Esileht Lapse ootamine tüdruku eostamine

Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )

Teema: tüdruku eostamine

Postitas:

Kuidas eostada tüdrukut?
Ovulatsiooni testid pidid muutuma positiivsesks juba mõni päev ennem ovulatsiooni aga kuidas ma siis tean kas on käes ovulatsiooni eelnevad aeg või ovulatsioon
sest tüdruku saamiseks tuleks vahekorras olla 2-3 päeva ennem ovulatsiooni

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa seda teooriat usud, siis kõige lihtsam on sul seksida iga päev kuni ovulatsioonini. Testiga teed ju kindlaks kui on ovulatsioon, siis enam mehega voodis ei asjata ja nii peaks ju kõik selle teooria järgi õige aeg olema.

Edu! 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis sa siis teed, kui poiss tuleb?
Ma saan aru, et on salasoov teatud soost laps saada, aga see ei ole esmatähtis ja su meetod ei pruugi üldse täide minna. Isegi kui sul tuleb poiss, siis armastad teda meeletult ja vaatad kui äge/nunnu laps sul ikka on, ning ei kujuta elu ilma temata (poisita) ette.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja mis sa siis teed, kui poiss tuleb?

Ma saan aru, et on salasoov teatud soost laps saada, aga see ei ole esmatähtis ja su meetod ei pruugi üldse täide minna. Isegi kui sul tuleb poiss, siis armastad teda meeletult ja vaatad kui äge/nunnu laps sul ikka on, ning ei kujuta elu ilma temata (poisita) ette.

poiss tuleb saata merekooli 😛

0
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mitte ükski moodus tavapärasel moel last saades ei anna kindlust, et tuleb soovitud soost laps. Tuleb kumb tuleb, see on loterii.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei toimi. Pole olemas mingit meetodit. Üks on – labor, aga see pole Eestis lubatud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas ei ole nii, et see ju sõltub mehest seega loterii kumb sealt seemnest siis tuleb x või y kromosoom…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ootan neljandat poissi. Kui teise ja kolmandaga katsetasime seda enne ov seksimist, siis neljandaga me enam taga ei ajanud ???? sest tähtis ikka terve laps, olgu ta siis poisslaps 🙂
Selle eest mul vägev meestevägi kodus. Päris uhke tunne oli naitsepäeval, kui mees oli kõikidele ühesugused kikilipsud ostnud(ka kõige pisemale aastasele), lilled näpus ja hommiku hunniku pannkooke valmis teinud ja kogu see punt mulle hommiku kõik voodisse lendas ja üles äratas ????
Nii et vahet pole kas poisid või tydrukud 🙂

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Põhimõtteliselt usun ka seda ja lähikuudel plaanime samamoodi proovida. Sõritsa rääkis ka kuskil artiklis hiljuti, et kui ovulatsiooni ajal seksid, siis kiiremad on tavaliselt poisi spermatosoidid. Järeldan sellest, et ka sellel teoorial (enne ov-d vastupidavad tüdruku spermatosoidid) on tõepõhi.
Muidugi oleksin ka teise poisi üle väga õnnelik (üks maailma toredaim poiss on kodus olemas), aga proovime, äkki saame kogeda, kuidas on olla erinevast soost laste vanemad. Kui meie saatus on olla poiste vanemad, siis oleme selle üle õnnelikud ja armastame neid kogu südamest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kaks tüdrukut, mõlemaga olin enne ov vahekorras. Ei tea kas lihtsalt juhus või siis nii ongi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sosistad enne seksi nokule, et soovid tüdrukut ehk läheb õnneks

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tuttav ajas mingis hiina horoskoobis näpuga järge ja sai tüdruku. Ennem oli kaks poissi ees.
Mina neisse asjadesse väga ei usu, tema uskus ja saigi tüdruku. Vb niisama kokkusattumus.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 18:59; 17.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aja mees stressi, peida kirves voodi alla. Kuskilt veel lugesin, et kui naine orgasmi ei saa, siis pidid ka tüdrukud tulema 😀

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain nii tüdruku. Siis ov teste kas polnud v ma lihtsalt ei kasutanud, ei mäleta (tütar 15). Kraadisin. Ov-ga temp tõuseb aga enne seda tõusu natuke langeb. Kasutasime siis seda madala temperatuuriga päeva enne kehatemp tõusu ov ajal.
Ei ole ka poiste vastu midagi, neid mul 2.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aja mees stressi, peida kirves voodi alla. Kuskilt veel lugesin, et kui naine orgasmi ei saa, siis pidid ka tüdrukud tulema ????

Ma sain poisi ????

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.08 18:59; 17.08 23:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poisslaps on tehtud kindlalt enne ov. Tegin ka ov teste, aga siis kui ov reaalselt toimus polnud võimalust enam vahekorras olla. Räägitakse jah, et poiss-spermatosoidid on kiiremad ja tüdruku geeni kandvad vastupidavamad. Aga see on vaid tõenäosus ja tegelikult ikka juhus see, et missigune spermatosoid seal siis kõige kiiremini munaraku viljastab. Ei võtaks seda kuigi tõsiselt ise.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaoks igasugune seksiisu ära, kui peaksin ennast enne seda ennast jälgima, kraadima, peitma midagi ja soovima kõike selle asja jaoks. Seksi peaks ikka nautima ja kui sellel on tulemus, siis olgu see laps poiss või tüdruk, õnnelik peaks olema siiski lapse üle????.
Endal 2 tüdrukut ja kolmas tulekul. Kas ta tuleb poiss või tüdruk – ei ole eelistust ega sisetunnet – olgu terve lihtsalt ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 3 poissi . Maailma kõige toredamad kutid . Kuna aga vanus tuleb peale ja tahaks ikka ka tüdrukut kasvatada , siis lähmegi Ameerikasse IVF-i tegema . Laboris siis valitakse sinu soovitud soost embrüo ja see istutatakse . Hind on krõbe Aga 100% tulemus . Teisi meetodeid ei usaldaks . Tõenäosus jääb ikka 50% juurde .

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 3 poissi . Maailma kõige toredamad kutid . Kuna aga vanus tuleb peale ja tahaks ikka ka tüdrukut kasvatada , siis lähmegi Ameerikasse IVF-i tegema . Laboris siis valitakse sinu soovitud soost embrüo ja see istutatakse . Hind on krõbe Aga 100% tulemus . Teisi meetodeid ei usaldaks . Tõenäosus jääb ikka 50% juurde .

Napakad

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 1 kuni 19 (kokku 19 )


Esileht Lapse ootamine tüdruku eostamine