Esileht Koolilaps tüdruku kasvamine peale esimesi päevi.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: tüdruku kasvamine peale esimesi päevi.

Postitas:

Laps kohe,kohe 13 saamas ja hakkasid päevad. Nüüd on ta õnnetu,sest arvab,et enam ei kasva. Kas sellel väitel teie kogemuste põhjal pigem on tõepõhi all,et ei kasvagi? Minu enda puhul lisandus tõesti ainult 3 cm ,olen ka lühike. Kuid kuidas teil?

+3
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 22:57; 13.06 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Enda kasvamist ei mäleta.
Tütardel küll kahjuks nii, et pärast päevade algust ehk 1-2cm kasvasid ja on üsna lühikest kasvu.
Tahaks nii loota, et kasvab veel, aga ~2a on kasv püsinud sama.

Enne seda viskas ~poole aastaga ~10cm.
Olen netus surfanud ja kuigi mõni ütles, et kasvas ka hiljem, siis palju on ka vastupidi väitjaid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma arvan küll, et kasvasin, sest olin 12, kui need algasid ja ma olen päris kindel, et sel ajal ma 170 cm lähedal ei olnud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

päevad hakkavad keskmiselt 13-aastaselt suvel.
kasvukõveral on näha, et 13-aastaselt kasv küll jätkub, aga juurdekasv pidurdub järsult võrreldes eelnevaga.
https://pungitar.files.wordpress.com/2015/07/4-5aastatkasvukover.png

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid 11-aastaselt, ei mäleta kui pikk ma siis olin, aga praegu olen 171cm ja viimane cm lisandus kui olin juba täisealine. Lapsena olin ka üsna pikk, aga mitte ebanormaalselt pikk või klassi pikim… seepärast arvan, et selles vanuses ma nii pikk olla ei saanud ja kasvasin edasi peale päevi 🙂

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid päevad keset kasvuspurti. Olen lühike ja kasvuspurt jäi ka lühikeseks, aga kui ma õigesti mäletan, siis peale päevade algust kasvasin veel 5-6 cm. Viimased sentimeetrid venisin veel keskkoolis ja olen mõelnud, et kui siis oleks normaalselt 7-8 tundi öösel maganud, siis oleks ehk veel mõne cm lisaks kasvanud. Aga kes seda teab, vähemalt sai need unetud öötunnid huvitavalt aega veedetud, raamatutega…
Ma pole elus kurb olnud, et pikem pole. Olen piisavalt pikk, et saan kõigi autodega sõita. Kui 150 cm või alla olla, siis see seab tõesti pisut piiranguid, ei saa näiteks igat meelepärast autot valida, sest mõnel ei pruugi ka tooli maksimaalselt ette sõidutades jalad korralikult pedaalideni ulatuda. Kes juba 160 cm täis, neid muresid pole ja ma ei pea ka tavapikkusele ettenähtud pükse lühemaks tegema. Miniseelikud ja -kleidid see-eest pole kunagi liiga minid:)
Ema on mul veel 5 cm lühem kui mina ja kogu temapoolne suguvõsa on lühikesed, isa on keskmist kasvu, seega kasvasin üsna ootuspärase pikkuseni.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkasid päevad 11-aastaselt ja kohe päris kindlasti ei olnud ma oma praegust pikkust(170 cm) selleks ajaks täis kasvanud.

