vaja triikida ja ei hakka haisema linad-tekikotid. Ma küll puuriks kaks väikest auku üsna lae alla, need ei paistaks eriti silma ju, ja keeraks sinna konksud. Üürnik oled? Küsi omanikult luba lihtsalt, ei usu, et ta keelab (ise üürileandja ja just lasin puurida 20 cm laest piki tuba üürnikule).

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi selles et ruumi eriti pole nende restide jaoks, ja kui pesemiseks läheb siis tavaliselt on kuhi mitme nädala pesu korraga pesta. Saab ainult nööril.

Mismõttes sul nööride jaoks rohkem ruumi on, kui restidele? Kuivatatava pesu meetreid on sul ju samapalju, lisaks on need restid ikka mõnevõrra toekamad oma raamide tõttu, kui üle toa tulev pesunöör (mida liiatigi veel korralikult kinnitada ei tohi). Ja kui sul on ruumi vähe, siis miks sa kogud mitu nädalat pesu, mitte ei pese sagedamini, nii et mahuks restidele korraga ära?

Laed on kõrged, ent pinda vähe.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need, kellel tuba nööre ja reste täis on, kirjutavadki alati, kui mõttetu asi on kuivati?

+17
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas need, kellel tuba nööre ja reste täis on, kirjutavadki alati, kui mõttetu asi on kuivati?

Mhm, enamasti on argumentideks, et kuivati võtab ruumi (pesurest on kaks korda laiem) ja kuivatis ei jää pesu värske (nagu resti peal jääks).

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi selles et ruumi eriti pole nende restide jaoks, ja kui pesemiseks läheb siis tavaliselt on kuhi mitme nädala pesu korraga pesta. Saab ainult nööril.

Kui väike see elamine on, et restid ei mahu? Ja mööda elamist pea kohal rippuvad trussikud on lahedad? Osta 1 rest ja pese oma pesu 2 korda nädalas. Miks üldse nii kaua oodata?

+17
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

millist pesuresti soovitate? Pean ka toas kuivatama, hakkas renoveerimine ja rõdule ei pääse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kuivataks ka pesu pesukuivatis, aga see lihtsalt ei mahu kuskile ära kahjuks. Samuti ma ei kujuta ette, et on kõrged laed ja pea kohal pesu kuivab.
Minul on kaks pesuresti. Üks neist voodipesu jaoks. Sellist tüüpi: https://static.on24.ee/images/a/pesukuivatusrest-champion-240153-1283763.jpg

Teise pesuresti ostsin, kui lapsed olid väikesed. Tundus jabur hakata suure resti peale pisikesi asju hakata riputama. Praegu on see mu suur lemmik, pole küll sama konkreetselt, aga sama tüüp: https://ee2.pigugroup.eu/colours/901/239/1/9012391/pesurest-storage-solutions-30-m-4a949_reference.jpg

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi selles et ruumi eriti pole nende restide jaoks, ja kui pesemiseks läheb siis tavaliselt on kuhi mitme nädala pesu korraga pesta. Saab ainult nööril.

Sellisel juhul soovitaks kasutada pesumaja teenust.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina elan kahekesi koos lapsega. Korter on küll kahetoaline, aga köögi ja vannitoa osas on ruumi nii vähe, et mul ei mahu elamisse eestlaetav pesumasin, st kuivatiga pesumasin või eraldi kuivati ei tule üldse kõne alla.

Ma kuivatan ilma igasuguste probleemideta pesu pesurestil ja pesen pesu vähemalt kolm korda nädalas, korra nädalas voodipesud, kaks korda nädalas muud rõivad, mõnikord pesen ka kaltsuvaipasid ja kardinaid. Mul on üks pesurest, millele mahub korraga kuivama üks masinatäis pesu ja no ega mul neid pesureste ka ei mahuks väga mitu tükki korraga. Niiskusega korteris mingeid probleeme pole, kui õhtul pesen ja kuivama panen, on pesu hommikuks kindlasti kuiv.

Ma saaksin kuivatada ka kinnisel hoovialal, aga ei viitsi ümber maja ringiga minna. Üks naaber kuivatab pesu hoovis, ka pesuresti peal.

Kui üldse nööril pesu kuivatada, siis ma nööri tõmbaks ikka rõdule või hoovi peale, aga kindlasti mitte ma ei paneks pesunööri üles kuskile tuppa lae alla, selles mõttes tundub pesurest ikka palju viisakam variant 😀 Ja seda saab vastavalt vajadusele ka paigutada ühte või teise kohta, kus parasjagu väga ette ei jää, ma olen näiteks ka köögis kuivatanud kui sel päeval ei ole mingit suuremat söögitegemist plaanis.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

P.S. olen eelmine vastaja. Kui keegi hakkab mõtlema, et ma pesen pesu käsitsi, siis nii hull see asi siiski ei ole, mul on pealtlaetav masin, mis on kitsam kui eestlaetavad. Ja masin asub kitsas abiruumis, kuhu suurt muud ära ei mahugi kui see pesumasin ja mõned koristustabed.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage kaubanduses olemasolevaid pesunööre siseruumi mida oleks lihtne üles panna ja maha võtta ja mis ei katkeks. Korteriseina kruvisid ja auke puurida pole kahjuks võimalik, seega tavaline nöör ei toimiks.

