Esileht Pereelu ja suhted Tüdruksõber ei arvesta lapsega

Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )

Teema: Tüdruksõber ei arvesta lapsega

Postitas:

Laps on kõige olulisem. Lapsele on kindlasti väga kasulik ja tore veeta nädalavahetus koos oma isa ja emaga. See on väga suur rõõm lapsele.
Tüdruksõber on egoistlik, nii ebaküpse naisega pole mõtet tõsist suhet hoida, – ving ja tülid teil alles algavad.

Naised tulevad ja lähevad, lapsed jäävad. Väga õige, et keskendud lapsele ja lapse vajadustele. Laps vajab sind rohkem, kui tüdruksõber. Oled väga hea isa. Küll leiad kunagi mõistliku ja elutarga kaaslase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on kõige olulisem. Lapsele on kindlasti väga kasulik ja tore veeta nädalavahetus koos oma isa ja emaga.

Tüdruksõber on egoistlik, nii ebaküpse naisega pole mõtet tõsist suhet luua, – alalõpmata ving ja tülid.

Naised tulevad ja lähevad, lapsed jäävad. Väga õige, et keskendud lapsele ja lapse vajadustele. Laps vajab sind rohkem, kui tüdruksõber. Oled väga hea isa. Küll leiad kunagi mõistliku ja elutarga kaaslase.

No näed, norramehe eksnaine kah kohale jõudnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 18:08; 05.06 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest tore, kui lapsevanemad ka pärast lahutust ilusti edasi suhelda suudavad ning aeg-ajalt midagi ühiselt ette võetakse.

Tüdruksõbrad ja naised nr 2, kes selle peale skandaali korraldavad, võiks mõelda ka enda peale – kui teie suhe tulevikus mingil põhjusel lõppema peaks, on kindel, et mehega ka edaspidi normaalselt suhelda on võimalik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meid, ‘norramehe exnaisi’, on siin vist terve kamp.

Meest, kes oma eelmise suhte lastest ei hooli, ei kõlba majja võtta, uued lapsed ei saa talle isiklikest ihadest tähtsamax. & kuna lapse pärast peab exiga asju ajama, siis peab.

Tydruksõber on vist pisut pirts tirts.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mis seal enam selgeks teha. Oleks sul nii palju mõistust olnud, et ENNE uue kaaslasega asja arutada, aga polnud ju – seega on ta õigustatult pahane, sest temaga selle asjakorralduse juures ei arvestatud, isegi mitte niipalju, et enne otsuse tegemist öelda, et selline mõte on. Piisavalt pisikese lapsega, kes ei saa ilma emata reisitud, sai arvestada, tema emaga sai arutada, aga enne laeva seda aega polnud, et praeguse kaaslasega rääkida – ei, tema pandi lihtsalt fakti ette. SELLE peale oleks mina ka pahane. Ja kui sa juba ilma temaga rääkimata selle tembu tegid, miks siis hiljemgi rääkida? Et ta teaks, et tema arvamus pole oluline?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on kõige olulisem. Lapsele on kindlasti väga kasulik ja tore veeta nädalavahetus koos oma isa ja emaga. See on väga suur rõõm lapsele.

Tüdruksõber on egoistlik, nii ebaküpse naisega pole mõtet tõsist suhet hoida, – ving ja tülid teil alles algavad.

Naised tulevad ja lähevad, lapsed jäävad. Väga õige, et keskendud lapsele ja lapse vajadustele. Laps vajab sind rohkem, kui tüdruksõber. Oled väga hea isa. Küll leiad kunagi mõistliku ja elutarga kaaslase.

