Esileht Kodunurk tubane pesunöör

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )

Teema: tubane pesunöör

Postitas:
Kägu

Mulle näiteks tundidekaupa kuivatis häälekalt ringlev pesu ja elektrit aplalt neelav asjandus ei sümpatiseeri üldse. Kuivatil puudb igasugune otstarve eriti kui ruumi on vähe.  Masin hööveldab ka peenemad pesukiud riietelt lahti, alati tekib paras puhmas trumlisse peale kuivatustsükli lõppu. Veel on mul mitmel pesuesemel juhendis kirjas line dry ja masinasse ei saakski neid panna.

Samas nööril kuivab masinast tulnud poolkuiv pesu mitte pea tunni aja jooksul.

Pesuresti ei plaani soetada, ei sobiks meie elamisse. Kahju et kellegil pole midagi kuivatusnööri laadset soovitada.

0
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kes elavad korteris ja pesu restil kuivatavad: kus hoiate pesu täis resti? Minul on magamistoas, aga kui aus olla, siis mulle üldse ei meeldi, et ma iga päev seda kuivavat pesu magama minnes pean vaatama, see pole üldse esteetiline. Reste on sageli lausa kaks, sest peres on palju inimesi. Lastetuppa ka ei taha resti panna, neil seal endalgi vähe ruumi. Elutoas oleks pesurest lihtsalt kohatu. Vannituppa ei mahu. Ja siis ongi mu magamistoas, aga minu jaoks on see kole ja üldse pole zen. Ma elan veneaegses paneelmajas, siin on magamistuba üsna ruumikas, aga olen vaadanud uusarendusi ja no sinna ei mahuks pesurest mitte kuhugi. Ilmselt seal kasutavadki kõik kuivateid? Mõtlen lausa, et oleks äge, kui mõnes kortermajas oleks eraldi ruum, kus saaks pesu kuivatada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on rest külalistetoas, mis enamasti on tühi. Saaks ka esikus hoida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas te selle voodipesu sinna lae alla nööride peale kuivama saate? Ronite mingi tooliga? Mul ka pesurest kahjuks mujale ei mahu, kui elutuppa, aga mingid nöörid vist oleks ikka veel kordades rõvedamad. Pesu õhtul kuivama ja hommikul kappi või siis vastupidi, ega see rest ju kogu aeg ka lahti pole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kes elavad korteris ja pesu restil kuivatavad: kus hoiate pesu täis resti? Minul on magamistoas, aga kui aus olla, siis mulle üldse ei meeldi, et ma iga päev seda kuivavat pesu magama minnes pean vaatama, see pole üldse esteetiline. Reste on sageli lausa kaks, sest peres on palju inimesi. Lastetuppa ka ei taha resti panna, neil seal endalgi vähe ruumi. Elutoas oleks pesurest lihtsalt kohatu. Vannituppa ei mahu. Ja siis ongi mu magamistoas, aga minu jaoks on see kole ja üldse pole zen. Ma elan veneaegses paneelmajas, siin on magamistuba üsna ruumikas, aga olen vaadanud uusarendusi ja no sinna ei mahuks pesurest mitte kuhugi. Ilmselt seal kasutavadki kõik kuivateid? Mõtlen lausa, et oleks äge, kui mõnes kortermajas oleks eraldi ruum, kus saaks pesu kuivatada.

Mina tõstan resti vastavalt vajadusele ruumide vahel. Miks mitte tõsta ööseks, kui ise magamistoas oled, rest elutuppa? Hommikuks ehk asjad nagunii kuivad ja saab kokku panna või siis tõstad magamistuppa tagasi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju et kellegil pole midagi kuivatusnööri laadset soovitada.

Aga mis siin soovitada? Kirjutati, et kui seina ei saa auke teha, siis pane nt ülemiste uksepiitade sisse konksud. Me su korteri plaani ei tea, nii et täpsemalt ei oskagi õpetada. Ja kuivatusnööri laadset, mida sinna konksude külge siduda: vastavates poodides on pesunööre küll ja küll. Mingi toode on “pesunöör eriti tugev” – kui kardad, et katkeb, aga meil nt on selline mitte “eriti tugev” juba aastaid õues olnud ja pole temaga midagi juhtunud.

