Esileht Ilu ja tervis tüdinud igahommikusest ripsmete värvimisest

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: tüdinud igahommikusest ripsmete värvimisest

Postitas:

Kasutan minimaalselt igapäevaselt meiki – niisutav kreem, jumestuskreem (olen hädas punetava nahaga), kulmupuuder,ripsmetušš, huulepulk. Täitsa piisav, ei vaja lainerit, lauvärve jms. Õhtuti pesen meigi maha.Samas tunnen, et kui palged saab ka tavalise dušigeeliga duši all puhtaks, siis ripsmetušiga on probleemid. Niisama meigieemaldajaga vatti peal hoides see maha ei tule, pigem kui näppudega tušši maha tõmban. Selline eemaldus ei saa aga oma ripsmetele kuidagi hea olla, mistõttu vahel lähen tušiga magama ja kannan sama ripsmetušši kaks päeva, et silmi tuši eemaldamisest säästa. Kas on mingit alternatiivi igapäevasele tušitamisele? Ilma ka ei taha, siis olen ilmetu näoga. Kunstripsmed on võltsid ja vajavad tihedat hooldust. Keemiline värvimine on olemas, olen proovinud, ent puudu jäi ripsmeka poolt antavast volüümist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 10:50; 04.12 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis meigieemaldaja see selline on, et tušši maha ei võta? ja tušš? see on veekindel või hoopis see 38C veega mahatulev?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 11:16; 04.12 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eemaldaja on Loreali oma ja tušš Maybelline’i miskine

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 10:50; 04.12 11:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma oma blondu peaga mõtlen, et äkki kasutaks teist eemaldit. Või spetsiaalset tušieemaldit. Või kasutaks eemaldit mitu korda. Mo kuidas küll hommikul vanale tušile veel üks kiht otsa panna, see on ju kohutav vaadata.
Endal keemiliselt värvitud, tušši keeldun kasutamast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

imelik. siin on sageli teemasid, et tušš ei seisa peal ja nüüd äkki kellelgi ei tule tušš maha hoopis.
äkki on veekindel tušš,aga eemaldaja on mõeldud tavalisele tušile?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.12 11:16; 04.12 21:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minul lancome oma ja võtab kenasti maha, kiidan väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võta kaks vatipatja (kummalegi silmale üks), niisuta need meigieemaldusvahendiga ja aseta kergelt mõlemale silmale ja lihtsalt hoia peal minut-kaks ja alles siis hõõru tušš ettevaatlikult maha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Osta Lancome Hypnose Volume-a-Porter tušš. Tihendab ilusti ja duši all tuleb veega maha, ilma et silmade ümber laiali läheks.
https://www.loverte.com/et/lancome-mascara-hypnose-volume-a-porter-no-01-noir-intense-6-5g

https://www.loverte.com/et/lancome-mascara-hypnose-volume-a-porter-gift-set-101590

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 22:07; 06.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära siis värvi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tüdinesin ka. Mitu aastat käisin üldse ilma meigita ja värvisin keemiliselt ripsmeid ja kulme.
Nüüd lasin klassikalised ripsnepikendused panna. Seda ka vaid sellepärast, et mehe õde käis koolitusel ja vajas kedagi, kelle peal harjutada. Saan väga soodsa hinnaga. Täishinnaga salongides ma poleks lasknud panna.
Mulle need volüümid ja tumedad mustad nukusilma ripsmed ei meeldi.
Klassikalised on tõesti loomulik ja ei paista võlts.

Ei paista, ei paista. Eriti värvimata näos ei paista need üldse võltsid ega midagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 22:07; 06.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Niisama meigieemaldajaga vatti peal hoides see maha ei tule, pigem kui näppudega tušši maha tõmban. Selline eemaldus ei saa aga oma ripsmetele kuidagi hea olla, mistõttu vahel lähen tušiga magama ja kannan sama ripsmetušši kaks päeva, et silmi tuši eemaldamisest säästa.

Kasutad ikka silmameigieemaldit selleks? Vaata üle, et tush veekindel poleks-see vajab spetseemaldit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Ilu ja tervis tüdinud igahommikusest ripsmete värvimisest

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.