Aga ta ju ei keskendu lapse vajadustele, vaid eksnaise kapriisidele. Ja kui mees seab eksnaise praegusest kõrgemale, siis loomulikult on probleemid. Keegi ei keela lapsele hea isa olla, aga eksnaine peaks ikka pildist välja jääma. Ta on eks, saagu sellest ükskord aru ja leppigu sellega. Mees võiks samuti sellest aru saada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 23:05; 05.06 08:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain teemaalgatusest nii aru, et ega eksmnaine võeti ka kaasa suht lapsehoidjaks ja kuna last polud võimalik t66 ajaks üksi jätta, mitte et eksnaine oleks pressinud. No tekkis selline ekspromt mõte. Suurim viga mis tehti oli ka minu meelest see, et tüdruksõber pandi lihtsalt takkajärgi fakti ette, isegi ei tulnud pähe temaga sellist pisikest “pereelu” seika kooskõlastada (mitte luba küsida, lihtsalt teavitadagi). Kas sina ei oleks pahane, kui nii üle sõidetakse? Tundub, et ta on niigi siiani väga mõistlik olnud sinu remontimiste suhtes. Aga see viiimane näitab ilmekalt, kuipalju tema tegelikult sinu otsustes faktor on- marginaalselt. See ajaks vihale küll. Pane nüüd ausalt asjad tähtsuse järjekorda, kelle tunnetag sa vastuolulises situatsioonis arvestad kõigepealt:
1. laps
2. eksnaine
3. girlfriend
On nii? Või on see tagumine pool vastupidi? Kui oleks, oleksid ka helistada jõudnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:46; 09.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps on kõige olulisem. Lapsele on kindlasti väga kasulik ja tore veeta nädalavahetus koos oma isa ja emaga. See on väga suur rõõm lapsele.
Tüdruksõber on egoistlik, nii ebaküpse naisega pole mõtet tõsist suhet hoida, – ving ja tülid teil alles algavad.

Naised tulevad ja lähevad, lapsed jäävad. Väga õige, et keskendud lapsele ja lapse vajadustele. Laps vajab sind rohkem, kui tüdruksõber. Oled väga hea isa. Küll leiad kunagi mõistliku ja elutarga kaaslase.

No suhte loomise eelduseks on, et inimene on VABA! Vaba kõigist, lastest, vanematest, eksnaistest. Kui ei suudeta üle saada oma eksnaisest, kui ei suudeta lahti lasta oma ema põlleservast, kui ei suudeta oma lapsest eemalduda, siis suhet ei olegi vaja luua, jäägu seniste liistude juurde. Kui iseseisvub, ehk kord kunagi siis…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 22:52; 31.05 04:13; 05.06 10:05; 05.06 10:49; 05.06 10:57; 06.06 13:04; 06.06 13:10; 06.06 16:37; 09.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Selline mehelik teemaalgatus.
Korraldasin mõndagi ja seda teemal, mis on üsna õrn ja tundlik – lõpuks andsin kõigi teiste järel viimasena elukaaslasele ka teada. Huvitav, miks ta õnnelik ei ole?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsest peab ka eemalduma uue pruudi tõttu? Mina küll sellist asja ette ei kujuta. Ei sooviks sellist meest, kes oma lastest eemalduks. Ja milleks? Et mingi perekooli mimm endale ülemuseks võtta?

Sul on rõhuasetus vales kohas. Lapse tõttu ei peaks inimesel uut pruuti olemagi. Olgu oma lapsega kuni too saab 18 ega ole vaja mingeid emasid koos lastega kaasa vedada ja leidku siis omale pruut.

Ma elu sees ei võtagi omale mingit lastega meest ja teiseks, kumb see hullem ei tea on, kas mees, kes lapsest eemaldub või mees, kes on nii suvaliselt siginud, et juba väike laps (võib isegi öelda, et imik) peab kasvama ilma isata (noh isa ta aegajalt näeb, aga pere juurest juba uttu tõmmanud).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 22:52; 31.05 04:13; 05.06 10:05; 05.06 10:49; 05.06 10:57; 06.06 13:04; 06.06 13:10; 06.06 16:37; 09.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus ta elukaaslane oli. Girlfriend ju pelgalt. Kutsutakse ka fuckbuddydeks hellitavalt. Mida siin teada anda? Mees teeb oma lapsega, mis soovib. Väike laps ei peagi emata reisima.