+7
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 23:51; 13.06 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina oli 11 ja ei kasvanud enam edasi. Vb 1 cm tõesti. 5 tüdrukut, kes minust pikemad olid, ei ole ka minust täna veel enam pikemad. Olen suht kindel, et nad ei kasvanud peale 12ea(olin aasta noorem), nende päevadest ei tea ma midagi. Olen 172cm pikk. Mu parim sõbranna kasvas aga kindlalt kohe ca 10 vm peale päevi ka. Ta oli minust ikka peajagu lühem pōhikoolis.
Tean ka, et arstid on seisukohal, et kasv jääb kinni päevadega, seega kasvuspurt ilmselt paljudel enne päevi.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei usu, et sellel tõepõhi all on, et peale esimesi päevi enam ei kasva. Mul hakkasid päevad enne 13 aastaseks saamist, ehk siis enne 7.dasse klassi minekut. Kaheksandas klassis meid mõõdeti/kaaluti, olin siis 167cm pikk ja praegu olen 174cm. Ma arvan, et inimeste pikkus või lühike kasv on pigem seotud sellega, kui pikad on tema vanemad. Aa, muide, kasvasin nii emast, kui isast pikemaks. Olin oma klassis kõige pikem tüdruk.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma pole sellist väidet varem kuulnudki.
Lisan siis omalt poolt statistikat.
Minul algasid päevad pigem hilja, u 14-15 aastaselt. Ma kasvasin vähemalt 10 cm pärast seda. Olen 175 cm.
Tütrel algasid ka u sama vanalt, kuid pikkuses ta eriti juurde ei ole sirgunud pärast seda. Arvan, et ta on u 162 cm.
Teisel tütrel hakkasid päevad 10 aastaselt. Eks siis saa näha, palju ta kasvab,kas jääbki pikkuses alla 1.50? Võibolla tõesti, saab päris omapärane seljuhul olema kui ühe pere naispere oma kasvult u 10-15 cm kaupa erineb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kahtlustan, et mul oli juba pikkus täis ennem seda kui päevad algasid. Algasid ka hiljem kui sõbrannadel. Olin vist 14 või isegi juba 15. Olen lühike, aga mul on vanemad ka lühikesed. Ega ma ei saagi pikk olla. Ei taha ka ???? Arvan, et tütar kasvab natuke veel ja ei usu, et päevad ta kasvu kinni panid. Tema vanemad on ka lühikesed, aga siiski tema isa on pikem kui minu isa.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 00:59; 13.06 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõesti, miks te kirjeldate sellele perverdile oma päevasid? Koolilapse- või terviseteemas ilmub pidevalt taolise “mureliku ema” kirjutisi. Põhiteemaks päevade algus ja karvakasv, ikka kui vanalt ja mismoodi. Nüüd siis ajaviitejuttudesse ka jõudnud, sest teistes alateemades enam ei vastata.
Teie kirjeldate pikalt ja põhjalikult, tema loeb ja tegeleb endaga.

+5
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõesti, miks te kirjeldate sellele perverdile oma päevasid? Koolilapse- või terviseteemas ilmub pidevalt taolise “mureliku ema” kirjutisi. Põhiteemaks päevade algus ja karvakasv, ikka kui vanalt ja mismoodi. Nüüd siis ajaviitejuttudesse ka jõudnud, sest teistes alateemades enam ei vastata.

Teie kirjeldate pikalt ja põhjalikult, tema loeb ja tegeleb endaga.

Rohud vist võtmata ????

+10
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.06 00:59; 13.06 01:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen sama pikk kui 13 a, 161 cm.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laps kohe,kohe 13 saamas ja hakkasid päevad. Nüüd on ta õnnetu,sest arvab,et enam ei kasva. Kas sellel väitel teie kogemuste põhjal pigem on tõepõhi all,et ei kasvagi? Minu enda puhul lisandus tõesti ainult 3 cm ,olen ka lühike. Kuid kuidas teil?

Endal algasid päevad 14-aastaselt, peale seda enam ei kasvanud, olen 168 cm.
Tütrel algasid päevad 10-aastaselt, oli sel hetkel klassis pikkuselt teine oma 160 cm-ga. Sellest nyyd kaks aastat möödas, klassis pikkuse arvestuses vajunud kuhugi rivi keskele, sisuliselt ei ole enam ei jalg ega yldpikkus juurde kasvanud, paar cm ehk kahe aasta kohta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No tõesti, miks te kirjeldate sellele perverdile oma päevasid? Koolilapse- või terviseteemas ilmub pidevalt taolise “mureliku ema” kirjutisi. Põhiteemaks päevade algus ja karvakasv, ikka kui vanalt ja mismoodi. Nüüd siis ajaviitejuttudesse ka jõudnud, sest teistes alateemades enam ei vastata.

Teie kirjeldate pikalt ja põhjalikult, tema loeb ja tegeleb endaga.

Rohud vist võtmata ????

Tea, kas paranoia vastu üldse on rohtu?