Ah ja siis on veel need väljatõmmatavad pesunöörid, mille jaoks on vaja kuni 4,4 m laiust vahemikku ühest seinast teiseni. Mul endal kogemust ei ole. Aga sellele tuleb muidugi seina augud puurida.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle näiteks tundidekaupa kuivatis häälekalt ringlev pesu ja elektrit aplalt neelav asjandus ei sümpatiseeri üldse. Kuivatil puudb igasugune otstarve eriti kui ruumi on vähe. Masin hööveldab ka peenemad pesukiud riietelt lahti, alati tekib paras puhmas trumlisse peale kuivatustsükli lõppu. Veel on mul mitmel pesuesemel juhendis kirjas line dry ja masinasse ei saakski neid panna.

Samas nööril kuivab masinast tulnud poolkuiv pesu mitte pea tunni aja jooksul.

Pesuresti ei plaani soetada, ei sobiks meie elamisse. Kahju et kellegil pole midagi kuivatusnööri laadset soovitada.

Aga mida sa mõtled kuivatusnööri all? Tõmba suvaline nöör siis ühe lühtri küljest teiseni….

Selge on see, et kui sa auke teha ei taha, siis tulebki kas siduda või kahepoolse teibiga konks – viimane aga kukub voodilinade raskusega kohe maha.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga mis siin soovitada? Kirjutati, et kui seina ei saa auke teha, siis pane nt ülemiste uksepiitade sisse konksud.

Ja uksepiida sisse tohib auke teha? Või enne väljakolimist pahtedab augud kinni ja värvib piidad üle? Siis võiks ju seinas olevad augud ka kinni pahteldada ja seinad üle värvida?

See jutt on ka imelik, et pesurestile ainult üks lina mahub, mitu siis sina nöörile mahuks? 2tk kui oletada, et toa üks mõõt on 4m. ja pesuresti annab tõesti sinna tõsta, kus ise parajasti ei viibi, päevaks magamistuppa, ööseks elutuppa või esikusse kasvõi kui vannituba liiga väike on. Elasin ka noorena pisitillukeses ühetoalises korteris, pesuresti tõstsin vanni jalust ära, kui ise duši all käisin, siis ajutiselt kööki või koridori.

Minu meelest tasuks uus üürikas otsida, kus on pesuresti jaoks ruumi või õues pesupuud olemas (mustamäel veel kohati on).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja siis ongi mu magamistoas, aga minu jaoks on see kole ja üldse pole zen. Ma elan veneaegses paneelmajas

Minumeelest ei ole nõukaaegses paneelmajas elamine zen, mis siin mingist pesurestist rääkida.

Muidu kas sellel paneelmaja korteril rõdu ei ole? Nõukaaegsetes tavaliselt ikka on. Ma elasin lapsena paneelikas, me kuivatasime pesu kogu aeg rõdul.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pesunöörid õues. Iga 2-3 meetri tagant on toetuspuu all, muidu vajub ju väga lohku. Ei kujuta ette, et toas saaks sinna nöörile mitu lina riputada nii, et nöör alla ei vajuks ilma keskelt toetamata. Mul on restid nii toas kui õues, tubasel restil on kuivatuseks kokku 17 meetrit “nööri”.  Väga täis masin mahub korraga  kuivama. Ei kujuta ette, kuidas lae alla mahuks tõmbama rohkem kui 17 meetrit nööre, et väikeses korteris pesupäeval ise ka liikuma mahuks. Ja nii veel mitme masinatäie jagu?