No sellest postitusest kumab ilmselge petetud naise kibestumus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 22:52; 31.05 04:13; 05.06 10:05; 05.06 10:49; 05.06 10:57; 06.06 13:04; 06.06 13:10; 06.06 16:37; 09.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sul see petetud naine on? Mul on endal ju lapsega mees. Kuna mul endal ka laps, siis oskan aru saada lihtsalt teistest emadest. Ei saa väikest last saata üks isa uue pruta hoolde. Lapse eest vastutab tema vanem. Just lugesin, et pooleteistaastane kukkus surnuks.

No siis sel juhul lihtsalt isa ei saa võta seda väikest last enda juurde. Mis selle võtmise mõte olekski, kui isa on pikad päevad tööl ja keegi teine jääb lapsega? Isa võtku laps enda juurde siis puhkuse ajal, kui saab temaga ise tegeleda. Töö ajal jääb siis lihtsalt ära, kuni laps on juba piisavalt suur et võib üksi koju jääda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.06 18:08; 05.06 12:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Isa orgunnis lapsele ema hoidjaks ja kõik ju toimis. Sai lapsega aega veeta. Ainult uuele tüdruksõbrale ei sobinud. Eks see oligi uue suhte proovikivi ning saab sellest tüdruksõbrast ilusti loobuda. Mina poleks probleemi teinud. Sest isal on õigus oma lastega suhelda. Samas uuele ei sobinud. Las otsib omale lastetu mehe lihtsalt ja probleem lahendatud.
Täismees ei hakka ju mingi tüdruksõbra armukadeduse järgi oma suhteid lapsega seadma.

“Mingi” tüdruksõbra järgi tõesti suhteid lapsega ei seaks. Ikka sellise tüdruksõbra järgi, kellega tõsisemaid suhteid plaanitakse. Eks see oli jah omamoodi proovikivi, et kui tõsiselt mees tüdruksõpra võtab.
Kui mehe elu ainult lapse ümber tiirleb, siis pole talle tegelikult naist vajagi. Normaalseks pereeluks on ikkagi vaja, et paari omavahelised suhted paigas oleks. Kõigepealt peavad õnnelikud olema mees ja naine omavahel (hea oleks kui nad oleks ka lapse/laste isa ja ema) ja siis saavad ka lapsed seal peres end õnnelikult tunda.
Samamoodi läheb pereelu nihkesse kui traditsioonilises peres hakkab üks, näiteks ema, silmnähtavalt eelistama last ja jätab mehe (lapse isa) unarusse. No ei püsi see mees seal kaua ja nii need pered lagunevad.
Seega teemaalgataja peaks keskenduma oma lapsele, sest ta silmnähtavalt ei ole veel paarisuhteks valmis. Las tüdruksõber läheb ja leiab endale mehe, kes on valmis. See, kas mehel on lapsi või ei ole, pole isegi määrav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 12:48; 30.05 14:19; 30.05 14:43; 30.05 17:55; 05.06 17:37; 05.06 17:55; 05.06 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsest peab ka eemalduma uue pruudi tõttu? Mina küll sellist asja ette ei kujuta. Ei sooviks sellist meest, kes oma lastest eemalduks. Ja milleks? Et mingi perekooli mimm endale ülemuseks võtta?

Arvan, et ta mõtles, et mees ripub liiga lapse küljes kinni, mitte konkreetset eemaldumist. Kui mu mees seaks meie lapse enda jaoks esikohale ja minu lükkaks seega tagaplaanile, siis mulle ka selline asi ei sobiks. Kuigi oma laps ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 12:48; 30.05 14:19; 30.05 14:43; 30.05 17:55; 05.06 17:37; 05.06 17:55; 05.06 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naist ei olegi ju võetud. On ainult “tüdruksõber”. Kui naist soovitaks võtta, siis küllap selle naise arvamusega ka arvestatakse. Rohkem polegi pikalt vaja arutleda sel teemal. Naised eeldavad kohe, et tekivad mingid õigused. Need õigused tekivad alles peale kokkulepet. Mitte varem. Siis ei räägita vast enam tüdruksõbrast ka. Vaid juba naisest.