Kui seina ei ole võimalik auke puurida, siis on variant ukse sisse. Mul on ukse ülemise piida sisse augud tehtud. Suuri voodipesusid kuivatangi nööril (rõdul ei saakski, kuna on ahelsuitsetajast naaber). Poes on pesunööri nimetuse all mitmeid valikus.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Auke ei saa puurida, sest rendipind?

Kui vann on siis väga hea lahendus on konksud vannikohale seina panna ja sinna pesupesemise ajal nöörid tõmmata. Ühes korteris olid, kui rõdul ei saanud kuivatada või oli rohkem pesu oli vanni kohal kuivatada. Vannituba nagunii niiske ruum ja ka nt suurt tekki pestes vmt tilkus vesi vanni. Lapsena isegi mahtusin pesu nööril vannis käima (nöörid olid kõrgel).

 

Aga ma väga ei kujuta ette varianti, et tahad kasutada nööri, aga kinnitamiseks konkse panna kuskile ei või?

 

Aga variant on selline ukselekäidav pesurest https://www.01.ee/est/product/1659126

Eriti kui vähem pesu on t-särgid, sokid, aluspüksid jne, mis rasked pole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Auke ei saa puurida, sest rendipind?

Kui vann on siis väga hea lahendus on konksud vannikohale seina panna ja sinna pesupesemise ajal nöörid tõmmata. Ühes korteris olid, kui rõdul ei saanud kuivatada või oli rohkem pesu oli vanni kohal kuivatada. Vannituba nagunii niiske ruum ja ka nt suurt tekki pestes vmt tilkus vesi vanni. Lapsena isegi mahtusin pesu nööril vannis käima (nöörid olid kõrgel).

Aga ma väga ei kujuta ette varianti, et tahad kasutada nööri, aga kinnitamiseks konkse panna kuskile ei või?

Aga variant on selline ukselekäidav pesurest https://www.01.ee/est/product/1659126

Eriti kui vähem pesu on t-särgid, sokid, aluspüksid jne, mis rasked pole.

Muuta enam ei saa, aga on ka selliseid kompaktseamaid reste https://www.01.ee/est/product/1994132 – see mahub ka nt dušinurka ära.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi! 21. saj Eestis keegi reaalselt tõmbabki pesunööri üle toa? Kergelt asotsiaalne.

+6
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

“Asotsiaalne” on küll kummaline väljend selles teemas. Kuidas sotsiaalsus siia puutub?

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui korter reste täis, siis lähete ühistusse kaebama, et ruumid niisked?

 

(Olen esimehena sellise kaebuse saanud ja pilt oli korteris üsna restine)

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Asi selles et ruumi eriti pole nende restide jaoks, ja kui pesemiseks läheb siis tavaliselt on kuhi mitme nädala pesu korraga pesta. Saab ainult nööril.

Siis tuleb enda pesupesemise harjumusi muuta. Miks sa pesed ainult korra mitme nädala jooksul, kui endal pole ruumi niipalju korraga kuivatadagi?

+16
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi! 21. saj Eestis keegi reaalselt tõmbabki pesunööri üle toa? Kergelt asotsiaalne.

Kujuta ette, jah. Pesunööri jaoks on lae all konksud, hommikul paned voodilinad kuivama kui tööle lähed ja õhtul võtad kuiva voodipesu koos nööridega konksudelt ära ja pakid kappi. Keegi ei kuivata lae all trussikuid ega vahi neid nädalate viisi. Kuidas küll ainult see on õige, mida mina teen… Nööri pole ju muul ajal kui vaid päeval, kui oled tööl. Mismoodi see pesurest, millele mahub reaalselt 1 lina, parem on? Pesetegi ükshaaval linu? Ihupesu jm kuivatan loomulikult pesurestil, aga kui küsimus on linades, siis neid ei saa pesurestil normaalselt kuivatada.

+6
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mhm, enamasti on argumentideks, et kuivati võtab ruumi (pesurest on kaks korda laiem)

Resti saab ju pärast kuivatamist kokku panna ja kõrvale tõsta. Kuivatit kokku ei paki.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi! 21. saj Eestis keegi reaalselt tõmbabki pesunööri üle toa? Kergelt asotsiaalne.

Kujuta ette, jah. Pesunööri jaoks on lae all konksud, hommikul paned voodilinad kuivama kui tööle lähed ja õhtul võtad kuiva voodipesu koos nööridega konksudelt ära ja pakid kappi. Keegi ei kuivata lae all trussikuid ega vahi neid nädalate viisi. Kuidas küll ainult see on õige, mida mina teen… Nööri pole ju muul ajal kui vaid päeval, kui oled tööl. Mismoodi see pesurest, millele mahub reaalselt 1 lina, parem on? Pesetegi ükshaaval linu? Ihupesu jm kuivatan loomulikult pesurestil, aga kui küsimus on linades, siis neid ei saa pesurestil normaalselt kuivatada.

Mul mahub küll restile kogu masinatäis voodipesu  – linad voldin kokku – selle peale pole tulnud?

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 65 )


Esileht Kodunurk tubane pesunöör