 

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest tasuks uus üürikas otsida, kus on pesuresti jaoks ruumi või õues pesupuud olemas

Ta ei ole otse öelnud, et tegemist on üürikaga (kuigi see, et seintesse “ei ole võimalik” auke puurida, vihjab küll üürikale – muidu uutes majades on välisseinad nii kõvast materjalist, et mingi tavalise puuriga ei tee seal midagi, tean, olen proovinud). Igal juhul, kui on üürikas, siis ta võiks ju omanikult küsida, kas see ehk kuskile ikka lubab tal mõne konksu sisse keerata. Need keermetega konksud ei ole ju üldse nii koledad.

Aga muidu tundub see tema soov, “kaubanduses olemasolev pesunöör, mida ei pea seinte külge kinnitama ja mis ei ole pesurest” üpris utoopiline. No kuskohta see siis kinnitub?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pesunöörid õues. Iga 2-3 meetri tagant on toetuspuu all, muidu vajub ju väga lohku. Ei kujuta ette, et toas saaks sinna nöörile mitu lina riputada nii, et nöör alla ei vajuks ilma keskelt toetamata. Mul on restid nii toas kui õues, tubasel restil on kuivatuseks kokku 17 meetrit “nööri”. Väga täis masin mahub korraga kuivama. Ei kujuta ette, kuidas lae alla mahuks tõmbama rohkem kui 17 meetrit nööre, et väikeses korteris pesupäeval ise ka liikuma mahuks. Ja nii veel mitme masinatäie jagu?

Nöör linade jaoks pannakse paralleelselt tühja seinaga, ca 10 m kaugusele seinast võib panna esimese, ja siis nii mitu konksu veel kui mitu nööri tahad, nööride vahe 10 cm. Minul on 2 nööri 5m pikkuses toas, kokku 10 m kuivatuspinda. Kahe nööri vahel on 10 cm vahe. Kuivatan seal ainult voodilinu, “trussikuid” vahtima ei pea. Hommikul kuivama, õhtul töölt tulles kokku, nöörid ka konksude küljest ära, midagi näha polegi.  Linad on praktiliselt seina ääres, ei ole risti üle toa, ei vaju longu, sest kasutan metallsisuga spetsiaalset pesunööri. Soovitan soojalt, ei ole vaja mingeid tokke, ei vaju kunagi kuhugi lohku. Ostke normaalne nöör ja pange konksud seina (kusjuures igaüks paneb nii kõrgele, et parasjagu ulatab, ei pea ronima redelitel ega muud moodi osatama siin). Aga kui oma restist kaugemale ei näe, siis ajab ilmselt osatama jah… Mulle ei meeldi  linu restil kuivatada, nad ei kuiva normaalselt ju, kui mitmeks kokku lapata. Muu pesu jaoks on mul ka restid, lausa 2 tükki (suur pere ja maja), aga linu ei kuivata restil kunagi.

Kas nüüd suudad ette kujutada?

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nöör linade jaoks pannakse paralleelselt tühja seinaga, ca 10 m kaugusele seinast võib panna esimese, ja siis nii mitu konksu veel kui mitu nööri tahad, nööride vahe 10 cm. Minul on 2 nööri 5m pikkuses toas, kokku 10 m kuivatuspinda. Kahe nööri vahel on 10 cm vahe. Kuivatan seal ainult voodilinu, “trussikuid” vahtima ei pea. Hommikul kuivama, õhtul töölt tulles kokku, nöörid ka konksude küljest ära, midagi näha polegi.  Linad on praktiliselt seina ääres, ei ole risti üle toa, ei vaju longu, sest kasutan metallsisuga spetsiaalset pesunööri. Soovitan soojalt, ei ole vaja mingeid tokke, ei vaju kunagi kuhugi lohku. Ostke normaalne nöör ja pange konksud seina (kusjuures igaüks paneb nii kõrgele, et parasjagu ulatab, ei pea ronima redelitel ega muud moodi osatama siin). Aga kui oma restist kaugemale ei näe, siis ajab ilmselt osatama jah… Mulle ei meeldi  linu restil kuivatada, nad ei kuiva normaalselt ju, kui mitmeks kokku lapata. Muu pesu jaoks on mul ka restid, lausa 2 tükki (suur pere ja maja), aga linu ei kuivata restil kunagi. Kas nüüd suudad ette kujutada?