Karta on, et enamus naisi ei jää seda “naiseks võtmisega” kaasnevat arvestamist ära ootama.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 30.05 12:48; 30.05 14:19; 30.05 14:43; 30.05 17:55; 05.06 17:37; 05.06 17:55; 05.06 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Naist ei olegi ju võetud. On ainult “tüdruksõber”. Kui naist soovitaks võtta, siis küllap selle naise arvamusega ka arvestatakse. Rohkem polegi pikalt vaja arutleda sel teemal. Naised eeldavad kohe, et tekivad mingid õigused. Need õigused tekivad alles peale kokkulepet. Mitte varem. Siis ei räägita vast enam tüdruksõbrast ka. Vaid juba naisest.

Kummaline kommentaar heidab inimesele justkui ette, et ta ju kõigest tüdruksõber, mitte naine. See ju loomulik, et alguses ollakse kõigest tuttavad, siis tüdruksõber, hiljem naine, abikaasa jne. Ei saa ju värske suhte puhul eeldada, et juba peale kuuajalist tutvust juba abielus oldaks. Me ei ole ju mingi arengumaa, kus eksisteeriks sundabielud, et sellist käimis-tutvumisperioodi üldse pole ja abielu on vaid lihtsalt äritehing. No Eestis ei ole ju nii, et noormeest esimest korda näedki oma pulmas peiuna, ikka eelneb ju käimis-tutvumisperiood ka ja imelik on ette heita, et oled ju vaid tüdruksõber.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 22:52; 31.05 04:13; 05.06 10:05; 05.06 10:49; 05.06 10:57; 06.06 13:04; 06.06 13:10; 06.06 16:37; 09.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kus sul see petetud naine on? Mul on endal ju lapsega mees. Kuna mul endal ka laps, siis oskan aru saada lihtsalt teistest emadest. Ei saa väikest last saata üks isa uue pruta hoolde. Lapse eest vastutab tema vanem. Just lugesin, et pooleteistaastane kukkus surnuks.

No ikka vahe on vahel, kas suhtesse astub tavaline tütarlaps või juba mitmega lapsed saanud üksikema. Ega sellel üksikemal polekski ju midagi protseteerida, kui ise on samamoodi oma lapsed suhtesse toonud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 22:52; 31.05 04:13; 05.06 10:05; 05.06 10:49; 05.06 10:57; 06.06 13:04; 06.06 13:10; 06.06 16:37; 09.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikud käod siin koos. Minu arvates on just teemaalgataja normaalne mees, kelle jaoks on laps nr 1 ja ta kasutab igat võimalust, et temaga koos olla. Selliseid mehi võiks rohkem olla. Ja igati normaalne, et lapse ema ka kaasas on, kes lapsega tegeleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Imelikud käod siin koos. Minu arvates on just teemaalgataja normaalne mees, kelle jaoks on laps nr 1 ja ta kasutab igat võimalust, et temaga koos olla. Selliseid mehi võiks rohkem olla. Ja igati normaalne, et lapse ema ka kaasas on, kes lapsega tegeleb.

