Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tubli, tugev ja ustav eesti pereema

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: Tubli, tugev ja ustav eesti pereema

Postitas:
Kägu

Respekt, Luisa Värk.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10213803963000577&set=a.1172193032295.26340.1452112504&type=3&theater
Usun, et nii mõnigi mees kadestab Taavit, nii et vähe pole, sellise naise pärast. Ma täiesti südamest imetlen sellist natuuri. Inimene teab, mida ta tahab, keda ta tahab, ja mida tuleb selleks teha, et ehitada tõelist peret. Müts maha.
Olen kindel, et ka Taavike on sellest loost midagi õppinud. See pere on oma karastuse saanud ja eesti naine Luisa on näidanud, mida naine võib, kui tal ainult jätkub tugevust ja sirgeselgsust.
Palju õnnelikke aastaid neile!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Siiras pöördumine Luisa poolt.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei oska nüüd küll midagi erilist leida vói kuidagi ülistada. Täiesti tavaline “roosa unelm”, mittemidagiütlev targutamine.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei tiagi, kas naane lihtsakoelisele plakatikleepijale säänset teguviisi andess annass?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei oska nagu kuskilt otsast kadestada, tüüpiline fassaadabielu. Minu arust on selline mehe vägitegudega leppimine pigem naist alandav kui kangelase seisusesse tõstev. Selline ülistusteema – milleks?

Ju tal ei ole siis lihtsalt oma muusikupalgaga kuskile minna.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma kahtlen, et kas ikka on see Luisa enda kirjutatud või on see siiski Taavi PR meeskonna poolt etteantud nüke.
Ja no muidugi kadestavad mehed Taavit sihukese naise pärast….Siin on ju palju teemasid, kus mehi palju väiksemate eksimuste pärast maha jäetakse…muidugi tahaksid kõik mehed, et nende abikaasad kõik nende petmised ja muud “pisivead” alla neelaksid…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldis tema kirjutises see koht: “See ongi perekond, mida paljud inimesed ei ole elus veel kogenud ning mõned ei koge kahjuks kunagi, ning mille kirjeldamiseks jääb alati sõnu väheks.”
Kui paljudel on kahju, et nad sellist pereelu ei koge nagu Rõivastel on?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See pere on oma karastuse saanud ja eesti naine Luisa on näidanud, mida naine võib, kui tal ainult jätkub tugevust ja sirgeselgsust.

tugev ja sirgeselgne eesti naine oleks sellisele võõraid naisi käperdavale mehele, kellega ta vaid kuu varem suure šõuga “unelmatepulmas” abiellus ja päev varem puhkusele minnes ehk musigi andis, ust näidanud. tugev ja sirgeselgne naine saab elus ise hakkama.
suss naine seevastu vaatab sellises olukorras oma pangakontole, mõtleb oma olematule tööoskusele ja selle eest tulevikus saadavale palgale ning jääb liiderdava mehe kõrvale, kes talle süüa ostab ja katuse peakohale pakub. muude asjade osas pigistab selline naine silma kinni. selliseid on perekooliski päris palju, kes on si*as suhtes, aga kardavad ise hakkama saada ning seetõttu võibki mees teha, mida tahab

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

nagunii lahutavad, ei usu mina selle suhte püsimisse. taavike elumees ja varsti leiab uue armastuse, miks ta muidu teist naist sedasi avalikult näppima läks. kodune elu peab neil väga tuim olema

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tubli, tugev ja ustav eesti pereema vajab enda kõrvale ka tublit, tugevat ja ustavat eesti pereisa. Tubli naine mille eest, et petisega oma elus lepib, mis väärtusi annab selline nolk edasi oma pojale ja tütrele? Pojale signaali, et on lubatud petta ja ema Luisa räägib tütrele, et mehed petavad. Milleks selline muster kaasa lohistada?

Tubli, tugev, ustav ja aus pereema, kes petistega ühist perevankrit ei vea.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah, mis fassaad. Meie kandis on neid fassaade, kus meespool üleaisa löönud, omajagu. Aga need sellised kord-elus-lood. Tark naine vaatab, mis teha annab. Kui tahta koos olla, peab mõnikord mõtlema, järele mütlema, andeks andma ja edasi minema. Suvalisel PK puritaanist käol pole siin midagi kobiseda. Elu on ettearvamatu ning selle tõttu, et mõlemad on nö meedia ees- või keskliinil, ei peaks tavainimene asjast üldse mitte midagi arvama. Las elavad ja on.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle meeldis tema kirjutises see koht: “See ongi perekond, mida paljud inimesed ei ole elus veel kogenud ning mõned ei koge kahjuks kunagi, ning mille kirjeldamiseks jääb alati sõnu väheks.”
Kui paljudel on kahju, et nad sellist pereelu ei koge nagu Rõivastel on?