Õudne.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga muidu tundub see tema soov, “kaubanduses olemasolev pesunöör, mida ei pea seinte külge kinnitama ja mis ei ole pesurest” üpris utoopiline. No kuskohta see siis kinnitub?

Ma väiksena mängisin kummikeksu kahe tooli vahel. Lahendus oleks sama, et kaks pulkadega! seljatoega tooli piisava vahega, seljad samale poole ja nöörid toolide külge kinnitada ja saabki ilma seinakonksudeta NÖÖRIL (mitte restil) pesu kuivatada. Miks see nüüd parem lahendus on kui rest (mis tuppa ei sobi), aga vastab TA soovidele 😀

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nöör linade jaoks pannakse paralleelselt tühja seinaga, ca 10 m kaugusele seinast võib panna esimese, ja siis nii mitu konksu veel kui mitu nööri tahad, nööride vahe 10 cm. Minul on 2 nööri 5m pikkuses toas, kokku 10 m kuivatuspinda. Kahe nööri vahel on 10 cm vahe. Kuivatan seal ainult voodilinu, “trussikuid” vahtima ei pea. Hommikul kuivama, õhtul töölt tulles kokku, nöörid ka konksude küljest ära, midagi näha polegi.  Linad on praktiliselt seina ääres, ei ole risti üle toa, ei vaju longu, sest kasutan metallsisuga spetsiaalset pesunööri. Soovitan soojalt, ei ole vaja mingeid tokke, ei vaju kunagi kuhugi lohku. Ostke normaalne nöör ja pange konksud seina (kusjuures igaüks paneb nii kõrgele, et parasjagu ulatab, ei pea ronima redelitel ega muud moodi osatama siin). Aga kui oma restist kaugemale ei näe, siis ajab ilmselt osatama jah… Mulle ei meeldi  linu restil kuivatada, nad ei kuiva normaalselt ju, kui mitmeks kokku lapata. Muu pesu jaoks on mul ka restid, lausa 2 tükki (suur pere ja maja), aga linu ei kuivata restil kunagi. Kas nüüd suudad ette kujutada?

Täiesti haige. Mul ka suur maja ning kõik kuivab edukalt 2-l restil. Kui väga kiiresti vaja, siis ülakorruse trepikäsipuul paari tunniga kuiv. Linad kindlasti restil, kaheks või neljaks kokku-öösel kuivama, hommikul kuiv.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista kaeblemist, et pesurest on kole ja pole zen. Teie enda riided ju on seal peal?Seljas/voodis ei ole kole, aga resti peal on?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on pesunöörid õues. Iga 2-3 meetri tagant on toetuspuu all, muidu vajub ju väga lohku. Ei kujuta ette, et toas saaks sinna nöörile mitu lina riputada nii, et nöör alla ei vajuks ilma keskelt toetamata. Mul on restid nii toas kui õues, tubasel restil on kuivatuseks kokku 17 meetrit “nööri”. Väga täis masin mahub korraga kuivama. Ei kujuta ette, kuidas lae alla mahuks tõmbama rohkem kui 17 meetrit nööre, et väikeses korteris pesupäeval ise ka liikuma mahuks. Ja nii veel mitme masinatäie jagu?

Nöör linade jaoks pannakse paralleelselt tühja seinaga, ca 10 m kaugusele seinast võib panna esimese, ja siis nii mitu konksu veel kui mitu nööri tahad, nööride vahe 10 cm. Minul on 2 nööri 5m pikkuses toas, kokku 10 m kuivatuspinda. Kahe nööri vahel on 10 cm vahe. Kuivatan seal ainult voodilinu, “trussikuid” vahtima ei pea. Hommikul kuivama, õhtul töölt tulles kokku, nöörid ka konksude küljest ära, midagi näha polegi. Linad on praktiliselt seina ääres, ei ole risti üle toa, ei vaju longu, sest kasutan metallsisuga spetsiaalset pesunööri. Soovitan soojalt, ei ole vaja mingeid tokke, ei vaju kunagi kuhugi lohku. Ostke normaalne nöör ja pange konksud seina (kusjuures igaüks paneb nii kõrgele, et parasjagu ulatab, ei pea ronima redelitel ega muud moodi osatama siin). Aga kui oma restist kaugemale ei näe, siis ajab ilmselt osatama jah… Mulle ei meeldi linu restil kuivatada, nad ei kuiva normaalselt ju, kui mitmeks kokku lapata. Muu pesu jaoks on mul ka restid, lausa 2 tükki (suur pere ja maja), aga linu ei kuivata restil kunagi.

