Esileht Ajaviite- ja muud jutud tudengite pressimine sugulaste juurde elama

181 postitus (kokku 181)

Teema: tudengite pressimine sugulaste juurde elama

Postitas:
Kägu

Ja üks kord veel. Neile, kes arvavad, et selline hind on ebanormaalne. Sellest ju räägingi, et ka minu mõistes ebanormaalne. Samas, olin suluseisus. Ühikakohti remondi tõttu kohti ei olnud. Laps uuris ka teiste koolide ühikaid. Tulemusteta!

Üürikorteri ei valinud endale “lumehelbeke” ise välja, vaid mina. Seega, olen tolleaegsetes hindades täiesti veendunud, et need hinnad tookord just sellised olid. Oli ka odavamaid, aga need olid reeglina väga halvas seisukorras ja ahiküttega. Tulenevalt tema puudest, oleks tal sellistes tingimustes olnud väga raske või isegi võimatu hakkama saada.

päris masendav 🙁

samas on see ikkagi ulmehind, äkki oli 80 või 180 eurot, mitte 280 + kommud? või siis oli 280 kogu korter ning see jagunes neljaks?

no kuidas sul ometi õnnestus sellise hinnaga korter leida, jääb müstikaks 😀 aga kindlasti ei saa seda ühte ulmehinda tavapäraseks pidada. küsida võib muidugi kõike ja nagu näha, siis on ka maksjaid

Nüüd sa panid selle käo teadvust kaotama, kes ei talu sõnu masendav, ulme ja müstika. 😀

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
181 postitus (kokku 181)

Esileht Ajaviite- ja muud jutud tudengite pressimine sugulaste juurde elama