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poiste kasvuspurt on 12aastaselt. Tüdrukutel on see vist pisut varem. Vt nt 5. klassi klassipilti – tüdrukud ja poisid on nii erinevad oma arengus. Kasvamine on loogiliste tsüklitena ent samas ka individuaalne sõltudes geenidest.
Asi pole päevade alguses, vaid kasvuspurdi ajas. Hiljem tuleb veel kasvuspurt. Mitte kõigil, aga lootust veel on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen kindel, et ma kasvasin pärast seda kahe aasta jooksul veel umbes 10 cm ning kolmandal aastal 1 cm. Seejärel kasv peatus.

No tõesti, miks te kirjeldate sellele perverdile oma päevasid?

Pikkust kirjeldame hoopis.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu klassiõel näites hakkasid minust vist lausa kaks aastat hiljem, ja ta on minust lühem…

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 23:51; 13.06 07:42;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul hakkasid ka päevad 11-aastaselt, peale seda kasvasin veel umbes 10 cm. Olen 171 cm pikk.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohud vist võtmata ????

Tea, kas paranoia vastu üldse on rohtu?

Väike paranoia tuleb teinekord kasuks.
Vastikud teemad ja see uudishimulikkusega looritatud “murelikkus”, kirjastiil sarnane, alati hooletu küsimus lõppu lisatud. Normaalne ema ei hakka ajaviitejuttudes teistelt naistelt uurima, kui pikad nad päevade alguses olid.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohud vist võtmata ????

Tea, kas paranoia vastu üldse on rohtu?

Väike paranoia tuleb teinekord kasuks.

Vastikud teemad ja see uudishimulikkusega looritatud “murelikkus”, kirjastiil sarnane, alati hooletu küsimus lõppu lisatud. Normaalne ema ei hakka ajaviitejuttudes teistelt naistelt uurima, kui pikad nad päevade alguses olid.

Mis huvi sul siin teemas siis üldse surfata on ,kui see nii haige teema su jaoks? Küsimus on pikkuse juurdekasvus, mitte isegi selles,et kellel kuna päevad hakkasid!

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.06 22:57; 13.06 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasvasin ka vaid 3 cm pärast ja sugulasi süüdistada küll ei saa – emast olen 12 cm lühem, emapoolsest vanaemast olen ka ikka märgatavalt lühem, isapoolsest rääkimata. Ega ema mul ka pigem lühike, aga mina olen ikka nii palju lühem veel…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasvasin umbes 15cm veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 16-aastane tütar on viimaste kuudega 6 cm juurde kasvanud.
Päevad algasid tal 12- või 13-aastaselt, peale seda oli mitmesentimeetrine kasvuspurt 14-aastaselt ja nüüd siis jälle.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul algasid päevad vahetult enne 12. sünnipäeva ja ma ei tea kui pikk ma siis olin, igatahes väga lühike, alla 150 cm. Kasvasin aeglaselt keskkooli lõpuni, nii et lõpuks tuli 162 cm. ikka ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüdruk 13 aastane. Päevad algasid 12 aasaselt ja tõesti kasvanud pikemaks ta ei ole. 168 oli ja ka praegu on 168cm pikk.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teadsin oma pikkust juba 14-aastaselt. Kui läksin TPI-sse, siis olin 168 cm edasi. Kui viie aasta pärast lõpetasin, olin 172. Päevad olid ka ja lapse olin sünnitanud.
Minu onu kasvas sõjaväes pool pea pikkust. See oli pärast Siberist tagasitulekut.
Üks töökaaslane oli ülemõõtmisel 175 cm asemel 181 cm. Ta oli siis 30-aastame. Mõõtsime üle, sest ma olin ikka ttunduvalt lühem ja vahe oleks pidanud olema 3 cm.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemas iseensest ei oleks midagi erilist, aga olen Perekoolis pikaajaline lugeja ja selline teemaalgatus viitab tõesti vastikult nö kuulsale alaealaiste tüdrukute karvapereverdile. Mäletan samamoodi nagu üks eelnev kirjutaja, keda kahjuks paranoikuks naeruvääristatakse praegu, et iga teatud aja tagant ilmub teema, mis on püütud enda meelest kavalalt siduda alaealiste tüdrukute karvakasvuga bikiinipiirkonnas või siis mensese algusega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll ikka naistele meeldib oma päevadest rääkida. Viska teema õhku ja igaüks kommenteerib.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )


Esileht Koolilaps tüdruku kasvamine peale esimesi päevi.