Kas nüüd suudad ette kujutada?

Suur pere ja maja, aga normaalset lahendust pesu kuivatamiseks ei ole suutnud keegi luua?

+15
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitage kaubanduses olemasolevaid pesunööre siseruumi mida oleks lihtne üles panna ja maha võtta ja mis ei katkeks. Korteriseina kruvisid ja auke puurida pole kahjuks võimalik, seega tavaline nöör ei toimiks.

Pesurest või kuivati

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu emal on pesunöörid rõdul. Nöör on rõdupiirde kõrgusel. Lisaks vannitoa s torul kuivatab asju.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei mõista kaeblemist, et pesurest on kole ja pole zen. Teie enda riided ju on seal peal?Seljas/voodis ei ole kole, aga resti peal on?

Minu jaoks pole riiderest küll ilus ega zen. Samamoodi ei meeldi mulle avatud riidekapid (ehk kapid, millel pole ust ees ja kõik riided on näha), kuigi ka seal on minu enda riided. Riiderest on mul magamistoas, aga tuba on palju ilusam ja avaram, kui parajasti pesu restil kuivamas ei ole ja rest on kokku pandud ja kappi peidetud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma väiksena mängisin kummikeksu kahe tooli vahel. Lahendus oleks sama, et kaks pulkadega! seljatoega tooli piisava vahega, seljad samale poole ja nöörid toolide külge kinnitada ja saabki ilma seinakonksudeta NÖÖRIL (mitte restil) pesu kuivatada. Miks see nüüd parem lahendus on kui rest (mis tuppa ei sobi), aga vastab TA soovidele ????

Jah, kui on piisavalt kõrged toolid (et linaservad maast kõrgemale jääks) ja piisavalt massiivsed (et raskuse all ümber ei kukuks).

Teoreetiliselt võiks ju ka ühe nööriotsa siduda kapiukse ülemise serva külge ja teise aknalingi külge.

Aga spetsiaalseid “kuivatusnööre”, mis on mõeldud toas ilma kuskile kinnisidumata üleval seisma, ei ole olemas.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsimus neile, kes elavad korteris ja pesu restil kuivatavad: kus hoiate pesu täis resti? Minul on magamistoas, aga kui aus olla, siis mulle üldse ei meeldi, et ma iga päev seda kuivavat pesu magama minnes pean vaatama, see pole üldse esteetiline. Reste on sageli lausa kaks, sest peres on palju inimesi. Lastetuppa ka ei taha resti panna, neil seal endalgi vähe ruumi. Elutoas oleks pesurest lihtsalt kohatu. Vannituppa ei mahu. Ja siis ongi mu magamistoas, aga minu jaoks on see kole ja üldse pole zen. Ma elan veneaegses paneelmajas, siin on magamistuba üsna ruumikas, aga olen vaadanud uusarendusi ja no sinna ei mahuks pesurest mitte kuhugi. Ilmselt seal kasutavadki kõik kuivateid? Mõtlen lausa, et oleks äge, kui mõnes kortermajas oleks eraldi ruum, kus saaks pesu kuivatada.

ma seepärast hankisingi kuivatiga pesumasina.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen vaadanud uusarendusi ja no sinna ei mahuks pesurest mitte kuhugi