No olgu ja tegelegu ega keegi talle seda ette ei heidagi. Heidetakse pigem seda, et milleks talle see suhe? Milleks mängida kellegi süütu inimese tunnetega? Ja selline teise inimese porri tampija ei saa kuskiltki otsast olla normaalne. Normaalne mees oma naist imikuga või siis väikelapsega maha ei jätaks ju.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 22:52; 31.05 04:13; 05.06 10:05; 05.06 10:49; 05.06 10:57; 06.06 13:04; 06.06 13:10; 06.06 16:37; 09.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks on ka mõnikord minu juures ööbinud, kui lapsel külas käib. Liiga pikka maa, et ühel päeval kaks otsa sõita. 3 tundi üks ots.
Mitte kunagi ei ole ta avaldanud soovi minu juurde voodisse pugeda!!! Ma ei võtakski, aga see pole teema hetkel. Ka mina olen koos lapsega tema juures käinud ja seal ka ööbinud. Ma ei näe selles mitte midagi imelikku ausalt öeldes. See süsteem toimib meil juba üle 5 aasta. Uut pole kummalgi, kes sõna võtta saaks.
Kõik inimesed, kes ühe katuse all ööbivad, ei seksi ju vahetpidamata ometi, inimesed võivad ka niisama sõpradena suhelda või arvate tõesti, et see pole võimalik?
Alles siin oli teema, milliste naiste juurest ei minda petma ja enamus oli nõus, et see sõltub mehest.
Tüdruksõber võiks aru saada, et kui Sa tahad petta, siis teed seda nagunii ja kui ei taha, siis ei tee. See, et lapse ema ka kaasas on, ei ole siinkohal üldse määrava tähtsusega. soovi korral võiksid ju ka mõne Norra naise endale koju viia, kui töökaaslast pole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks on ka mõnikord minu juures ööbinud, kui lapsel külas käib. Liiga pikka maa, et ühel päeval kaks otsa sõita. 3 tundi üks ots.
Mitte kunagi ei ole ta avaldanud soovi minu juurde voodisse pugeda!!! Ma ei võtakski, aga see pole teema hetkel. Ka mina olen koos lapsega tema juures käinud ja seal ka ööbinud. Ma ei näe selles mitte midagi imelikku ausalt öeldes. See süsteem toimib meil juba üle 5 aasta. Uut pole kummalgi, kes sõna võtta saaks.

No need on erinevad olukorrad ju. Sinul (ja ka mehel) uusi kaaslasi pole, te ei peagi kellegi muuga arvestama, sest oletegi üksi ju. Suhtes oleva inimese kohustus on aga arvestada ka teise inimesega enda kõrval, see suhte mõte ju ongi. Vastasel korral ela üksi, ära loo suhet ja toimeta nii nagu sulle endale mugavam või targem näib ja arvesta vaid iseendaga.

Kõik inimesed, kes ühe katuse all ööbivad, ei seksi ju vahetpidamata ometi, inimesed võivad ka niisama sõpradena suhelda või arvate tõesti, et see pole võimalik?

Normaalsele inimesele on suhe tähtis ehk siis kui ta selle loonud on, siis ta selle nimel ka pingutab, ega lase kellelgi ega millelgi sinna vahele tulla. Ehk siis ei asetata oma kaaslast sellisesse olukorda, kus tal teatavad kahtlused tekivad. No ei ole ju mõeldav näiteks, et naise kodust jalutaks iga hommiku välja erinev meesterahvas ja siis öelda, et kõik kes ühe katuse all ööbivad, ei seksi ju vahetpidamata ometi. Et vahetpidamata ei seksi, aga mõnikord tuleb ette küll?:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 30.05 22:52; 31.05 04:13; 05.06 10:05; 05.06 10:49; 05.06 10:57; 06.06 13:04; 06.06 13:10; 06.06 16:37; 09.06 10:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu eks on ka mõnikord minu juures ööbinud, kui lapsel külas käib. Liiga pikka maa, et ühel päeval kaks otsa sõita. 3 tundi üks ots.
Mitte kunagi ei ole ta avaldanud soovi minu juurde voodisse pugeda!!! Ma ei võtakski, aga see pole teema hetkel. Ka mina olen koos lapsega tema juures käinud ja seal ka ööbinud. Ma ei näe selles mitte midagi imelikku ausalt öeldes. See süsteem toimib meil juba üle 5 aasta. Uut pole kummalgi, kes sõna võtta saaks.

See olukord ei puutu ju absoluutselt antud teemasse? Aga tore, et rääkida said.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.06 09:46; 09.06 10:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lapsest peab ka eemalduma uue pruudi tõttu? Mina küll sellist asja ette ei kujuta. Ei sooviks sellist meest, kes oma lastest eemalduks. Ja milleks? Et mingi perekooli mimm endale ülemuseks võtta?

Igasugu pruutidest peab eemalduma laste tõttu.
Hoidke oma riistad oma abikaaasale ja elu on korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.05 20:37; 09.06 18:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 31 kuni 53 (kokku 53 )


Esileht Pereelu ja suhted Tüdruksõber ei arvesta lapsega

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.