Esileht Koolilaps Tüdruk on hakanud unustama koolist asju kaasa võtma. :S

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Tüdruk on hakanud unustama koolist asju kaasa võtma. :S

Postitas:

2.kl. tüdruk on hakanud unustama kodusteks töödeks vajalikke asju koolist kaasa võtma – pea ülepäeviti jääb tal mingi kodune ülesanne tegemata, sest pole selle aine asju kaasa võtnud. Eelmisel aastal seda probleemi ei olnud, sest koduseid ülesandeid anti harva ja kui anti, siis klassijuhataja vaatas, et kõigil vajalikud asjad kotti saaksid.

Sel õppeaastal aga õpetaja enam ei kontrolli, õige ka muidugi. Ja esimesel veerandil ta haruharva unustas midagi kaasa võtta. Teisel veerandil aga sagedamini ja see veerand nüüd iga nädal lausa. Ja kui jääb seetõttu kodune ülesanne tegemata, siis ütleb laps et aga mis siis, õpetaja ei riidle ega pane kahte kunagi, ütleb ainult, et tee siis järgmiseks korraks ära.

Samas kui materjalide puudumise tõttu on jäänud kontrolltööks õppimata, siis on küll saanud kehvema hinde – isegi esimesed paar kolme juba kätte saadud nüüd, hm!

Olen neil unustamiste kordadel riielnud ja kui see unustamine on tihedamaks läinud, siis ka üheks päevaks telekakeeluga karistanud. See viimane on mõjunud, siis umbes nädal aega on ikka korralikult asjad kaasas olnud. Aga siis jälle on hakanud asja lõdvemalt võtma ja unustama.

Mida teha ja kas üldse teha? Äkki olen hoopis mina see liiga range ema ja probleemi polegi …

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:44; 24.02 14:08; 24.02 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpikute puhul soeta teine paar ajsu koju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lahendanud nii, et kohe pärast tunde helistan ja kontrollib koti üle, kas kõik kaasas. Kui ei ole, läheb järgi. Osad õpikud, mis poes saada olid, oleme dubleerinud, sest asju saab kooli jätta. Ongi kott kergem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis mõttes probleemi polegi? Laps ei näe vist tõesti probleemi, kui need halvad hinded ei morjenda, aga sina?
Kui seni on õpetaja ja ema pidevalt kontrollinud, et kõik oleks korras, siis oleks ehk aeg laps ise oma asjade eest vastutama õpetada? See asi läheb ajaga üha hullemaks, kui sa praegu sellega ei tegele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õpikute puhul soeta teine paar ajsu koju.[/tsitaat]???? iga laps saab koolist ühe õpiku ju. Sama töövihikutega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:44; 24.02 14:08; 24.02 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]
???? iga laps saab koolist ühe õpiku ju. Sama töövihikutega.[/tsitaat]

Ilmselt peeti silmas, et sellise \”udu\” korral, tuleks ise poest 2 komplekt veel muretseda. Meil on väikelinnas koolimaja veel kl 19.00 lahti. Seega olen mõned korrad kella viie ajal lapse tagasi kooli kupatanud. Siis naljalt ei unustata.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 16:59; 24.02 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Ilmselt peeti silmas, et sellise \”udu\” korral, tuleks ise poest 2 komplekt veel muretseda. Meil on väikelinnas koolimaja veel kl 19.00 lahti. Seega olen mõned korrad kella viie ajal lapse tagasi kooli kupatanud. Siis naljalt ei unustata.[/tsitaat]Kool on lahti meil ka nii kaua aga õpetaja läheb ikka 14.30 koju ja keerab klassi ukse lukku.
Ja ei saa last koju saata poole tee pealt kui ta otse koolist läheb muusikakooli.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 24.02 09:44; 24.02 14:08; 24.02 18:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No ega õpetaja võtit kaasa koju vii. Hea tahtmise korral saaks klassi küll. Aga jah, see idee, et osta teine komplekt koju on üks võimalus. Teine on selline, et kui ei suuda kõiki vajaminevaid asju kaasa võtta, võtab kogu koolisahtli sisu koju kaasa. Kui on nii totu, siis tarigugi kõiki asju iga päev kooli ja koju. Kolmas variant- kas mõni klassikaaslane ei ela läheduses, kellelt vajadusel õpikut üheks õhtuks laenata?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.02 16:59; 24.02 19:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selline, \”ise keerasid jama kokku, ise klaarid ka\” meetod on tõhusaim, kui vaid võimalik seda rakendada. Isegi, kui laps jääb seetõttu muusikakooli hiljaks. Kui talle meeldib muusikakoolis käia, siis see oleks lisamotivaator.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil ei ole nii, et asjad koolis ja vaid õppimiseks vajalikke tuuakse koju.
Meil on olnud kõik need aastad, et kõik kooliõpikud-vihikud on kodus ja just sel päeval toimuvate tundide asjad võetakse kooli kaasa.

Nii pole mingit ohtu, et õppimiseks vajalikud asjad koolis on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Koolilaps Tüdruk on hakanud unustama koolist asju kaasa võtma. :S

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.