Uusarendusi on erinevaid, mõnedel on suured rõdud näiteks. Minu vanemad kolisid 8 aastat tagasi uude majja, kus on hästi suur vannituba.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen vaadanud uusarendusi ja no sinna ei mahuks pesurest mitte kuhugi

Nii väikesed toad? Järelikult tuleb suurem korter osta. Mul on küll suur maja, aga pesu kuivab mittekasutatavas kontori/külalistetoas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kujutan ette, milline jube niiskus seal toas on, kui kogu see laar pesu seal kuivab. Ja siiralt loodan, et kasutate ikka lõhnatut pulbrit ja loputust. Sa jeerum, kus tõmbvad hinge kinni need lõhnastatud pesuvahendid. Õigemini on lõhnastatud ilusti öeldud, pigem haisutatud pesuvahendid.

Lastega perel ei soovita üldse väikses korteris pesu toas kuivatada ja eriti veel haisupulbri pesu. Pulbrijäägid lendlevad toas ja mõjuvad kopsudele kehvasti. Tekitavad vägagi allergiaid ka.

Kõige mõnusam on õues kuivanud pesu lõhn. Seda värskust püüavad tootjad järele aimata lõhnastades pesuvahendeid erinevate kemikaalidega, mis koonduvad sildi alla parfüüm või lõhnaaine. Selle märgistuse taga võib end peita 4000 sünteetilist lõhnaainet, mida tootja ei pea paljastama. Tihti on see kompott mitmest. Teada on, et sünteetilised lõhnaained tekitavad allergiat, migreene, astmat ja on kantserogeenid. Olgu see siis pesuaines, lõhnaküünlas või kehahooldustootes, lõhnatu on tervislikum.

Lapse riided on soovitav pesta pigem vedela lõhnatu pesugeeliga. Seda seetõttu, et pesupulber kipub tolmama ja selle jäägid pudenevad laiali. Samuti on see väikelapsele sissehingamisel ohtlik.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur pere ja maja, aga normaalset lahendust pesu kuivatamiseks ei ole suutnud keegi luua?

Meil on pesukuivatamiseks eraldi tuba. On nöörid ja 2 pesuresti ka. Üsna normaalne lahendus mu meelest. Aga see ei sega mind arutlemast, kuidas väiksemas majapidamises võiks talitada, nii et pesu ei häiriks ja samas kuivaks vabalt õhu käes ilma et sumbunud lõhna tekiks. Lillelõhnalisi pesupulbreid me ka ei kasuta, kedagi siin häiris, et muidu on pesukuivatustoas erinevad lõhnaained.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kortermajade ees peaks siiani olema pesunöörid, vii õue kuivama ja mure murtud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul mahub restile tihti lausa kaks masinatäit ära. Voodipesuga võtab jah ruumi rohkem

Heh, mul võtab just voodipesu vähem ruumi kui näiteks titepesu, sest sama kogus pesu ripub põrandani.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on hämmingut tekitav, et tänapäeval veel keegi pesu korteris restil kuivatab. Ja no nööril kuivatamine tundub üldse nagu teemaalgataja auuuu….kus kivi all sa elanud oled?

Kui mul kuivatit veel polnud, siis ok pesu kuivatasin restil, aga voodepesu viisin pesumajja. Tohutu kuivatamislaatsaret on voodipesu kuivatamine.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suur pere ja maja, aga normaalset lahendust pesu kuivatamiseks ei ole suutnud keegi luua?

Meil on pesukuivatamiseks eraldi tuba. On nöörid ja 2 pesuresti ka. Üsna normaalne lahendus mu meelest. Aga see ei sega mind arutlemast, kuidas väiksemas majapidamises võiks talitada, nii et pesu ei häiriks ja samas kuivaks vabalt õhu käes ilma et sumbunud lõhna tekiks. Lillelõhnalisi pesupulbreid me ka ei kasuta, kedagi siin häiris, et muidu on pesukuivatustoas erinevad lõhnaained.

Pesukuivatustuba? Tule taevas appi. Pane sinna tuppa ometi kuivati!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 65 )


Esileht Kodunurk tubane pesunöör