Tõeliselt õnnelik inimene ei kirjuta sellist jama. Tõenäoliselt on ka neil see viitsütikuga pomm juba susisema hakanud, kui sellist teksti toodetakse.

Seda on ennegi tehtud: 2009a õhkas Kati Toots Kroonikale: “Nii heast mehest, imearmsast tütrest ja ilusast suurest kodust ei osanud ma unistadagi”
2011a ilmusid esimesed uudised sellest, kuidas Jaan avalikult ja varjamata demonstreeris juba uut pruuti.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tubli ja ustav ema-tütre pr-kombo jälle taavikest siin kaunimaks võõpamas.

16 naist arvab, et ideaalne eesti naine on suss. mnjahh…

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah, mis fassaad. Meie kandis on neid fassaade, kus meespool üleaisa löönud, omajagu. Aga need sellised kord-elus-lood. Tark naine vaatab, mis teha annab. Kui tahta koos olla, peab mõnikord mõtlema, järele mütlema, andeks andma ja edasi minema. Suvalisel PK puritaanist käol pole siin midagi kobiseda. Elu on ettearvamatu ning selle tõttu, et mõlemad on nö meedia ees- või keskliinil, ei peaks tavainimene asjast üldse mitte midagi arvama. Las elavad ja on.

Mina ei pea silmas mitte vaid füüsilist petmist, petmine suhtes võib olla ka vaimne, majanduslik. Ei tundu mulle usaldusväärne selline libedik mees ja kõik. Pereisa peab tagama oma käitumisega ka pere tervise, nii naise kui laste. Rikub mees naise närve, rikub ka oma laste. Asjad pole nii pinnapealsed.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ei pea silmas mitte vaid füüsilist petmist, petmine suhtes võib olla ka vaimne, majanduslik. Ei tundu mulle usaldusväärne selline libedik mees ja kõik. Pereisa peab tagama oma käitumisega ka pere tervise, nii naise kui laste. Rikub mees naise närve, rikub ka oma laste. Asjad pole nii pinnapealsed.

kumb siis kumba petab? kui naine enam mehest ei hooli, siis petab naine hoopis meest? päris hale olla selle mehe naine, kelle mees suures meelehädas läheb võõrast naist lausa vägistama. nii suur seksikriis nende suhtes? luisa oleks võinud pulmade asemel ausaks jääda ja lahutada, teab ju iga naine väga hästi kui mees enam ei eruta. milleks meest lollitada

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

vahe on ju ka selles, et teie kandi fassaadidest teab vaid paar naabrit ning kedagi huvita, kui abielus pets või volli kusagil külapeol mõnele tibile käe püksi ajab.
sootuks teine tera on see, kui seda teeb kõrgel positsioonil olev avaliku elu tegelane, kes kuu varem oma laste emale igavest armastust ja truudust lubanud on, ja sellega naise kogu riigi (ja ka välisilma) naerualuseks teeb.
naine, kelle pereelus on kõik korras, sellist avalikku avaldust ei teeks, sest tal pole vaja kellelegi midagi tõestada või kedagi miskit uskuma panna

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on muidugi meie pere noorim liige Herman, kes üleeile sai 1 aastaseks

See on ainus asi, mis kukalt kratsima pani. No jeesus, kas ei saa eesti keeles kirjutatud?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuld- või hõbepulma jõuavadki ainult need paarid, kus on Luisa taoline naine. Minu jaoks pole ei üks ega teine variant hea või halb… Igaühele oma. Aga sama juttu räägivad rohkem või vähem läbi lillede kõik kuldpulma tähistavad naised.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuld- või hõbepulma jõuavadki ainult need paarid, kus on Luisa taoline naine. Minu jaoks pole ei üks ega teine variant hea või halb… Igaühele oma. Aga sama juttu räägivad rohkem või vähem läbi lillede kõik kuldpulma tähistavad naised.

Üpris nõus. Luisat võib siin kiruda või mis tahes, aga Luisa on selline sitke ja tugev maa sool, võõrast ei võta ja omi ei jäta. Taavi suhtes olen mina positiivne ja usun, et ta on õppimisvõimeline, absoluutselt. Naistenõrkus ei ole mehe kõige hullem külg, ja kui sul on korralik küljeluu, siis võib sellest ülegi saada. Kui asi oligi Luisa külmuses – aastane laps ikkagi – küllap siis õppis ka Luisa.

Mina usun neisse. Ei, ma ei tunne neid, kadedad käod ei saa ennast sellega lohutada. Olen tavaline matsakas maanaine, ministrite ja staaride ringkonnas ei liigu.

0
0
Please wait...

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tubli, tugev ja ustav eesti pereema

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.